To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 42 % : 58 %
Střely celkem: 7:11
Střely na branku: 2:5
Rohy: 1:2
Fauly: 11:15
Utkání je u konce a body se dělí za remízu 1:1. Hosté byli ve druhé půli o hodně aktivnější, dokázali si vytvořit územní tlak a stejně jako domácí, i oni skórovali po standardní situaci. Přímý kop do branky perfektně zakroutil Diego Rigonato. Hosté si mohli odvézt všechny body, ale další radost zmařil Rigonatovi gólman Riou. Remíza je pro domácí ztrátou a ani diváci nejsou spokojeni, po závěrečném hvizdu začali pískat i oni.
90+3
90+2
Z rohového kopu nic nebylo, právě Djilobodji hlavou minul cíl.
90+2
Žlutou kartu obdržel domácí Papy Djilobodji.
90+1
Placide se vytáhl proti proti Rongierovi, který na něj z dálky vyslal prudký projektil. Rána mířila pod břevno, Placide vyrazil na roh.
90
Nastavovat se budou tři minuty.
89
Místo na střelu si hledal Gakpé, jenže proti hostující přesile neměl moc šancí a také to podle toho dopadlo. Jeho pokus byl zblokován.
87
Obdobně dopadl na druhé straně Nkoudou, i on našel gólmanovy rukavice.
86
Hrubě nepovedená přihrávka, Moukandjo poslal míč přímo Riouovi do náruče.
85
Následný centr z pravé strany v podání Rigonata nebyl povedený, obrana Nantes odhlavičkovala mimo vápno.
84
Faul na Moukandja, žlutou kartu za to obdržel domácí Olivier Veigneau.
83
Za obranu se po dlouhém pasu dostával domácí Gakpé, Placide byl ale u míče dříve a stačil před dotírajícím hráčem zachránit.
81
Poslední střídání i na straně Remeše, trávník opouští David N'Gog, nastupuje Gaëtan Courtet.
79
Hraje se teď ve středu hřiště, hosté kombinují, hráči Nantes pečlivě brání.
78
Poslední změna v dresu Nantes, Lucas Deaux má splněno, poslední minuty si zahraje Valentin Rongier.
76
Domácím teď muselo zatrnout, protože Rigonato vypustil ze své kopačky další dělovku a Riou jen konečky prstů vytlačil míč na roh!
75
Střídání domácích. Dolů jde Etey Shechter, do hry se dostává Francisco Aristeguieta.
74
Hosté kombinují středem, tam je ale plno.
73
Po dlouhých přípravách si vzal míč Rigonato a zkusil štěstí z dálky. Jeho bomba se zastavila o dobře postavenou zeď.
71
Přímý kop pro hosty, provinil se Vizcarrondo na Charbonnierovi.
70
Nehraje se teď kdovíjak pohledný fotbal, hosté buší na vrata obrany Nantes, ta odolává.
69
Hosté teď spoléhají na rychlé přesuny, obrana Nantes je ale připravená a často tyto výpady sbírá ještě před Riouem.
67
Po přímém kopu z levé strany si na hlavičku naskakoval Fofana, byl však příliš z úhlu a jeho pokus tak skončil zcela mimo.
65
Střídají i hosté, Odaïra Fortese nahradil Benjamin Moukandjo.
64
Je to tak, Johan Audel jde dolů, místo něj se představí Serge Gakpé.
63
Na trávníku leží domácí Audel, drží se za pravé stehno a nevypadá to nejlépe. Zadní stehenní sval mu zřejmě znemožní pokračovat.
62
Domácí rychle rozehráli po faulu na půlce, Nkoudou ale opět neprošel přes obranu Remeše, zastavil ho Tacalfred.
60
Máme před sebou půlhodinu hry a vyrovnaný výsledek, Určitě se tak máme na co těšit. Tento výsledek by byl pro Nantes ztrátou.
58
Reims právě vstřelilo branku!
Je srovnáno! K míči se na pravé straně postavil DIEGO RIGONATO, prohlédl si situaci, obstřelil zeď a Riou neměl na jeho střelu k tyči nárok!
58
Přímý kop pro hosty.
56
Conte si to namířil přímo k brance Nantes, jeho průnik byl zastaven těsně před zakončením.
54
Tak tohle se domácím moc nepovedlo, Déaux posunul na Shechtera, kterému se ale míč zapletl mezi kopačkami a vyšla z toho slaboučká střela, která se sotva došourala k Placidemu.
53
Nkoudou si ukrojil až moc velký krajíc, snažil se po levé straně jednoduchou kličkou obejít obránce, ten jej ale odstínil a pomohl tak Placidemu k lehkému zákroku.
52
Následný přímý kop si vzal na starost Audel, zkusil to přímo z úhlu, Placide míč vyboxoval.
51
Mohamed Fofana navíc za zákrok na Shechtera dostal žlutou kartu.
51
Přímý kop pro domácí barvy, rozehrávat se bude o rohu pokutového území.
49
Tempo je hodně pomalé, ani jeden z týmů se nikam nežene, je to taková vyčkávaná.
47
Hosté zahájili druhý poločas Rigonatovým přímým kopem, jeho centr ale skončil u gólmana, který si včas a přesně vyběhl.

Fauly: 2:9
První půle je za námi a do kabin se půjde spokojeněji domácím fotbalistům, kteří jsou o něco aktivnější a dočkali se i branky. O tu se v 13. minutě postaral po perfektně rozehraném přímém kopu Audel. Hosté mohli vyrovnat, nejblíže byli Fortes a Rigonato, jenže první jmenovaný trefil tyč a druhého vychytal gólman Riou. O výsledku není rozhodnuto, takže nás čeká napínavý druhý poločas.
45+2
45+1
Další žlutá karta pro Remeš, za zatažení za dres ji obdržel Franck Signorino.
45
Budou se nastavovat dvě minuty.
44
Cissokho se po krátkém ošetření vrací do hry, případné další lékařské úkony se odehrají o přestávce.
43
Nyní se už karta ukazovala, Diego Rigonato je tak druhým potrestaným hráčem v utkání.
43
Nevybíravý zákrok loktem ve výskoku, Diego Rigonato doslova sestřelil Cissokha.
42
Faul na unikajícího Nkoudoua, i nyní se to obešlo bez karty, pouze s přímým kopem pro domácí barvy.
41
A zahájena byla ofsajdovým postavením hostujícího Contého.
40
Je tu poslední pětiminutovka první půle.
38
Další Contého centr se stal kořistí domácího gólmana, ten si jej elegantně stáhl do rukavic.
37
Conté odcentroval z pravé strany přesně na nabíhajícího Charbonniera, ten si v plném běhu zpracoval, ale vystřelil nad břevno branky Nantes.
35
Centr byl ovšem velmi slabý, dolétl sotva na hranici vápna, odkud jej hosté v naprostém klidu odhlavičkovali.
35
Další standardní situace pro domácí barvy, po faulu Fofany je tu přímý kop.
33
Vyvrátit to chtěl Rigonato, jeho přízemní střela z 18 metrů měla gólové parametry, brankář Riou se ovšem vytáhl a tuto ránu kryl.
32
Nantes drží územní i míčovou převahu, Remeš se v podstatě jen brání...
30
Fortes tvrdě srazil Veigneaua a mohl být rád, že neschytal žlutou kartu, ale pouze slovní napomenutí.
29
Cissokhův centr z pravé strany skončil v rukavicích gólmana Placideho.
28
První žlutá karta utkání, dostal ji hostující Prince Oniangué.
27
I tentokrát zvolil Veretout centr do druhé vlny na Audela, ten si přehodil z pravé nohy na levačku a po zemi zamířil těsně vedle.
27
Přesto je tu další standardka pro Nantes, tentokrát roh.
26
Tentokrát se obrana Remeše nenechala překvapit a v první možný okamžik odhlavičkovala mimo vápno.
26
Nantes se chystá k přímému kopu, Placide si už diriguje obranu před sebou.
24
Utkání se teď trochu uklidnilo, doufejme, že ne na příliš dlouho.
22
Málem se to ale změnilo, neboť Cissokho se dokázal uvolnit, vniknout do šestnáctky a po zemi poslat centr na malé vápno. Tam bohužel pro Nantes nikdo nenabíhal...
21
Domácí vhazovali na pravé straně, zatím to ale na nějaké velké ohrožení soupeřovy branky není.
19
Málem bylo srovnáno, na centr z levé strany si naběhl Fortes a ve skluzu trefil tyč!
18
Jsou tu střídání na straně Remeše, odchází Aissa Mandi, místo kterého nastupuje Mohamed Fofana.
16
Centr Rigonata byl zblokován pozornou obranou Nantes, nakonec bude rozehrávat gólman Riou.
15
Domácí pokračují v držení míče, vstřelená branka je hodně povzbudila.
13
Nantes právě vstřelili branku!
Tak to byl povedený signál! Přihrávka šla do druhé vlny, kde si naběhl pozapomenutý JOHAN AUDEL, který dokázal prostřelit houf hráčů i gólmana Placideho.
12
Na hranici pokutového území byl Mandim faulován domácí Nkoudou, rozhodčí správně rozhodl, že to bude přímý kop, byť domácí fanoušci si žádali penaltu.
10
Fortes dostal na pravé straně trochu prostoru, z úhlu vystřelil, jeho ránu zblokovala obrana Nantes.
9
Teď už zase hráči Remeše, kombinují na vlastní polovině a čekají na vhodný okamžik pro výpad.
8
Nantes se pokoušelo o útok po pravém křídle, jenže tam bylo přehuštěno a domácím se nepodařilo dostat míč do vápna.
7
Menší pauza, hostující Mandi potřebuje ošetření.
6
Obrovská šance hostů na otevření skóre! Po rohu se míč odrazil ke N'Gogovi, který pálil z hranice malého vápna, Riou dokázal tuhle pumelici vyrazit!
6
Na druhé straně se rozehrává roh, u míče je Rigonato.
5
Tvrdou ránu Veretouta zablokoval Tacalfred a tím byl ukončen menší tlak domácích.
4
Pokus hostujícího týmu o výpad po pravém křídle skončil velkým neúspěchem. Nedošlo ani k centru.
3
První střela utkání, gólman Riou si s pokusem z dálky hravě poradil.
2
Cissokho byl pod tlakem, který na něj vytvořil Rigonato, přesto se dokázal vymanit a rozehrát na spoluhráče.
1
O zahájení hry se postarali hráči Nantes.
1

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau (C) – Deaux, Hansen – Audel, Veretout, Nkoudou – Shechter.
Náhradníci: Dupé – Alhadhur, Gomis, B. Touré, Rongier, Aristeguieta, Gakpé.

Stade de Reims: Placide – Mandi, Tacalfred (C), Conte, Signorino – Oniangué, Devaux, Fortes – Rigonato – Charbonnier, N'Gog.
Náhradníci: Agassa – Fofana, Mavinga, Ca, Courtet, Moukandjo, de Préville.

Rozhodčí: Sébastien Moreira – Husseyin Ocak, Hicham Zakrani.
Oba týmy jsou na hrací ploše, blíží se nám výkop!
Zápas na Stade de la Beaujoire – Louis Fonteneau začne ve 20 hodin a vy jste k jeho sledování srdečně zváni. Nenechte si ho tak ujít.

Hlavním sudím tohoto klání bude Sébastien Moreira, kterému budou na pomezí pomáhat Husseyin Ocak a Hicham Zakrani.
Poslední vzájemné zápasy

V minulé sezóně se fanoušci při duelech těchto týmů branek nedočkali, oba zápasy totiž skončily remízou 0:0. Snad to bude dnes o něco lepší.
Stade de Reims

Hosté jsou na tom podstatné hůře, jsou až na 16. místě se ziskem 10 bodů, náladu si ale zlepšili výhrou z domácího trávníku, když před přestávkou porazili Bordeaux 1:0. Jediná branka utkání padla ve 32. minutě, to se prosadil Faubert.

FC Nantes

Domácí tým je po devíti odehraných zápasech na pěkném pátém místě se ziskem 15 bodů. Před pauzou se Nantes představilo v Guingampu a odvezlo si všechny body za těsnou výhru 1:0. O jedinou branku se ve 33. minutě postaral N'Koudou. Určitě se dá očekávat, že tým bude chtít tuto výhru potvrdit i před domácími fandy a porazit dalšího soupeře.

Lille – Nantes 2:0
Nantes – Nice 2:1
Bastia – Nantes 0:0
Nantes – Olympique Marseille 1:1
Guingamp – Nantes 0:1
Dobrý sobotní večer u francouzské Ligue 1. Ta se vrací po reprezentační pauze a v rámci 10. kola se uskuteční i duel mezi týmy FC Nantes a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.