To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A je dobojováno! Oba týmy se dnes rozchází smírně po remíze 1:1, byť až do čtyřiaosmdesáté minuty panoval stav také nerozhodný, ovšem 0:0. Pak se z rohu v 84. minutě prosadili domácí zásluhou Yatabarého a s favorizovaným PSG to nevypadalo vůbec dobře! Hosté si ale odpověď nenechali na dlouho, za necelé tři minuty srovnával také z rohového kopu Alex, který tak stanovil konečnou podobu skóre.
90+2
Jenže obrana Guingampu odvrací.
90+2
A Cavani ještě vybojoval rohový kop pro PSG z pravé strany.
90+2
Probíhá již poslední minuta nastaveného času, PSG útočí, domácí urputně brání remízu.
90+1
Dvě minuty nastaví sudí Ennjimi nad rámec základní hrací doby.
90
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Grégory Cerdan.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav opět nerozhodný.
89
Nyní se naopak bude muset Guingamp bránit, aby neinkasoval znovu a neodešel ze zápasu s prázdnou.
88
Nadšení na tribunách trochu opadlo, domácí nebyli daleko od senzace!
87
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Ovšem stejně, jako se před malou chvílí prosadili z rohového kopu domácí, prosazují se nyní z rohu také hosté, ALEX vyskočil nejvýše na míč Lucase z levé strany a hlavou usměrnil míč do branky, je vyrovnáno.
87
Jenže hosté z celé situace vytěžili "pouze" rohový kop.
86
Další možnost PSG na vstřelení gólu – volný kop v blízkosti pokutového území Guingampu.
85
Tak to je dokonalý šok pro PSG, které si dnes dělalo zálusk na další body, ovšem svou roli nejlépe útočícího mužstva dnes Pařížané nepotvrzují a za pětaosmdesát minut nevstřelili ještě ani jeden gól!
84
Guingamp právě vstřelil branku!
Rachid Alioui rozehrál rohový kop z pravé strany, míč poslal přímo na hlavu MUSTAPHA YATABARÉHO, který nikým neatakován hlavičkuje uvnitř vápna a posílá míč do branky velkého favorita dnešního zápasu!
83
Rohový kop pro Guingamp, domácí rozehrají z pravé strany.
83
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Fatih Atik, přichází Claudio Beauvue.
82
Yatabaré sprintuje za míčem, ale dříve u něho je obránce Marquinhos.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka, dočkáme se nějakého gólu?
79
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Thibault Giresse, přichází Mana Dembélé.
79
Zlatan se usmívá, ale i on sám ví, že to dnes není optimální výkon.
78
Na hrací plochu se dostane, s největší pravděpodobností, Dembelé.
78
I lavička Guingampu připravuje první změnu v sestavě.
77
Lucas rozehrává z levé strany, ale obrana Guingampu odvrací do bezpečí.
76
A aby těch rohů nebylo málo, nyní budou rozehrávat i hosté.
75
Sirigu vyráží, ani z tohoto rohu se domácí neprosazují, dobré čtení hry gólmana PSG.
75
Po akci Yatabarého z pravé strany budou mít domácí další rohový kop, tentokrát z pravé strany.
74
Ani tentokrát domácí branku soupeře neohrozili.
74
Po zákroku Sirigu mají domácí další rohový kop, opět z levé strany.
73
Domácí rozehrají z levé strany.
72
Centr do vápna PSG, skvělý zákrok bránícího Marquinhose, rohový kop pro Guingamp.
70
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Lucas.
68
Obrana Guingampu si nekomplikuje situaci, dlouhý nákop na polovinu PSG.
67
Zákroky Thiaga Motty jsou v dnešním zápase na kartu, další úder loktem do obličeje domácího Giresseho, i tento zákrok ale zůstal bez potrestání.
66
Lavička PSG připravuje střídání.
65
Cavani nedokázal lépe zpracovat nákop Pastoreho.
64
Na polovině PSG jsou domácí také bezradní, převážně se hraje ve středu hřiště, zatím poměrně nudná podívaná.
62
Do pokutového území Guingampu směřují nákopy PSG, ale tato taktika zatím není úspěšná.
60
Hodina hry za námi, hosté se zatím v koncovce neskutečně trápí, Assembé má míč a vykopává.
59
Sudí Ennjimi přerušuje hru, Thiago Motta tam ostře "vlétl" do domácího Mathise.
58
Ale ani z této akce se branka "nenarodí", stav zůstává stále nezměněn.
57
Autové vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře, v blízkosti rohového praporku.
56
Odkop od branky Guingampu, míč končí na polovině PSG, na kopačkách hostů.
54
Přesto se zdá, že PSG získávají převahu.
53
Ibrahimović pálí z pravé strany, nepříjemná střela, míč skákal, ale Assembé si s ním poradil.
52
Vzrušení po akci Pastoreho a Cavaniho zbytečně, byť Uruguayec dopravil míč do branky, gól neplatí kvůli odmávanému ofsajdu.
51
Míč po střele Ibrahimoviće končí v náruči Assembého, který bude rozehrávat.
49
Hosté rozehrávali volný kop na polovině Guingampu, ale branku soupeře neohrozili.
48
Žlutou kartu za faul na vlastní polovině dostává Moustapha Diallo (EA Guingamp).
47
Yatabaré se v úvodu druhé půle dostává do dobré šance, když hlavičkuje po centru z levé strany a míč končí zhruba metr od tyčky!
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:03 hodin.
Bezprostředně po volném kopu Guingampu rozhodčí ukončil první poločas, který skončil bezbrankovou remízou 0:0, což je výsledek, který jistě více svědčí domácím. Ti ale mohli skórovat v posledních vteřinách z volného kopu, kdy se míč odrazil od zasahujícího Sirigu do břevna a odtud ven z branky! Věřme, že druhý poločas již nějaké góly nabídne.
45+1
45+1
Nakonec celá akce končí velmi dobrým zákrokem Sirigu, který zneškodnil dobrou střelu z třiceti metrů a tím poločas končí.
45
Je tu poslední minuta prvního poločasu, hosté faulují a domácím se nabízí velmi dobrá standardní situace.
44
Akce PSG končí neúspěchem, míč má Assembé, který vykopává.
43
Povedená střela Ibrahimoviće z nějakých třiceti metrů, tak jak ho známe, překvapivá rána, která musel "štípnout" zasahujícího Assembého do rukavic.
43
Domácí obrana ale i tuto standardní situaci dokázala ubránit.
42
Další rohový kop pro PSG, hosté rozehrají z pravé strany.
41
Guingamp z této akce ale nic vytěžit nedokázal, hrají opět hosté.
40
Nakonec žlutá karta pro Verrattiho, který takticky ve středu hřiště fauluje pronikajícího Giresseho.
40
Poslední pětiminutovka první půle, Verratti nachází před vápnem Pastoreho, ale nakonec tam několik hráčů popadalo před vápnem, nepíská se, domácí odkopávají do bezpečí.
39
Ibrahimović se zatím tolik v utkání "nepotkává" s míčem, jak by si asi představoval.
37
Rozehrál Thiago Motta, bránící Sorbon odhlavičkovává na bližší tyči do bezpečí.
36
Hosté to tak zkusili po pravé straně, kde van der Wiel vybojoval rohový kop.
35
Co nyní – Maxwell postupuje po levém křídle, ale nakonec celou akci zbrzdil a vrací míč zpět.
34
Další útočná akce PSG, hosté ale těžko pronikají k vápnu soupeře.
32
Domácí Dos Santos vhazuje ve středu hřiště, z levé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový, což je výsledek, který více svědčí Guingampu.
28
Nakonec celá akce končí hlavičkou Aliouiho z hranice pokutového území PSG, míč letí vedle branky.
28
Guingamp na polovině PSG, domácí mají na všechno ale zoufale málo času.
27
Hosté ale belskově získávají míč zpět na své kopačky a Thiago Motta hledá nákopem před šestnáctkou Guingampu Zlatana, marně.
26
Mathis nepustil Verrattiho do vápna, dobrá obranná hra.
25
Pastore si narazil s Mottou, ale Matuidi pokazil centr do vápna, hrají domácí.
24
Stále sledujeme opatrný fotbal, více ze hry sice mají hosté, zatím ale bez gólového efektu.
22
Nakonec se ke střele v těžké pozici, uvnitř vápna, dostává Cavani, ale míč byl zablokován mimo branku.
22
Cavani s Pastorem kombinují před vápnem soupeře.
21
Dlouhý nákop Verrattiho na Ibrahimoviće, Švéd byl u míče o pár vteřin později, přesto svému spoluhráči na dálku děkuje.
20
Hosté kombinují na vlastní polovině.
19
Výborný obranný zákrok Alexe, který odhlavičkovává do bezpečí.
18
Rohový kop Guingampu, Giresse rozehraje z pravé strany.
18
Dobrá střela Atika z pravé strany, která však mířila vedle branky.
17
Diallo získal míč na polovině soupeře, ale vzápětí o něho opět přichází.
16
Zatím sledujeme fotbal bez šancí na jedné či druhé straně.
15
Souboj o míč ve středu hřiště, hosté mají autové vhazování z levé strany.
14
Ale hvězdný Švéd napálil pouze do zdi.
14
Zlatan si již staví míč ve vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky soupeře.
13
Ibrahimović bude rozehrávat volný kop na polovině Guingampu.
11
Až Zlatan Ibrahimović z místa, z nějakých pětadvaceti metrů vypálil a míč prolétl zhruba metr nad brankou Guingampu.
11
Obrana Guingampu pozorná a zatím nepouští soupeře do svého vápna.
10
PSG kombinuje na polovině soupeře.
9
Další útočná akce Guingampu, Yatabaré pálí z pravé strany, snadná práce pro Sirigu.
8
Yatabaré se ve vápně dostává k hlavičce, ale neusměrnil míč do branky.
7
Guingamp bude zahrávat svůj první rohový kop.
6
Dos Santos ztroskotal na bránícím van der Wielovi.
5
Sirigu má míč a rozehrává.
4
Turek v sestavě Guingampu, Atik, faulován na vlastní polovině, hosté přichází o míč.
3
Hosté zatím nepůjčují soupeři míč.
2
Thiago Motta tentokrát rozehrává z pravé stran, ale Assembé vyboxovává.
2
Rozehrál Pastore, obrana Guingampu odvrací, ovšem pouze na další rohový kop.
1
Hned v první minutě utkání budou hosté zahrávat rohový kop z levé strany.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

EA Guingamp: N´dy Assembé – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Dos Santos – Atik, Mathis, Diallo, Giresse – M. Yatabaré, Alioui.
Náhradníci: Samassa – Sankoh, Cerdan, Beauvue, Langil, Fauré, Dembélé.

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Alex, Marquinhos, Maxwell – Verratti, Motta, Matuidi – Cavani, Ibrahimović, Pastore.
Náhradníci: Douchez – Camara, Digne, Lucas, Coman, Ménez, Ongenda.

Rozhodčí: Ennjimi – Schurra, Lombard.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Said Ennjimi. Na čarách mu budou pomáhat Cédric Schurra a Matthieu Lombard. Čtvrtým rozhodčím je Yohann Rouinsard.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se střetly v této sezóně na podzim, kdy v Paříži, ve čtvrtém ligovém kole, zvítězilo favorizované PSG 2:0. Guingamp má tak v dnešním zápase co oplácet.
EA Guingamp
Domácí se zatím pohybují v poměrně klidných "vodách" ligové tabulky, když jsou sice čtrnáctí, ovšem s velkým odstupem na první sestupující příčku – osmnácté Valenciennes FC ztrácí již osm bodů, což se zdá být hodně velká ztráta na to, aby se Guingamp musel bát v této sezóně o své ligové setrvání. V dnešním utkání se od EA příliš neočekává, favoritem jsou hosté, domácí mohou pouze překvapit.
Poslední odehrané zápasy:
Valencien. – EA Guingamp 1:1
EA Guingamp – AS Monaco 0:2
Toulouse FC – EA Guingamp 0:0
EA Guingamp – St-Étienne 0:0
FC Lorient – EA Guingamp 2:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Malijec Mustapha YATABARÉ, který má na svém kontě pět branek.
Paris Saint-Germain
PSG si na čele Ligue 1 pomalu, ale jistě, vytváří dostatečný náskok, když nyní druhé Monaco ztrácí již pět bodů. Do utkání v Guingampu tak budou hosté vstupovat v roli velkých favoritů, navíc by se již do sestavy měl vrátit i nejlepší střelec, Zlatan Ibrahimović, čímž vzroste již tak skvělá útočná kvalita PSG – ve 21 zápasech nastříleli Pařížané již neskutečných 51 branek!
PSG – FC Sochaux 5:0
Stade Rennes – PSG 1:3
PSG – Lille OSC 2:2
AC Ajaccio – PSG 1:2
PSG – FC Nantes 5:0

Nejlepším střelcem hostujícího celku je hvězdný Švéd Zlatan IBRAHIMOVIĆ, který má na svém kontě sedmnáct gólů.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvaadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí EA GUINGAMP přivítá na Stade du Roudourou v Guingampu PARIS SAINT-GERMAIN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.