Pro tuto chvíli je to ze Stadium Municipal vše. Za pozornost Vám děkuje komentátor Tomáš Rener. Na shledanou.
Toulouse sice prohrávalo od 9. minuty po přesné hlavičce Vizcarronda, poté se ale nadechlo k velmi dobrému výkonu a vytvořilo si velké množství šancí na to, aby zápas dokázalo otočit. Domácím se podařilo alespoň vyrovnat, když se v 68. minutě prosadil Ben Yedder, a Nantes v závěru zápasu zachránilo břevno. Konečný výsledek. Toulouse 1 Nantes 1.
90+5
Toulouse závěrečnou standardní situaci nevyužilo a v dnešním zápase se už nic nestane.
90+4
Nastavení už se chýlí ke konci, Toulouse ale ještě bude mít k dispozici standardní situaci.
90+3
ROHOVÉ KOPY: Toulouse 10 Nantes 1
90+2
Toulouse rozehrálo rohový kop, do zakončení se ale nedostalo.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90
Abel Aguilar se dostal na vzdálenější tyči po centru z pravého křídla k hlavičce, jeho pokus ale zamířil mimo.
89
ŽLUTÉ KARTY: Toulouse 2 Nantes 2
88
Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Toulouse FC).
87
Martin Braithwaite napřáhl na pravé straně šestnáctky k pohotovému voleji, který byl zablokován.
86
Toulouse by si za dnešní výkon zasloužilo zvítězit, zda se mu to podaří, to je otázka.
85
ROHOVÉ KOPY: Toulouse 7 Nantes 1
84
Toulouse rozehrálo rohový kop, do zakončení se ale přímo po něm nedostalo.
83
Domácí se ocitli v další skvělé šanci, Nantes ale dokázal zachránit Ossiaga Sylla, který odvracel míč na brankové čáře!
82
Toulouse opět u míče a kuje další útočné pikle.
81
Toulouse nyní bylo hodně blízko k rozhodujícímu gólu.
80
Dušan Veškovac mohl rozhodnout o výhře Toulouse, když se na značce pokutového kopu dostal k vysokému míči a lobem z první se snažil přehodit vybíhajícího Rémyho Rioua a jeho velmi dobrý pokus následně orazítkoval břevno!
79
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Pavle Ninkov, přichází Mihai Roman.
78
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Oswaldo Vizcarrondo, přichází Koffi Djidji.
78
Oswaldo Vizcarrondo zůstal ležet na hrací ploše a hlavní rozhodčí už ho vykazuje mimo hrací plochu.
77
Martin Braithwaite předvedl na pravé straně šestnáctky skvělý pressing a donutil Oswalda Vizcarronda zahrát míč do zámezí, čímž pro svůj tým vybojoval rohový kop.
76
Toulouse se podařilo vyrovnat a čtvrthodiny před koncem zápasu hraje s Nantes nerozhodně 1:1.
75
Domácí se tlačí za vstřelením vítězného gólu, jenže jejich útoky postrádají ve finální fázi nějakou kloudnou přihrávku.
74
ŽLUTÉ KARTY: Toulouse 1 Nantes 2
73
Hráči Toulouse zvolili útok po levém křídle, kde vzápětí mohl Serge Aurier vhazovat.
72
Toulouse je po většinu zápasu lepším týmem a vyrovnání je absolutně zasloužené.
71
Toulouse se pokusilo vyrovnat a nyní navíc bude zbytek zápasu dohrávat proti oslabenému soupeři.
70
Papy Mison Djilobodji předvedl naprosto zbytečný a nechutný zákrok, když oslavujícího Wissama Ben Yeddera udeřil úmyslně loktem do obličeje. Nemohlo následovat nic jiného, než červená karta.
69
Žlutou kartu dostává Papy Mison Djilobodji (FC Nantes).
68
Toulouse právě vstřelilo branku!
WISSAM BEN YEDDER vyrovnává na 1:1!! Pavle Ninkov se dostal na pravé straně šestnáctky k míči a poté ho předložil parádní přihrávkou přes šířku pokutového území Wissamu Ben Yedderovi, který si míč na zadní tyči nejprve zpracoval, čímž zmátl Rémyho Rioua, a poté ho uklidil do prázdné brány.
67
Výjimkou byla remíza s Olympique Lyonnais.
66
Toulouse postupně podlehlo Lille, Sochaux a naposledy Montpellier.
65
Pokud Toulouse dnes prohraje, tak to pro něj bude čtvrtá porážka z posledních pěti zápasů.
64
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa Akpro, přichází Issiaga Sylla.
63
Nantes rozehrálo rohový kop a v šestnáctce domácího celku vyvolalo menší zmatek, ten ale uťal razantní odkop.
63
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Bănel Nicoliță, přichází Ismaël Bangoura.
62
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Birama Touré.
61
Hodina hry za námi. Toulouse se stále marně snaží o vstřelení vyrovnávacího gólu.
60
Adrien Regattin rozehrál standardní situaci, jeho následný centr ale našel pouze připraveného brankáře Rémyho Rioua.
59
Žlutou kartu dostává Alejandro Bedoya (FC Nantes).
58
Jen, co jsem řekl, že toho druhý poločas příliš nenabídl, Toulouse si vytvořilo dvě velmi slibné šance.
57
Wissam Ben Yedder to vzápětí zkoušel zpoza šestnáctky přízemní střelou pravačkou, jeho pokus ale směřoval doprostřed brány, což Rémymu Riouovi ulehčilo práci, přesto si připsal další dobrý a nesnadný zákrok!
56
Martin Braithwaite napřáhl zpoza šestnáctky k jedovaté střele a Rémy Riou měl co dělat, aby jeho nebezpečný pokus vyrazil!
55
Druhý poločas zatím nabízí poměrně klidný průběh a ani jeden z týmů se není schopen dostat do nějaké šance.
54
Martin Braithwaite upadl na levé straně pokutového území Nantes, penaltu si ale nevymodlil.
53
Abel Aguilar napřáhl z pravé strany šestnáctky ke střele, ta ale byla zablokována.
52
Toulouse u míče...
51
Mimo hru je také Audel, kterého trápí natažený sval.
50
Nyní už k absenci Nantes. Hosté dnes postrádají suspendované duo N'Koudou, Shechter, kteří si musí odpykat trest za červenou kartu.
49
Ještě před tím se ale hosté dostali ke střele zpoza šestnáctky, ta však směřovala pouze doprostřed brány, kde byl připravený Zacharie Boucher.
48
V průběhu prvního poločasu jsem Vás seznamoval s rozsáhlou marodkou Toulouse a nyní je tedy na řadě Nantes.
47
Oba týmy vstoupily druhého poločasu ve stejném složení, v jakém odcházely před přestávkou do kabin.
46
Hráči Toulouse zahájili druhý poločas a ihned se pokusili založit útok dlouhým nákopem, míč ale skončil za postranní čarou a Nantes mohlo vhazovat.
46
Vracíme se zpět na Stadium Municipal, kde už se hráči obou týmů trousí z kabin na hrací plochu a druhý poločas bude moci za několik okamžiků začít. Spokojenější jsou zatím hráči Nantes, který přežili tlak ze závěru prvního poločasu a zásluhou Vizcarronda vedou 1:0.
Toulouse prožilo hrůzný úvod zápasu, v němž přišlo o zraněného Uroše Spajiče a vzápětí navíc inkasovalo po přesné hlavičce Oswalda Vizcarronda gól. Domácí se ale v závěru poločasu ze špatného úvodu oklepali a vyrovnávací gól byl na spadnutí, Toulouse ale zkazil radost z vyrovnání ofsajd a skvělé zákroky Rémyho Rioua. Skóre po prvním poločase. Toulouse 0 Nantes 1.
45+4
45+4
Blíží se závěr prvního poločasu, v němž už se nic nestane.
45+3
ROHOVÉ KOPY: Toulouse 4 Nantes 0
45+2
Toulouse obstaralo svůj čtvrtý rohový kop v zápase, ani tentokrát se ale přímo po jeho rozehrání k ničemu nedostalo.
45+2
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 4 minuty.
45+1
Martin Braithwaite si zpracoval na pravé straně šestnáctky dlouhý pas svého spoluhráče, skvěle si přehodil míč přes hlavu jednoho z obránců Nantes a poté napřáhl z úhlu ke střele, kterou Rémy Riou dokázal fantastickým zákrokem vyrazit na rohový kop!
45
Blíží se závěr prvního poločasu, nad rámec kterého bude nastaveno ještě dost času kvůli ošetřování Uroše Spajiče.
44
Oscar Trejo se dostal v šestnáctce k hlavičce, ta ale směřovala spíše do výšky než na bránu a Rémy Riou si s ní hravě poradil.
43
Na hřiště přilétla láhev a hlavní rozhodčí na chvíli přerušil hru.
42
Toulouse vyrovnává na 1:1!! Tak nakonec ne. Gól Martina Braithwaita nebyl kvůli ofsajdu uznán.
41
Domácí jsou nyní jasně lepší. Dokáží do konce poločasu vyrovnat?
40
Vyrovnání se ale zatím ke zklamání domácích fanoušků Toulouse nedočkalo.
39
Toulouse se po mrazivém začátku oklepalo a nyní si vytvořilo velmi dobré šance.
38
Adrien Regattin mohl vzápětí vyrovnat, když zpoza šestnáctky napřáhl k povedené přízemní střele a jeho následný pokus skončil těsně vedle levé tyče!
37
Toulouse rozehrálo volný přímý kop z 25 metrů a jeho následná střela byla sražena zdí. Uprostřed šestnáctky se poté dostal k hlavičce Abel Aguilar, kterou se ještě snažil u levé tyče usměrnit do sítě Steeve Yago. Ten to měl ale na dlouhou nohu a míč skončil těsně mimo!
36
Žlutou kartu dostává Bănel Nicoliță (FC Nantes).
35
Banel Nicolita zahrál v blízkosti šestnáctky rukou a Toulouse bude zahrávat volný přímý kop z velmi výhodné pozice.
34
Následnou standardní situaci rozehrál sám faulovaný Regattin, který posílal do šestnáctky diagonální centr, po něm se ale žádný z jeho spoluhráčů do zakončení nedostal a míč skončil v zámezí.
33
Adrien Regattin se snažil proniknout mezi trojicí protihráčů a po faulu na svou osobu vybojoval pro svůj tým standardní situaci.
32
Jeden z domácích hráčů Toulouse se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho prudký pokus byl ale zablokován.
31
Je za námi úvodní půlhodina hry. Nantes vede na hřišti Toulouse 1:0.
30
V úvodu zápasu se k nim přidal Uroš Spajič, který si již ve třetí minutě poranil s největší pravděpodobností krční páteř.
29
V dresu Toulouse dnes nemohou nastoupit tito zranění hráči: Didot, Chantôme, Ahamada, Ben Basat, Moubandje, Sana a Soukouna.
28
Pojďme se podívat na rozsáhlou marodku Toulouse...
27
Žlutou kartu dostává Pavle Ninkov (Toulouse FC).
27
Útok Nantes zastavila nepřesná finální přihrávka. Brankář Zacharie Boucher mohl v klidu rozehrát.
26
Fanoušci Nantes jsou pochopitelně spokojeni a nyní jsou hodně slyšet.
25
Serge Aurier vybojoval pro Toulouse další rohový kop, domácí se ale opět k ohrožení hostující brány nedostali.
24
Útočnou snahu Nantes zastavil ofsajd, v němž se ocitl Serge Gakpé.
23
Nantes vede na hřišti Toulouse zásluhou přesné hlavičky Oswalda Vizcarronda 1:0.
22
Dnešní zápas zatím přinesl jen jednu šanci, ovšem hned ta první skončila gólem.
21
Hráči Nantes se vzápětí dostali na levém křídle k centru, který byl na vzdálenější tyči odvrácen.
20
Steeve Yago předvedl u postranní čáry dobrý obranný zákrok, po němž mohli hosté vhazovat.
19
Serge Gakpé zahrál při zpracování míče rukou a útok Nantes ztroskotal.
18
Před pokutovým územím Nantes se nepříjemně srazili dva hráči, oba už jsou ale na nohou a k dalšímu zranění naštěstí nedošlo.
17
Toulouse zvolilo útok po levém křídle, ten ale zastavil pozorný Oswaldo Vizcarrondo.
16
ROHOVÉ KOPY: Toulouse 2 Nantes 0
15
Domácí hráči rozehráli svůj druhý rohový kop v zápase, ani na podruhé ale bránu Rémyho Rioua neohrozili.
14
... a po sraženém centru z levého křídla bude zahrávat rohový kop.
13
12
Toulouse se vydalo do útoku, ten ale skončil po nepřesné finální přihrávce pouze u připraveného brankáře Rémyho Rioua, který mohl v klidu rozehrát.
11
Respektive jde, o tři body, ty už ale ani jednomu z týmů žádný úspěch nepřinesou. Evropské poháry a koneckonců také sestup jsou daleko.
10
Toulouse přišlo o zraněného Spajiče a nyní navíc inkasovalo gól. To je absolutně hororový vstup do zápasu, v němž už ale naštěstí pro domácí o nic nejde.
9
Nantes právě vstřelili branku!
OSWALDO VIZCARRONDO posílá Nantes do vedení!! Vizcarrondo se dostal uprostřed šestnáctky po centru Banela Nicolity k hlavičce, kterou Zacharie Boucher nedokázal vyrazit, přestože si na míč sáhl, a jeho pokus zapadl k levé tyči.
8
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Uroš Spajić, přichází Steeve Yago.
7
Uroš Spajič už je na nosítkách odnášen za potlesku přítomných fanoušků ze hřiště.
6
Toulouse už tak trápí rozsáhlá marodka a nyní přijde o dalšího hráče, naštěstí už je ale konec letošní sezóny za dveřmi a hráči budou mít dost času na to, aby se zotavili.
5
Spajič dostává límec a je jasné, že dnešní zápas nedohraje.
4
Uroš Spajič už je v péči lékařů.
3
Jeden z hráčů Toulouse zůstal ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním příliš dobře.
2
Hlavním rozhodčím dnešního duelu je pan Mikael Lesage.
1
Nantes obstaralo výkop zápasu a jeho první útok k ničemu kloudnému nevedl.
1
Hráči obou týmů již nastoupili na hrací plochu a vše je připraveno k zahájení zápasu mezi domácím Toulouse a hostujícím Nantes.
Těsně před výkopem

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Spajić (8. Yago), Aurier – Ninkov, Regattin, Aguilar, Trejo, Akpa Akpro – Ben Yedder, Braithwaite.
Náhradníci: Vidal – Sylla, Yago, Hassani, Furman, Sirieix, Roman.
Trenér: A. Casanova.

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau – Nicoliță, Bedoya, Deaux, Veretout, Bessat – Gakpé.
Náhradníci: Zelazny – Alhadhur, Djidji, Gomis, B. Touré, Aristeguieta, Bangoura.
Trenér: M. Der Zakarian.

Rozhodčí: Mikael Lesage. Asistenti: S. Luzi, L. Stien. Čtvrtý rozhodčí: F. Aubin.
Nantes rozstřílelo 6:2 Valenciennes a po dvou výhrách v řadě poté přišla remíza na hřišti Olympiqueu Marseille. Hosté mají na svém kontě 44 bodů a v případě výhry mohou Toulouse v tabulce předskočit.
Nantes
Toulouse se nachází tři kola před koncem letošního ročníku na devátém místě tabulky a na svém kontě má 45 bodů, tedy o bod více než jeho dnešní soupeř, jehož se bude snažit udržet za sebou.
Toulouse
Nedělní program francouzské Ligue 1 nabídne souboj dvou celků ze středu tabulky, v němž Nantes zavítá na hřiště zraněními zdecimovaného Toulouse. Zápasem ze Stadium Municipal Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.