Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany ve, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou.
Klíčový souboj o záchranu zvládli lépe hosté z Montpellieru, kteří se tak svému soupeři vzdálili na rozdíl deseti bodů. Pro Sochaux začíná být situace hodně kritická, z předposlední pozice ztrácí na bezpečné příčky už opravdu dost. Pro HSCM přišla výhra, první od 6. října roku 2013, prakticky v nejvhodnější dobu.
Konec zápasu.
90
Jen dvě minuty se budou hrát nad rámec druhého poločasu.
89
Montpellier si v klidu hlídá vedení, do šancí se dostává jen po rychlých protiútocích. Teď jeden z nich zastavil až ofsajd.
87
Camara si zpracoval dlouhý pas a z hafvoleje vypálil. Střela z úhlu dopadla špatně, míč skončil pouze na tribunách.
85
Tohle byla pěkná akce Sochaux! Butin si naběhl na parádní kolmici Prciče a ve vápně se ocitl sám. Včas pod nohy se mu vrhl Jourdren, který ovšem musel být na pozoru i nadále. Roudet totiž po následném centru Butina pálil z dobré pozice, pouze však jen nepovedeně a vedle.
84
Faussurier hodlal projít podél levé strany. Bezúspěšně, hosté hrají zkrátka to, co potřebují.
83
Hosté nyní soupeře pořádně zapresovali a vyplatilo se jim to. Míč vybojovali pod svá křídla. Žádnou pohlednou podívanou ve druhém poločase jinak opravdu nevidíme.
81
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Édouard Butin.
80
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Jamel Saihi.
79
Jenom pro informaci – pokud HSCM udrží aktuální stav a dotáhne utkání do vítězného konce, bude se radovat ze tří bodů poprvé od 6. října loňského roku! Tehdy doma skolil Lyon vysoko 5:1.
78
Sochaux se dostává do fáze hry, která pro něj začíná být kritická. Jestli brzy nevstřelí kontaktní branku, důležitý zápas v boji o záchranu jistojistě prohraje.
76
Cabella by u bližší tyčky sražen zezadu, jakmile si zpracovával míč, sudí Castro ovšem penaltou na jeho pád nereaguje.
74
Montpellier právě vstřelil branku!
Tohle je zřejmě definitivní rána pro domácí ceek. Na dlouhý pas do středu pole si naběhl právě střídající Camara, který měl před sebou trestuhodně moc prostoru, přihrál poté doleva na ještě lépe postaveného SIAKU TIÉNÉHO a ten bez problémů prostřelil Crose. Asistence: Souleymane Camara.
74
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází M´Baye Niang, přichází Souleymane Camara.
73
Zajímavou statistiku nám přinesla francouzská režie. Sochaux ho drží v 55% hry, Montpellier ve 45 procentech. I to dokazuje, že HSCM především brání jednobrankové vedení a nechává soupeře v oslabení vymýšlet, co s nepříznivým výsledkem dál.
72
Cabella sice rychlost má, ale se sílou je na tom podstatně hůře. A i proto se nyní přes svého soupeře neprocpal. Odkopávat od branky bude Cros.
71
Po delší době jsme měli možnost vidět soupeřova hráče v šestnáctce. Konkrétně se ocitl v dobré pozici Niang, který si ovšem tak dlouho rovnal míč na svou silnější nohu, až mu ho obránci Sochaux sebrali.
70
Dvacet minut do konce plus něco málo z nastavení. Poslední minuty oba týmy bojují hlavně o střed hřiště, FCSM se zatím ve druhém dějství k větší šanci nedostal.
68
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Joachim Eickmayer, přichází Marco Ilaimaharitra.
68
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Anthony Mounier, přichází Siaka Tiéné.
65
Roudet vzal soupeře rukou přes krk, Sochaux tak znovu přichází o míč. Odkopávat od brány ho bude dosud nepříliš zaměstnaný Jourdren.
64
Cabella nyní zkoušel štěstí ze střední vzdálenosti, Drží se hlavu, kdyby se mu střela povedla lépe, zřejmě by Crose výrazně ohrozila.
63
Síla Montpellieru ční v jednoduchosti a rychlosti jeho akcí. Marveaux byl nyní krásně uvolněn na pravé straně, posílal přihrávku na hranici malého vápna na Mouniera, který z blízkosti v krkolomné pozici zamířil jen mimo.
62
Niang utrpěl ostrý šlapák od soupeře, rozhodčí ovšem hru nepřerušují. U míče tak zůstává i nadále Sochaux.
60
Cabella se snažil prosadit u lajny přes Corchiu, ale neuspěl. Vybojoval alespoň rohový kop. Centr nakonec doletěl na zadní tyč na Stambouliho, který z těžké pozice pouze přestřelil.
59
Nervy tečou už i na lavičce Sochaux. Kouč Renard si nyní něco vyříkává s rozhodčím Castrem, který musí domácího lodivoda pořádně zklidnit.
58
Roudet přišel na hřiště hlavně kvůli standardkám, které FCSM ještě může ve zmenšeném počtu proměnit. Jenže aktuální centr neměl absolutně žádné fotbalové parametry.
56
Domácí mají míč na kopačkách, kombinují ovšem v prostoru středové čáry, odkud Jourdrenovu bránu zajisté příliš neohrozí.
55
Tohle byla fotbalová náhrada! Mounier si na levé straně vyměnil míč s Cabellou, druhý jmenovaný se pak ocitl úplně sám ve vyložené pozici, lehoučkým obloučkem se snažil přehodit Crose, jenž konečky prstů vyrazil míč do zámezí.
54
Ofsajdová past nyní sklapla dobře. Cabella tak kvůli zvednutému praporku asistenta rozhodčího nemohl pokračovat.
53
Faussurier se ještě snažil zachytit dlouhý pas mířící k levé lajně, jenže měl to k míči přece jenom o malý kousek dále. Odkopávat od branky tak bude Jourdren.
52
Niang se nyní vztekle ohradil vůči protihráči, který ho fauloval. Situaci musí uklidňovat až sudí Castro.
51
Cabella si dlouho hrál s míčem na hranici vápna, a když mu šel vypomoci jeho spoluhráč Mounier, skončila celá akce ofsajdem.
49
Marveaux nyní poslal celkem slušný centr na zadní tyč, kam si naběhl v záklonu hlavičkující Mounier. Míč nakonec skončil jen vedle tyčky Crosovy brány.
48
Úvod tohoto poločasu nenabídl žádnou zajímavou situaci. Míč se spíše ocitl v zámezí než na hrací ploše.
46
Začal druhý poločas.
46
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Emmanuel Mayuka, přichází Sébastien Roudet.
Sochaux tenhle zápas zatím vůbec nevychází. Jeho sebevědomí srazila hlavně úvodní branka Mouniera, který skóroval po dvaceti minutách hry. Situace se ovšem zhoršila ještě o patnáct minut později, kdy byl vyloučený Sinkala. Domácí to budou mít v jednom z klíčových soubojů v boji o záchranu ještě hodně těžké.
45+2
První poločas skončil.
45+2
Mayuka se dostal do sendviče dvou protihráčů, a proto neměl šanci na úspěch. Blíží se nám konec prvního dějství.
45+1
Už to mohlo vypadat se Sochaux hodně špatně! Niang se ocitl úplně sám na hranici vápna, jakmile převzal krátkou přihrávku Stambouliho, výtečně však zasáhl gólman Cros, jenž novou zimní posilu Montpellieru z blízkosti skvěle vychytal.
45
Rozhodčí Castro nastaví dvě minuty.
44
Tohle bylo sympatické ze strany Sochaux! Corchia pěkně kombinoval s Ayewem, ten z první přihrál rychle na Mayuku u druhé tyčky, kde však zambijský záložník trestuhodně špatně zpracoval.
42
Cabella se rozebíhal zbytečně, na dlouhý pas si nabíhal v ofsajdové pozici. Ke Castrovi se nyní seběhli hned tři hráči Sochaux, hlavní rozhodčí vysvětluje Mayukovi, že by do soubojů, jak v tomto případě s Mounierem, neměl chodit tak ostře.
41
Bakambu se snažil zpracovat centr v šestnáctce, jenže míč se odrazil od země jen do jeho ruky, kterou měl od těla. Rozhodčí Castro přerušuje hru.
40
Montpellier jako by ještě více zavřel vrátka, u míče je nyní více soupeř, který se jen marně snaží prosadit, jelikož má o jednoho muže v poli méně.
38
Niang se nyní dopustil faulu proti Sunzuovi, oba týmy si vše v přátelském duchu vyříkávají. U míče zůstane Sochaux.
36
Uvidíme, jak se domácí poperou s tímto oslabením Ještě chvilku budou hrát oba týmy ve vyrovnaném počtu hráčů, Sanson totiž odešel po souboj za lajnu. Je notně otřesený.
35
Tak to je velká ztráta pro domácí Sochaux! Sinkala (SOC) už měl jednu žlutou kartu, přesto od tvrdosti hry neustoupil. A za zákrok oběma nohama proti Sansonovi si vysloužil rovnou přímou červenou kartu. Tohle není pro novou zimní posilu Renardova výběru příliš povedený moment.
34
Bakambu měl před sebou opravdu hodně prostoru. Dostal parádní přihrávku do vápna na pravou stranu, odkud ale poslal jen hodně nepřesný pas na zadní tyč.
32
Montpellier nyní hrozil na levé straně. Niang ovšem se svým centrem neuspěl, míč se po teči obránce dostal jen do autu.
31
Corchia posílal ostrý balón do vápna, tam ovšem včas a pohotově zasáhla hostující defenzíva. HSCM je nyní v útoku marný, především proto, že se nedokáže prosadit Cabella.
29
Domácí nyní mají více ze hry, snaží se soupeře zásobovat nebezpečnými přihrávkami, obrana Montpellieru ale zatím drží pospolu.
27
Eickmayer si hezky zasekl míč a obehrál Congrého velice snadno. Narovnal míč na levačku, technicky mířil k tyči, střela ovšem byla tečovaná a nakonec skončila jen nad brankou.
25
Montpellier se málem ujal dvoubrankového vedení! Mounier rozehrál standardku z pravé strany přesně na Hiltona, který byl metr před prázdnou brankou. Jenže míč špatně zpracoval, takže Crose vlastně ani nevystrašil.
24
První žlutá karta zápasu. Cabella unikal po pravé straně, Sinkala (SOC) ho v prvním momentu nedovoleně zastavil. Zatáhl ho za dres, byla to i slibně se rozvíjející akce, takže osobní trest byl asi na místě.
23
... Cabella rozehrál míč skoro až ke gólmanovi Crosovi, tam ovšem stála pozorná hostující obrana.
22
Niang se nyní ocitl na zemi, v hlavičkovém souboji obdržel tvrdý úder. Hosté budou mít k dispozici dobrou standardku...
20
Montpellier právě vstřelil branku!
HSCM se ujímá vedení. Cabella sice měl na starosti zpracovat si těžký oblouček, pro tohoto šikulku ale i tak nebyl problém míč elegantně a jemně prostrčit ze vzduchu na rozeběhnutého ANTHONYHO MOUNIERA, jenž se ocitl rychle za třemi hráči soupeře a pak z vyložené pozice zamířil podél Crose na bližší tyčku. Asistence: Rémy Cabella.
19
Corchia vymyslel pěkný centr z hranice šestnáctky, na hranici malého vápna našel v plné rychlosti Bakambua, jenž hlavičkoval těsně vedle.
18
Útoky Sochaux postrádají zatím myšlenku. Především střed hřiště jasně ovládá soupeř, Ayew je zatím vepředu bezmocný.
16
A jak jsem řekl, tak se taky stalo! Cabella chtěl zřejmě původně centrovat, ale míč po jeho "střele" nakonec skončil na vzdálenější tyčce. Cros se jen marně natahoval a měl velké štěstí, že Mounier neuspěl z dorážky. Byl z téhle možnosti tak překvapený, že se od něj míč jen dostal do zámezí.
15
Ač jsme zatím neměli možnost vidět žádnou větší možnost, oba týmy útočí do plných. Snaží se o rychlou kombinaci, do soubojů chodí naplno. Myslím, že na větší šanci nebudeme čekat dlouho.
14
Teď byl zezadu faulován hostující El Kaoutari a proti soupeři se pořádně ohradil. Marocký stoper si tyhle souboje takhle určitě nepředstavuje.
13
Niang se snažil prosadit na levé straně, jenže Corchia ho nepustil. Chytře se navíc domácí bek nechal faulovat.
12
FSCM se dostával do dobrého útoku. Míč však dlouho zůstával ve středu, takže přes Sinkalu a Faussuriera nakonec domácí pod tlakem museli zpátky na svou polovinu.
10
Kde se vzal, tu se vzal, Cabella si nabíhal na nečekaný dlouhý pas zahraný od obrany. Cros musel vyběhnout z branky a odkopnout míč do bezpečí.
9
Corchia si sebíhal na dlouhý pas po pravé lajně, jenže na míč o kousek nedosáhl. Dostal by se jinak do velmi dobré příležitosti, před ním se otevíral velký prostor.
8
Montpellier špatně rozehrál, ve středu pole se tak ocitl sám Bakambu. Ten hledal svým pasem na zadní tyči naslepo své spoluhráče, ovšem bez jakéhokoli úspěchu.
7
Cabella se nyní až moc mazlil s míčem u lajny. Umí sice velké věci na place, ale tohle se mu moc nepovedlo. Bránící Faussurier proti němu přistoupil skvěle.
6
Mayuka se dopustil útočného faulu ve vápně soupeře, u míče tak zůstane HSCM. Odkopávat pryč ho bude gólman Jourdren.
4
Niang se ocitl na levé straně, přihrával do středu na hranici šestnáctky na Cabellu, jehož střela z první byla ihned zablokována.
2
První rohový kop pro Montpellier. Cabella mířil někam na hranici malého vápna, kde s míčem Sochaux nakonec dokázalo poradit.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Sochaux: Cros – Corchia, Sunzu, Kanté, Faussurier – Bakambu, Prcić, Sinkala, Eickmayer (68. Ilaimaharitra), Mayuka (46. Roudet) – J. Ayew (81. Butin).
Náhradníci: Camara – Carlão, Peybernes, Roudet, Ilaimaharitra, Butin, Frau.

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Hilton, El Kaoutari, Congré – Marveaux, Stambouli, Sanson – Niang (74. Camara), Cabella (80. Saihi), Mounier (68. Tiéné).
Náhradníci: Pionnier – Tiéné, Mézague, Tinhan, Saihi, Camara, Montaño.

Rozhodčí: Castro – Gringore, Danos.
Utkání bude řídit pan Fautrel spolu se svými asistenty Gringorem a Pottierem. Čtvrtým rozhodčím byl delegován pan Aubin.
Oba týmy hlásí po čtyřech absencích – za Sochaux nebudou moci nastoupit Roussillon, Traoré, Contout ani Guerbert, Montpellieru budou chybět Bocaly, tvořivý záložník Aït-Fana, Dabo i Bakar.
Montpellier je suverénním remízovým králem francouzské nejvyšší soutěže, na svém kontě má hned dvanáct nerozhodných výsledků. Dvouciferné číslo přitom v této statistice nemá žádný tým Ligue 1, druhá je až Remeš z osmi remízami. Nemusíte hádat třikrát, jak dopadl poslední zápas HSCM (odpověď je prostá: doma s Monakem 1:1).
Sochaux letos zklamává především samo sebe. Bohužel jeho hru notně ovlivnily odchody některých klíčových hráčů během léta, jež se zkrátka nepodařilo nahradit. Během zimní přestávky však klub jasně naznačil, že se chce zachránit za každou cenu. A přivedl hned tři posily do svých řad – ze Zambie Stophira Sunzua a jeho kolegu Nathana Sinkalu, svými zkušenostmi tým posílil i velezkušený Pierre-Alain Frau.
Jeden z klíčových soubojů o záchranu svedou ve druhém jarním kole Ligue 1 fotbalisté Sochaux a Montpellieru. Domácí ztrácejí z předposlední příčky na svého soupeře, který je jen o dvě pozice výše, hrozivých sedm bodů. Takže potřebují nutně tohle manko smazat. V případě remízy se bohužel jeho situace vůbec nezmění, v případě porážky výrazným způsobem zhorší.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud