Zápas který rozhodla poslední minuta. Tak by se mohl nazývat dnešní zápas mezi Bordeaux a Rennes. Hostující Rennes bylo po celý zápas o něco aktivnějším týmem, ale do vedení šel jejich soupeř, když se v 73. minutě dokázal trefit Khazri. Hosté ale pokračovali v aktivní hře a tak dokázal v 81. minutě vyrovnat střídající Habibou. Domácí se ale s remízou nesmířil a v poslední nastavené minutě znovu zahrozili. Do míče se na hranici pokutového území opřel Touré a umístil jej přesně do vzdálenější šibenice. Bordeaux tak bere dnes všechny body a Rennes bude odjíždět s prázdnou.
90+3
90+3
Bordeaux právě vstřelilo branku!
THOMAS TOURÉ se parádně napřáhl na hranici pokutového území a trefil se přesně do šibenice !
90+3
Touré ještě zkoušel něco vymyslet, ale jeho nízký centr si dokázal sebrat gólman Costil.
90+2
Flaubert ještě vybojoval autové vhazování pro svůj tým.
90+1
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Khazriho centr zvládl vykopnout Mbengue.
89
Henrique zastavoval rychlou rozehrávku domácích nedovoleně a vidí za to žlutou kartu.
89
Hostům remíza nejspíš nestačí. Ke střele se nyní prodral Ntep, ale tato střela nebyla příliš přesná.
87
Míč mají na svých kopačkách hráči domácího Bordeaux, kteří zatím kombinují pouze na své polovině.
87
Hráči Bordeaux kombinují kolem pokutového území hostí.
85
Menší závar v pokutovém pásmu domácích. Ilori raději vykopl míč daleko dopředu nůžkami.
84
Domácí mohli běžet do zajímavého přečíslení, ale nakonec celou akci příliš zpomalili a Faubertova střela tak nebyla příliš nebezpečná.
83
Diabatého dobrou střelu musel Costil vyrazit mimo tři tyče.
81
Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté dali vše do útoku a to se jim vyplatilo ! Doucourého střelu dokázal ještě Carrasso vyrazit, ale k dorážce se dostal MOUHAMADOU HABIB HABIBOU a ten už zvládl dorazit míč do prázdné branky.
79
Střídá se i na druhé straně. Kapitán Plašil přenechá své místo Faubertovi.
79
Henrique nahradí Fernandese.
77
Další vysoký balón na Tourého byl až příliš dlouhý.
76
Domácí jsou na koni a daří se jim být aktivnější.
73
Touré si pohrál s několika obránci, které vyškolil doslova jako malé kluky a poté přihrál ke druhé tyči, kde byl seběhnutý WAHBI KHAZRI, který už uklidil míč do odkryté sítě bez větších problémů.
71
Ntep pálil z hranice velkého vápna, ale Carrasso byl dobře vyběhnutý a dokázal vykopnout balon
71
Obrana Rennes s ním neměla nejmenší problémy.
71
Rohový kop pro domácí.
70
Na Grosického centr Doucouré nedokázal dosáhnout, protože byl výborně bráněný.
68
Grosicki naběhl na trávník místo Moreiry.
67
Tourého útočné snažení nemělo dlouhého trvání, neboť přišel o míč.
66
Ntep nedokázal obejít Rolána a přišel o míč.
65
Pajot se napřáhl z veliké dálky a jeho střela prosvištěla jen těsně nad horní tyčí Carrassovy branky.
62
Kaabouni se z hranice pokutového území pokusil zakončit sám. Jeho střela však nebyla vůbec přesná a prosvištěla pouze nad brankou Costila.
62
Na Kaabouniho vysoký centr na Diabatého si vyskočil Armand a odhlavičkoval míč do bezpečí.
60
Toivonen dohrál. Na hrací ploše ho střídá Habibou.
60
Khazri vystřídá Contenta.
59
Kaabouni prostrčil míč až na Diabatého, kterému ale na zádech vyseli 3 obránci a netrefil tak vůbec branku.
58
Maurice-Belay se snažil přejít do útoku, ale přechod mezi dvěma obránci mu nevyšel.
57
Diabaté se zády k brance snažil trefit nůžkami, ale jeden z obránců mu míč dokázal odhlavičkovat od nohy.
56
Moreira byl v souboji s Contentem až příliš důrazný. Hra je přerušena, rozehrávat bude Bordeaux.
55
Biyogo Poko přenechává svoje místo na trávníku Kaabounimu.
53
Ntep posílal dlouhý míč do pokutového území, kde byl osamocený Toivonen, ale tomu se nepodařilo nic lepšího, než poslat míč těsně vedle tyče.
52
Toivonen zvládl sprinterský souboj s Ilorim, ale poté už vyslal nepřesnou přihrávku.
50
Hosté jsou nyní mnohem aktivnější. Další centr se snášel do pokutového území z kopačky Ntepa.
49
Zajímavou kombinaci zkoušeli hosté před vápnem Bordeaux. Moreirovi ale finální přihrávka nevyšla.
48
Docouré se snažil projít mezi čtyřmi obránci soupeře a to se mu nepovedlo.
46
Mariano z pravého křídla poslal centr do pokutového území, kde si na něj naskočil Rolán, ale ten ve vzduchu pravačkou netrefil přesně a míč tak skončil pouze vedle levé tyče branky Rennes
46
Do kabin se odchází za smírného stavu 0:0. V prvním poločase se hrál hezký ofenzivní fotbal, který vyhovoval o něco lépe hostujícímu Rennes. Hráči hostů si dokázali vytvořit dvě veliké šance a hlavně ta druhá už volala po gólu, ale brankář Carrasso se vyznamenal. Na druhé straně jsme viděli velikou šanci ve 36. minutě, když Diabatého střelu vytáhl špičkami prstů Costil. Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
45+1
45+1
Před Ntepem a Doucourém už zůstával pouze jediný obránce. První jmenovaný však přihrál velmi nepřesně a ohrožení branky se tak nekoná.
45+1
Rozhodčí se rozhodl nastavit jednu minutu.
44
Ntep se pokusil obejít Mariana, ale ten mu vystavil důraznou stopku a vidí za to z ruky rozhodčího žlutou kartu.
43
Další vysoký míč hledal vepředu Tourého, ale Costil si na něj počíhal na kraji velkého vápna a má ho ve svých rukavicích.
42
Přihrávku na Ntepa výborně zastavil Touré, který poté ještě byl faulován.
41
S balonem na svých kopačkách kombinují hosté.
39
Ntep nabral u autové čáry obrovskou rychlost, prohnal se až do vápna, odkud přihrával míč na své spoluhráče. Ti ale byli hodně těsně bráněni a ohrožení brány se tak nekonalo.
36
Na vysoký centr si naskočil Diabaté, ale brankář Costil dokázal míč vytáhnout špičkami prstů!
35
Touré byl znovu hodně důrazný v souboji a je tak napomínán rozhodčím. Zatím pouze slovně.
33
Domácí znovu vysunuli napadání a zahnali soupeře téměř až k jeho brance.
32
Ntep byl zastaven nedovoleně Tourém. Bude se kopat přímý volný kop.
29
Carrasso musel rychle z branky proti rozeběhnutému Moreirovi. Domácí brankář sprinterský souboj vyhrál.
28
Centr z Marianovy kopačky si sebral Costil.
27
Doucouré byl ve vápně už ve střelecké pozici, ale raději zvolil přihrávku, která ovšem nenašla žádného z jeho spoluhráčů.
25
V útočném snažení byli domácí. Ti toho ale příliš nevymysleli a v držení míče jsou tak znovu hráči Rennes.
23
Kus od své brány zůstává ležet Biyogo Poko. Hra je přerušena.
21
Dvě ohromné šance pro hosty ! Danzé vrátil výborně balon před pokutové území, odkud vypálil Toivonen, po jehož střele se ještě dokázal dostat k dorážce Doucouré, ale ani ten Carrassa nepřekonal. Skvělé okamžiky domácího brankáře.
20
Danzé centroval do pokutového území, kde však nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
19
Až nyní se hostům podařilo přejít na polovinu soupeře, ale tam zasáhl výborně Pallois.
18
Hráči Rennes znovu kombinují na své polovině. Nedaří se jim přejít přes půlící čáru, kde výborně pracují domácí.
16
Diabaté se složil k zemi v pokutovém území. Rozhodčí ale zůstává v klidu.
15
Hostující obrana zatím skvěle sbírá vysoké přihrávky soupeře. Tentokráte neuspěl se svým centrem Touré.
14
Pajot nestihl dlouhý balon a ten tak končí pouze za autovou čárou.
12
Kombinací na krátko se teď snažili domácí projít až před Costila, ale obrana Rennes zasáhla na jedničku.
11
Proti dlouhému centru vystartoval z branky Carrasso a odkopl míč do bezpečí.
10
Hráči hostujícího celku nyní kombinují pouze na vlastní polovině.
8
Doucouré má hlavu v dlaních. Už stál sám proti Carrasovi ve vápně, ale nedokázal zakončit přesně.
7
Plašil dobře napadal rozehrávku hostí a ti tak museli vrátit míč až k vlastnímu gólmanovi.
6
Do zajímavé akce si sbíhala trojice hostujících hráčů. Přihrávka ale, bohužel pro ně, přišla do těsného ofsajdu.
5
Mariano hledal dlouhým nákopem Tourého, ale ten byl dobře bráněn a do šance se tak nedostal.
4
Balon je opět na kopačkách domácích.
3
Do zajímavé pozice si sbíhal Nteb, ale nakonec byl příliš těsně bráněný a s míčem zaběhl až za čáru.
1
A nakonec zajímavá příležitost po vhazování. Rolán ale z pokutového pásma netrefil mezi tři tyče.
1
U míče zatím stále domácí Touré vybojoval autové vhazování z nebezpečné pozice.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Ilori, Pallois, Contento – Plašil, T. Touré, Biyogo Poko – Rolán, Diabaté, Maurice-Belay.
Náhradníci: Jug – Faubert, Planus, Kaabouni, A. Traoré, Khazri, Sala.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé, Mexer, Armand, Mbengue – Fernandes, Doucouré, Pajot – Moreira, Toivonen, Ntep.
Náhradníci: Sorin – Diagné, Henrique, Grosicki, Hunou, Prcić, Habibou.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani.
Papírovým favoritem je dnes domácí Bordeaux, a tak doufejme, že zápas bude plných zajímavých šancí. Rennais svému soupeři určitě nedá nic zadarmo.
Stade Rennais FC je v tabulce na 13. pozici a na svém kontě má pouhých 8 bodů. Rennais dvakrát zvítězilo, dvakrát remizovalo a třikrát bylo poraženo. Dosavadní stav skóre je 8:11.
Girondins Bordeaux se v tabulce nachází na 3. pozici a na svém kontě má 14 bodů. Bordeaux čtyřikrát zvítězilo, dvakrát remizovalo a jednou bylo poraženo. Dosavadní stav skóre je 13:7.
Hezké odpoledne, francouzská Ligue 1 má na programu 8. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí i Girondins Bordeaux a Stade Rennais FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.