Je dobojováno! Ve druhém poločase příliš fotbalovosti k vidění nebylo, prakticky jedinou větší možnost měl domácí Chavarría, jehož hlavička ale eliminoval Costil. Hosté tak svůj náskok udrželi a zvítězili těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:3
90+3
90+3
Hosté kombinují na vlastní polovině, utkání se již spíše dohrává. O vítězi je nepochybně rozhodnuto.
90+2
Střídání na hostující straně. Ze hřiště putuje Henrique, místo kterého naskočí do hry Lenjani.
90+2
Současně dostává karetní trest také Habibou (REN), a to zřejmě za protesty.
90+1
Tak to je další komplikace pro domácí. El Jadeyaoui (LNS) ostře fauloval Konradsena, za což dostává žlutou kartu.
90
K základní hrací době utkání se budou nastavovat tři minuty. Přinesou ještě něco zajímavého?
89
Gbamin se na úrovni půlící čáry dopustil nedovoleného zákroku, a tak budou rozehrávat hosté. Na obrat v posledních minutách to již příliš nevypadá.
88
A další nepřesný centr, který končí pouze v rukavicích připraveného Costila. Hostující brankář se musí mít stále velmi na pozoru.
87
Nyní aktivita Lensu přece jenom trochu polevila, domácím zřejmě dochází síly. Není divu, poslední okamžiky se hrály v obrovském tempu.
86
Bojuje se v okolí středového kruhu, což pochopitelně více vyhovuje hostujíc ekipě, která nadále drží nejtěsnější možný náskok.
85
Stále stejný obraz hry, ovšem Rennais se zatím v poklidu brání. Do konce základní hrací doby zbývá již pouze pět minut.
84
Baal zůstal ležet na hrací ploše, leč zdá se, že jej tvrdý Konradsenův zákrok nikterak více nepoznamená a utkání dohraje.
83
V posledních minutách sledujeme obrovský tlak Racingu. Rennais se možná až příliš zatáhlo, hostujícímu celku se tento počin může velmi záhy vymstít.
82
Střídaní na hostující straně. Pro dnešek dohrál Ntep, místo kterého zasáhne do hry Moreira.
81
Ani Gbaminův centr se do velkého vápna nedostal. Rennais se velmi důsledně zatáhlo, což dělá Lensu potíže. Domácí jsou ale stále nastěhováni v blízkosti velkého vápna.
80
Domácím již skutečně mnoho času nezbývá. Uvidíme, zda zvýšená aktivita přinese vyrovnávací branku. Před minout k ní měl Lens velice blízko.
79
Ani další centr z levé strany kolbiště kýžené ovoce nepřinesl, avšak další byl již nebezpečný. Na míč si naskočil Chavarría, jehož výborné zakončení ale eliminoval ještě lepším zákrokem Costil.
78
Po domácím zblokovaném centru následoval aut, na který se sápal Chavarría. Zakončit se mu ale nepodařilo, hradba hostujících těl byla neprostupná.
77
Domácí to zkusili po levé straně, kde byl ale obrán o balon Guillame. Následně si jej však vzal zpět, leč ani poté neměla akce dlouhého trvání.
76
Coulibaly si hned po svém příchodu pomohl nedovoleně, a tak nedaleko půlící čáry bude rozehrávat hostující celek. Lens se zatím nemůže dostat do větší šance.
75
Hnedle poté hřiště opouští také Touzghar. Na poslední čtvrhodinu nastupuje Coulibaly.
74
Střídání v domácím mužstvu. Ze hřiště putuje Valdivia, kterého nahradí Madiani.
73
Henrique se dostal k balonu, který obratem poslal na branku. Míč ale zamířil přímo do míst, kde byl připraven Riou. Domácí brankář poté ihned rozehrál.
72
Baalův centr do vápna ale hosté opět odvrátili, defenziva Stade je zatím bezchybná. Další pokus navíc eliminuje pohotový Costil.
71
Hosté nyní setrvali na útočné polovině, což Rennais pochopitelně velice vyhovuje. Hrát musí především domácí celek.
70
Do konce základní hrací doby zbývá pouhých dvacet minut. Ve druhém poločase zatím nebyla k vidění žádná vážnější příležitost, za vítězstvím směřují hosté.
69
Další nepříliš nebezpečný centr v podání domácího celku. Za následné podražení soupeře dostává žlutou kartu domácí Guillaume (LNS).
68
Centr z levé strany hrací plochy chtěl zasáhnout Ntep, kterému ale míč utekl do zámezí. Domácí tak budou kopat od branky.
67
Po dlouhém centru se Chavarría dostal k hlavičce, leč ta zamířila přesně do připravené Costilovy náruče. Hostující brankář rychle rozehrál.
66
Na řadu přichází úvodní střídání domácí družiny. Místo Cypriena naskočí do hry El Jadeyaoui.
65
Domácí se chtějí dostat kupředu postupným útokem, ovšem ani to se zatím nedaří. Rennais již taktiku domácí družiny prokouklo.
64
Habibou vyslal dalekonosnou ránu, která skončila vysoko nad. Bude se tak kopat od domácí svatyně. V ochozech stále panuje vynikající atmosféra.
63
Minuty plynou, přičemž hosté stále drží těsné vedení. Domácí mají více ze hry, ovšem demonstrovat tuto převahu brankou se jim zatím nedaří.
62
Bude se porpvé v utkání žlutit. Za ostrý zákrok dostává karetní trest domácí stoper Kantari (LNS). Rozehrávat tak bude Rennais.
61
Domácí jsou stále velmi aktivním, ovšem zatím se nemohou dostat přes skálopevnou defenzivu hostující družiny. Uvidíme, co přijde v následujících minutách.
60
Valdivia zakončoval z poměrně velkého úhlu, což ale Costil očekával. Proto si s tímto pokusem bez větších obtíží poradil. Je za námi úvodní hodina hry.
59
Prudký centr do velkého vápna před Costilem žádné nebezpečí nepřinesl, míč procestoval za postranní lajnu. Lens tak bude pouze vhazovat.
58
Gbamin se chtěl protáhnout po pravé straně, avšak balon mu utekl do zámezí. Rennais tak bude mít k dispozici autové vhazování.
57
Toivonen nakonec opouští kolbiště. Místo něj naskočí do zbytku utkání Habibou. Jak se tato změna projeví na hře hostující ekipy?
56
Po jednom ze zákroků zůstal na hrací ploše ležet Toivonen, který je ihned ošetřován lékařským týmem Rennais.
55
Z druhé půle uběhlo deset minut, které zatím žádnou vážnější příležitost nepřinesly. Hraje se ale v solidním tempu. Uvidíme, co bude nadále.
54
Po Henriqueho zákroku rozehrál volná kop Ludovic Baal. Centr o levé postranní lajny sice přistál na Chavarríově hlavě, ovšem Costil zasahovat nemusel.
53
Touzghar se chtěl protáhnout do velkého vápna, což se mu ale nepodařilo. Hrát tak mohou opět fotbalisté v bílých dresech, kteří ale záhy faulují.
52
Henrique hledal vynikajícím pasem Toivonena, který však zakončil mimo tři tyče, rána mu vůbec nesedla. Opět tak budou následovat odkop od branky.
51
Volný kop pro hostující ekipu, nedovoleným zákrokem se provinil Baal. Vše se však odehraje v dostatečné vzdálenosti od domácí branky.
50
Druhý poločas je z obou stran velmi aktivní, ovšem zatím chybí přesnost a klid v kombinace. Fotbalisté Rennais tak stále drží těsný náskok.
49
Guillaume našel centrem z levé strany hrací plochy Valdiviu, jehož hlavička však skončila vysoko nad. O rozehrávku se tak postará Costil.
48
Hosté jsou přece jenom trochu aktivnější. Doucouré se tlačil do slibné šance, leč balon na hrací ploše nezastihl. Bude se kopat od branky Racingu.
47
Momentálně se hraje v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné vážnější nebezpečí nehrozí. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
46
Hosté se pokusili pomocí dlouhého nákopu vydat kupředu, ovšem Riou byl na svém místě. Brankář Lensu poté neotálel a ihned rozehrál.
46
Je za námi úvodní poločas, v němž byli o něco málo lepším celkem domácí fotbalisté. Vedení se ale ujali hosté, a to díky brance Abdoulayeho Doucourého. Jak se bude klání nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:1
45+1
45+1
Doucouré se chtěl protáhnout přes Le Moigneho, ovšem pomohl si faulem. Rozehrávat tak budou fotbalisté Lensu.
45
K základní hrací době úvodního dějství se bude nastavovat rovná minuta. Přinese ještě něco zajímavého?
44
Domácí jsou v závěru poločasu velmi aktivní. O další střelecký pokus se zasadil Cyprian, který ale nezamířil přesně. Rozehrávat tak bude znovu Costil.
43
Standardní situace poté žádné větší nebezpečí nepřinesla, balon se odrazil ke Guillaumeovi, jehož centr následně skončil v zámezí. Bude se kopat od branky.
42
Guillame rozvinul akci na levé straně, načež přenesl hru na stranu opačnou. Gbamin se následně šikovně proháčkoval až do velkého vápna, kde však byl jeho pas zblokován na rohový kop.
41
Hra je přerušena pro nedovolený zákrok domácí celku. Míč tak bude mít k dispozici Rennais. První poločas pomělu spěje ke svému konci.
40
První poločas se blíží ke svému závěru, přičemž hosté stále drží těsné vedení.
39
Domácí nyní bojovali velmi horlivě, Baal nakonec u levé postranní lajny fauloval. Rozehrávat tak bude Rennais.
38
Domácí fotbalisté jsou mírně zaskočeni. Není divu, doposud byli bezpochyby lepším celkem. Nyní je na řadě odpověď v podobě branky.
36
Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté se nakonec přece jenom ujímají vedení. Henrique na pravé straně velkého vápna excelentně vybojoval balon, který poté předložil přesně na hlavu ABDOULAYEHO DOUCOURÉHO, který neměl se zakončením sebemenší problém.
35
Za dlouhým centrem se tlačil Toivonen, ovšem jako první byl u míče Riou, který se následně postará o rozehrávku.
34
První poločas se zatím blíží ke svému závěru, přičemž na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
33
Po delší době jsou hosté delší dobu na polovině soupeře, kde ale příliš nebezpečí nevytváří.
32
Gbamin musel odvracet prudký centr z pravé strany kolbiště, načež rohová kop ale příliš problémů domácím nepřidělal. A to především díky včasnému zásahu Rioua.
31
Lens stále kombinuje na polovině soupeře, v prvním poločase je bezpochyby lepším celkem. Zatím se mu to však nepodařilo prokázat brankou.
30
Chavarría měl obrovskou možnost, neboť se dostal k nedůraznému odkopu a současně měl před sebou prázdnou branku. První moment ke střele však prováhal, poté se hostující zadáci stačili vrátit a velkou šanci eliminovat.
29
Touzghar obdržel balon do solidní pozice, z níž z otočky vypálil. Nesprávně si však seřídil mířídla, neboť dělovka skončila v nejvyšších ochozech stadionu.
29
Touzghar poslal pas voln
28
Další centr do pokutového území. Domácí jsou opět velmi aktivní, leč i nyní balon pouze procestoval inkriminovaným územím. Stále sledujeme bezbrankový duel.
27
Před dotírajícím Chavarríou zachránil celou situaci na poslední chvíli Mexer, který přenechal Costilovi. Hostující brankář ihned rozehrál.
26
Chavarría chtěl zachytit kulatý nesmysl u postranní lajny, ovšem centr již byl za její úrovní. Bude se tak vhazovat na útočné polovině Lensu.
25
Rennais nedávná šance nakopla, hosté jsou rázem mnohem aktivnější. Baal ale Henriqueho o míč obral, a tak budou hrát opět domácí.
24
Domácí se snažili ihned odpovědět, avšak předvedli jen další nepovedený centr mířící do Costilových rukavic. Lens zatím selhává především ve finální fázi.
23
Po nedovoleném zákroku domácích následoval volný kop, který Kantari prodloužil na kop od rohového praporku. S ním už ale hosté naložili lépe, po centru hlavičkoval Mexer jen těsně vedle!
22
Nepovedený Guillaumeho centr končí v zámezí. Rennais bude mít k dispozici autové vhazování na vlastní polovině.
21
Ani po levé straně to nepůjde. Costil si opět sáhne na balon a rozehraje jej mezi své spoluhráče. Příchozí fanoušci si zatím na své příliš nepřijdou, přesto však vytváří parádní kulisu.
20
Domácí kombinují na polovině svého soka, ovšem ani tentokráte neuspěli. Agilní Chavarría pálil z poměrně velkého úhlu, načež se balon snesl do Costilových rukavic.
19
Ošetřován je také M'Bengue, který Chavarríovo zranění způsobil. I on ale bude brzo schopen pokračovat v utkání, v němž zatím postrádáme branky.
18
Domácí získali balon a vydali se kupředu. Chavarría ale poté zůstal ležet na hrací ploše, proto sudí raději přerušil hru. Zranění ale zřejmě nebude vážnějšího charakteru.
17
Henrique si klestil cestu mezi dvěma beky Lensu, ovšem pomohl si při tom faulem. Rozehrávat tak budou domácí. Zatím stále čekáme na vážnější příležitost.
16
Racing Club má převahu i v držení balonu. Tato statistika čítá 58% ku 42% ve prospěch domácí ekipy. Tento fakt poměrně přesvědčivě reflektuje dění na hrací ploše.
15
Ludovic Baal posunul na Guillaumea, jehož centr doputoval až do velkého vápna. Tam se ale lépe zorientovali hosté, kteří míč odkopli do klidných vod.
14
Dlouhý centr končí v zámezí, následovat bude odkop od branky v podání Costila. Je za námi téměř čtvrthodina hry, která zatím nic zajímavého nepřinesla.
13
Hosté zatím zůstávají za očekáváním, domácí fotbalisté mají zatím více ze hry. Tentokráte ale pas z levé strany trávníku Rennais zblokovalo na autové vhazování.
12
Lens stále drží míč ve své moci. Chavarría se pokusil odcentrovat z pravé strany hrací plochy, což se ale nepodařilo, neboť přihrávku získal Armand.
11
Domácí šlápli na plyn, momentálně jsou o něco málo aktivnějším celkem. Do výraznějších brankových příležitostí se ale zatím nedostávají.
10
Hosté mají problém s aktivním napadáním Lensu, které ale zatím kýžené ovoce nenese. Na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav.
9
Doucouré chtěl posunout Toivonenovi, ovšem ten na pas nedosáhl. Kulatého nesmyslu se tak opět zmocnil brankář Riou.
8
Stále stejný obraz hry. Fotbalisté obou družin se pohybují v okolí středového kruhu, ke nikomu nebezpečí nehrozí.
7
Chavarría potáhl míč na levou stranu kolbiště, načež jej poslal na hlavu Touzgharovi. Domácí útočník ale zamířil velmi nepřesně, následovat bude odkop od branky.
6
Oba brankáři si po nepříliš ostrých pokusech opět sáhli na balon. Ani jedna z akcí nebyla nikterak nebezpečná.
5
Chavarría chtěl u pravé postranní lajny ukořistit balon, avšak k tomu si pomohl nedovoleným zákrokem. Sudí tak neotálel a nařídil rozehrávku pro Rennais. Riou poté dlouhý centr vyboxoval.
4
Stále se fotbalisté pohybují převážně v okolí středového kruhu, kde si míč vyměňuje především domácí celek. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
3
Úvod zápasu je poměrně aktivní, leč do větších brankových příležitostí se ani jedna z družin zatím nedostává. Ntep se nakonec dopustil faulu.
2
Taktéž hosté o sobě dali vědět, avšak Toivonen na dlouhou přihrávku nedosáhl. Rozehrávat bude Riou, který si tak poprvé osahal balon.
1
Domácí se hned vydali kupředu, dlouhý centr ale skončil v zámezí. O odkop se tak postará hostující gólman Costil.
1
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvílí zahájeno.

Racing Club De Lens: Riou – Landre, Kantari, Baal, Gbamin – Le Moigne (C), Cyprien – Chavarría, Valdivia, Guillaume – Touzghar.
Náhradníci: Belon – Boulenger, Ba, El Jadeyaoui, Bourigeaud, Sylla, Coulibaly.

Stade Rennais FC: Costil – Armand (C), Mexer, Diagné, M'Bengue – Doucouré, Fernandes – Henrique, Konradsen, Ntep – Toivonen.
Náhradníci: Sorin – Moreira, Grosicki, Lenjani, André, Prcić, Habibou.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli.
Pohled do statistik

Lens má momentálně velké starosti, neboť se nachází na předposlední příčce tabulky. Na svém kontě má 22 bodů. V posledním ligovém duelu mužstvo navíc padlo, a to 1:4 na půdě Caen.

Rennais patří pozice čtrnáctá, což zajištťuje 32 bodů. V předchozím kole si Stade zajistilo bod, když v domácím prostředí remizovalo v poměru 1:1 s Bordeaux.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu své 27. kolo. V jeho rámci změří síly celky Racing Club De Lens a Stade Rennais FC. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade de la Licorne, tedy domovském stánku Racingu, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.