To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Fauly: 4 : 20

Žluté karty: 0 : 1

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 59% : 41%
Už se nic nestane, dnešní utkání končí remízou, což je mnohem spravedlivější odraz dnešní hry, než stav, který panoval do první minuty nastavení, kdy za domácí vyrovnal Bakar. Domácí svého soupeře jasně přehrávali a i když hosté nakonec vítězství ztratili v posledních okamžicích utkání, mohou být sami spokojeni alespoň za bod.
90+4
V posledních vteřinách rozehrávají domácí z pravé strany, ale nic z toho nebude, pouze odkop od branky.
90+3
A nechybělo mnoho a mohlo to být 2:1! Rohový kop pro Montpellier.
90+2
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, to by ještě mohli domácí zkusit na vítěznou branku!
90+1
Montpellier právě vstřelil branku!
Povedo se! DJAMEL BAKAR se po přesném pasu Mézagueho trefuje z místa pokutového území, kde zmátl bránícího hráče Nantes a nakonec i gólmana Rioua, je vyrovnáno!
90
Začala devadesátá minuta dnešního utkání, hosté stále drží jednobrankový náskok a na hře domácího týmu je již patrná nervozita.
89
Po rychlém protiútoku rozehrají rohový kop z levé strany i hosté.
88
Parádní zákrok Rioua po hlavičce El Kaoutariho na bližší tyči, to byla gólová šance Montpellieru!
88
Ten z levé strany také rozehraje Cabella.
88
Cabella posílá centr do vápna, je z toho rohový kop pro Montpellier.
87
Faul hostů, domácí budou rozehrávat na polovině Nantes.
84
Mounier centruje z levé strany, Camara si naskakuje na míč, hlavičkuje v záklonu, ale míč prolétl jen těsně nad brankou Nantes.
83
Příchod Mouniera je poslední změnou, která dnes proběhla, oba týmy již nemohou střídat.
83
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Yassine Jebbour, přichází Anthony Mounier.
83
Hostující obrana v pohodě odvrátila, je tu střídání.
82
Nakonec je z toho rohový kop pro Nantes, hosté rozehrají z pravém strany.
82
Trebel sprintuje po pravé straně, bránící Jebbour má velké problémy s tím, jak ho zastavit.
81
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Filip Đorđević, přichází Fernando Aristeguieta.
80
Posledních deset minut dnešního utkání, jak nakonec utkání dopadne? Odvezou si všechny body defenzivně hrající hosté? Nebo se domácím podaří alespoň vyrovnat? Sledujte i dál náš onlajn přenos!
79
Sanson spěchá s míčem po levém křídle, ale jeho postup přibrzdil obránce Nantes.
78
Další nakopávaný míč v podání Montpellieru a další ztráta, publikum to nese nelibě a píská.
77
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Víctor Montaño, přichází Emanuel Herrera.
76
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Adrien Trebel.
75
Ta snaha domácích hráčů "vymodlit" si pokutový kop, je hodně "okatá" a až opravdu dojde k nějakému faulu, nemusí být rozhodčí vždy pro jeho odpískání...
74
Đorđević ukázal domácím, jak nebezpečné mohou být bleskové protiútoky Nantes.
73
Đorđević si to namířil po pravé straně do útoku, nakonec se právě Đorđević dostává i do zakončení, ale jeho pokus o přelobování vyběhnuvšího Jourdrena končí nad brankou.
72
Camara je v posledních minutách asi nejnebezpečnějším hráčem Montpellieru, ale i nyní letí jeho střela pouze vedle.
71
Montaño centruje do pokutového území Nantes, nepřesně, Riou nechává míč dopadnout mimo hrací plochu a pomalu se chystá rozehrát.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, domácí jsou sice stále aktivnější, ale doslova nemohoucí v koncovce.
69
Ale stejně jako v předchozích případech, i nyní se míč bleskově vrací zpět na polovinu Nantes.
69
Obrana Nantes odkopává do bezpečí.
68
Cabella padá v pokutovém území, ale není to pokutový kop, domácí budou pouze vhazovat z pravé strany.
68
Riou vykopává až na polovinu soupeře, míč se však okamžitě vrací zpět.
67
El Kaoutari posílá dlouhý pas k pokutovému území soupeře, tam zasahuje míč Camara, ale byla to ruka.
67
Proti zformované defenzivě to mají domácí hodně těžké.
66
Dlouhý nákop domácích, míč však končí u gólmana Rioua.
65
Camara se dokázal prodrat do vápně a tam vypálit z pravé strany, velmi podařená střela, které zbývalo do branky snad pouhý metr!
64
Nantes i ve druhém poločas "zalezlé" před vlastním pokutovým územím.
64
Bedoya nedovoleně atakuje Stambouliho na vlastní polovině, domácí rozehrávají volný kop.
63
Obrana Nantes odvrací do bezpečí a hosté mohou zaútočit.
62
Rohový kop pro Montpellier, domácí rozehrají z pravé strany.
62
Statistika držení míče: 51% : 49%.
61
El Kaoutari "odlétl" ze souboje ve středu hřiště, míč se vrací až k brance Nantes.
60
Je za námi hodina hry, hosté stále drží hubený náskok, ale i ten stačí k zisku tří bodů, udrží ho Nantes až do konce?
59
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Birama Touré.
57
Morgan Sanson zatažen za trenýrky a padá k zemi, faul.
57
Do sítě Nantes zapadl míč po hlavičce Camary, ale sudí tento gól neuznává – to byl minimálně půl metrový ofsajd, správné rozhodnutí!
56
Konečně se začalo hrát, míč však končí až u Rioua, který rozehrává.
55
Chvíli se nehraje, domácí budou vhazovat z levé strany, na vlastní polovině.
53
Ale následný kop nebyl vůbec povedený, míč končí v rukavicích gólmana Rioua.
52
Cabella si staví míč na levé straně, ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.
52
Đorđević fauluje na vlastní polovině Bakara, domácí budou mít k dispozici volný kop.
50
Cabellův centr nenašel adresáta ve vápně Nantes, je z toho pouze odkop od branky.
49
Hosté se osvobozují za cenu odkopu, ale míč znovu získávají fotbalisté v modrooranžových dresech.
48
El Kaoutari vhazuje na polovině soupeře z pravé strany.
46
46
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jamel Saihi, přichází Djamel Bakar.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 18:02 hodin.
STATISTIKY UTKÁNÍ – 1. poločas:

Střely celkem: 9 : 1

Střely na bránu: 3 : 1

Rohové kopy: 3 : 1

Fauly: 2 : 9

Držení míče: 57% : 43%
Po prvním poločase vedou hosté na hřišti Montpellieru 1:0, když zatím jedinou branku zaznamenal ve 22. minutě Đorđević , který skvěle usměrnil střelu Cissokha za záda domácího gólmana Jourdrena. I když jsou zatím domácí výrazně aktivnější, na vyrovnání si musí fanoušci HSC ještě počkat.
45+1
Sudí Lesage se rozhodl nastavit pouze jednu minutu, do konce prvního poločasu tak zbývají poslední vteřiny.
45+1
Míč však okamžitě získávají domácí. To vše v první minutě nastaveného času.
45
Veigneau vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
45
Začala pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, stále platí, že hosté vedou 1:0.
44
I proto se žene na Rioua další útok domácích, Cabella posílá míč z levé strany pouze vedle branky Nantes.
44
Hosté ale mají docela problém, udržet míč delší dobu na svých kopačkách.
44
Cabella posílá centr do pokutového území, míč se ale stočil příliš doleva, tam není nikdo v modrém.
43
Tvrdý faul, který ocení sudí žlutou kartou. Tu vidí hostující Papy Mison Djilobodji.
42
Centr Sansona končí u gólmana Nantes Rioua.
41
Rohový kop dommácích z pravé strany rozehrává Cabella, obrana Nantes odvrací do bezpečí.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí stále marně dobývají branku Nantes.
39
Camarův pokus z pravé strany, z velkého úhlu, končí vedle branky Nantes.
39
A zároveň podnikají rychlý brejk, před Gapkém však chytá míč Jourdren.
38
Cabella rozehrává volný kop, ale míč získávají hosté.
38
Míč mají opět domácí, kteří to zkouší po pravé straně.
37
Montaño se gestem omlouvá svým spoluhráčům, místo přihrávky volí na pravé straně, v blízkosti vápna soupeře, střelu, ovšem míč letí vysoko nad branku.
36
Odmávaným a odpískaným ofsajdem končí útočná akce Montpellieru.
36
Hraje se převážně ve středu hřiště.
35
Sanson je již na nohou, není to nic vážného.
34
Sanson faulován na půlící čáře, domácí zakopávají míč do autu.
33
Kdyby si Cabella neusel zpracovává ve vápně míč a vypálil hned "z první", mohl mít s touto střelou gólman Riou velké potíže.
32
El Kaoutari ztrácí míč na levé straně, hosté se, alespoň pro tento okamžik, osvobozují.
32
Nákop na Cabellu, na levou stranu, je z toho autové vhazování pro Montpellier.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté vedou v Montpellieru 1:0, dokáží domácí vyrovnat ještě do poločasové přestávky?
30
Další centr letí do pokutového území Nantes, tentokrát zastavuje útočnou snahu odmávaný a odpískaný ofsajd.
29
Volný kop domácích na polovině soupeře. Míč letí do vápna, ale tam odehrává jeden z bránících hráčů Nantes.
28
Míč má ve svých rukavicích Jourdren.
28
Alespoň rohový kop pro Montpellier, z pravé strany rozehrává Cabella, obrana Nantes odvrací do bezpečí.
27
Zahrozili ale domácí, Cabellův pokus z levé strany letí těsně vedle branky Nantes!
26
Tam byl faulován, hosté se dostávají před pokutové území domácích.
25
Veretout získává míč a spěchá s ním na polovinu soupeře.
24
Odkop od branky Nantes, domácí žádali rohový kop, asistent na pomezí je ale jiného názoru.
23
Tak to je "blesk" z čistého nebe! Montpellier je sice aktivnější, ale branku vsítili hosté. Jak na to domácí zareagují?
22
Nantes právě vstřelili branku!
Ale na to se nehraje, Cissokho vypálil z nějakých pětadvaceti metrů, z pravé strany, ve vápně strčil do dráhy míče špičku kopačky FILIP DJORDJEVIČ a hosté vedou!
22
Mírnou převahu domácího týmu vyjadřuje i statistika střel – 5:0 pro Montpellier.
21
Statistika držení míče: 61% : 39%.
20
Dobrá zpráva – Oswaldo Vizcarrondo je zpátky ve hře, tak to zranění nebylo nakonec tak vážné, jak se zdálo.
19
Zatím se hraje poměrně vyrovnaný fotbal s minimem šancí, oba týmy si hlídají vlastní šestnáctky.
17
Je z toho pouze odkop od branky Nantes.
16
Dlouhý nákop domácích až k pokutovému území soupeře, míč se vrací zpět na půlící čáru.
14
Cabella ztrácí míč na polovině soupeře, hosté mohou zaútočit.
12
Nepřesná finální přihrávka znamená ztrátu míče pro Nantes.
12
Hosté kombinují ve středu hřiště.
11
Rémy Cabella rozehrává z levé strany, míč zachytil Cissokho, který odehrává mimo pokutové území, následná střela míří vedle branky Nantes.
10
Přesto mají domácí k dispozici rohový kop z levé strany.
10
Cabella postupuje po levé straně, ale Cissokho ho nepustil do koncovky.
10
Při následném centru do vápna Nantes je pískán ofsajd.
9
Z necelých dvaceti metrů rozehrává Camara, ale trefuje pouze dobře postavenou zeď soupeře.
8
Morgan Sanson faulován bránícím Deauxem v těsné blízkosti vlastní šestnáctky, velmi dobrá pozice pro domácí tým!
8
Mezitím již Riou mohl konečně rozehrát, míč letí na polovinu soupeře.
8
Vypadá to, že hosté budou muset střídat, Vizcarronda odnáší na nosítkách.
7
Je to Oswaldo Vizcarrondo, který utrpěl zranění po souboji s Montaněm.
7
Mezitím zůstává jeden z hostujících hráčů ležet před vlastní šestnáctkou.
6
První gólová šance, na svědomí ji má domácí Réy Cabella, míč chytá Riou.
6
Zápas zatím provází poměrně dost nepřesností.
5
Autové vhazování z pravé strany pro Montpellier, míč nakonec končí u Rioua.
5
Nepřesný nákop, po němž míč končí až u Jourdrena.
4
HSC opět na polovině Nantes, hosté se v úvodu zápasu brání.
4
Centr Stambouliho do vápna, tam nakonec míč sbírá Riou.
3
Střelu Cissokha z pravé strany dokázal Jourdren chytit a znovu rozehrává.
3
Míč končí u gólmana Jourdrena, který vykopává.
3
Jebbour udržel míč na pravé straně, i přes napadání soupeře.
2
Obrana Montpellieru odvrací, domácí mohou přejít do útoku.
1
Hned v úvodní minutě se Đorđević dere do zakončení a vybojoval rohový kop pro Nantes.
1
Právě nyní přichází oba týmy na hrací plochu.
Oba týmy právě opouští šatny a budou se shromažďovat v útrobách Stade de la Mosson.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Mikael Lesage. Na čarách mu budou pomáhat Djemel Zitouni a Mickael Annonier. Čtvrtým rozhodčím je Didier Falcone.
Vzájemné zápasy
Naposledy se oba týmy potkaly v sezóně 2007/2008, a to v Ligue 2, kdy oba zápasy dopadly nerozhodně, ten první v Montpellieru 0:0, odveta v Nantes pak 1:1.
Montpellier HSC
Domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, když v jedenácti zápasech nasbírali dvanáct bodů za dvě výhry a šest remíz. Stejný počet bodů má i čtrnáctý Lyon či šestnáctý Évian Thonon Gaillard. Náskok na první sestupové osmnácté místo činí slušných pět bodů.

Bordeaux – Montpellier 2:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Francouz Rémy Cabella, který má na svém kontě pět branek.
FC Nantes
Nantes vstupuje do dnešního utkání z pozice čtvrtého nejlepšího týmu Ligue 1, když v doposud odehraných jedenácti zápasech nasbíralo devatenáct bodů za šest výher a jednu remízu. Na svého dnešního hostitele má sedmibodový náskok. Na tři týmu před sebou má Nantes již větší ztrátu, více se musí "ohlížet" na týmy pod sebou.

FC Nantes – Lille OSC 0:1

Nejlepším třelcem hostujícího celku je Srb Filip Đorđević, který zaznamenal šest gólů.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvanáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí MONTPELLIER HSC přivítá na Stade de la Mosson v Montpellieru FC NANTES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.