Máme u konce velmi zajímavý druhý poločas, který nabídl 3 branky z toho jednu v nastaveném čase. Nejprve v první půli rozvlnil síť Tabanou. Ve druhé půli přidal dvoubrankové vedení domácím Diomande, 83. minutě vykřesal naději hostům Bruno a o celých 10 minut později Modesta nejspíše z ofsajdu vyrovnal na konečných 2:2. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na viděnou!
Po konečném hvizdu dochází na hřišti ke strkanici mezi hráči a funkcionáři, důvodem je postavení Modesty, které se zdálo domácímu týmu jako ofsajdové.
90+3
Bastia právě vstřelila branku!
Na hranici postavení mimo hru Sablé centruje míč na FRANCOISE-JOSEPHA MODESTU, který skluzem posílá míč k tyči a vyrovnává stav utkání!
90+2
Míč od Zoumy se dostává jen na kopačky hostí.
90+1
Na hranici vápna dochází ke srážce Salla a Khazriho, hostující hráč žádá odpískat faul na svou osobu, sudí nechává pokračovat ve hře.
90
V postavení mimo hru se nachází Mollo.
89
Míč se odráží od jeho hlavy k Ilanovi, ten okamžitě se snaží najít Bruna, marně.
88
Dlouhý pas do vápna provádí Romaric, ale nachází hlavu jen domácího Salla.
87
Dlouhý aut k rohovému praporku zahrával Ghoulam, ale míč míří do zámezí.
86
Při střídání se pošťuchují Romain Hamouma a Francois-Joseph Modesta, oba z to vidí žlutou kartu.
86
85
Domácí kontrují také střídáním, Mevlut Erdinc míří na střídačku místo Ibrahima Sissoka.
84
Poslední střídání u hostů, Miloš Krasič nahrazuje Ryada Boudebouze.
83
Krásný centr Khazriho nachází hlavu GIANNIA BRUNY, který hlavou dává naději hostujícímu celku!
82
Sám na branku míří Erdinc, ale Landreau ho skvěle vychytává!
81
Druhé střídání na straně domácích, druhý střelec večera Ismaël Diomande jde pod sprchy, Jeremy Clement míří na hrací plochy.
80
Hamouma jde k zemi po zákroku Romarice, který za tento zákrok vidí žlutou kartu.
79
U míče opět Mollo, nyní přihrává na Erdinca, míč však k němu nedochází.
78
Mollo se opět dostává k míči, jeho střela jde vedle branky.
77
Z levé strany přihrával Ghoulam míč na Molla, ale ten z otočky špatně trefil míč.
76
Mimo hru fauloval Romaric Salla, domácí budou rozehrávat přímý kop.
75
Před dotírajícím Brunem do zámezí míč zakopl Ghoulam.
74
Nyní centroval Bruno, ale přihrávka na Khazriho byla přetažená.
73
První střelec dnešního utkání Franck Tabanou opouští trávník, na jeho místo přichází Yohan Mollo.
72
Pozdě u balonu byl Ismaël Diomande a šlapákem zasáhl Diakotu, vidí za to žlutou kartu.
71
Hosté dnes večer po druhé střídají, trávník opouští Gilles Cioni, na jeho místo nastupuje Claudiu Keserü.
70
Pro jistotu Cahoda poslal míč do zámezí.
69
Přihrávka Ilana, měla naleznout Bruna, ale do cesty se ji připletl Sall a získal míč pro sebe.
68
Zpoza vápna zkusil svou střelu Boudebouz, minul však branku.
67
Dobrý centr poslal Taboanou, ale jak Erdincovi, tak i Lemoineovi, chyběl k zakončení krok.
66
Vysoký míč od obránců Bruno nedokázal zpracovat, a proto rozehrát může Ruffier.
65
Sám na brankáře se mohl řítit Erdinc, ale dlouhý míč mu těsně před kopačkami odkopl vyběhnutý Landreau.
64
Propagační střelu poslal Lemoine na Landreaua.
63
Osamocen ve vápně bojuje Bruno proti přesile hráčů, tuto situaci řeší přihrávkou mimo vápno, kde však není žádný jeho spoluhráč.
62
Přihrávka na Erdinca byla moc dlouhá, Landreau neměl problém s jejím lapením.
61
Míč si na rohu hřiště staví Ilan, míč z jeho kopačky Ruffier chytá do své náruče.
60
Odskok míče o nerovný terén na trávníku zapříčinil špatný centr Ilana, ale díky tečování od domácího hráče získává Bastia rohový kop.
59
V postavení mimo hru byl po rozehrávce přímé ruky načapán Erdinc.
58
Hru rukou se provinil útočník Bruno.
57
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Odražený míč se dotal k Erdicovi, který ho lehce přiťukl mimo vápno stojícímu ISMAËLU DIOMANDEMU, který propálil vše co mu stálo v cestě!
56
Hosté střídají, trávník opouští Florian Raspentino, místo něj nastupuje Brazilec Ilan.
55
Přímý kop zahrával Hamouma, ale útočník Bruno dokázal míč uklidit do bezpečí.
54
Těsně před vápnem Cioni poslal k zemi Tabanoua.
53
Nyní byla hra na chvilku přerušena, čekalo se až si Cohade zaváže tkaničky.
52
Přes dva hráče se dostal u postranní čáry Diakité, ale míč okamžitě poslal na obránce Sablého.
51
Výkopem od vlastní branky uvede míč do hry domácí Ruffier.
50
Házenkářský styl rozehrávky nyní aplikují obránci Bastie.
49
Ze strany na střed si to šinul Cohade, ale tělem se před něj postavil ROmaric a překazil mu průnik.
48
U postranní čáry Hamouma nedokázal zpracovat přihrávku od Clerca.
47
Tabanou mohl přidat svou druhou branku v tomto utkání, ale na centr Lemoineho nedosáhl!
46
Výkop druhé půle provedl Bruno.
46
Všichni aktéři dnešního utkání míří na hrací plochu.
Máme u konce první půli, která přinesla jen jednu fotbalovou a hned z ní padla branka. Tabanou propálil bez nadějného Landreau a poslal domácí do vedení. Druhá půle začne okolo 21:00.
45
Domácí opět mají míč na svých kopačkách a poslední minuta řádné hrací doby se dohraje jen z povinnosti.
44
Míč domácí obraně ukradl Bruno, ale moc daleko se sním nedostal, pač ho o něj připravil Sall.
43
Stále pokračuje mezi hra domácích obránců, na své polovině hřiště.
42
Domácí zahrávají na krátko svou rozehrávku a míč si kombinují mezi sebou.
41
K míči se postavil Boudebouz, ale hodně mimo posílá míč.
40
Nechtěně rukou zahrál domácí Zouma, hosté budou mít k dispozici přímý kop.
39
Svůj střelecký pokus zkouší Cohade, ale trefuje prvního hráče před sebou.
38
U pravé postranní čáry se o kličku pokouší Diakité, ale dostal se s míčem mimo hřiště.
37
Domácí opět nechávají rozehrávku na svém brankaři Ruffierovi, ten však míč posílá do zámezí.
36
U postranní čáry leží na trávníku Tabanou po zákroku Cioniho.
35
Míč do vápna dostává Khazri, ale skluzem ho o něj připravuje Zouma.
34
Centr Raspentina odkopává do zámezí Sall.
33
Z pravé strany centruje svůj pokus Hamouma, Erdinc má k míči velmi blízko, avšak hlavou netrefuje.
32
Bruno v útočném pásmu zbytečně fauluje Bayala, hosté přicházejí o míč.
31
Výkop Ruffiera se dostává až k druhému brankaři na hřišti Landreaumu.
30
Domácí budou následnou útočnou akci zahajovat až od svého brankáře Ruffiera.
29
Odražený míč se přikutálel ke Lemoinemu, ale ten přestřeluje branku.
28
Dlouhý pas do prostoru poslal Boudebouz, k míči měl však Bruno o něco dále, než přibíhající Ruffier.
27
Ihned po rozehrávce Cohade fauloval Bruna.
26
Od levé postranní čáry centroval míč Diomandé, Erdinc hlavou lehce prodloužil na volného FRANCKA TABANOUA, který z první prostřeluje Landreau!
25
Taktického faulu se na unikajícím Cohadeovi dopustil Romaric.
24
Těsně před vápnem po kontaktu s Cionim padá Hamouma, sudí nechává pokračovat ve hře.
23
Přímý kop měl na svědomí Hamouma, ale míč skončil v náručí Landreaua.
22
První žlutou kartu utkání vidí po faulu na Cohadea Gilles Cioni.
21
Centr Khazriho skončil nad brankou v zámezí.
20
Před dotírajícím Brunem uchránil míč pro svůj tým levý obránce Ghoulam.
19
Odkop od Zoumy přeskakuje Sablého, který na dvakrát získává míč pod svou kontrolu.
18
U rohového praporku fauloval hostující Khazri domácího Ghoulama.
17
V postavení mimo hru se po přihrávce Raspentina ocitl Bruno.
15
Hamouma poslal míč z rohu na přední tyč, kde před dotírajícím Erdincem ho zakopl na další roh Modesto.
14
K míči se dostal Diomandé a z velké dálky nechal vyniknout Landreaua.
13
Na středu hřiště Cohade fauloval Bruna, hosté budou rozehrávat.
12
U českou uličku se pokusil Tabanou přihrávkou na Cohadea, ale Cioni záměr vystihl a získal míč pro sebe.
11
Z levé strany poslal krásný pas Cohade na Erdinca, ale ten vystřelil velmi slabou střelu na brankáře.
10
U postranní čáry přezouvá své obutí hostující Boudebouz.
9
K míči se postavil opět Hamouma, Sablé odkopává co nejdál od branky.
8
Nebezpečnou střelu z pravé strany vyslal Hamouma, Landreau musel vyrazit na roh.
7
Hostující obrana si s následnou standartkou bezpečně poradila.
6
První roh utkání zahrával Hamouma, míč Landreau odrazil jen na Zoumu, který zpoza vápna poslal míč zpět na branku, od hostujícího obránce se míč dostal na další roh.
5
K přímému kopu se postavil Hamouma a poslal ho přímo na Tabanoua, těsně před ním do zámezí tečoval Modesto.
4
Ve výskoku fauloval hostující Sablé domácího Cohadeho.
3
Hlavičkou na Ruffiera řešil situace stoper Zouma.
2
Po pravé straně táhl míč Hamouma, ale od kopačky mu ho odkopl Palmieri.
1
O výkop se postarali domácí hráči.
1
Trenérem hostujícího celku je pan Frédéric Hantz, domácí celek má na starost pan Christophe Galtier.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (C), Bayal Sall, K. Zouma, Ghoulam – Hamouma, Lemoine, Diomande, Cohade, Tabanou – Erdinç.
Náhradníci: Moulin – Polomat, Mignot, Clément, Sissoko, Mollo, Saint-Maximin.

SC Bastia: Landreau – Cioni, Diakité, Modesto (C), Palmieri – Khazri, Romaric, Raspentino, Sablé, Boudebouz – Bruno.
Náhradníci: Leca – Djiku, Krasić, Keita, Keserü, Ilan, Barbato.

Rozhodčí: A. Gautier – M. Annonier, E. Dansault.

Dnešní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit pan A. Gautier, u postranních čar mu budou pomáhat pánové M. Annonier a E. Dansault.
AS Saint-Étienne

To domácí celek je v tabulce postaven lépe, a to na 6. příčce s dvanácti body. Od začátku sezony si na své konto připsali 4 výhry a aktivní skore 9:7.

V úterním zápas prohráli na hřišti Olympique Lyon 1:2, branku vstřelil s pokutového kopu Ghoulam. V 8. kole prohráli na svém pažitu taktéž 1:2 s týmem Toulouse, o branku se postaral Hamouma.

V následujícím kole se utká na horké půdě Monaka.
SC Bastia

Hostující celek se v tabulce nachází na 14. příčce díky osmi bodům za dvě výhry, stejný počet remíz a pasivnímu skore 5:8.

Ve vloženém kole hráli hráči na hřišti Monaka, a proti miliardovému celku utrpěli porážku 0:3. V zápase o kolo dříve se jim taky nepodařilo vstřelit branku, ale získali alespoň bod za bez brankovou remízu proti Olympique Marseille.

V 9. kole přivítá tým Bastia na svém kolbišti Lorient.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás u 8. kola francouzské Ligue 1. Domácí AS Saint-Étienne přivítá na svém trávníku celek SC Bastia. Úvodní výkop je na programu ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.