To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hrdinou dnešního zápasu není Ibrahimović, Cavani, Lavezzi, Pastore ani nikdo další z hvězdného kádru PSG, ale ne příliš známý osmadvacetiletý Francisco Guillermo Ochoa , který dokázal zlikvidovat neuvěřitelné šance PSG a jednoznačně jeho zásluhou si hosté odváží z Paříže překvapivý bod za remízu 1:1. Tu navíc domácí zachraňovali až v 86. minutě, kdy vyrovnával Cavani. Jeden z největších favoritů na titul tak stále na své první vítězství v novém ročníku Ligue 1 musí čekat.
90+5
Verratti na míč z levé strany nedosáhl, utkání končí.
90+4
Lasne musí stáhnout unikajícího Lavezziho po levém křídle, jasná žlutá karta.
90+4
Začala poslední minuta nastavení, i remíza z Parc des Princes je, pochopitelně, pro hosty velmi dobrým výsledkem. Ovšem ještě se hraje.
90+3
A vzápětí T. Silva dělovkou trefuje břevno!
90+2
To je něco! Verratti opět zakončuje uvnitř šestnáctky Ajaccia a Ochoa jednou rukou reflexivně vyráží!
90+2
Ještě dvě minuty, z celkových čtyř nastavených, budeme sledovat snahu domácích o vstřelení vedoucí branky. Rohový kop pro PSG z pravé strany.
90+1
Lavezzi padá v pokutovém území, to byl hodně přifilmovaný pád, který sudí "prokoukl" a navíc dává Argentincovi žlutou kartu!
90
V probíhající devadesáté minutě bude Ochoa vykopávat od vlastní branky.
89
Tlak sílí, rohový kop pro PSG z pravé strany.
88
Neskutečný závar před branou hostů, Ochoa znovu zachránil jasný gól, prsty v tom měli Cavani, Verratti i Ibrahimović!
86
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
EDINSON ROBERTO CAVANI vzal odpovědnost na sebe, po kličce Zubarovi na hranici pokutového území posílá přesnou střelu ke vzdálenější tyči a je vyrovnáno!
84
Snahu domácích fotbalistů končí odpískaný ofsajd.
83
Hosté v závěru utkání napínají zbytky sil na ubránění fantastického výsledku, podaří se jim udržet vedení až do konce?
82
Do břevna hlavičkuje Motta po rohu PSG z pravé strany.
81
Probíhá poslední desetiminutovka, do pokutového území Ajaccia směřuje jeden centr za druhým, přesto hosté hájí jednobrankový náskok.
80
Ale domácí z této šance vytěžili pouze roh z levé strany. Rozehrává Lavezzi, Ochoa vyboxovává.
79
Příležitost pro Ibrahimoviće, v blízkosti vlastní šestnáctky hosté faulují.
77
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas, přichází Hervin Ongenda.
77
Ibrahimović prováhal nejlepší okamžik na střelu, udělal ještě kličku ve vápně do pravé strany, ale skvělý Zubar mu zablokoval střelu.
76
Verratti nedosáhl na míč a bude se odkopávat od branky Ajaccia.
73
Za zdržování dostává gólman Ajaccia Ochoa žlutou kartu.
72
Alex hlavičkuje pouze nad bránu, odkop od brány Ajaccia.
72
Rohový kop pro pařížský klub.
71
Ibrahimović měl nyní o kousek dál k míči, než gólman Ochoa, který se mu vrhl pod nohy a míč vytěsnil.
70
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Joshua Nadeau, přichází Cédric Hengbart.
69
Alex si za neustálé řeči vysloužil žlutou kartu, stejně jako hostující Zubar.
69
69
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Marco Verratti.
68
Mladíček Nadeau je na tom lépe, tam není žádné krvavé zranění, ale oba zřejmě budou muset střídat.
68
Hráči obou klubů spílali rozhodčímu, že ihned nepřerušil hru a nechal pokračovat ještě nějakou dobu po srážce Nadeaua a Matuidiho.
67
Nepříjemný střet v pokutovém území Ajaccia, Matuidi má rozbitou hlavu, vidíme krev, nepříjemný pohled.
66
Fotbalisté Saint-Germain zůstávají u míče na polovině soupeře.
65
Z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů rozehrává Silva, míč směřuje na vzdálenější tyč, kde zkouší zakonči Cavani, skvělý Ochoa vyráží.
64
Diarra fauluje Mottu, zajímavá standardka pro PSG.
63
Centr z pravé strany na Lavezziho, obrana Ajaccia odvrací míč do bezpečí.
62
Ibrahimović hledá obloučkem Cavaniho za obranou soupeře, ten byl ale již v ofsajdu.
61
Ano, pozorné oko asistenta na pomezí, kterému neuniklo hraní rukou domácího hráče u pokutového území Ajaccia.
60
Po hodině hry stále platí, že domácí favorit stále prohrává s Ajacciem 0:1.
59
Hosté se ubránili a Oliech spěchal s míčem do protiútoku, ale vše posléze zabrzdil, domácí se stihli vrátit.
59
Krásný okamžik, přesná hlavička Cavaniho, pohotový zákrok Ochoy, který vyráží na roh.
59
Odchod Pastoreho doprovázel pískot zaplněných tribun.
58
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Ezequiel Lavezzi.
58
Dlouhý odkop hostů, až na polovinu soupeře, míč odkopává Sirigu.
57
Laurent Blanc, trenér PSG, dává pokyn Lavezzimu, aby si oblékl dres, bude se střídat.
56
Ofsajd Oliecha zastavuje útočné snažení hostů.
55
Ochoa musí bleskově odkopávat před nabíhajícím Ibrahimovićem, zvládl to.
54
Autové vhazování PSG z pravé strany, místo rohového kopu.
53
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Adrian Mutu, přichází Dennis Oliech.
53
Navíc domácí faulují na polovině soupeře.
52
Cavani přenáší hru na pravou stranu, ale útočná akce domácích končí nepřesnou přihrávkou.
51
Utkání se hraje za hustého deště, to také dobře technicky vybaveným fotbalistům PSG na pohodě moc nepřidá.
50
Hosté odvrací do autu.
50
Lucas faulován před pokutovým území soupeře, volný kop pro PSG.
49
Domácí začali druhou půli velmi aktivně, hosté jsou pod silným tlakem.
48
Cavani se dostává k zakončení před brankou soupeře, ale míč usměrňuje pouze těsně vedle branky.
46
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Grenddy Perozo, přichází Claude Dielna.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:04 hodin.
Je konec, do kabin odchází obě mužstva za pískotu tribun, domácí prohrávají totiž po první půli 0:1 s Ajacciem, což se rozhodně nečekalo! Hosté se dostali do vedení v deváté minutě zápasu, kdy se prosadil Pedretti. Domácí si sice vytvořili několik dobrých šancí, ale ani jednu z nich využít nedokázali, i zásluhou skvělých zákroků gólmana hostů. Jak si hvězdné PSG povede ve druhém poločase?
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, domácí stále prohrávají o jeden gól.
44
Ibrahimovićovi odpískán další ofsajd.
44
Domácí kombinují na polovině soupeře.
43
A znovu míří míč na Ibrahimoviće, který je těsně bráněn, přesto se přes Bonnarta dostává k hlavičce, ale netrefuje bránu.
42
Odkop od branky Ajaccia, domácí si sice žádali roh, ale sudí Rainville byl jiného názoru.
41
Ibrahimović je hodně "okopáván" obránci Ajaccia, kteří mu zatím tento zápas hodně znechutili.
40
Zubar odvádí zatím v obraně Ajaccia skvělou práci, publikum aplauduje útočným snahám PSG, které ale zatím nevedly k brance.
39
V závěru prvního poločasu přece jenom domácí "přidali" a jsou jasně aktivnější, podaří se domácím vyrovnat?
38
Motta rozehrál z pravé strany, na bližší tyči hlavičkuje Cavani, skvělý Ochoa zasáhl reflexivně rukou a vyráží míč.
37
Zubar odkopává hlavičku Ibrahimoviće na roh.
36
Zlatan opět v koncovce, přihrávka za obranu ale již byla ofsajdová.
35
Po souboji Zubara s Ibrahimovićem se bude odkopávat od branky Ajaccia.
34
Ibrahimović dostává míč z levé strany, následuje excelentní zpracování uvnitř vápna, poté blesková střela z pravé strany, míč letí těsně vedle!
33
Že bychom sledovali nějakou útočnou smršť v podání domácích fotbalistů, o tom se opravdu mluvit zatím nedá.
32
Dlouhý pas na Cavaniho, ale míč byl příliš rychlý a končí až u gólmana Ajaccia.
30
Ibrahimović hlavičkuje po centru Jalleta z pravé strany, ale míč pouze lehce "lízl", Ochoa chytá.
29
Aut pro PSG z levé strany, na polovině Ajaccia.
28
Záměr Ajaccia je zřejmý – hlavně se nespoléhat pouze na defenzivu, to by bylo, při útočných schopnostech domácích, smrtící.
27
Kouč Ajaccia, Fabrizio Ravanelli, žene divokou gestikulací své svěřence do útoku.
25
Odkop od branky Ajaccia.
24
PSG rozehrává rohový kop z levé strany domácí zůstávají na polovině soupeře.
24
Maxwell střílí z levé strany, to byla další gólovka PSG, ale Ochoa skvěle vyráží.
24
Zubar odkopává do zámezí, domácí vhazují z levé strany.
23
PSG má k dispozici volný kop na polovině soupeře, tentokrát je to z velké dálky, Ibrahimović je připraven ve vápně.
22
Pastore ztrácí míč na levé straně, z publika se ozývá pískot.
21
Ibrahimović hlavičkuje poté, co Cavani vrací míč z pravé strany před bránu, ale míč chytá Ochoa.
20
PSG odevzdává míč soupeře, Ochoa vykopává.
19
Hosté hrají hodně jednoduše, spoléhají na bleskové protiútoky, domácí zatím marně hledají na jejich styl protizbraň.
18
Centr Pastoreho z levé strany na Cavaniho, Uruguayec však na míč nedosáhl.
17
Pastore ztrácí snadno míč před vápnem soupeře, Ibrahimović čeká na přihrávku zbytečně.
16
Statistika držení míče: 64% : 36% pro PSG.
15
Mutu rozehrává z pravé strany, Zubar hlavičkuje, ale míč letí mimo.
14
Diarra získal míč na půli hřiště a vydal se s ním přímo k brance PSG, kde hosté vybojovali rohový kop.
13
Pastore střílí z levé strany z hranice pokutového území, střela z otočky ale nezaskočila Ochou.
12
Domácí kombinují na polovině Ajaccia.
11
To je zajímavý úvod dnešního utkání, jak na první gól soupeře odpoví domácí favorit?
9
Ajaccio právě vstřelilo branku!
A může se nyní radovat z prvního gólu svého týmu! První střela na branku PSG a hosté jdou do vedení, prosadil se přesně umístěnou střelou z hranice pokutového území BENOIT PEDRETTI.
9
"Šedý vlk" Ravanelli bedlivým pohledem sleduje hru svého Ajaccia.
8
Ani nadvakrát se domácí neprosazují, Ochoa rozehrává.
7
Skvělý přízemní střela, která však míří přímo do míst, kde stojí Ochoa, ten reflexivně rukou vyráží míč na roh.
7
Tentokrát bude Ibrahimović zahrávat ze vzdálenosti jedenadvaceti metrů, dobrá šance!
6
Ze vzdálenosti zhruba jedenatřiceti metrů trefuje Zlatan pouze zeď, ale v ní někdo zahrál rukou!
5
Lucas znovu faulován na polovině Ajaccia, příležitost pro Zlatana Ibrahimoviće!
4
Ochoa se jako by zalekl nabíhajícího Lucase a odkopává raději do autu.
3
Lucas byl na polovině Ajaccia faulován, domácí rozehrávají volný kop z pravé strany. Ve vápně si výtečně naběhl Motta, který se jen těsně nedostal do zakončení.
2
Cavani postupuje s míčem dopředu, ale pas na Lucase je nepřesný.
1
Ibrahimović fauluje na polovině soupeře.
1

Paris Saint-Germain: Sirigu – Jallet, Alex, Silva (C), Maxwell – Lucas, Motta, Matuidi, Pastore – Cavani, Ibrahimović

AC Ajaccio: Ochoa – Nadeau, Zubar, Perozo, Bonnart – Pedretti, Pierazzi (C), Lasne – Mostefa, Mutu, Diarra

Rozhodčí: Rainville – Stien, Danos.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí Paris Saint-Germain přivítá AC Ajaccio. Utkání se odehraje na stadionu Parc des Princes v Paříži a provede jím trojice francouzských sudí, hlavní Rainville, asistenti Stien a Danos.
PARIS SAINT-GERMAIN
Domácí vstoupili do nového ročníku nepřesvědčivě. Bohatý klub z Paříže pouze remizoval na hřišti Montpellieru 1:1, když alespoň bod navíc zachraňoval až po hodině hry vyrovnávacím gólem Maxwell. Montpellier vedl již od 10. minuty zásluhou Rémy Cabelly.
AC AJACCIO
Hosté měli vstup do nového ligového ročníku ještě méně přesvědčivý. Na domácím Stade François Coty přivítali Saint-Étienne a jedinou branku zápasu vstřelil hostující Brandão, který tak rozhodl o výhře AS a o tom, že domácí Ajaccio v domácí ligové premiéře vyšel bodově i střelecky na prázdno.
04.05.2013 / 35. kolo / Stade Reims – AC Ajaccio 1:1
11.05.2013 / 36. kolo / AC Ajaccio – ES Troyes 0:1
18.05.2013 / 37. kolo / Stade Rennes – AC Ajaccio 1:1
26.05.2013 / 38. kolo / AC Ajaccio – OGC Nice 0:2
11.08.2013 / 1. kolo / AC Ajaccio – St-Étienne 0:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.