Máme za sebou konec dnešního zápasu. Ten byl poměrně vyrovnaný, ale domácím se lépe dařilo proměňovat šance. Loučím se s Vámi a přeji Vám dobrou noc.
90+4
90+3
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází André Ayew, přichází Baptiste Aloé.
90+3
Marseille právě vstřelilo branku!
Co se jim nepodařilo předtím, to se jim podařilo teď. K míči se ve vápně dostal DIMITRI PAYET a takovým mírným dloubáčkem překonal brankáře.
90+2
Domácí teď mohli pojistit výhru, ale Carrasso předvedl skvělý zákrok.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
90
Zatím se jim však skórovat nedaří.
89
Hosté už otevřeli obranu a dali vše do útoku.
87
N´Daw vyfasoval první žlutou kartu dnešního zápasu.
85
Z rohového kopu si však hosté nic nevytvořili.
84
Závěrečný tlak v podání hostů. Teď to bude po závaru ve vápně rohový kop.
83
Carrasso teď předvedl velmi dobrý zákrok.
80
Na hráčích Mét jde jasně vidět, že budou bojovat až do poslední minuty. Tak bojovný výkon už jsem dlouho neviděl.
79
Tak i domácí chtějí vstřelit branku a pojistit si tak výhru.
77
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Mario Lemina.
77
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Kévin Lejeune, přichází Sjarhej Krivec.
76
Většinu centrů, mířících do vápna domácích, bez větších problémů chytá Mandanda.
75
Tak teď jsou pro změnu u míče hosté, kteří kombinují před vápnem domácích.
74
Který ihned odvrací do bezpečí hostující obrana. Hráči Marseille jsou ale stále u míče.
74
Tak nakonec zamířili rychle do útoku a bude z toho rohový kop.
74
Hráči Marseille se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
72
Tak teď to na stadionu jen zahučelo. Po centru z rohového kopu se dostal k hlavičce Gignac. Ta mířila jen těsně vedle tyče.
71
Centr z rohového kopu dobře chytil Mandanda. Ten dnes předvádí, že je po zásluze kapitán Marseille.
71
Rohový kop pro hosty. To je tlak.
70
Florent Malouda vypálil z voleje na branku. Střela neměla potřebnou razanci a Mandanda ji bez většího problému chytil.
69
Tak hosté tlačí a chtějí utkání opět alespoň vyrovnat.
67
A mohlo být vyrovnáno. Ve vápně se dostal k míči právě střídající Ngbakoto a hned po minutě na hřišti mohl vstřelit branku. Mandanda ale proti jeho střele vyšvihl další výborný zákrok.
66
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Juan Manuel Falcon, přichází Yeni Ngbakoto.
66
Signál se hostům vůbec nevydařil a u míče jsou hráči Marseille.
65
Volný přímý kop pro hosty. Divím se, že teď nebyl domácí hráč potrestán žlutou kartou.
63
Hosté jsou nyní u míče a kombinují. Nechtějí dnes odjíždět bez bodu a na jejich tvářích to jde jasně poznat.
62
Tak a domácí opět vedou. Sledujeme dnes atraktivní fotbal.
59
Olympique Marseille opět vede. Skvělý signál zakončila střela Romaa, která mířila pouze do tyče. K odraženému míči se ale dostal ANDRÉ AYEW, a ten už měl lehkou práci.
59
Ten se nakonec bude opakovat.
58
Rohový kop pro domácí tým.
58
Poslední minutky se na hřišti neděje moc zajímavého. Převážně se hraje ve středu hřiště.
55
Mandanda teď prokázal své rychlé nohy a u míče byl jako první.
53
Mendy se teď dostal do souboje s brankářem hostů. Hlavní rozhodčí nechává hru pokračovat, i když se Mendy dožaduje odpískání pokutového kopu.
52
Všechny střely zatím hostující obrana zablokovala.
52
Tak nyní se hosté zatáhli do obrany. Domácí útočí.
50
Domácí chtějí opět strhnout vedení na svou stranu a útočí. Vstřelit branku se jim však zatím nedaří.
48
Tak to byl start. Doufejme, že to utkání pomůže a budeme sledovat atraktivní fotbal.
46
Metz právě vstřelilo branku!
Tak to je úvod druhého poločasu, jak má být! Hosté hned z první šance skórovali. FLORENT MALOUDA se dostal k míči a jeho střela končí za zády Mandandy. Nutno dodat, že střela byla ještě jedním z obránců tečována.
46
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Giannelli Imbula Wanga, přichází Jacques-Alaixys Romao.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten byl poměrně vyrovnaný a k vidění bylo pár zajímavých šancí. Vstřelit branku se podařilo pouze domácím, a tak zatím vedou 1:0. Uvidíme, jak se vyvine druhý poločas, který začne zhruba ve 21:05.
45+1
45
Možná trochu nespravedlivé pro hosty, protože první poločas byli minimálně rovnocenným soupeřem. Takový gól do šatny jim moc nepomůže.
43
Tak domácí se dostávají do vedení. Skvělý centr od Payeta dopadl na hlavu ANDRÉMU GIGNACOVI, a ten se hlavičkou nemýlil – 1:0.
41
Tak hosté jsou poslední pětiminutovku rozhodně lepším týmem. Uvidíme, jestli přijde konečně branka.
39
Malouda se dostal do velké šance. Nakonec však jeho střela mířila pouze do Mandandy.
39
Další šance hostů, byl tam i nějaký pokus o nůžky. Nakonec je z toho pouze rohový kop.
38
Volný přímý kop pro Metz zhruba ze čtyřiceti metrů.
36
Malouda dostal do vápna dobrý míč. Nakonec se ale ke střele nedostal. Obránce odkopl míč za pět minut dvanáct.
34
Asi největší dosavadní šance zápasu. Payet se skvěle uvolnil a vystřelil na branku. Jeho střela letěla jen těsně nad.
32
Lejeune se dostal ke střele zhruba ze dvaceti metrů. Ta šla tak dva metry nad branku.
31
Mendy se nacházel v ofsajdu. U míče jsou tedy hosté.
30
Domácí kombinují ve středu hřiště. Uvidíme, jestli si vytvoří nějakou dobrou šanci.
28
Utkání je zatím poměrně vyrovnané, tedy sice mají ze hry trochu víc domácí, ale vůbec jsem nečekal, že hosté budou tak rovnocenným soupeřem.
26
Hra opět pokračuje. Vypadá to, že Gignac bude v pořádku.
25
Tvrdý zákrok ve středu hřiště. Doufejme, že se to obejde bez zranění.
24
Finální přihrávka, to je dnes největší soupeř obou týmů.
22
A máme tu další ofsajd. V něm se nyní ocitl Gignac.
21
Dnes zatím oba brankáři předvádějí dobrý výkon a útočníci si nevím rady. Uvidíme, jestli se jim podaří najít recept.
19
Teď po centru z rohového kopu brankář Mandanda špatně odhadl situaci a netrefil míč. Naštěstí pro domácí to hosté neproměnili.
18
Malouda teď předvedl skvělou střelu ze třiceti metrů. Mandanda se ale vytáhl, a skvělým zákrokem ji vyrazil.
17
Tak ofsajd i na druhé straně. V něm se ocitl Payet.
16
Držení míče – 62% : 38%
15
Centr, který mířil do vápna hostů, zpacifikoval Carrasso.
14
Hosté mohli jít do dobré šance, byl jim ale odmávnut ofsajd.
14
Imbula Wanga se postavil k míči a vystřelil na branku. Jeho střela mířila mimo tři tyče.
12
Volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů pro Marseille.
11
Tak ne, nakonec to bylo pouze autové vhazování. U míče jsou hosté.
11
Hráči Olympique Marseille budou zahrávat rohový kop.
10
Carrasso teď skvěle zmenšil střelecký úhel Gignacovi a nakonec míč i chytil.
8
I hosté vystrkují růžky a domácí obrana si čas od času bude muset dávat pozor.
7
Hraje se převážně ve středu hřiště. Oba týmy zatím produkují dost nepřesných přihrávek.
5
I domácí hráči se dostali ke střele. Ta mířila ale doprostřed branky. Carraso ji bez většího problému chytil.
4
K vidění byla první střela zápasu. Vyslal jí Bussmann. Mířila totálně mimo branku.
3
Úvodní minuty jsou ostré. Oba týmy chtějí vstřelit brzký gól.
2
Dnešním favoritem jsou rozhodně domácí, uvidíme, jestli splní očekávání fanoušků a dnešní zápas vyhrají.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v bílých dresech. Hosté nastoupili v dresech černých.
1

Olympique Marseille: Mandanda – Fanni, N'Koulou, Morel – Dja Djedjé, Thauvin, Imbula Wanga, A. Ayew, Mendy – Payet, Gignac.
Náhradníci: Samba – Aloé, Lemina, Abergel, Romao, Mango, Barrada.

FC Metz: J. Carrasso – Métanire, Marchal, Choplin, Bussmann – Lejeune, Doukouré, N´Daw, Malouda – Falcon, Andrada.
Náhradníci: Mfa – Rivierez, Kashi, Ngbakoto, Palomino, Krivec.

Metz – Paris SG 2:3
FC Metz je v tabulce po 16. kolem aktuálně na třinácté pozici. Na svém kontě má 19 bodů za 5 vítězství a 4 remízy. Sedm zápasů prohrálo.
Olympique Marseille je v tabulce po 16. kolem aktuálně na druhé příčce. Na svém kontě má 35 bodů za 11 vítězství a 2 remízy. Tři zápasy prohrály. Na vedoucí Paris Saint-Germain ztrácí dva body.
Hezký den všem sportovním fanouškům, dnes vám přiblížíme v naší online reportáži zápas 17. kola francouzské LIgue 1, ve kterém se potkají hráči Olympique Marseille a FC Metz.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.