To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Dnešní utkání, hlavně ve svém druhém poločase, nenabídlo to, co od něho někteří očekávali, zvlášť po slušné první půli. V té druhé jsme se gólu nedočkali, více se bojovalo, přibylo dost nepřesných přihrávek a více se také faulovalo, takže konečný výsledek je spravedlivým odrazem dnešní hry obou týmů. Bod je jistě ziskem pro Remeš, naopak, pro hosty představuje ztrátu dvou bodů.
90+3
V posledních vteřinách ještě faul hostů na polovině Remeše, utkání pomalu končí.
90+2
Pískán útočný faul Rodríguezovi, domácí nespěchají s rozehrávkou.
90+1
Rohový kop pro Monako z levé strany.
90+1
Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby, šance na vstřelení druhého gólu pro oba týmy stále žije.
90
Fortes se dokázal uvolnit na levé strany, na hranici pokutového území, parádní střela, míč letí těsně vedle branky Monaka!
90
Začala již devadesátá minuta, domácí brání remízu pouze o deseti, vyloučen byl Turan.
89
Italský kouč Monaka Ranieri ještě zkouší povzbudit své hráče, aby se pokusili o druhý gól, zatím marně.
89
Falcao sice dopravil míč do branky, ale ještě předtím sudí pískal hraní rukou kolumbijské útočné hvězdy, gól neplatí.
88
Ano, není co řešit, další doslova hloupý faul Turana, ostrý skluz ve středovém kruhu, po němž nemůže následovat nic jiného, než druhá žlutá karta = vyloučení!
87
Kondogbia opět v těžké pozici, kdy málem ztratil míč, chtělo by to více přihrávat...
86
Turan zbytečně fauluje na polovině Monaka a dostává za to žlutou kartu.
86
Subašič nyní skvělým zásahem zabránil jistému gólu Remeše, čistý skluz pod nohy Ayitého!
85
Kondogbia chybuje, Ayité sprintuje k bráně Monaka.
85
Autové vhazování pro hosty z pravé strany.
84
Ayité střílí uvnitř vápna, ale tam bylo příliš mnoho hráčů, aby míč propadl k brance, Subašič vykopává.
84
Tam je soupeře zastavuje jen za cenu faulu.
83
Souboj ve středu hřiště, úspěšnější domácí, kteří pronikají na polovinu soupeře.
82
Akci Monaka končí střelou Kondogbii, který místo přihrávky na lépe postaveného Falcaa volí střelu, navíc nepřesnou.
81
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nicolas de Préville, přichází Gaëtan Charbonnier.
81
Domácí Weber nyní může děkovat bohům, že dostal "jen" žlutou!
80
Weber stáhl za dres Falcaa, to může být i červená karta!
79
Domácí rozehrávají z pravé strany, ale nic z toho není, bude se rozehrávat od branky Remeše.
78
Ale rychlonohoý Aiyté se řítí po levém křídle, po chybě Rodríueze, rohový kop pro Remeš!
77
Tlak Monaka je již hodně velký, domácí si koledují o gól ve vlastní síti.
76
Což dokazuje i spolupráce Fabianha a Falcaa, po kterém budou hosté rozehrávat rohový kop z pravé strany.
75
Monako přebírá otěže zápasu do svých rukou a v posledních minutách jsou hosté lepší.
74
Ocampos si nabíhá na střed hranice vápna, odkud posílá přízemní střelu, ale přímo do náruče připraveného gólmana.
72
Dlouhý výkop domácího gólmana před nabíhajícím Falcaem.
71
Statistika držení míče: 52% : 48%.
70
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, kterému týmu se podaří vstřelit vedoucí gól? A pokud vůbec?
69
Útočný faul Krychowiaka, hrají hosté.
68
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází James Rodríguez.
67
Hosté vrací míč a k Subašičovi, ten rozehrává.
66
Fofana vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině.
64
de Préville padá ve vápně Monaka po souboji s Kondogbiou, to mohla být penalta!
64
Obbadi rozehrává ve středu hřiště, ale Abidal ztrácí míč a hosté se musí bleskově vracet.
63
To nebyla vůbec špatná střela domácího Ayitého, tentokrát z levé strany, po přesném pasu Krychowiaka!
62
Ayité zasprintoval po pravém křídle, ale předložil nepřesnou přihrávku do vápna, hrají hosté.
62
Další útočná akce hostů, ale znovu nepřesnou přihrávkou se hosté o míč připravují.
62
Monaco na polovině Remeše, Ocampos střílí z nějakých třiceti metrů, ale Agassa v pohodě chytá.
61
Nepřesný pas Fofany, hrají hosté.
60
Je za námi hodina hry, stále je stav nerozhodný 1:1 a podle obrazu hry ve druhém poločase zatím ani nelze určit, kdo má k vedoucí brance blíže...
59
Centr na zadní tyč, hosté mohou zaútočit.
58
Abidal nepustil soupeře do vápna, Deveaux alespoň vybojoval rohový kop z pravé strany.
57
Ani hvězdný Falcao nyní jako by nedokázal přejít přes protihráče.
56
Ve druhé půli sledujeme zatím spoustu nepřesností, hodně ztracených míčů, hra trpí.
55
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Geoffrey Kondogbia.
54
Před Falcaem sbírá míč Agassa, který bude rozehrávat.
52
Střídajícího Kondogbiu již sudí na hřiště nepustí, musí si počkat na přerušení hry.
51
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Antoine Conte, přichází Mohamed Fofana.
49
Domácí zkouší centrovat z pravé strany, míč končí v zámezí.
48
I tentokrát rozehrává Moutinho z pravé strany, Abidal pálí z voleje, vedle.
49
Fantastický reflex domácí gólmana, to byl zákrok! Další roh pro Monaco.
48
Míč byl ale tečován, rohový kop pro Monaco, z pravé strany rozehrává Moutinho.
47
Fabinho vhazuje z pravé strany, Rivière se dostal do zakončení, ale jeho střela letí vedle domácí branky.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:05 hodin.
V prvním poločase jsme zaznamenali dva góly, po jednom na každé straně, když skóre zápasu otevřel již ve 4. minutě utkání domácí Deveaux. Hosté si s odpovědí pospíšili, když již ve 13. minutě vyrovnal parádně trefeným volným kopem Moutinho a utkání nabralo skvělé tempo. S přibývajícími minutami se hra více vyrovnala a nakonec skončil první poločas nerozhodně 1:1, jak tomu v tom druhém?
45+2
Do konce poločasu zbývají poslední vteřiny, hraje se ve středu hřiště.
45+1
Sudí nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
45
Je tu pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, již to vypadá, že oba týmy půjdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
44
Další dobrá akce hostů, Falcao si "povodil" bránícího Webera na pravé straně a vystřelil, míč prolétl nějaké dva metry od vzdálenější tyče.
43
Velmi dobrý pas Falcaa, který vysunul Rivièreho, ten se dostal před Agassu, ale míč posílá těsně vedle branky!
42
Hosté kombinují na půli hřiště a čekají na nějakou skulinku k útoku.
41
Odkop od branky Monaka, do konce první půle zbývá necelých pět minut.
40
Rozehrává Moutinho, tento volný kop ale nebyl tak povedený, jako ten gólový.
39
Ayité vybojoval faul na pravé straně, v blízkosti pokutového území soupeře.
39
Centr hostů z pravé strany nepřesný, ale hosté zůstávají u míče.
38
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Floyd Ayité.
37
Čekání na ošetření zraněného hráče Remeše je hodně nepříjemné.
36
Domácí budou muset střídat, ve hře pravděpodobně nemůže dál pokračovat jeden z hráčů.
36
Carvalho šel do hlavičkového souboje loktem, pískán faul.
35
Rohový kop pro Monaco, Moutinho rozehraje z pravé strany.
35
Fabinho zatáhl míč po pravé straně, přihrává do vápna, tam je Ocampos, který se ale nedostal ke střele.
34
Abidal získává míč a přihrává Subašičovi, který rozehrává dopředu.
34
Agassa na druhé straně chytá míč po nepřesné kombinaci Monaka a domácí pomalu rozehrávají.
33
Další dobrá práce hostů, tentokrát Carrasco odkopává do bezpečí.
32
Abidal v dobrém obranném zákroku, přesto mají domácí autové vhazování z pravé strany.
31
Hosté rozehráli "na krátko", Ocampos centruje z pravé strany, Agassa vyboxovává.
30
Rohový kop zahrají i hosté. Z pravé strany rozehraje Moutinho.
30
Atar rozehrává z pravé strany, ale výborně odhlavičkovává Fabinho a Moutinho se žene s míčem na polovinu Remeše.
29
Další rohový kop pro Remeš, která se zatím prezentuje velmi dobrým výkonem, místy favorizovaného soupeře přehrává!
28
Domácí Conte vhazuje z pravé strany, na polovině hostů, ale míč získávají fotbalisté Monaka.
27
Krychowiak faulován Falcaem, útočná snaha Monaka tím končí.
27
Ale je to útočný faul domácích, hrají hosté.
26
Před nabíhajícím Obbadim sbírá míč gólman Agassa, který rozehrává.
25
Domácí ztrácí míč na půli Monaka, hrají hosté.
24
Ocampos fauluje na půli hřiště Conteho a dostává za tento faul žlutou kartu!
23
Z pravé strany rozehrává Atar "na krátko", Devaux střílí z pravé strany, jen skvělý zákrok Subašiče nyní zabránil inkasování.
22
Hosté ztrácí míč na pravém křídle, hrají domácí, Tacalfred posílá nákop na pravé křídlo a de Préville vybojoval rohový kop.
21
Devaux se opět dostal k hlavičce ve vápně Monaka, když se odpoutal od svého "strážce", tentokrát hlavičkuje vedle.
20
Domácí mají míč na svých kopačkách, kombinace ve středu hřiště.
19
Úspěšnost přihrávek: 48% : 52%.
18
Ostřejší hlavičkový souboj na polovině Remeše, hrají domácí.
17
Ofsajdem končí útočná akce Remeše, vykopávat bude Subašič.
16
Na druhé straně končí míč v náruči gólmana, Agassa rozehrává.
16
Jakož i s následným centrem, který hlavičkuje jeden z domácích hráčů nad břevno.
15
Hosté si ale s tímto rohem v pohodě poradili.
15
Rohový kop pro domácí, Atar rozehrává z pravé strany.
14
Lepší začátek zápasu si dnes diváci přát nemohli.
13
Monaco právě vstřelilo branku!
Hosté rozehrávali volný kop a právě faulovaný JOAO MOUTINHO se trefil z nějakých třiceti metrů přesně k tyči!
12
Tvrdý zákrok domácích v blízkosti vlastní šestnáctky, zraněn Moutinho, který se drží za pravou nohu.
11
Nakonec snadná práce pro Agassu, který může vykopávat.
10
Domácí se ještě neubránili, hosté stále mají míč na svých kopačkách.
10
Carvalho přenáší hru na pravou stranu, hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
9
Autové vhazování Remeše z levé strany, na vlastní polovině.
8
Již se hraje, míč míří z pravé strany do vápna Remeše, ale domácí obrana odvrací.
7
Tvrdý faul do obličeje v podání domácího hráče na půli Monaka.
6
Turan stihl míč na hrací ploše, domácí mohou odehrát od branky.
5
Takový začátek favorizovaní hosté rozhodně nečekali.
4
Reims právě vstřelilo branku!
Skvělou hlavičkou se ve vápně blýskl ANTOINE DEVAUX, kterému tam nechal příliš prostoru Kurzawa.
3
První střelu si připisují domácí, a to pohotový de Préville, míč letí vysoko nad branku Monaka.
2
Opatrný úvod zápasu, nákop domácích na Devauxe.
1
-1
Vše je již nachystáno, utkání za malý okamžik začne.
-3
A nyní již přichází na hrací plochu.
Oba týmy jsou připraveny v tunelu na příchod.

Stade de Reims: Agassa – Conte, Tacalfred, Weber, Turan – Fortes, Devaux, Krychowiak, Oniangué, Atar – de Préville.
Náhradníci: Placide – Fofana, Peuget, Ayité, Ca, Charbonnier, Ghilas.

AS Monaco FC: Subašič – Fabinho, Carvalho, Abidal, Kurzawa – Ocampos, Obbadi, Moutinho, Rivière, Ferreira-Carrasco – Falcao.
Náhradníci: Romero – Isimat-Mirin, Raggi, Tisserand, Rodríguez, Kondogbia, Germain.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Bremont.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Benoit Bastien. Na čarách mu budou pomáhat Frederic Haquette a Anthony Bremont. Čtvrtým rozhodčím je Yohann Rouinsard.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se naposledy střetli v Ligue 1 v ligovém ročníku 2011/2012 a tehdy oba zápasy vyhrála Remeš, který zvítězila v prvním utkání v Monacu 2:1, v domácí odvetě pak 2:0.
Stade de Reims
Remeš je v aktuálním pořadí na desátém místě ligové tabulky, když v doposud odehraných sedmi utkání nasbírala deset bodů za dvě výhry a čtyři remízy. Ač je Remeš aktuálně přesně uprostřed ligové tabulky, stále se musí ohlížet spíše pod sebe, náskok na sestupovou příčku je pouze čtyřbodový!

AS Monaco
Klub z monackého knížectví, který je letos nováčkem Ligue 1, patří, vzhledem k vydatné finanční injekci, k favoritům celé ligy. To také Monaco potvrzuje, když je aktuálně na druhém místě, jen o bod za vedoucím PSG, které má však o zápas navíc! Pokud tedy dnešní zápas Monaco zvládne, posune se do čela!

AS Monaco – SC Bastia 3:0

Nejlepším střelcem hostujícího celku je zatím hvězdný Radamel Falcao, který se trefil již sedmkrát!
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE DE REIMS přivítá na Stade Auguste-Delaune II AS MONACO. Odborná veřejnost favorizuje jednoznačně hostující Monaco, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.