To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Zápas končí vítězstvím domácích, kteří dnes tři body opravdu vydřeli. Hosté dohrávali zápas pouze o devíti, ale i tak podali srdnatý výkon a v samém závěru zápasu se ještě snažili alespoň o vyrovnání. To nevyšlo a z Bastie tak hosté odjedou s prázdnou. Domácí slaví "povinné" vítězství, o kterém rozhodl gólem v 68. minutě Sio.
90+4
90+3
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Neal Maupay, přichází Alexy Bosetti.
90+2
Odkop od branky Bastie, hosté ještě připravují střídání, do hry se chystá Bosetti.
90+1
Ještě čtyři minuty se bude hrát.
90
Bauthéac (NIC) má viditelný otok nad levým okem, ale chce do hry, chce zápas dohrát.
89
Dva hráči nyní zůstali ležet před brankou Bastie, jeden domácí a jeden hostující a na hřiště přichází lékařské týmy.
88
Tam Genevois uspěl v souboji s obráncem Bastie, ale pak nepřesně odcentroval.
87
Míč ve středu hřiště, hosté se ještě snaží něco vymyslet, zkouší to po pravé straně.
85
Eduardo nyní rozehrál, místo Bauthéaca, kterému ten první kop, po přerušení sudím, vyšel náramně, Aréolovi vypadl míč z rukou a skončil v brance, nyní končí pouze nad brankou.
84
Hosté tak budou zápas dohrávat pouze o devíti!
83
A důvod je zřejmý – zbytečný útočný faul a druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Souleymane Diawara (OGC Nice).
83
Bauthéac rozehrál, ale sudí hned poté přerušil hru.
82
Volný kop hostů, z vůbec ne špatné pozice.
80
Posledních deset minut normální hrací doby, domácí dokázali otočit skóre ve svůj prospěch, pomáhá jim i fakt, že hosté dohrávají zápas pouze o deseti.
79
Aréola parádním zákrokem, v těžké pozici, v podstatě na zádech svých obránců, vyboxovává míč, směřující do vápna.
77
Žlutou kartu dostává Jordan Amavi (OGC Nice) za stažení k zemi pronikajícího Cahuzaca.
76
Tak již se hraje, Hassen rozehrál od své branky.
75
Ultras Bastie mají slušnou zásobu míčů, evidentně, při dalším podobném excesu by sudí mohl zápas předčasně ukončit!
74
Nehraje se, čas je zastaven, sudí shromáždil hráče obou týmů u středového kruhu a projednává se náprava.
74
Ano, to již tu jednou bylo, z hlediště přilétl další míč, znovu na rozehrávajícího gólmana Hassena.
73
Ve vápně se Tallo snažil usměrnit míč hlavou do branky, ale tu netrefil.
72
Hassen nyní vytáhl parádní zákrok proti střele Danice z nějakých pětadvaceti metrů, rohový kop pro Bastii.
70
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Tallo.
68
Bastia právě vstřelila branku!
GIOVANNI SIO převzal na hranici ofsajdového postavení míč, po přesném pasu Ayitého, a nasprintoval k brance soupeře, kde přízemní střelou překonal gólmana Hassena.
67
Jenže hned po pár přihrávkách ho zase ztrácí Genevois.
66
Gillet fauluje Mendyho ve středovém kruhu, hosté se tak zadarmo dostávají k míči.
65
Alespoň autové vhazování pro Bastii.
64
Bauthéac nerozehrál volný kop na polovině Bastie zrovna ideálně, domácí mohou jít do brejku.
63
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Niklas Hult, přichází Alassane Pléa.
60
Ale nakonec míč lapil do svých rukavic Hassen.
59
Rohových kopů Bastie přibývá, nyní jeden z levé strany.
58
Možná trochu úsměvná situace, na gólmana Nice Hassena přilétl z hlediště jiný míč, v podstatě téměř stejné žluté barvy jako má ten, s nímž se hraje.
57
Znovu míč směřuje na bližší tyč, kde Gillet zasáhl míč, ale netrefil branku.
56
A hned vzápětí si Boudebouz zopakuje exekuci rohového kopu z pravé strany.
56
Boudebouz rozehrál z pravé strany na bližší tyč, kde odkopává obránce Nice.
55
Rohový kop pro Bastii, Ryad Boudebouz spěchá s jeho rozehráním.
54
Bauthéac rozehrál, ale poslal míč pouze na hlavu prvního bránícího hráče soupeře.
53
Standardní situace Nice, volný kop z levé strany.
52
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (SC Bastia) po faulu na Mendyho.
51
Bastia opět před pokutovým územím soupeře, centr z pravé strany, zablokován.
49
Genevois fauluje Danica, volný kop Bastie, z levé strany.
49
Hraje se ve středu hřiště, domácí aktivnější v úvodu druhé půle.
46
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Kévin Gomis.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas končí nerozhodně 1:1, do vedení se dostali v 18. minutě hosté zásluhou Eduarda. Domácím se podařilo srovnat skóre v minutě šestadvacáté, když se hlavou prosadil Gillet. Do druhé půle půjdou hosté oslabeni o vyloučeného Puela, který v závěru prvního poločasu dostal červenou kartu.
45+2
45+1
Rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámec pětačtyřiceti minut.
45
Domácí rozehrají volný kop z velké dálky, ale přesto ještě mohou ohrozit branku soupeře.
44
Tak rovnou červenou kartu dostává Grégoire Puel (OGC Nice) za svůj zákrok na Gaël Danica, kterému kolíky nepříjemně přejel po vnitřní straně stehna.
44
Zbytečná ztráta míče a následný faul Puela.
43
Hosté stále drží míč na svých kopačkách, ale směrem dopředu to zatím není tak dobré v posledních minutách.
41
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, za pískotu diváků útočí po levé straně hosté.
39
Odkop od branky Nice, míč směřuje na polovinu Bastie, kde ho však získávají domácí.
37
Malá domů v podání domácích fotbalistů, Aréola trochu zklidňuje hru a rozehrává po zemi.
35
Hassen si došel pro míč a nepřipustil komplikace před vlastní brankou.
34
Rohový kop pro Bastii, domácí rozehrají z levé strany.
33
Ten poslal míč do vápna, ale obránce Bastie dokázal míč odehrát.
32
Hosté rozehrají volný kop, míč si staví Eric Bauthéac.
30
Je za námi první půl hodina docela svižného utkání, oba týmy se již gólově prosadily a snaží se hrát fotbal, pro nezaujatého diváka dobrá zpráva!
29
Neal Maupay zkoušel vybojovat rohový kop z levé strany, nepovedlo se.
28
Hosté další roh ubránili, navíc je hra přerušena pro ofsajd domácích.
27
Žlutou kartu dostává Niklas Hult (OGC Nice).
26
Domácí dokonale využili skvělé příležitosti ke skórování, Ryad Boudebouz rozehrál volný kop, ve vápně hlavičkuje GUILLAUME GILLET a míč končí v síti.
25
Hned vzápětí ale hosté faulují, volný kop pro Bastii, z hranice pokutového kopu, z levé strany.
25
Ayité nasměroval míč na hranici malého vápna, kde odehrál obránce Nice do bezpečí.
24
Na druhé straně vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
23
Neal Maupay potrápil dvojici obránců Bastie, ti nakonec svou roli zvládli.
21
Aréola rozehrává od své branky, domácí se nyní těžko prosazují před pokutovým územím soupeře.
19
Další útočná akce Nice, ale to by si musel Eysseric lépe zpracovat míč ve vápně Bastie.
18
Nice právě vstřelilo branku!
Tak hosté se neposlušným fans Basti pomstili náramně, po rohovém kopu Erica Bauthéaca se dostal těsně před Aréolou k hlavičce CARLOS EDUARDO, který míč jen tak lehce "lízl" a ten zapadl za záda domácího gólmana!
17
Eric Bauthéac se vrací k rohovému praporku, mezitím i domácí hráči zklidňovali své fanoušky.
16
Ale Eric Bauthéac doslova "stávkuje" a odmítá rozehrát, na hřiště létají předměty z hlediště.
15
Rohový kop pro Nice, hosté rozehrají z pravé strany.
14
Žlutou kartu dostává Souleymane Diawara (OGC Nice).
13
Vynucený zásah do sestavy, to není příjemné pro žádné mužstvo, jak se s tím vyrovná favorizovaná Bastia?
12
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sébastien Squillaci, přichází Mathieu Peybernes.
12
A vypadá to, že Sébastien Squillaci v zápase dohrál, připravuje se Peybernes.
11
Squillaci odchází ze hřiště a drží se při tom za zadní stehenní sval, to není dobré znamení!
10
Volný kop Nice, míč směřuje do vápna, dlouhý nákop, pro který si došel Aréola.
8
Žlutou kartu dostává Drissa Diakité (SC Bastia).
8
Rozhodčí klidní situaci na lavičce OGC Nice.
6
Faulem končí útočná akce Bastie, Nice rozehrává.
4
Hassenovi vypadl míč z rukou, po střele zpoza vápna, míč se šoural pomalu do brány, ale nakonec se gólman dokázal k němu ještě dostat a za pomoci tyče, od něhož se míč odrazil, ho odehrál mimo branku, velká šance Bastie!
3
Žlutou kartu dostává Giovanni Sio (SC Bastia) za nafilmovaný pád.
2
Utkání začalo zostra, závar před oběma brankami, skóre se nemění.
1

SC Bastia: Aréola – Diakité, Squillaci, Modesto, Palmieri – Cahuzac, G. Gillet – Ayité, Boudebouz, Danic – Sio.
Náhradníci: Vincensini – Marange, Romaric, Tallo, Peybernes, Kamano, Cioni.

OGC Nice: Hassen – Puel, Genevois, Diawara, Amavi – Mendy, Hult – Bauthéac, Eduardo, Eysseric – Maupay.
Náhradníci: Pouplin – Kozzielo, Gomis, Pléa, Bosetti, Rafetraniaina, Boscagli.

Rozhodčí: Fautrel – Cano, Danizan.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Fredy Fautrel. Na čarách mu budou pomáhat Frederic Cano a Eric Danizan. Čtvrtým rozhodčím je Sylvain Palhies.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů výhrou Bastie, která "vyloupila" Nice po vítězství 1:0!
OGC NICE

Po zimní přestávce mělo Nice velmi dobrý vstup do další fáze sezóny, všechny tři úvodní ligové duely vyhrálo, když dokázali zvítězit i na hřišti Bordeaux nebo doma porazit Marseille! Od té doby ale jako když utne a Nice na tříbodový zápas čeká již téměř měsíc a půl = pět ligových kol, v nichž navíc vstřelil jen jeden gól!

Poslední odehrané zápasy:
FC Metz – OGC Nice 0:0
OGC Nice – FC Nantes 0:0
Lille OSC – OGC Nice 0:0
OGC Nice – AS Monaco 0:1
Montpellier – OGC Nice 2:1

Nejlepším střelcem hostujícího celku je Brazilec Carlos EDUARDO, který se do sítě soupeře trefil sedmkrát.
SC BASTIA

Domácí se nachází ve zcela jiné pozici, než hosté, jimž se v posledních zápasech vůbec nedaří. Pro Bastii platí pravý opak, domácí získali ze čtyř zápasů devět bodů a tabulkou Ligue 1 se "vydrápali" již na čtrnácté místo, tedy hned za svého dnešního soupeře, na něhož ztrácí pouze bod.

RC Lens – SC Bastia 1:1
SC Bastia – FC Metz 2:0
FC Nantes – SC Bastia 0:2
SC Bastia – Lille OSC 2:1
FC Lorient – SC Bastia 2:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Alžířan Ryad BOUDEBOUZ, který se do sítě soupeře trefil pětkrát.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí SC BASTIA přivítá na Stade Armand Cesari v Bastii OGC NICE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.