To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 52 % : 48 %
Střely celkem: 17:8
Střely na branku: 4:2
Rohy: 3:4
Fauly: 12:13
Zápas je u konce a všechny body míří do Toulouse! Ve druhé půli sice domácí tým přidal na tempu, vyrovnal Veretoutovou penaltou, ale v momentě, kdy vrcholil tlak, se hosté dostali do kontru a Braithwaite rozhodl tvrdou ranou pod břevno. Tým Nantes je zklamaný a odchází do kabin, u hostujících hráčů je vidět velká radost z bodů.
90+5
90+5
Dlouhý centr hledal Vizcarronda, od něj se míč odrazil k brankáři Ahamadovi.
90+5
Asi poslední šance na srovnání – přímý kop.
90+4
Veretout se snažil o střelu z dálky, jeho pokus byl sražený.
90+2
Druhá změna hostů. Pantxi Sirieix nahradil Wissama Ben Yaddera.
90+1
V první minutě nastaveného času střílel z hranice pokutového území Bedoya, jeho technická rána skončila nad břevnem.
90
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90
Hosté střídají, odchází autor rozdílové branky, Martin Braithwaite, na poslední vteřiny nastupuje Pavle Ninkov.
88
Centr Djilobodjiho končí u Ahamady, ten rozhodně nebude s rozehrávkou spěchat.
87
Domácím už moc času na vyrovnání nezbývá, neuspěl ani Bedoya, který dal svou nespokojenost najevo zklamaným výkřikem.
85
Toulouse právě vstřelilo branku!
Tohle je pro domácí šok. Jejich tlak nic nepřinesl, naopak hosté jdou do vedení. Domácí obrana nezvládla odvrátit centr z levé strany, k míči se dostal MARTIN BRAITHWAITE a nekompromisní ranou jej poslal pod břevno!
83
Je tu pauza, kterou si vyžádalo Spahićovo ošetření po tvrdém souboji s Cissokhem.
81
Rohový kop tentokrát pro Nantes. Centr se postupně dostal až k Hansenovi, ten po několika kličkách vystřelil opravdu velmi nepřesně.
80
Rohový kop hostů. Po Ben Yedderově centru se před gólmana cpal Spajić, Riou byl u míče rychleji.
79
Na druhé straně to z dálky zkusil Djilobodji, jeho rána zamířila přesně doprostřed branky. Ahamada v poklidu zasáhl.
79
Domácí obrana teď možná na poslední chvíli odkopla míč od Ben Yedderových kopaček, ten se už napřahoval k ráně z hranice vápna.
78
Hraje se teď hodně okolo středového kruhu.
76
Zakončení Bammoua postrádalo přesnost, jeho volej skončil hodně vedle...
75
Předtím ještě poslední střídání domácího týmu. Johana Audela nahradil Vincent Bessat.
74
Pešić nestihl míč na hrací ploše, bude se kopat od branky Nantes.
71
Tohle se Veretoutovi nepovedlo, jeho přízemní centr skončil na první tyči u obránce Toulouse.
71
Na druhé straně se bude rozehrávat rohový kop.
70
Všichni očekávali centr, jenže Didot se rozhodl pro přímé zakončení. Riou jeho přízemní střelu kryl.
69
Přímý kop pro hosty, u míče je připravený Didot.
68
Toulouse se snaží uklidnit tempo utkání, cítí, že by to vše mohlo skončit jejich nezdarem.
66
Z pravé strany pálil Bammou, jeho střelu chtěl ještě usměrnit Djilobodji, jenže tak činil z ofsajdového postavení.
66
Vstřelený gól vlil domácím další sílu do žil a opět se tlačí do útoku.
64
Nantes právě vstřelili branku!
K míči se postavil JORDAN VERETOUT, s ničím se nepáral a poslal míč na druhou stranu, než padal gólman Ahamada. Je srovnáno na 1:1.
63
Penalta pro Nantes! Po Veigneauově centru zahrál Spajić rukou a rozhodčí neváhal ani vteřinu!
62
Bedoya posunul na Nkoudoua, tomu míč odskočil.
61
Domácí mají na zvrat poslední půlhodinu, jejich tlak nyní trochu poklesl.
59
Druhou změnou je odchod Eteye Shechtera, místo kterého nastoupil Yacine Bammou.
59
Domácí střídají, odchází Lucas Deaux, místo něj nastupuje Alejandro Bedoya.
58
Ten se dostal s Vizcarrondem do kontaktu a nyní leží na trávníku. Po krátkém ošetření však bude bez problémů pokračovat.
57
Následný přímý kop si vzal na starost Audel, centrem hledal Vizcarronda, vše ale nakonec vyřešil dobrým zákrokem gólman Ahamada.
56
Tu naopak obdržel za faul na Cissokha hostující Issiaga Sylla.
55
V pokutovém území upadl Shachtar, penalta se nepíská, naopak domácí fotbalista musel na kobereček k hlavnímu. Kartu ale nedostal.
54
Grigore tvrdým, ale čistým způsobem zastavil rodící se akci Nantes, vše se odehrálo před zraky pomezního rozhodčího a ten celou akci pustil.
52
Roh pro hosty. Tisserand hledal Braithwaitea, jeho centr srazil Hansen.
51
Na druhé straně kombinovali Ben Yedder s Pešićem, jejich rejdy přerušil Djilobodji.
49
Domácí vstoupili do druhé půle velmi aktivně, po centru z pravé strany hlavičkoval Shechter, pokus to byl pěkný, ovšem o kousek nepřesný.
47
Nkoudou se už dostával za hostující obranu, jeho nadšení ovšem zmařil praporek pomezního – ofsajd.
46
Hned po zahájení druhé půle vypálil z velké dálky Hansen, jeho táhlý pokus skončil o asi metr vedle.

Fauly: 5:7
Máme za sebou první poločas utkání mezi Nantes a Toulouse a do kabin jdou spokojeněji hostující hráči. Ti totiž vedou od 24. minuty, kdy se po centru na zadní tyč prosadil Sylla a ustanovil tak docela překvapivý stav. Pokud chtějí domácí pomýšlet na případný obrat, budou muset po přestávce přidat, jedna střela na branku v rámci poločasu, to je slabá bilance.
45+2
45+2
Ještě jedna žlutá karta, za tvrdý zákrok ji dostal hostující Étienne Didot. Sice se hodně diví, verdikt už však nezvrátí.
45+1
Pešić chtěl vysunout Ben Yeddera, ten byl pod těsnou obranou domácí obrany.
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
43
Po jeho rozehrání pálil z levého koutu pokutového území Ben Yedder, branku Nantes minul.
42
Gólman Riou teď jen pozoroval, jak se na něj řítí rychlý útok hostů a střela Tisseranda těsně přelétla jeho břevno. Rána byla tečována, je tu roh.
41
Domácí tým buší na vrata obrany Toulouse, zatím ovšem neúspěšně.
39
Hodně drsný souboj u středu hřiště, domácí Lucas Deaux skluzem zajel do Vizcarronda a mohl být rád, že z toho vyvázl jen se žlutou kartou.
37
Zatím to s Audelem nevypadá zrovna růžově, z lavičky už vstává potenciální náhradník.
36
Ostrý faul hostujícího Spajiće na Audela, ten se drží za levý kotník a na trávníku se objevuje lékař.
34
Rychlá kombinace mezi Ben Yedderem a Pešićem vedla málem k velké šanci. Djilobodji nakonec zvládl druhého jmenovaného odzbrojit.
32
Od rohového praporku už nic extra nevzniklo, Toulouse může kupředu.
32
Spajić teď zachránil svůj tým od pohromy, když na poslední chvíli odvrátil centr, směřující na Veretouta. Je z toho roh.
30
Velice chytré. Veretout se z levé strany rozhodl pro přímé ohrožení Ahamadovy branky, míč se točil do horního rohu, nakonec skončil těsně nad.
29
Přímý kop pro domácí tým, faulován byl Shechter. Hostující brankář si už diriguje svou obranu.
27
Do vápna Toulouse teď létá jeden centr za druhým, hlavička Veretouta skončila nad.
26
Nantes se snaží o okamžitou odpověď. Z dálky to zkusil Djilobodji, jeho rána šla ale zcela mimo.
24
Hosté jdou do vedení! Z pravé strany poslal do vápna míč Ben Yedder, Spajić jej ještě nezvládl zasáhnout, ale na zadní tyči nabíhající ISSIAGA SYLLA už ano! Riou vůbec nestačil zareagovat.
22
Další okamžik, který volal po gólu. Zpoza vápna vypálil po zemi Veretout a jeho projektil prolétl těsně mimo!
20
Velká šance domácích. Z levé strany rozehrál přímý kop Veretout, našel hlavu Djilobodjiho, jenže jeho pokus zamířil do míst, kde mohl Ahamada reflexivně zasáhnout!
20
První žlutá karta utkání, za faul ji dostal hostující Tongo Doumbia.
19
Slaboučký pokus Pešiće. Riou neměl se zákrokem žádný problém.
18
Ostrý zákrok Cissokha na Syllu, zatím je to jen za domluvu, karta zůstává v sudího kapsičce.
16
Konečně se nám probudily tribuny, skončil tichý protest diváků proti brzkému začátku utkání ve všední den.
15
Deaux ztratil míč u autové čáry, musí se teď se svými spoluhráči rychle vracet.
14
Veretout to zkoušel středem, proti přesile to ale nezvládl, podobně dopadl i o pár vteřin později Shechter.
12
Přímý kop Toulouse. Ostrý centr z pravé strany našel hlavu Spajiće, jeho hlavička však skončila nad brankou domácího týmu.
10
Dlouhý Ahamadův výkop mířil na Braithwaiteho, toho uhlídala domácí obrana, došlo pak k odkopu.
9
Toulouse drží míč u středu hřiště, velice dobře jsou slyšet pokřiky jednotlivých hráčů na trávníku...
8
Zatím sledujeme velice opatrný zápas, poklidné atmosféře nedodává ani ticho na stadionu.
7
Nantes se snažilo přenést hru z jednoho křídla na druhé, Veigneau nakonec míč ztratil, od své branky odkopává Ahamada.
6
Dlouhý Tisserandův aut hledal Ben Yeddera, domácí obrana si ale i s touto situací dokázala poradit.
5
Šance Nantes. Na Cissokhův centr si naskakoval Shechter, jeho hlavička však skončila o poměrně velký kus vedle.
4
Z levé strany centroval do vápna Nantes Ben Yedder, jeho přihrávku odhlavičkoval Djilobodji.
3
Nkoudou fauloval, hosté pokračují v útočných pokusech.
2
Zatím žádné zlepšení, nyní jsou u míče hráči Toulouse a snaží se přenést hru vysokými přihrávkami.
1
První přihrávky jsou hodně nepřesné, odkopává se od branky Nantes.
1

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau (C) – Hansen, Deaux – Audel, Veretout, Nkoudou – Shechter.
Náhradníci: Dupé – Gomis, Bedoya, Bessat, Alhadhur, Gakpé, Bammou.

Toulouse FC: Ahamada – Tisserand, Grigore, Sylla – Spajić, Pešić, Didot (C), Doumbia, Moubandje – Ben Yedder, Braithwaite.
Náhradníci: Boucher – Spano, Veškovac, Ninkov, Sirieix, Regattin, Benali.

Rozhodčí: Antony Gautier – Hicham Zakrani, Philippe Jeanne.
Týny jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade de la Beaujoire – Louis Fonteneau v Nantes začne v 19 hodin, takže si jej rozhodně nenechte ujít a sledujte, který z týmů bude úspěšnější. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto duelu bude Antony Gautier, kterému budou na pomezí pomáhat Hicham Zakrani a Philippe Jeanne.
Poslední vzájemné zápasy

V loňské sezóně bylo úspěšnější Toulouse, to nejprve vyhrálo v Nantes 2:1 a v odvetě se na svém stadionu rozešlo se soupeřem smírně 1:1.
Toulouse FC

Hosté jsou na tom o poznání hůře. Z posledních šesti zápasů pětkrát prohráli a jen jednou poznali chuť vítězství. Do Nantes přijíždí po domácí porážce s Lorientem v poměru 2:3, když sice Toulouse vedlo 1:0, ale mezi 55. a 60. minutou padly do Ahamadovy sítě tři góly a na porážce nic nezměnilo ani Pešićovo snížení.

FC Nantes

Domácí jsou zatím na sedmém místě tabulky se ziskem 24 bodů, nicméně poslední dva zápasy se týmu moc nevyvedly. Po remíze proti Saint-Étienne přišla porážka 2:0 na půdě Olympique Marseille. Dnešní zápas tak Nantes bude brát jako možný restart a návrat na bodovou vlnu.

Évian – Nantes 0:2
Nantes – Rennes 1:1
Caen – Nantes 1:2
Nantes – Saint-Étienne 0:0
Marseille – Nantes 2:0
Dobrý úterní podvečer u sledování francouzské Ligue 1. Ta si naplánovala vložené kolo a my se tak dnes podíváme na souboj mezi týmy FC Nantes a Toulouse FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.