To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 47 % : 53 %
Střely celkem: 8:11
Střely na branku: 2:4
Rohy: 5:3
Fauly: 10:5
Rozhodčí ukončil zápas a hráči Monaka se mohou začít radovat z výhry o tři branky. Byť měli domácí aktivnější vstup do druhé půle, nepodařilo se jim srovnat a tak zákonitě přišel trest. V 64. minutě navýšil náskok hostů Bernardo Silva a stejný hráč pak o dvacet minut později upravil na konečných 0:3. Monaco se tak touto výhrou posouvá na třetí místo, musí však čekat, jak v neděli zahraje Marseille. Caen zůstává na 12. místě.
90+3
90+3
Subašić s rozehrávkou od vlastní branky nikam nespěchá.
90+1
Domácí Lemar zahrál rukou, karta se však neuděluje.
90
Budou se nastavovat tři minuty.
88
Utkání se už pouze dohrává, od vlastní branky vykopává gólman Vercoutre.
86
Poslední změna na straně Monaka. Poklusem odchází Yannick Ferreira-Carrasco a na poslední minuty nastupuje Layvin Kurzawa.
84
Monaco právě vstřelilo branku!
A je definitivně rozhodnuto. Hosté se vydali do rychlého kontru, do rozhozené obrany dostal přihrávku nabíhající BERNARDO SILVA a obloučkem přehodil vyběhnutého Vercoutreho.
83
Wallace byl trochu pod tlakem domácích útočníků, vše dořešil Subašić.
82
Domácí rozehráli roh, míč se dostal na hranici pokutového území, kde se do míče opřel Seube. Razance byla slušná, bohužel pro domácí skončil míč mimo...
80
Na druhé straně centroval Yahia a po jeho pokusu se reklamovala hra rukou. Penalta se nekonala, naopak se pokračovalo ve hře bez přerušení.
79
Neuvěřitelné, co nyní zahodil hostující Martial. V pokutovém území se zbavil dvou protihráčů, chtěl zakončit ranou pod břevno, branku Caen ovšem nepochopitelně přestřelil!
78
Poslední střídání domácích, Felipe Saad přepouští místo Alaeddinemu Yahiovi.
78
Tak tomuhle mnoho nescházelo. Appiah centroval z pravé strany, na malém vápně si nabíhal Sala, jenže o kousek minul. Navíc jej při skluzu chytla křeč.
76
Začala závěrečná patnáctiminutovka utkání.
74
Domácí se snaží centrovat z každé pozice, Imorou však našel pouze Wallaceho.
73
Ofsajd. V nepovoleném postavení se ocitl Martial.
72
Domácí udělali další změnu, Herve Bazile má splněno, do utkání vstupuje Nicolas Benezet.
71
Féret to myslel dobře, centrem hledal Salu, jenže do své přihrávky dal moc síly a míč Salu přelétl.
70
Vysoký centr z levé strany skončil u Subašiće, ten okamžitě vyslal pas na své spoluhráče.
69
Střídání na straně hostů. Odchází Ricardo Carvalho, novou tváří se stává Wallace.
68
Střelou z dálky to zkusil Kanté, jeho projektil skončil na tribuně za brankou.
67
Fabinhův odkop naslepo zachytili domácí hráči, do útoku jim to ale moc nejde.
65
Domácí vzápětí vystřídali, Lennyho Nangise nahradil Thomas Lemar.
64
Hosté jdou do dvoubrankového trháku. Po rozehrávce nakrátko se míče chopil BERNARDO SILVA, prokličkoval se až do pokutového území a překvapivou střelou z pravé strany překonal Vercoutreho!
63
Saad udělal v rozehrávce chybu, míč se přes Moutinha a Martiala dostal k Silvovi, jeho střela byla sražena na roh.
62
Ofsajd domácího týmu, v něm byl zachycen Sala.
60
Monaco bylo blízko druhému gólu. Ferreira-Carrasco byl ve vápně chvíli sám, volil technickou střelu do protějšího rohu, branku Caen ovšem přestřelil!
58
Trochu začíná narůstat nervozita na trávníku, sudí poměrně dost pouští hru.
57
Akce Monaka, v pokutovém území se objevil Silva, už napřahoval, na poslední chvíli byl však zblokován.
55
A dokonce se rozehrával rohový kop. Jenže ten se stal kořistí Moutinha, míč odhlavičkoval do bezpečí.
54
Na pravé straně se uvolňoval Appiah, hosté jej ale k centru nepustili. Míč stále zůstává na kopačkách domácího týmu.
52
Raggi přerušil rodící se akci Caen, malou domů vše uklidnil a nechal rozehrát Danijela Subašiće.
50
Je to tak, Jeremy Toulalan se už do zápasu nevrátí, místo néj nastupuje Fabinho.
49
Toulalan se chytl za zadní stehenní sval na levé noze, vypadá to, že zápas pro něj skončil.
48
Úvod do druhé půle mají aktivnější domácí fotbalisté, chtělo by to ale zpřesnit finální fázi.

Fauly: 7:2
Je tu přestávka a do kabin jdou hosté s vedením 1:0. O jedinou branku se ve 29. minutě postaral Martial, když zužitkoval přesnou přihrávku Ferreiry-Carrasca. Jinak se hrál pouze průměrný fotbal, kterému scházely povedené akce a šance. Doufejme, že po pauze to bude o mnoho lepší.
45+1
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Blíží se nám konec prvního poločasu, hosté jej chtějí dohrát na útočné polovině.
43
Následný centr do pokutového území uklidil Sala.
42
Faul poblíž pokutového území domácího týmu. Emmanuel Imorou to neunesl a za nesportovní chování si z celé situace odnesl žlutou kartu.
41
Nangis sice obešel svého strážce, jenže následný centr skončil u prvního bránícího hráče.
39
Na druhé straně neuspěli s rozehrávkou Appiah, ani Nangis.
39
Kondogbia hledá, komu by přihrál, jeho následný pas skončil u domácí obrany.
37
Další Subašićova rozehrávka, mířil na Echiejileho, jenže příliš vysoká přihrávka skončila v autu. Vhazují domácí.
35
Domácí signalizovali roh, jenže sudí to viděl jinak. Subašić si už chystá míč pro dlouhý výkop.
33
Domácí chtěli odpovědět akci na rozběhnutého Salu, ten okamžitě pálil z pravé strany, Subašić ale něco podobného čekal a zasáhl.
31
Jeho rozehrání přímého kopu bylo ale příliš prudké, s tímhle nešlo nic rozumného dělat.
31
Hosté opět v náporu, Ferreira-Carrasco bude centrovat z pravé strany.
29
A je to 0:1! Ferreira-Carrasco pokračoval v krasojízdě, dostal se k centru na střed, kde byl volný ANTHONY MARTIAL a střelou k tyči nedal Vercoutremu žádnou šanci.
28
Ferreira-Carrasco se nádherně obtočil kolem Saly, až jej posadil na zem. Než se domácí hráč stačil vzpamatovat, byl hráč Monaka pryč.
26
Po centru se do vzduchu zavěsil Da Silva, mířil k tyči, jenže tomu scházela přesnost. Subašić zasahovat nemusel.
25
Hra je na druhé straně, Caen má roh.
23
Po dalším centru zakončoval Raggi, jeho pokus ale nezamířil mezi tři tyče. Vercoutre může v poklidu rozehrát.
23
Po rohovém kopu reklamovali hosté Salovu ruku a tedy penaltu, rozhodčí však ukázal k rohovému praporku.
22
Ze střední vzdálenosti vypálil Bernardo Silva a byla to řádně štiplavá rána. Vercoutre musel k tyči a vyrážet na roh!
21
Ferreira-Carrasco centroval z levého křídla, míč se odrazil na hranici vápna k Moutinhovi, tomu ale dělalo problém z pracovat a míč mu odskočil.
19
Domácí se nemohou vymotat z vlastní poloviny, každý pokus je okamžitě zastaven obranou Monaka.
17
Monaco se dostalo do rychlého brejku a Herve Bazile musel zatáhnout za pomyslnou záchrannou brzdu. Za faul obdržel žlutou kartu.
16
Jenže co naplat, rána šla přímo do dobře postavené zdi...
16
Je to v prakticky ideálním úhlu, k brance je to necelých 27 metrů.
15
Teď bude následovat přímý kop pro Caen, Carvalho tvrdě zajel do Kantého.
14
Martial se to snažil prorvat středem, jenže tam bylo přehuštěno a jeho střelecký pokus se opřel o bránící nohy.
12
Centr z pravé strany dolétl na zadní tyč na nabíhajícího Echiejileho, jeho hlavička z ostrého úhlu pak jen těsně prolétla kolem branky.
11
Skluz Imoroua na Silvu, je tu přímý kop pro Monaco.
10
Hosté se snaží uklidnit situaci a velice pomalu rozehrávají.
9
Domácí rozehráli poměrně rychlou akci, táhl ji hlavně Féret, nakonec se však Caen do zakončení nedostalo, vše zmařil nepovedený centr.
8
Další zákrok v podání Saly, nyní postavil stoličku Carvalhovi. Rozhodčí si už zve hříšníka na kobereček a dává mu rázné kázání.
7
Abdennour leduje, vypadá to ale, že bude moci bez problémů pokračovat.
6
Hra je přerušená, neboť na trávníku leží hostující Abdennour, který schytal do obličeje od Saly nepříjemný úder.
5
Domácí Kanté měl pocit, že nebyl posledním hráčem, kdo se dotkl míče a měl se podle něj kopat roh. Jenže rozhodčí byl opačného názoru, rozehrává se od Subašićovy brány.
4
Míč se po centru od rohového praporku ve vápně několikrát odrazil a poté pomalu doputoval k Subašićovi.
3
Střela Féreta byla sražena Carvalhem, je tu první roh utkání. Zahrávají ho domácí.
2
Monaco má míč v držení a pozvolnou kombinací se dostává kupředu.
1

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Da Silva, Saad, Imorou – Seube – Nangis, Kanté, Féret (C), Bazile – Sala.
Náhradníci: Perquis – Yahia, Benezet, Adéoti, Lemar, Privat, Koita.

AS Monaco FC: Subašič – Raggi, R. Carvalho, Abdennour, Echiejile – Toulalan (C), Kondogbia – Silva, Moutinho, Ferreira-Carrasco – Martial.
Náhradníci: Stekelenburg – Fabinho, Kurzawa, Wallace, Dirar, Berbatov, M. Carvalho.

Rozhodčí: Tony Chapron – Nicolas Danos, Alexandre Viala.
Týmy jsou na hrací ploše, můžeme začít!
Zápas na Stade Michel d'Ornano začne ve 20:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u přenosu s námi. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto klání bude Tony Chapron, kterému budou na pomezí asistovat Nicolas Danos a Alexandre Viala.
Poslední vzájemný zápas

V první části sezóny se oba celky střetly v Monaku a zápas skončil dělbou bodů po výsledku 2:2.
AS Monaco FC

Hosté jsou na čtvrtém místě, posbírali celkem 55 bodů a bojují o třetí flek s Marseille. Monaco v týdnu dohrávalo odložený zápas proti Montpellier a nevyšlo to podle předpokladů. Utkání skončilo bezbrankovou remízou a s tímto výsledkem nebyli zástupci klubu z malého knížectví zcela jistě spokojeni. Dnes mají hráči šanci na reparát.

SM Caen

Domácí tým je momentálně na 12. místě tabulky se ziskem 38 bodů, což dává šestibodový náskok na sestupové pozice. Caen v minulém kole uspělo v Nantes, když si odvezlo všechny body za výhru 2:1 a něco podobného by se domácím líbilo i dnes. Jenže proti se postaví opravdu silný protivník.

Marseille – Caen 2:3
Caen – Bordeaux 1:2
Lorient – Caen 2:1
Caen – Metz 0:0
Nantes – Caen 1:2
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Dnes se společně podíváme na duel 32. kola mezi týmy SM Caen a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.