Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou.
Souchaux opět předvedlo velkou mizérii v útoku a na body v tomhle utkání pomýšlet prostě nemohlo. Zvláště, když soupeř už od 3. minuty vedl zásluhou Origiho. Dogy si následně utkání prakticky bez problémů hlídaly, o výsledek se však rozhodně musely bát do poslední minuty. V nastavení nakonec pojistil tři body ještě střídající Mendes.
Konec zápasu.
90+3
Lille právě vstřelilo branku!
Hosté už museli otevřít hru. Bohužel na útočné polovině špatně rozehráli, takže Gueye přihrál na rozeběhnutého RYANA MENDESE, ten se s míčem od středové čáry dostal sprintem až do vápna, odkud zamířil přesně ke vzdálenější tyčce. Asistence: Idrissa Gueye.
90+1
Jochem nastavuje druhý poločas o tři minuty.
90
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rio Mavuba, přichází David Rozehnal.
90
Tohle byla velká škoda pro Sochaux! Centr z levé strany totiž doplachtil k volnému Contoutovi, jenž byl možná svou šancí až tak zaskočený, že míč zpracoval prsama prostě hodně špatně.
89
Balmont přihrál míč dleva na Mendese, ten se snažil odcentrovat do vápna, ale neúspěšně. Pro něj těžký úkol, když se ve vápně FCSM nenachází žádný ze spoluhráčů.
87
Contout se nyní trošku náhodně dostal k balónu, podařilo se mu odcentrovat. Avšak Baša byl na svém místě a jako stoper splnil svou povinnost.
86
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Thierry Doubai.
85
Ruiz narazil do středu pole na úplně volného Gueyeho, jeho následně střela však skončila jako většina ostatních úplně stejně – míč totiž bez větších potíží polapil Pelé.
84
Balmont se snažil bojovat o míč, ale neúspěšně. Soupeř zůstane u vhazování. Měl by vepředu zabrat, jinak bodovat nebude.
83
Během střídání, při kterém na hřiště přišel Frau, vypukly na stadionu v Lille menší ovace. Právě tenhle chlapík, hájící barvy Sochaux, dlouhou dobu v klubu, jenž hostí dnešní utkání, působil.
82
LOSC už konečně začalo alespoň více střílet. Mendesova přihrávka na Ruize byla zablokována, stejně jako ta od Gueyeho. Alespoň však před brankou Sochaux vznikla větší skrumáž.
81
Pro celkový obrázek hry nabídneme statistiku držení míče: 57% – 43%. Lille je sice stále aktivnější, jenže Pelé je ve druhé půli dalké méně zaměstnanější než v dějství prvním.
80
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Pierre-Alain Frau.
78
Střídající Ruiz je snad poprvé u míče, jenže u lajny si moc dobře poradil. Takže LOSC bude opět jen vhazovat.
77
Dogy dělají velké chyby v rozehrávce, i proto se dostávají stále méně častěji do vyloženějších šancí. Třeba Mendesova pobídka doleva nyní byla příšerná.
75
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází John Jairo Ruiz.
74
Patnáct minut plus nějaké nastavení zbývá do konce tohoto utkání. Zatímco první dějství bylo co se týče fotbalové krásy daleko zajímavější, to druhé zatím upadá do šedivého průměru.
72
Pelé si šáhl na další střelu. Roux zamířil přěsně pod břevno, tam měl ale hostující gólman všechno v klidu pohlídané.
71
Roux se dostal s míčem do autu, prozatím je to z jeho strany hodně rozpačitý výkon. Vepředu se zatím nedostal k jediné vážnější situaci.
70
Bakambu se snažil motat hlavy soupeřům na pravé straně, nicméně přece jenom není stavěný na to, aby technicky zvládal kličky hodné Messiho či Ronalda.
69
Co se týče druhé půle, především je to boj o střed hřiště. Zatímco v prvním dějství ho mělo pod kontrolou Lille, tentokráte soupeř hru o dost srovnal.
67
Roux versus Sinkala, to je častý program tohoto utkání. A většinou si ve vzduchu nedovoleně počíná hostující forvard.
66
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Ryan Mendes.
65
Balmontův další nebezpečný dlouhý pas na rozeběhnutého Rouxe. Domácí záložník poslal už několikátý přesný balón, ke kterému se ovšem zatím Kalou, Origi ani vysunutý Roux nedostali.
63
Roux si pomohl v hlavičkovém souboji faulem, u míče tak zůstane soupeř. Ten je sice ve druhé půli po příchodu Bakambua vepředu aktivnější, ale až na jednu vážnější situaci zatím gólmana Enyeamu neohrozilo.
62
Sochaux se snažilo zahrát akci podél pravé lajny, jenže Faussurierova přihrávka na Bakambua nebyla úspěšná. Chtělo by to ze strany hostů více kreativity.
60
Balmont rozehrál rohový kop, Pelé si ovšem výtečně vyběhl a ve vzduchu sebral míč do rukavic.
59
Domácí si nyní vyměnili několik přihrávek, hra se přesunula z jedné strany na druhou. Nakonec se o střelu pokusil Mavuba, byla ovšem tečovaná do zámezí.
58
Contout se snažil lehkým obloučkem najít Bakambua, na poslední chvíli se však do balónu opřel stoper Baša, jenž ho odkopl pryč do zámezí. Z rohového kopu hosté nic nevytěžili.
56
Roux sváděl sprinterský souboj s Faussurierem, který byl posledním obráncem Sochaux. Naštěstí pro jeho tým míč stačil hlavičkou předat do náruče Pelého.
55
LOSC se dostával do brejku tři na dva. Sidibé přihrál na Origiho, ten se ale následně zbrkle zbavil balónu. Jeho centr na druhou stranu nemohl v žándém případě zachytit Roux.
53
Balmont přihrál doprava na volného Origiho, ten ještě předal míč do vápna na Rouxe, jenže se o vteřinu později snažil vypálit z otočky. Zamířil ovšem jen nad bránu Pelého.
52
Balmont z první centrovat z pravé strany do šestnáctky, kde se ocital v nebezpečné pozici Roux. Byl ovšem zády k brance, navíc balón nezpracoval. Takže si obrana Sochaux poradila.
51
Kalou nemohl jinak, zezadu zkrátka drcl do Kaloua, který by jinak zakládal rychlý brejk. Jochem musí přerušit hru.
50
Bakambu se snažil kombinovat s Contoutem, jemuž míč přidal dozadu. Jenže ten měl velké problémy se zpracováním míče, u vhazování tak zůstanou domácí.
48
První nebezpečnější možnost zápasu pro Sochaux! Roudet dostal na levé straně mnoho prostoru, takže v klidu odcentroval do vápna na Bakambua. Tomu se ovšem hlavička nepovedla podle představ, takže skončila jen vedle.
47
Sidibé se sice diví, údajně Sinkalu nefauloval, ale nedá se nic dělat, musí zase zpátky do obrany.
46
Začal druhý poločas.
46
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Emmanuel Mayuka, přichází Cédric Bakambu.
Lille zatím jasně potvrzuje roli favorita, Sochaux hraje durhé housle a může být rádo, že neprohrává o více než jednu branku, o kterou se postaral už ve 3. minutě Origi. Domácí mají očividnou převahu, směrem dopředu jsou daleko aktivnější, nicméně na druhý pojišťující gól stále čekají.
45+1
První poločas skončil.
45
Roudet (SOC) dostal ještě za svůj předchozí přestupek žlutou kartu v samém závěru první půle.
44
Sidibé se snažil odcentrovat od pravé lajny, ale neuspěl. Lille bude chtít dohrát tenhle poločas bez nějaké újmy na zdraví a hlavně na skóre.
43
Dogy jsou stále u míče, jenže ke druhému gólu se zatím nedokázaly protlačit. Pelého ohrozily několika nebezpečnými střelami, s nimi si ale hostující gólman vždy v klidu poradil.
42
Sidibé nyní pokulhává, drží se za stehenné sval. Měl by být ale v pořádku, spíše dostal koňara než aby se jednalo o nějaké natažné šlachy či něco podobného. Tohle zranění zkrátka spraví kelen.
40
Balmont rozehrával standardku, nic z ní ale nevytěžil. Následně přišly na řadu dva verdikty sudího Jochema, které rozzlobily oba zúčastněné tábory.
39
Tohle byla velká škoda pro Lille. Balmont adresoval výbornou kolmici na Rouxe, jenž však měl problém se zpracováním balónu. Následně domácího forvarda nešetrně sestřelil Sinkala.
37
Kalou se nyní dostal k hlavičce, byl ovšem důrazně bráněný Marangem. Takže slabá střela skončila jen vedle.
35
Sochaux začíná přitvrzovat. Roux sice není chasník obalený svaly, ale zákrok Carlaa by zajisté položil i tvrdšího pořízka.
34
LOSC nyní podnikl akci s neúspěšným koncem. Brankář Pelé tak bude odkopávat míč od své svatyně.
33
Ayew (SOC) šlápl zezadu na achilovku Balmontovi a dostal od sudího Jochema poprávu žlutou kartu.
33
Sochaux mělo k dispozici standardku zhruba 40 metrů od branky Enyeamy. Roudet se nedovážil ke střelbě a zkoušel centrovat. Zahrál ale přímý kop hrozivě.
31
Další povedená rána domácího celku, po které se musel gólman Pelé vrhnout. Kalou se vřítil středem hřiště do dobré střelecké pozice, vyslal míč na bránu ze střední vzdálenosti, kde však pohotově zakročily brankářovy rukavice.
30
Diváci teď trochu zapískali na své svěřence... Přece jenom Lille nemuselo vracet míč z pravé strany na soupeřově polovině přes Bašu až ke gólmanovi Enyeamovi.
29
Debutant Malsa je sice na hřišti pouhých třicet minut, ale už ukazuje, že bude řízným defenzivním štítem. Teď se vůbec nemazlil s o dost zkušenějším Kalouem.
27
Roux se přece jenom ještě dostal k míči zpátky o pár sekund později a snažil se z vápna najít ze druhé vlny naběhnutého Kaloua. Obrana Sochaux akci zabránila jen s vypětím všech sil.
26
Domácí se parádně vykombinovali z vlastní poloviny hřiště až na tu útočnou. Tam Kalou přenechal míč Rouxovi, jenž díky svému nedůrazu o míč hned přišel.
25
Origi nyní dostal dlouhý pas z druhé strany hřiště. Zpracoval si míč na pravačku, kousek popoběhl a poté vypálil hodně ostře. Pelé musel na zem, tahle rána ze střední vzdálenosti měla rozhodně přísnější parametry.
23
Výtečně si nyní počínal hbitý Enyeama. Mayuka dostal dobrou kolmici, dostal se však už do velkého úhlu. Nigérijský gólman navíc hostujícímu záložníkovi parádně vběhl pod nohy.
22
Souboj dvou patnáctek – Mayuka se snažil prosadit u levé strany, avšak Sidibé si dokázal poradit. Sochaux následně z rohového kopu nic nevytěžilo.
20
Úvodních dvacet minut utkání jasně patřilo domácímu celku. Tomu evidentně brzký gól Origiho pomohl k pohodě, kterou přenáši i na hřiště – jen málokdy soupeři půjčí balón.
18
Kjaer hledal svou přihrávkou Rouxe, jenže toho v náběhu zastavil praporek pomezního – ofsajd.
17
Teď měli hosté velké štěstí. Origi svým pasem hledal v šestnáctce Kaloua, jemuž na poslední chvíli míč odkopl z nohy skvěle se vracející Faussurier.
16
Malsa, další debutant v dresu Sochaux, se postaral o první střelu na branku ze strany hostujícího celku. Pokus byl slabý, navíc mířil doprostřed brány, takže si s ním Enyeama věděl rady.
14
Lille opět zakládalo nebezpečnou akci, tentokráte měl ale Pelé o poznání menší problémy. A balón v pohodě sebral do rukavic.
13
Další parádní zákrok Pelého! Kalou si seběhl někam na hranici šestnáctky, odkud si narovnal míč na pravačku a vypálil technický pokus. Kroucený balón, mířící ke vzdálenější tyčce, nakonec skončil na natažené rukavici hostujícího gólmana.
12
Sochaux se jen málokdy dostane k míči. LOSC je i nadále na soupeřově polovině a bez problémů kombinuje u středové čáry.
9
Další dobrá možnost pro Lille. Ke střele z vápna se dostal Sidibé, jenž dostal od obránců soupeře příliš prostoru, jeho ránu letící po zemi stačil Pelé jednoruč vyrazit do bezpečí.
8
... Balmont zahrával centr někam na malé vápno, kde však v pohodě zasáhl gólman Pelé. Ten si mimochodem připisuje debut v novém dresu.
7
Origi se nyní dostával po levé straně do dobré pozice pro centrování, vložil se mu však pod nohy jeden z hostujících hráčů. Rohpvý kop pro Dogy...
6
LOSC i nadále drží míč na svých kopačkách, Sochaux v úvodu utkání rozhodně tahá za kratší konec.
3
Lille právě vstřelilo branku!
Skvělý start do utkání prožívají domácí fotbalisté. DIVOCK ORIGI se po rohovém kopu Balmonta, jenž namířil svůj centr na hranici malé šestnáctky, ve skrumáži před brankářem Pelém nejlépe zorientoval a z bezprostřední blízkosti procedil míč i díky svému důrazu do sítě. K lehké teči se ještě předtím zřejmě protlačil Kjaer, jemuž je nakonec připsána asistence. Asistence: Simon Kjaer.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Lille OSC: Enyeama – Sidibé, Kjaer, Baša, Souaré – Balmont, Mavuba, Gueye – Roux, Kalou, Origi.
Náhradníci: Elana – Soumaoro, Rozehnal, Delaplace, Meïté, Ruiz, Mendes.

FC Sochaux: Pelé – Marange, Carlão, Sunzu, Faussurier – Contout, Malsa, Sinkala, Roudet – Mayuka, J. Ayew.
Náhradníci: Pouplin – L. Zouma, Doubai, Ilaimaharitra, Prcić, Frau, Bakambu.

Rozhodčí: Jochem – Pottier, Zakrani.
Utkání bude řídit trojice arbitrů Jochem – Pottier, Zakrani. Čtvrtým rozhodčím byl delegován pan Leleu.
Dobrou formou neoplývá ani jeden z celků, nicméně u LOSC je situace poněkud více zarážející. Kvůli sérii pěti nepříliš úspěšných zápasů ztratil kontakt na vedoucí duo PSG – Monako a vytvořené manko bude za těchto okolností už jen ztěží dohánět. FCSM je na tom psychicky asi lépe – vždyt poslední výhra nad Nantes byla teprve jeho třetí v sezóně.
Ani vzájemná statistika zápasů nehovoří dobře pro hostující družstvo. Podíváme-li se zpětně na dvacet utkání těchto dvou celků, zjistíme, že Dogy prohrály jen v jednom jediném případě. Pro Lille je zkrátka Sochaux hodně oblíbeným soupeřem.
Souboj čtvrtého Lille a předposledního Sochaux má už jenom podle tohoto umístění jasného favorita. Domácí by se rádi vrátili na třetí příčku, o kterou je obralo St. Étienne, jenž v pátek remizovalo v Toulouse, a nakonec se dostalo před svého soupeře jen díky lepšímu skóre. Hosté by rádi navázali na poslední cenný skalp nad Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud