Je tu konec dnešního dramatického a velice zajímavého utkání, ve kterém jsme měli možnost vidět mnoho šancí, ale jen jedna byla proměněna v gól, a tak šťastnější ze zápasu odcházejí hosté, kteří si odvážejí tři cenné body. Děkuji za sledování tohoto online přenosu a těším se příště na počtenou.
90+2
Domácím už nezbývá téměř žádný čas a stále si nedokáží vytvořit větší tlak.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec hrací doby.
89
A ani z tohoto rohového kopu nic nebude. Pele si pro balon v klidu došel a drží ho co nejdéle.
88
Útočník z Toga měl druhou příležitost při zahrávání volného přímého kopu, ale jeho střelu vyráží Pele na roh.
87
Nic se na tom nepodařilo změnit ani Ayitému, který v koncovce selhal a poslal míč mimo branku.
86
Vypadá to, že dnes již žádnou branku neuvidíme. Je to škoda, jelikož jsme viděli mnoho šancí ke skórování.
84
Courtet zkusil vystřelit, ale jeho projektil zamířil asi metr vedle pravé tyče Peleho brány.
83
Fortes zahrával rohový kop, ale v pokutovém úzémí se střetl Pele s Nicolasem de Prévillem a domácí útočník za tento zákrok vidí žlutou kartu.
82
Poslední střídání využívá trenér Fournier a posílá na hřiště Elirana Atara místo Atily Turana.
81
Je před námi poslední desetiminutovka a posledních deset minut pro Reims, aby něco s výsledkem udělal.
79
Fortes dokázal patičkou dopravit míč za brankovou čáru, ale ještě před tím byl odpískán faul na Peleho. Bude se tedy odkopávat od branky Sochaux.
78
Domácí hráči budou mít k dispozici rohový kop a tedy další šanci na srovnání.
76
Druhé střídání hostujícího celku. Dolu jde Sanjin Prcić a místo něj přichází Marco Ilaimaharitra.
75
K míči se postavil Turan a svojí bombou rozezvonil levou tyč Peleho brány! Teď opravdu nechybělo mnoho!
74
Standartní situace pro domácí přesně z hranice pokutového území.
72
Střídá se i na straně hostů. Hrací plochu opouští Roy Contout a nahrazuje ho nejproduktivnější hráč Sochaux Cédric Bakambu.
71
Domácí hráči pochopili, že budou muset více střílet a pálí jednu střelu za druhou.
70
Další střídání na domácí straně. Ze hřiště míří Diego Rigonato a nahrazuje ho Floyd Ayité.
69
Ayew se pokoušel prokličkovat až k brance, ale Agassa mu doslova sebral balon z kopaček.
68
Domácímu se krátí čas a momentálně se musí bránit obléhání v podobě krátkých přihrávek hostujících hráčů.
66
Vypadá to, že Sinkala bude v pořádku a bude pokračovat bez problémů ve hře.
65
Sinkala si nyní při dopadu zřejmě ublížil a probíhá jeho ošetřování.
64
První střídání. Ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, který je doprovázen pískotem a místo něj vbíhá na trávník jeho jmenovec Gaëtan Courtet.
63
Charbonnier se dostal v pokutovém území k míči, ale než se stihl zorientovat, tak o balon opět přišel.
61
Po dlouhé době se hosté dostali na útočnou polovinu a vytěžili z toho rohový kop.
60
Držení míče 49% – 51%

Střely celkem 8 – 6

Fauly 5 – 11
59
Jak hosté tlačili domácí tým v prvním poločase, tak nyní se karta obrátila. Hráči Sochaux si neví rady a jen odkopávají balony daleko mimo nebezpečí.
57
Sinkala srazil tvrdě k zemi De Previlla a může být rád, že si nevykoledoval druhou žlutou kartu.
56
Hlavičkovaná na hranici pokutového území skončila dlouhým odkopem Sunzua od brány.
55
Reims se nyní drží dlouho na míči a svírá hostující hráče stále blíže k jejich vlastní bráně.
53
Domácím se nedaří přechod přes polovinu hřiště, kde o balon často přicházejí a musejí si hlídat zadní vrátka.
51
Ayew přihrál Prčičovi na hranici pokutového území a střela bosenského záložníka mířila jen těsně nad Agassovu branku.
50
Máme tu k vidění první žlutou kartu zápasu, kterou si vysloužil Nathan Sinkala za faul na Fortese.
49
Jeho střela však míří hodně mimo Peleho bránu.
48
Příležitost k tomu bude mít Turan, když byl odpískán faul na unikajícího Fortese.
47
Začal nám druhý poločas a uvidíme, jestli se domácím podaří srovnat stav zápasu.
46
Halvní rozhodčí nenastaví ani minutu a oba týmy tedy odcházejí do kabin. V prvním poločase jsme viděli velké množství šancí na obou stranách, ale tu jedinou dokázal proměnit až ve čtyřicáté druhé minutě Sébastien Corchia a poslal tak Sochaux do vedení. Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
45
44
První poločas se nám blíží ke konci a museli jsme přečkat mnoho zahozených šancí, než jsme se dočkali první branky.
42
Sochaux vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Tak konečně jsme se po tolika šancí dočkali první branky zápasu. Julien Faussurier proběhl po pravé straně a poslal přesný centr na nabíhajícího SÉBASTIENA CORCHIU, který dokázal balon uklidit do Agassyho svatyně! Asistence: Julien Faussurier
41
Kapverdský útočník proběhl celé hřiště a jeho ostrá rána mířila přímo na Peleho, který dokázal míč jen tak tak vyboxovat.
40
Conte míč vyráží a posílá do útoku Fortese.
39
Uvidíme další rohový kop. Tentokrát ho bude rozehrávat Contout.
37
De Preville zakopl o nohu Sunza, ale hlavní arbitr ukazuje hostujícímu útočníkovi, aby pokračoval ve hře.
36
Břevno, které trefuje po rohovém kopu Charbonnier! Tak vidíme opět strhující zápas!
35
De Preville se hnal po pravé straně na bránu, ale čistým skluzem poslal balon na roh Carlao.
34
Fortes napálil míč nártem a kulatý nesmysl vyletěl vysoko do horních řad stadionu.
32
Hosté znovu postavili kolem Agassa deštník a posílají jeden centr za druhým.
31
Mnoho nepřesností na obou stranách přispívá ke kouskování hry. Po strhující půl hodině hry jsme nyní dlouho neviděli žádnou vyloženou šanci.
30
Nyní zastavil odmávaný ofsajd na druhé straně Charbonniera, který mohl běžet sám na Peleho.
29
Držení míče 52% – 48

Střely celkem 3 – 3

Fauly 4 – 2
27
Ayew se mohl dostat do slušné pozice, ale pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
25
Rozhodl se poslat přímou střelu na Agassu, který balon chytá do svých rukavic.
24
Roudet bude mít příležitost zahrávat standartní situaci z nějakých třiceti metrů.
23
Tak za posledních dvacet minut jsme už viděli mnoho šancí, které mohli vést, nebo spíš měli vést ke gólu.
22
Na druhé straně neskutečně selhal Charbonnier! De Preville mu poslal na penaltový puntík krásnou přihrávku, ale Charbonnier nedokázal trefit úplně odkrytou bránu!
21
Corchia se probojoval až do zakončení a dokonce se mu podařilo vstřelit branku, jenže bohužel pro něj stál v ofsajdu.
19
Hra se nám na chvíli uklidnila a hostující obránci kombinují na polovině hřiště.
17
Diego se prohnal po narážečce s De Previllem do vápna, kde upadl, ale penalta se ani tentokrát nepíská.
16
Daleko se ovšem nedostali. Fortesovi utekl míč do zámezí a bude z toho vhazování pro hosty.
15
Nadýchaný centr mířící do pokutového území si v klidu ze vzduch sebral Agassa a okamžitě vysílá spoluhráče na steč.
14
Uvidíme další rohový kop v podání Corchii.
13
Po dlouhé době se domácí dostali na balon a zkoušejí najít skulinu v obraně Sochaux.
12
Sochaux drží domácí hráče v šachu házenkářským způsobem. Vůbec je nepouští do hry a v klidu kombinuje na jejich polovině.
11
Ten zahrával Diego, ale hostující hráči dokázali nebezpečí odvrátit.
10
Na druhé straně nepřesně mířil Charbonier a bude z toho jen rohový kop.
9
Domácí hráči by měli zabrat. Je jen otázkou času, kdy se hráčům pod vedením trenéra Renarda podaří skórovat.
8
Tak to je opravdu smršť! Contout nacentroval z levé strany přímo na hlavu Corchii, jehož hlavičku vytahoval na poslední chvíli z brankové čáry Agassa!
7
V prvních minutách jsou jasně lepší hráči Sochaux.
6
A další příležitost pro hosty! Tentokrát se dostal k míči Marange, ale svůj sprint přes půl hřiště zakončil střelou do Agassy.
5
Centr mířil na Sinkalu, který se se postavil mimo vápno, ale jeho střela z první skončila na zdi domácích obránců.
4
První rohový kop pro hosty, který bude rozehrávat Corchia.
3
Contout rozehrával volný přímý kop, ale Turan dokázal balon v klidu odhlavičkovat do bezpečí.
2
Roudet utekl domácí obraně, ale na poslední chvíli se mu zamotali nohy a ve stoprocentní příležitosti upadl.
1
O úvodní výkop se postarali hosté a míří směr Agassa.
1

Stade de Reims: Agassa – Turan, Mandi, Weber, Conte – Krychowiak, Devaux, Oniangué – Fortes, Rigonato, Charbonnier.
Náhradníci: Placide – Albaek, Ayité, Atar, de Préville, Courtet.

FC Sochaux: Pelé – Corchia, Marange, Faussurier, Sunzu – Roudet, Carlão, Prcić, Sinkala, Contout – J. Ayew.
Náhradníci: Pouplin – Kanté, Guerbert, Ilaimaharitra, Boukari, Mayuka, Bakambu..
FC Sochaux

Sochaux je na tom o poznání hůře. Momentálně se hosté nacházejí na sestupové osmnácté příčce se třiceti body. Nutno však říci, že Sochaux za posledních šest zápasů získalo více bodů než Reims a to osm bodů. Nejlepším střelcem je Cédric Bekambu se sedmi brankami.
Vzájemné zápasy

Sochaux 0:2 Reims – 4. 12. 2013

Sochaux 1:0 Reims – 19. 1. 2013

Reims 1:0 Sochaux – 25. 8. 2012
Stade de Reims

Reims si drží v dosavadním průběhu sezony osmou příčku se 45 body. V posledních zápasech se domácím příliš nedaří. Za posledních šest zápasů nedokázali zvítězit ani jednou a dokázali získat pouze tři body. Nejlepším střelcem týmu je Prince Oniangué, který nastřílel zatím osm branek.
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z francouzské Ligue 1 mezi Stade de Reims a FC Sochaux. Utkání začíná v 17:00 a bude vás jím provázet David Košinár.