Je dobojováno! Ve druhé půli byl Guingamp o něco málo lepším celkem. Hosté si ale vedení přesto zkušeně pohlídali až do závěrečného hvizdu. Rennais si tak odváží tři body za vítězství 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:5
90+3
90+3
Hosté si v samotném závěru zápasu pohodlně hlídají těsné vedení. Nyní navíc mají k dispozici rohový kop.
90+1
Bude se žlutit. Zřejmě za protesty dostává karetní trest domácí Diallo (GUG).
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné tři minuty.
89
Hosté v závěru utkání střídají. Místo Ntepa naskočí do hry Hosiner.
88
Guingamp to přesto ještě zkouší. Dlouhý pokus ale skončil přesně v Costilově náručí. Hostující brankář poté s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá.
87
Rennais se snaží i v závěru útočit, čímž eliminuje možnost vyrovnání. Uvidíme, zda se favoritu utkání tato taktika vyplatí.
86
Domácí se drali kupředu, ovšem Danzé si počínal ideálně a čistě pronikajícího Beauvueho zastavil. Následovat tak bude pouze odkop od branky.
84
Volný kop z levé strany se snesl až k Lösslovi, který jej pohotově vyboxoval. Udržel tak akcie svého mužstva nad vodou.
83
Habibou si nyní nerozumněl se spoluhráči při přechodu do útočné fáze, a tak byl velmi záhy obrán o těžce vydobytý balon.
82
Po rohovém kopu z pravé strany hrací plochy došlo v pokutovém území Rennaisu ke zmatkům, které ale domácí nedokázali patřičně využít.
80
Zápas se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru. uzdrží Rennais těsný náskok, nebo se domácím přece jenom podaří srovnat?
79
Guingamp byl nyní při přechodu do ofenzivní fáze faulován. Má tak k dispozici volný kop. Příliš mnoho času na vyrovnání již domácímu celku nezbývá.
78
Domácí střídají. Místo Sankharého naskočí do hry Giresse.
77
Lössl byl nyní po střetu s hostujícím forvardem poněkud otřesen, ovšem zdá se, že bude schopen pokračovat ve hře.
75
Do konce základní hrací doby zbývá čtvrthodinka. Nyní se hraje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jedné z družin nebezpečí nehrozí.
74
Rohový kop žádné větší vzrušení nepřinesl, hosté mají stále pouze jednobrankový náskok. Uvidíme, co přinese závěr tohoto duelu.
73
Místo Pajota naskočí do hry Konradsen.
72
Hosté mají k dispozici rohový kop. Rozehrán ale bude až po střídání, které proběhne v kádru Rennais.
70
Po sérii odrazů a mírném zmatku před brankou Rennais se do střelecké pozice dostal Jacobsen. Z ideálního místa ale jen těsně přestřelil. Velká škoda pro Guingamp.
69
Domácí se pokusili projít podél levé postranní lajny, ovšem byli zastaveni hvizdem pomezního sudího, který spatřil, že se nacházeli mimo hrací plochu.
67
Další solidní příležitost, ovšem Habibou se v těsné blízkosti nezorientoval a nedokázal Lössla překonat.
66
Guingamp má stále více ze hry, ovšem momentálně kombinuej pouze na vlastní polovině, kde soupeři pochopitelně příliš starostí nepřidělá.
64
Na straně Guingampu pak opouští hrací plochu Pied. Atmosféru duelu okusí Diallo.
64
Oba celky střídají. Místo Toivonena naskočí do hry Habibou.
63
Toivonen se z ničeho nic dostal do zajímavého střelecké pozice. Tu ale nezakončil příliš optimálně, Lössl si po delší době sáhl na balon a pokus eliminoval.
62
Guingamp je nadále lepším celkem, ovšem do výraznějších brankových příležitostí se zatím nedostává. Uvidíme, kterak tomu bude v následujících minutách.
60
Ani kop od rohového praporku žádné větší nebezpečí nepřinesl. Hosté se navíc vydali do protiútoku, který však neměl dlouhého trvání.
59
Beuveu nasměroval přímý kop pouze do připravené hradby těl, a tak bude následovat rohový kop z pravé strany.
58
A další žlutá karta, kterou za prostesty dostává hostující Fernandes (REN).
57
Stále stejný obrázek hry. Guingamp je nastěhován nedaleko pokutového území. Nyní vybojoval další přímý kop z poměrně nadějné pozice.
55
A další žlutá karta, kterou dostává hostující Danzé (REN). Namísto pohledného fotbalu je k vidění duel plný nedovolených zákroku a rozkouskované hry.
54
Domácí mají ve druhé půli opticky mnohem více ze hry. Zatím to však nedokáží podložit brankami, ale ani gólovými příležitostmi.
53
Přímý kop se Guingampu příliš nepovedl, hosté balon ihned odhlavičkovali do klidných vod.
52
Nyní se již bude žlutit. Za loket ve tváři soupeře dostává karetní trest Mexer (REN).
51
Tentokráte faulovali pro změnu hosté. M'Bengue si při souboji pomohl nedovoleně, a tak je odpískán volný kop pro Rennais.
50
K odraženému balonu se dostal Beuvue, kkterý jej ale poslal do nejvyšších ochozů stadionu. Následovat tak bude pouze odkop od branky.
49
Domácí jsou ale v úvodu druhé půle velmi aktivním celkem. Nyní po zblokovaném centru budou zahrávat rohový kop. Kterak s ním naloží?
47
Mandanne si při svém útočném počínání pomohl nedovoleným způsobem. Nařízen je volný kop pro Rennais.
46
Druhou půli začínají s míčem na kopačkách hostujícíc fotbalisté, kteří se budou snažit udržet či ještě navýšit těsný náskok. Zatím ale domácí odolávají.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl poměrně ospalou podívanou. O jediný přesný zásah se postaral hostující N'Tep. Rennais si tak odnáší do následující půle těsné vedení. Jak se bude klání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:5
45+3
45+3
Volný kop se ale domácím vůbec nepovedl, trefili pouze dobře postavenou zeď.
45+1
Z hranice velkého vápna vypálil ostře Toivovnen. Ránu ale eliminoval pohotový Lössl. Protiútok poté skončil faulem, a tak budou mít domácí ještě příležitost v podobě volného kopu.
45
K základní hrací době prvního poločasu se bude nastavovat rovná minuta.
45
Bude se žlutit. Zřejmě za protesty dostává karetní napomenutí domácí Angoua (GUG).
44
Guingamp nadále okupuje polovinu soupeře, ovšem zatím se mu příliš nedaří zahrozit. Přesto mají hosté co dělat. Aktivní přístup přináší ovoce.
43
Hostující celek se nyní chtěl prodrat kupředu podél levé postranní lajny, což se mu ale nepodařilo. Guingamp bude mít k dispozici autové vhazování.
41
Toivonen fauloval těsně za půlící čárou, a tak bude následovat rozehrávka Rennais. První poločas pomalu, ale jistě míří ke svému závěru.
40
Guingamp vybojoval rohový kop, který ale nezahrál příliš optimálně. Hosté se ubránili bez sebemenších problémů.
38
Domácí fotbalisté se nadále snaží ofenzivu, ovšem zatím se jim to příliš nedaří.
37
Hosté jdou nakonec přece jenom do vedení. První ránu z pravé strany hrací plochy ještě pohotový Lössl vytěsnil, ovšem na dorážku PAULA-GEORGESE N'TEPA již nestačil.
35
Guingamp nadále kombinuje na vlastní polovině. Nyní se navíc pokusil projít kupředu podél pravé postranní lajny, což se mu ale příliš nepodařilo.
34
Nepovedená akce Rennais skončila mimo hrací plochu. Opět je na řadě odkop od branky. Zprvu utkání vypadalo více než nadějně, ovšem nyní se nachází v šedivém průměru.
32
Mandanne se velmi zlobí na sudího, neboť se domnnívá, že měl být nařízen rohový kop. Protesty mu však nejsou nic platné, následovat bude pouze odkop od branky.
31
Moreira se vydal velmi srdnatě do velkého vápna, kde ale žádný větší rozruch nezpůsobil. U míče jsou opět domácí fotbalisté.
30
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, kde ani jedné z družin žádné větší nebezpečí nehrozí.
29
Na trávníku se toho momentálně příliš neděje, utkání zatím nepatří k nejatraktivnějším. Oba mužstva spoléhají především na zabezpečenou defenzivu.
28
Tentokráte má míč ve svém vlastnictví Rennais. Hosté se počínají velmi klidně, kombinují na vlastní polovině. První poločas se brzy přehoupne do své poslední třetiny.
26
Z velké vzdálenosti zkoušel štěstí Toivonen. Dalekonosná rána ale svůj cíl nenalezla, balon zamířil vysoko nad. Následovat bude pouze odkop od branky.
25
Hra se nyní trochu uklidnila, Guingamp kombinuje na vlastní polovině. Do žádné zběsilé ofenzivy se pochopitelně příliš nehrne.
24
Ani tentokráte si Guingamp s nabídnutou příloežitostí v podobě rohového kopu neporadil dle představ. Následný protiútok Rennais končí postavením mimo hru.
22
Z hranice velkého vápna vypálil z voleje Marveaux. Domácí forvard si však nesprávně seřídil mířidla a poslal balon vysoko nad branku.
21
Guingamp rozehrával hned dva rohové kopy. První hosté pouze prodloužili, druhý lapil do své moci Costil. Ani domácím se tak nepodařilo otevřít skóre.
20
Domácí poté vybojovali rohový kop z levé strany. Podaří se Guingampu odpovědět také nějakou větší možností?
19
Do první vážnější příležitosti se po centru z pravé strany hrací plochy dostal Toivonen. Lössl ale výborným reflexivním zákrokem tuto přízemní střelu vytěsnil.
18
Rennais se stále snaží dobývat území Guingampu, ovšem zatím se mu tu příliš nedaří. Domácí fotbalisté odvracejí jeden atak za druhým.
16
Centr domácích doplachtil do Costilových rukavic. Hostující brnakář si tak sáhl na míč. Zatím těchto příležitostí v dosavadním průběhu utkání příliš mnoho neměl.
15
Nyní domácí zvolili raději malou domů, která hru velmi zpomalila. Je za námi čtvrthodinka hry. Doufejme, že následující minuty přinesou zlepšení herního projevu.
14
Prachbídně. N'Tep poslal balon přesně do ideálně postavené zdi. Guingamp se poté osvobodil a alespoň nějaký čas strávil v okolí středového kruhu.
13
Angoua nyní na hranici velkého vápna fauloval. Následovat tak bude volný kop ze zajímavé pozice. Jak s ním hostující fotbalisté naloží?
12
Utkání zatím nepřináší příliš zajímavého, zatím nebyla k vidění žádná gólová příležitost. Opticky má ale o něco málo navrch favorit utkání, tedy Rennais.
11
Další nezaviněný střet Mandanneho a Danzého. Oba "kohouti" jsou nakonec v pořádku a schopni plně pokračovat ve hře.
9
Domácí budou rozehrávat volný kop ze zhruba poloviny hrací plochy, neboť byli při svém ofenzivním snažení zastaveni nedovoleným způsobem.
8
První centr domácí odhlavičkovali, načež si Lösl poradil také s pasem od M'Bengueho. brnakář Guingampu zatím působí poměrně jistým dojmem.
7
N'Tep nabral na levé straně rychlost, přesprintoval obránce Guingampu a pokusil se zakončit. Nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
6
Mathis zůstal po střetu s Toivonenem ležet na trávníku. Domácí kapitán ale nakonec bude v pořádku, zranění není vážnějšího charakteru.
5
Bleskovou kombinaci zakončil ze středu hrací plochy Sankharé. Rána domácího středopolaře ale potěšila fanoušky v nejvyšších ochozech stadionu.
4
Vědět o sobě dali také domácí, kteří se vydali kupředu. Ani oni ale neuspěli. Oba celky se zatím spíše oťukávají. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
2
Další ofenzivní akce hostí ztroskotala již těsně za polovinou. Na stadionu panuje vynikající atmosféra, o kterou se starají domácí příznivci.
1
Hosté se ihned po úvodním hvizdu vydali do ofenzivy, ovšem centr do pokutového území pohotvě odvrátila pozorná defenziva Guingampu.
1
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše, klání bude za malou chvíli zahájeno.

EA Guingamp: Lössl – Angoua, Kerbrat, Sorbon, Jacobsen – Pied, Sankharé, Mathis (C), Beauvue – Marveaux, Mandanne.
Náhradníci: Guichard – Sankoh, Baca, Diallo, Dos Santos, Giresse.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Mexer, Armand, Moreira – Fernandes, Doucouré – N'Tep, Pajot, M'Bengue – Toivonen.
Náhradníci: Sorin – Diagné, Hunou, Konradsen, Prcić, Hosiner, Habibou.

Rozhodčí: Varela – Benech, Panont.
Pohled od statistik

Guingamp neprožívá zrovna nejlepší období, patří mu osmnáctá příčka, přičemž má na svém kontě 12 bodů. V posledním ligovém duelu padl na půdě Lyonu v poměru 1:3.

Rennais je v podstatně lepší situaci, se ziskem 19 bodů se s Monacem dělí o sedmou pozici. Mužstvo si v předchozím kole připsalo tři body, když v domácím prostřední přetlačilo Lorient těsně 1:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu své čtrnácté kolo. V jeho rámci změří síly celky EA Guingamp a Stade Rennais FC. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade du Roudourou, tedy domovském stánku Guingampu, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.