Rohové kopy: 6 – 2
Fauly: 9 – 13
Žluté karty: 2 – 1
Červené karty: 0 – 1
Od druhého poločasu se očekával vyrovnaný fotbal, který byl k vidění v prvním půli. Jenže ve druhé se strhl uragán Guingampu, jenž svému soupeři vstřelil další tři góly a zvítěil tak jednoznačným rozdílem 5:1. O zápase rozhodla situace z 59. minuty, kdy obdržel červenou Pierre a vzápětí s tím kopal Guingamp penaltu. To je pro dnešek vše. Já ses vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
90+2
90+2
Nakonec přišla ještě rána Sankharého, nicméně ta nebyla povedená a opět to bude pouze odkop od svatyně Vercoutreho.
90+1
Už se nikam nepospíchá. Hraje se převážně ve středu hrací plochy domácí celek má balón ve své moci.
90
Nastavují se dvě minuty.
88
Krátce na to přišla další útočná akce vedoucího týmu. Giresse vybídl k zakončení Mathise, avšak pokus druhého zmiňovaného byl nepovedený.
87
Na středu velkého vápna se ke střele dostal Douniamma. Jeho pokus byl zablokován a bude se poue kopat od branky.
85
Rychlou rozehrávkou se do šance opět vybídl Beavue. Ten přihrávkou hledal na protější straně vápna Douniamu, nicméně přihrávka neprošla.
84
Domácí mají balón opět ve své moci a kombinují s ním na polovině soupeře.
83
Na vzdálenější tyči si do pokutového území naběhl Beavue. Ten se dostal do zakončení nohou, ale svou ranou poslal míč těsně nad břevno.
82
Je jisté, že už by se hostující tým nejradši viděl v kabinách, ale Caen bude muset dnešní velmi nepovedený duel ještě pár minut na hřišti snášet.
80
Do hry se podívá také Douniama, který nahradí právě odstupujícího Mandanneho.
78
Guingamp právě vstřelil branku!
Z rohového kopu přidává domácí tým zkompletoval "bůra" Po centru do šestnáctky se k hlavičce dostal CLAUDIO BEAVUE, jenž nekompromisním zakončením poslal balón do volného prostoru mezi třemi tyčemi, na což nestihl Vercoutre včas zareagovat.
78
Guingamp rychle přesunul hru na útočnou polovinu a po centru Giresse musel hostující muž v rukavicích zasahovat. Bude to roh.
77
Hra je přerušena, protože se chytá další střídání. Odstupuje Yatabaré, zahraje si Pied.
76
Následně si podél strany nabíhal Koita na pas Calveho, avšak ten byl přetažený a balón hostující hráč na hrací ploše nezachytil.
74
A opět se prezentoval Kota. Tentokrát už mu to vyšlo, nicméně přízemním projektilem napálil pouze prvně stojícího protihráče.
72
Po velmí dlouhé době se prohrávající celek propracoval až do šestnáctky. Koita už se chystal ke střele, ale obrana mu míč odkopla v poslední možné chvíli.
71
K vidění je zatím stále to samé. Ačkoliv domácí vedou už o tři góly. pokračují v útočné aktivitě, zatím co Caen se musí neustále bránit.
70
Držení míče: 43% – 57%.
68
Poprvé ale výměny využívá také domácí tým. Za potlesku odstupuje Diallo, jenž své místo přenechá pro Sankharého.
67
Poslední střídání na straně hostů obstará Lemar. Ve zbylí části hry si zahraje Kanté.
66
Vzápětí napřáhl ze střední vzdálenosti stejný hráč z větší vzdálenosti a svou ranou donutil znovu vybídnout k zákroku Vercoutreho, který má stále velké množství práce.
65
Následovala standardní situace Guingampu. Vzal si jí na starost Giresse, jehož centr dokázal gólman hostů vyboxovat.
64
Momentálně je Caen pod velkým tlakem. Domácí tým je na koni, zápas si vyloženě užívá, což se o jejich soupeři rozhodně říct nedá.
62
O vítězi dnešního střetnutí je definitivně rozhodnuto. Hostující obrana způsobila na středo obranné poloviny hrubku a domácí šli tak do rychlé protiakce. CHRISTOPHE MANDANNE obdržel přihrávku do běhu podél pravé strany. Zvolil individuální akci, naběhl si do šestnáctky, kde kličkou zmátl brankaře a poté usměrnil přízemní ranou míč pod tělem Vercoutreho k bližší tyči.
60
K pokutovém kopu se postavil CLAUDIO BEAVUE, který vypálil k levé tyči. Stejnou stranu zvolil i hostující brankař, který si na míč sáhl, ale z prostoru tří tyčí jej vytěsnit neodkázal.
59
Po střele zasáhl Pierre v pokutovém území rukou. Hlavní arbitr neváhá, ukazuje rovnou červenou a ještě k tomu budou domácí kopat penaltu!
58
Chvíli na to si za obranu domácích nabíhal Duhammel, ale toho zastavil odpískaný ofsajd.
57
Hosté zahrávali standardní situaci. Po centru Lemara vznikly velké zmatky ve vápně domácích, ale žádná šance z toho nevzešla.
56
A následně mění hráče Caen podruhé. Pro dnešek má své odpracováno Raspentino. Nahradí ho Koita.
55
Přichází první střídání. Ze hřiště odchází Privat. Místo něj si zahraje Duhammel.
53
Dobrým obranným zákrokem se prezentoval Lösll, jenž zneškodnil nebezpečnou hlavičku Privata, když za včasu uskočil ke straně.
52
Opět se hra během krátké chvíle změnila a momentálně je domácí tým aktivnějším.
51
Po centru Giresse se ke střele dostal Mandanne, nicméně rána útočníka Guingampu nebyla přesná.
50
V dalším útoku se podél postranní čáry prohnal Jacobsen. Jeho následný centr byl zablokován a následovat bude roh domácích.
48
Raspentino vyslal centr, nicméně ten dokázala domácí obrana zneškodnit. Caen bude vhazovat.
47
Hosté drží míč a snaží se vyprodukovat útočnou akci.
46
Viděli jsme hodně divokých prvních dvacet minut hry, protože během těch padly hned tři branky. Nejprve poslal do vedení již v 4, minutě domácí Mandanne. Ale hosté hru vyrovnali a zásluhou Yahii srovnali v 18. minutě. Jenže radost Caenu dlouho nevydržela, protože pouhé tři minuty na to vrátil vedení Guingampu Giresse. Další šanci měli hosté při standardní situaci, ale výborně zasáhnul brankař, a tak jdou oba celky do kabin za stavu 2:1 pro domácí.
45+1
45
Nastavuje se jedna minuta.
44
Po ostrém skluzu dostává Nangis žlutou kartu, když k zemi poslal nedovoleným způsobem Jacobsena.
44
Hosté se ještě snaží do konce poločasu s výsledkem něco udělat, jenže Guingamp dobře brání střed hřiště.
43
Ani další volný přímý kop nic nepřinesl. Beavue hlavičkoval přímo do prostoru, kde číhal Vercoutre.
42
Nepovedenou rozehrávku hostům zastavil Giresse. Ten se pokoušel rychle přesunout hru na útočnou polovinu, avšak také neuspěl.
40
Po jednom z nich náseldovala menší strkanice na útočné polovině domácích, nicméně tentokrát se žlutit nebude.
39
Pomalu se nám blíží závěr první části a utkání je hodně vyostřené. K vidění je dost faulů.
38
Míč si na kopačku postavil opět Calve. Jenž svým centrem způsobil ve vápně domácích velké zmatky. Naštěstí pro ně dokázal Lössl fantastickým zákrokem vytěsnit míč z prostoru tří tyčí!
37
Přichází další žlutá karta. Tu si vysloužil Yatabare, který podrazil unikajícího Privata. Následovat bude volný přímý kop.
36
A Guingamp je již v plném počtu. Mandanne je totiž zpět na hřišti.
35
V individuální akci se pokoušel prosadit Pierre, avšak jeho útok nevyšel a domácí získali míč do své moci.
34
Pierre fauloval Mandanneho. Ten má menší zdravotní potíže a musí odejít za postranní čáru. Za chvíli by se měl do hry ale vrátit.
32
Avšak dokázali si poradit s následnou standardní situaci Giresse, kterou defenzíva Caenu zablokovala.
31
Domácí to zkoušejí přes nákopy do šestnáctky a většina z nich je pro Caen hodně nebezpečná. Hosté si s nimi příliš nevědí rady.
30
Ve velké šanci se po centruBeavueho objevil Mandanne. Ten v malém vápně mohl pálit do prázdné, jenže branku trestuhodně přestřelil!
28
Zády k brance před malou chvíli zakončovatl Adeoti, ale nebylo to nebezpečné zakončení a gólman domácích si poradil.
27
Mírně aktivnější je opět celek Guingampu, který po vstřelené brance opět ožil, ale Caen není o tolik pozadu a snaží se také útočit.
26
I ve skluzu dokázal Yatabaree vyprodukovat centr, a ten musel zneškodnit Yahia. Domácí budou vhazovat nedaleko vápna.
25
Rychlý protiútok Guingampu málem skončil gólem. Protože Mandanne se už už natahoval po centru v šestnáctce, ale v poslední chvíli dokázal zaúřadovat Vercoutre, který vyběhl z branky a míč ulovil pro sebe.
24
Následoval další volný přímý kop Caenu. O ten se postaral Nangis, který napálil balón pouze do stojící zdi.
23
V této fázi je k vidění strhující fotbal. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně a hraje se tak nahoru-dolu. Diváci se tak mají na co dívat.
21
Začíná se z toho stávat přestřelka! Domácí opět strhávají vedení na svojí stranu. Ze střední vzdálenosti vyprodukoval THIBAULT GIRRESE, jenž poslal balón po zemi k levé straně. Hostující brankař si na míč sáhl a dokázal jej vytěsnit do tyče, jenže balón se poté dokutálel za brankovou čáru a ačkoliv ho Vercoutre vrátil do hry, tak hlavní arbitr odpískal po krátké rozmýšlení gól, protoře míč přešel přes brankovou čáru celým objemem.
20
Držení míče: 60% – 40%.
18
Caen právě vstřelilo branku!
Ze standardní situace hosté sice nic nevymysleli, ale dokázali balón udržet balón na útočné polovině, načež přišel nákop z kopačky Pierreho, jenž svým pasem na vzdálenější tyč poslal přesný centr. Toho využil ANTAR YAHIA, který hlavičkou usměrnil míč nekompromisně k bližší tyči.
17
Vzápětí byl faulován Nangis a hosté budou zahrávat standardní situaci nedaleko velkého vápna.
16
Dobrou ranou se ze střední vzdálenosti prezentoval Lemar. Lösll se musel nahatovat, aby jeho střelu zneškodnil.
15
V posledních minutách se hosté herně zvedli a působí o trochu aktivnějším dojmem, než domácí tým.
13
Faulovaný Lemar zůstal chvíli na zemi, ale naštěstí se po krátké chvíli zvedá a ve hře může pokračovat.
12
Na středu hřiště fauloval Diallo a jako první hráč dostává žlutou kartu.
11
A chvíli na to opět přišel centr. Tentokrát se o něj postaral Nangis. Privat se pokoušel zakončovat ze skluzu, nicméně neuspěl.
10
Po delší době přišel útok na protější straně. Nangis se dostal k nákopu, ale ten bez potíží Guingamp zneškodnila.
8
A do třetice stejný hráč si poradil se dvěma obránci a z prostoru rohu odcentroval do šestnáctky Caenu, kde obrana hostů míč odkopla.
7
Po vhazování si Beavaue sbíhal do další šance, ale jeho útočnou akci zastavil pozorný Yahia.
6
Caen se pokouší rychle zareagovat, ale domácí tým je na koni a pokračuje v útočné aktivitě.
4
Tak to je rychlost, protože domácí jdou do vedení již po 4 minutách hry. Beavue zavedl míč podél pravé strany až do vápna, kde poté balón přeposlal na střed pokutového území na nabíhajícího CHRISTOPHEHO MANDANNEHO, který pálil z první a s přesností usměrnil kulatý nesmysl k levé tyči.
3
U balónu je Guingamp, který zakládá útočnou akci.
2
Za obranu domácích si nabíhal Privat, ale ten neobdržel přesnou přihrávku a nic z toho nevzešlo.
1
Úvodního výkopu se zhostí hostující celek.
Hráči již přicházejí na hřiště. Za malý okamžik zápas vypukne.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Giresse, Sorbon, Angoua – S. Yatabaré, Mathis (C), Diallo, Lévêque – Mandanne, Beauvue.
Náhradníci: Guichard – Dos Santos, Douniama, Pied, Kerbrat, Sankoh, Sankharé.

SM Caen: Vercoutre – Calvé, Pierre, Yahia, Imorou – Adéoti, Lemar – Raspentino, Féret (C), Nangis – Privat.
Náhradníci: Perquis – Kanté, Duhamel, Koita, Raineau, Saez, Seube.

Rozhodčí: Delerue – Henninot, Danos.
Krásný fotbalový podvečer. V dnešním střetnutí nejvyšší francouzské soutěže se trochu v netradičním čase utká EA Guingamp. který na své půdě přivítá SM Caen. Zápase Vás provede Martin Doležal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.