To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Diváci v hledišti pískají a bučejí, jejich tým ztratil všechny body, o čemž rozhodl jediný gól. Ten ve 28. minutě vstřelil Braithwaite a díky tomu si Toulouse odváží plný počet bodů, a to i přesto, že zápas dohrávali hosté pouze o deseti. Lorient dnes nebyl o nic horší, ovšem selhal v útočné fázi.
90+3
90+3
Toulouse drží míč v dostatečné vzdálenosti od vlastního vápna.
90+1
Nastavují se tři minuty, šance domácích na vyrovnání stále žijí.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté již pouze odkopávají míče, není divu, bránící se o deseti.
88
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Marcel Tisserand.
86
Červenou kartu dostává Jacques François Moubandje (Toulouse FC) za faul u postranní čáry a za dohrání souboje.
85
Emoce na hřišti, po faulu na hostujícího hráče se tam všichni ostatní sesypali, není z toho žádná potyčka, ale kart se budou rozdávat.
84
Martin Braithwaite se ocitl v šanci, ale Lecomte nyní skvěle zasáhl.
83
Do jednoho takové se nyní dostal Trejo, ale předtím byl pískán ofsajd.
82
Lorient musí své síly vrhnout do útoku, hostům se tak nabízejí okénka v obraně k nebezpečným brejkům.
81
Braithwaith nepřešel z levé strany přes bránícího Moubandjeho.
80
Poslední desetiminutovka dnešního utkání, míč mimo hřiště, hosté vhazují.
78
Žlutou kartu dostává Lamine Gassama (FC Lorient).
77
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Walid Mesloub, přichází Mehdi Mostefa.
76
Ahamada přikryl svým tělem míč po centru domácího Bruna.
74
Žlutou kartu dostává François Bellugou (FC Lorient).
73
Statistika držení míče: 54% : 46%.
72
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Adrien Regattin.
70
Posledních dvacet minut dělí hosty od velmi cenných tří bodů.
68
Philippoteaux dokázal z levé strany odcentrovat před branku Toulouse, ale tam skvěle odhlavičkoval bránící Pavel Ninkov, aby poté míč získal gólmana Ahamada.
66
Hosté rozehrávali volný kop, ale neohrozili branku Lorientu.
65
Na polovině Toulouse se nyní nepříjemně srazili domácí Gassama a hostující Moubandje.
63
Ale stejně jako v předchozích minutách, ani nyní se domácí nedokázali dostat do zakončení.
62
Lorient má k dispozici další rohový kop z pravé strany.
61
Gianni Bruno již byl s míčem za postranní čárou, je to aut.
60
Hodina hry za námi, sledujeme spíše utrápené utkání, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit šanci.
59
Hosté se neprosadili na pravé straně, na polovině Lorientu.
58
Ale nakonec právě od Jouffreho se míč odráží do autu, hrají hosté.
57
Rohový kop pro Lorient, z pravé strany rozehrává Jouffre.
57
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Maxime Barthelme, přichází Romain Philippoteaux.
55
Akpa Akpro spěchá za míčem na pravém křídle, na hřišti ho ale již nedostihl.
54
Odkop od branky Toulouse, zatím "tradiční" obrázek posledních minut.
52
Hosté se v úvodu druhé půle brání, domácí se snaží o vyrovnání.
50
Odkop od branky Toulouse, domácí se bleskově dostávají k míči.
48
Braithwaite v ofsajdu, domácí získávají míč.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:04.
Skončil první poločas, který lze rozdělit na dvě části. V té první byli jasně lepší hosté, kteří častěji drželi míč a atakovali branku Lorientu. Výsledkem této hry byl vedoucí gól Braithwaiteho ve 28. minutě. Poté se ale ke slovu více dostali domácí, kterým zase patřila druhá část poločasu, vyrovnat se jim ale nepodařilo.
45+4
45+4
Doslova v posledních sekundách mají ještě domácí k dispozici rohový kop, míč lapil Ahamada.
45+3
Hosté se v pohodě ubránili, do konce první půle zbývá ještě minuta.
45+2
Ještě rohový kop pro Lorient, domácí rozehrají z levé strany.
45+1
Volný kop ze vzdálenosti sedmadvaceti metrů rozehrává Jouffre, míč ale letí pouze nad branku.
45
V poslední minutě rozehrají domácí volný kop na polovině soupeře.
43
Statistika držení míče: 57% : 43%.
42
Mesloub vybojoval míč na své polovině, domácí mohou rozehrát.
41
A mohlo to vyjít, z pravé strany, uvnitř vápna, pálí J. Ayew, ale trefuje pouze vzdálenější tyč!
40
Poslední pětiminutovka první půle, Lorient prohrává o gól, ale nyní se snaží s výsledkem něco udělat.
39
Diváci pískají, z výkonů domácích hráčů musí bolet oči.
38
Odkop od branky Toulouse, hosté kontrolují průběh hry.
36
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Tongo Doumbia, přichází Alexis Blin.
34
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Gianni Bruno.
33
Dnešní utkání bude bolet, Jeannot se vrátil do hry, ale nakonec to nepůjde, domácí budou muset střídat!
32
Jeannot již po svých odchází za postranní čáru, zkouší to rozběhat, do zápasu by se měl vrátit.
31
Benjamin Jeannot musí být ošetřován, na trávník spěchá lékařský tým Lorientu.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí prohrávají 0:1, před malou chvílí se trefil hostující Braithwate.
28
Toulouse právě vstřelilo branku!
Blesková akce Toulouse, z pravé strany přihrává před branku Doumbia, tam si nabíhá MARTIN BRAITHWAITE, který překonává Lecomteho ukázkovými "jeslemi".
27
Žlutou kartu dostává Vincent Le Goff (FC Lorient).
27
Na trávníku přiostřuje, sudí Castro nyní hráčům domlouvá.
25
Odkop od branky Lorientu, domácí útočí po levé straně.
23
Útočný faul Braithwaita, ukazuje sudí Castro.
21
Na konci útočného snažení je zákrok Ahamady, který má míč ve své moci.
20
Jean-Armel Kana-Biyik fauluje Barthelmeho, domácí mají volný kop z levé strany, na polovině soupeře.
19
Jouffre se neohroženě probil mezi trojicí bránících hráčů a dokonce i zakončil, míč prolétl nějaký půl metr nad brankou!
18
Domácí kombinují na polovině Toulouse.
17
Obrana Toulouse zapracovala na jedničku.
16
Domácí mají k dispozici rohový kop, a to z pravé strany.
15
Hosté jsou aktivnější, Akpa Akpro je faulován na polovině Lorientu.
14
Ofsajdem končí další útočná akce Toulouse.
12
Braithwaite se ocitl, domácí obrana zaváhala, ale skvělý Lecomte nyní zachránil svůj tým!
9
Wissam Ben Yedder se dostává ke střele zpoza vápna, branku Lorientu ale netrefuje.
9
Hosté si rohový kop zopakují, ovšem z opačné strany.
8
Rohový kop pro Toulouse, hosté rozehrají z levé strany.
7
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
5
První rohový kop Lorientu nedopadl úplně podle představ domácích.
4
Domácí to zkouší po pravé straně, vybojovali aut.
2
Hosté vhazují z levé strany, ale na své polovině.
1

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Koné, Bellugou, Le Goff – Mesloub, N'Dong, Jouffre, Barthelme – Jeannot, J. Ayew.
Náhradníci: Chaigneau – Philippoteaux, Miguel Da Silva, Mostefa, Abdullah, Wachter, Bruno.

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Kana-Biyik, Yago, Moubandje – Doumbia, Bodiger, Akpa-Akpro – Ben Yedder, Trejo, Braithwaite.
Náhradníci: Boucher – Blin, Sirieix, Regattin, Aguilar, Tisserand, Dianessy.

Rozhodčí: Castro – Zakrani, Aueb.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Alexandre Castro. Na čarách mu budou pomáhat Hicham Zakrani a Julien Aube. Čtvrtým rozhodčím je Mehdi Mochtari.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů v Toulouse výhrou Lorientu, který zvítězil 3:2.
TOULOUSE FC

Hosté přijíždí do Lorientu nabuzeni posledními výsledky, kdy v posledních dvou domácích duelech dokázali naplno bodovat. Nejprve porazili o poháry bojující Bordeaux (2:1), poté nešťastně prohráli 2:3 v Métách, aby ale v domácím prostředí poté opět zvítězili, tentokrát 1:0 nad Montpellierem. I díky těmto bodům se Toulouse pomalu šplhá za záchranou, na dnešního soupeře ztrácí pouhý bod.
FC LORIENT

Domácí budou chtít v dnešním zápase přerušit nepříjemnou sérii neúspěchů, kdy v posledních šesti ligových zápasech hned čtyřikrát prohráli a vyválčili pouze bod za remízu v posledním ligovém kole na hřišti Lens. Díky této nepříjemné sérii se tak Lorient nepříjemně přiblížil pásmu sestupu, od kterého ho dělí již pouhý bod!
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC LORIENT přivítá na Stade Yves Allainmat – Le Moustoir v Lorientu TOULOUSE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.