To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácího mužstva, které se díky dvěma brankám Yatabarého z 15. a 48. minuty může těšit z premiérových bodů v novém ligovém ročníku. Hosté naopak nedokázali navázat na vítězství z předchozího kola a z Guingampu odjíždí s prázdnou. O další body se tak musí pokusit v dalším kole na svém hřišti.
90+2
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Ladislas Douniama.
90+1
Dvě minuty jsou nastaveny, Lorient má na vyrovnání již zoufale mlo času.
90
Probíhá devadesátá minuta, vzhledem k množství přerušování hry je pravděpodobně, že sudí Lannoy pár minut ještě nastaví.
88
Pro EA Guingamp by to byly první body v novém ligovém ročníku a nutno dodat, že zasloužené!
87
Hraje se převážně ve středu hřiště, domácí jsou blízko cenným třem bodům.
85
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Christophe Mandanne, přichází Moustapha Diallo.
84
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Giresse, přichází Fatih Atik.
82
Lorient rozehrával dva rohové kopy, ani z jednoho se k ohrožení branky soupeře nedostal.
81
Výtečný zákrok Samassy, míč propadl před branku, ale domácí gólman dokázal míč vytěsnit na roh.
81
Hosté rozehrávají volný přímý kop z levé strany.
80
Domácí Martins-Pereira dostává žlutou kartu za stažení Guerreira v blízkosti vlastní šestnáctky.
79
Lavička Guingampu připravuje první změnu v sestavě.
78
Žlutá karta pro Pelého, hráč slavného jména se tak příliš dobře neuvedl, jeho faul na Breauveueho byl karetní.
77
Hostům odskakuje míč od nohy, to svědčí o silném tlaku, který na hosty, s blížícím se závěrem utkání, doléhá.
75
Pohotové zakončení domácího Mandanneho, míč však letí vysoko nad bránu.
73
Tlak Lorientu, zdá se, trochu polevil.
71
Lorient již vyčerpal všechny možnosti střídání, naopak domácí ještě nestřídali.
69
Na hřišti se nám představuje hráč, jenž je nositelem zřejmě nejslavnějšího fotbalového jména všech dob – jedenadvacetiletý Bryan PELÉ.
68
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Bryan Pelé.
68
Nakonec se k míči dostává Lemaître, jehož střela však končí mimo bránu.
67
Guingamp získává možnost rozehrání rohového kopu z pravé strany.
66
Sorbon byl navíc faulován, domácí rozehrávají na vlastní polovině.
65
Robert zrychluje hru z pravé strany, ale obrana Guingampu pracuje na výbornou a získává míč.
64
Hosté postupují po levém křídle, obránce Guingampu odvrací do zámezí.
62
Hosté neměli s rohovým kopem Guingampu žádné starosti a sami přechází do útoku.
61
Giresse v obrovské šanci, jeho střelu z levé strany reflexivně Reynet vyráží nohou!
60
Je za námi hodina hry a domácí vedou 2:0, i když v posledních minutách mají převahu hosté. Těm se však zatím nedaří překonat obranu Guingampu.
58
Ale Lorient nyní několikrát zatlačil soupeře do vlastního pásma, hosté však potřebují seřídit mířidla.
57
Samassa chytá míč a bude rozehrávat.
56
Hosté zůstávají před pokutovým územím, ale nakonec se domácí ubránili.
55
Hosté rozehrávají z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, bránící hráč Guingampu odhlavičkovává na roh.
54
S ním si sice domácí poradili, vzápětí ale fauluje Giresse, který vystavil dokonalý "bodyček" soupeři.
54
Samassa nyní musel vyběhnout z branky a překazit šanci Aboubakarovi, který vybojoval alespoň rohový kop.
53
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Kevin Monnet-Paquet.
52
Slušná střela domácího Lemaîtreho, míč se stáčí těsně vedle branky Lorientu.
51
Sorbon faulován na vlastní polovině, domácí rozehrávají.
50
Útočným faulem Roberta, který tvrdě naskočil do zasahujícího Samassy, končí útočná akce hostů.
48
Guingamp právě vstřelil branku!
MUSTAPHA YATABARÉ má náramný výběr místa, na hranici malého vápna si počkal na přihrávku od Beauvueho z pravé strany a lehkou tečí usměrnil míč za záda Reyneta.
47
Robert "přišlápl" jednoho z domácích hráčů a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Alain Traoré, přichází Sadio Diallo.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:01 hodin.
Po prvním poločase vedou domácí zásluhou gólu Yatabarého, který se trefil v 15. munutě, 1:0. Hosté si vyloženou gólovou příležitost nevypracovali a není divu, že na jejich kontě zatím svítí nula. Bude tomu tak i po závěrečném hvizdu celého zápasu? Sledujte i dál náš onlajn přenos!
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta, zatím se hraje převážně od vápna k vápnu, s minimem šancí.
44
Statistika držení míče: 50% : 50%.
43
Lorient má k dispozici volný kop ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů. Rozehrává Traoré, ale míč mu sjel z nártu a končí daleko mimo branku.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí drží těsné vedení již od 15. minuty.
39
Guingamp napadá rozehrávku Lorientu, hosté musí rychle dávat míč od nohy.
38
Mathisovi tentokrát zákrok na půli hřiště "neprošel" a za další faul, kterým zastavuje rychlý protiútok soupeře, dostává již žlutou kartu.
38
Míč z pravé strany dopadl do vápna, odkud ho jeden z bránících hráčů odkopl do bezpečí.
37
Odkop domácích na polovinu Lorientu, ale hosté nešťastně vrací míč soupeři, Mandanne dokázal vybojovat rohový kop.
36
Hosté výborně brání a až na gólovou situaci si pokutové území dokonale střeží.
35
Míč v zámezí, domácí vhazují z levé strany, na polovině Lorientu.
34
Odkop od branky Guingampu.
32
Rohový kop Guingampu z pravé strany, obrana Lorientu odvrací.
31
Mathis faulován na polovině Lorientu Lautoaem, domácí rozehrávají.
30
Je za námi půl hodina hry, domácí vedou od 15. minuty zásluhou přesné trefy Yatabarého.
28
Hosté rozehráli, ale dostávají se zpět na vlastní polovinu.
27
Volný kop Guingampu hosté v pohodě odvrací, následný protiútok Lorientu končí nedovoleným zákrokem domácího Mathise.
26
Hosté faulují na vlastní polovině, domácí budou rozehrávat z levé strany.
25
Míč rozhodčího, hosté ho následně vrací domácím.
23
Odkop od branky Lorientu, sledujeme vyrovnaný zápas.
22
Míč se vrací až k Samassovi, ten rozehrává.
21
Domácí ztrácí míč na polovině Lorientu.
20
Robertovo střela z levé strany, z hranice pokutového území Guingampu, letí zhruba dva metry nad branku.
19
Hosté kombinují před pokutovým územím soupeře.
17
Statistika držení míče: 48% : 52%, ovšem na góly vedou domácí, to je důležité.
15
Do rozevřené obrany dokázal proniknout domácí MUSTAPHA YATABARÉ, který využil chyby obránce Lorientu, jenž podskočil centr Lemaîtreho z levé strany a po rychlém zpracování vypálil přesně, domácí vedou 1:0.
15
Guerreiro neprošel přes bránícího Martins-Pereiru, hosté alespoň vhazují z levé strany.
14
Zatím hru obou týmů provází spousta nepřesností.
13
Z levé strany rozehrál Giresse, ale obrana Lorientu odvrací do bezpečí.
12
Guingamp má k dispozici první rohový kop.
11
Hosté rozehráli z velké dálky, je z toho přímá střela na branku domácího EA, ale Samassa v pohodě chytá.
10
Lautoa faulován na polovině Guingampu.
9
Hraje se ve středu hřiště.
7
Reynet poprvé zasahuje, střela z pravé strany pro něho nebyla nijak nebezpečná.
6
Domácí kombinují na vlastní polovině, hosté jsou zatím v úvodu utkání mírně aktivnější.
4
Hosté vhazují na polovině soupeře z levé strany.
2
Zatím sledujeme opatrný úvod dnešního zápasu.
1
-3
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

EA Guingamp: Samassa – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Lemaître – Beauvue, Mathis, Sankharé, Giresse – Mandanne, M. Yatabaré

FC Lorient: Reynet – Gassama, Koné, Ecuele Manga, Guerreiro – Lemina, Jouffre, Lautoa, Robert – Traoré, Aboubakar

Rozhodčí: Lannoy – Dansault, Cano.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí EA Guingamp přivítá FC Lorient. Utkání se odehraje na Stade du Roudourou v Guingampu a provede jím trojice francouzských sudí, hlavní Lannoy, asistenti Dansault a Cano.
EA GUINGAMP
Domácí vstoupili do nového ročníku podle očekávání – vzhledem k nepříznivému losu. Po dvou kolech nemají ani bod, když v úvodním kole prohráli s Olympiquem Marseille 1:3 a ve druhém kole nestačili na hřišti Saint-Étienne na místní AS, kterému podlehli 0:1.
FC LORIENT
Hosté měli vstup do nového ligového ročníku mnohem snažší, když v prvním kole, dle očekávání, sice nestačili na domácí Lille OSC 0:1, ovšem ve druhém kole na svém stadionu dokázali přehrát FC Nantes 2:1, ač Lorient od 17. minuty prohrával 0:1. Díky brankám Aboubakara a Aliadiéreho však skóre domácí otočili a vybojovali své první body v ligovém ročníku 2013/2014.