Montpellier doma poráží Sochaux 2:1. Hosté se v první půli ujali vedení 0:1, trefil se Contout. Ihned potom ale gólem odpověděl Hilton, konkrétně to bylo krásnou utaženou ranou k pravé tyči. Domácím se ale podařil fantastický obrat.

V nastavení, v 94. minutě se ve vápně nejlépe orientoval Tiéné, který tak domácímu týmu vystřelil zdánlivě ztracené tři body. Na Stade de la Mosson v Montpellieru je tak dnes večer hodně veselo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+4
Montpellier právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelný závěr! Euforie vybuchla na stadionu Montpellier, domácí rozhodují v samém závěru! Obránce hostů Peybernes chtěl odkopnout míč z vápna do bezpečí, balon ale promáchl. Velmi pohotově ho tak k pravé tyči uklidil SIAKA TIENE, který se tak stává hrdinou a první hvězdou dnešního klání.
90+4
Běží posledních 60 vteřin dnešního klání...
90+3
Roudeta v závěru střídá Camara.
90+1
Rozhodčí Castro nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.
90
Do nebezpečného voleje se opřel na hranici vápna Tiene, svou bombou ale trefil jen vlastního spoluhráče.
89
Ne, hosté dnes hrají celý zápas výborně v obraně.
88
Blíží se konec, domácí Montpellier se sice snaží rozhodnout, šance ale stále nepřichází. Pomůže rohový kop?
85
Útok domácích po levém křídle zastavuje ofsajd.
82
Montano vidí žlutou kartu, dnes se hraje hodně nečistě.
80
Je tu závěrečná desetiminutovka, domácí si pomalu vytváří tlak.
78
Marveauxe nahrazuje Herrera.
75
Hosté střídají, odejde Cedric Bakambu, nahradí jej Mathieu Peybernes.
74
Kanté hodně ošklivým skluzem zezadu fauluje soupeře a zřejmě zaslouženě dostává červenou kartu!
73
Roudetova střela postrádala přesnost.
71
Odejde Djamel Bakar a místo něj si zahraje Anthony Mounier.
70
V prvním poločase skončilo skóre na střely 5:5, ve druhé půli je to zatím 0:0.
68
Špatně, míč získali hráči HSC.
67
Hosté si vybojovali rohový kop. Jak s ním naloží?
64
Do střely z voleje se opřel Tiene, míč jde ale vedle levé tyče.
63
Montano při útočném výpadu zahrál rukou, míč tak ztrácí.
61
Po nepřesné ráně Bakamba rozehrává od branky Pionnier.
59
Střídání. Ze hřiště odchází Jonas Martin, místo něj příjde Remy Cabella.
56
K nebezpečné střele z otočky se ve vápně dostal Montano, míč jde ale nad.
55
Corchia potrestán žlutou kartou.
54
Domácí přidali na tempu, tentokrát se ale centrem do vápna neprosadili.
52
Rychlý brejk domácích zastavuje Eickmayer, který za faul vidí žlutou kartu.
50
Roudet vyslal z přímého kopu příliš dlouhý centr, mí získávají domácí.
48
Ve druhé půli zatím drží míč jen domácí, převážně to je ale jen na středu pole.
46
První půle je u konce, stav je nerozhodný – 1:1. Hodně vlažné tempo domácích favoritů potrestal Contout gólem na 0:1, takřka okamžitě ale krásnou ranou srovnal Hilton.

Druhý poločas začne cca v 21:02.
45+1
Domácí ale takřka okamžitě odpovídají gólem! VITORINO HILTON dostal spoustu volného prostoru před velkým vápnem, odkud tvrdou přízemní střelou k pravé tyči vyrovnává!
45
Gólový střelec Contout hned vzápětí potrestán žlutou kartou.
44
Sochaux vstřelilo branku!
Domácí jsou po zásluze potrestáni. Po přímém kopu Sochaux se v pokutovém území nejlépe zorientoval ROY CONTOUT, jenž vypálil z otočky na bližší tyč. Míč končí za zády Pionniera, hosté vedou 1:0!
43
Marveaux potrestán žlutou kartou, míč mají hosté.
41
Střelu ze střední vzdálenosti kryje připravený Pouplin. Míč před gólmanem Sochaux sice skočil, na jistotě brankáře hostů to ale neubralo.
39
Po akci hostů rozehrává Pionnier.
37
Pěkná individuální akce Roudeta, který obešel ve vápně domácích jednoho beka, poté přišla utažená střela na bližší tyč, míč ji ale míjí zhruba o metr.
35
Sochaux se v závěru poločasu snaží o snadnou hru, když je pod tlakem, tak většinou hosté odkopávají míče daleko do bezpečí.
33
Domácí se přeci jen začínají dostávat k vápnu soupeře, centr Bakara za obranu ale nevyšel, byl příliš dlouhý.
30
Roh pro hosty...
29
Centr Sochaux do vápna úspěch nepřinesl, od branky rozehrává Pionnier.
27
Herní kvalita je zatím hodně nízko. Domácí se nikam neženou, ač by měli být jasnými favority. Jejich kombinace nemá ani nápad, natož jako výsledek střelecké pozice. Stále čekáme na první příležitosti.
25
Rozvážná kombinace domácího týmu.
22
Výkon domácích je zatím za očekáváním. Naopak jsou to hosté, kteří se aktivním napadáním snaží donutit HSC k chybám. Na první velkou šanci v zápase zatím čekáme.
19
Hra přerušena, ošetřován je jeden z hostů.
16
Domácí budou zahrávat standardní situaci blízko rohového praporku...
13
Montano sražen v pokutovém území, penalta se nepíská.
12
Pěkný přímý kop v podání Marveauxe, Pouplin ale vyráží zpět do pole.
10
Roh hostů domácí obrana dokázala odvrátit.
9
Roudet nedokázal ve vápně soupeře zpracovat balon, míč tak získali domácí.
6
Domácí se zatím nedokáží usadit na útočné polovině, převládají nepřesné přihrávky.
3
Zápas zatím začíná hodně vlažně, nikdo nechce první chybovat.
1

Montpellier HSC: Pionnier – Deplagne, Mézague, Hilton, Tiéné – Camara, Stambouli, Martin, Marveaux, Bakar – Montaño

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Doubai, Kanté, Faussurier – Contout, Carlão, Roudet, Eickmayer, Bakambu – Nogueira

Rozhodčí: Castro – Viala, Lang.
Duel začíná ve 20:00, nenechte si proto ujít onlajn reportáž...
Ani Sochaux nezačalo sezonu dobře. V prvním kole tým, který donedávna zaměstnával i Václava Svěrkoše, remizoval 1:1 v Evianu. Poté ale přišla domácí prohra 1:3 se silným Lyonem. V přípravě Sochaux jednou vyhrálo, dvakrát remizovalo a jednou prohrálo. Jak si povede dnes?
Domácí budou favority, do ligy ale vstoupilo HSC rozporuplně. V prvním kole tým doma remizoval s jasným favoritem PSG 1:1, v zápase byl navíc Montpellier daleko lepší. Následovala ale nečekaná porážka v Monaku, kde Montpellier padl jasně – 1:4. Jak si povede dnes?
Vítejte u sledování dalšího ligového klání Ligue 1, tentokrát mezi domácím Montpellier a hosty ze Sochaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.