V dnešním utkání jsme viděli nádherný fotbal ze strany domácího Rennes. Hráči domácího celku byli od začátku utkání velmi aktivní a radovat se mohli hned v prvním poločase, když se dostal k vysokému balónu Doucouré. Proti jeho hlavičce ale ještě dokázal Riou zasáhnout. Ve druhém poločase užbyli domácí odměněni. Po rychlé akci se dostal k balónu Ntep a ten už nezaváhal. Hosté poté přidali na aktivitě a hnali se za vyrovnáním, ale místo toho dokázal znovu skórovat Ntep a určil tak konečné skóre zápasu. Ntep byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem na trávníku, což potvrdil ještě dvěma velkými šancemi v závěru, když sahal po hattricku.
90+3
90+3
Hosté ještě ukořistili balón do své moci.
90+3
Domácí už kombinují pouze na vlastní půlce v okolí vlastní branky.
90+2
Domácí mají ještě výhodu autového vhazování na polovině soupeře.
90+1
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89
Ntep stále nemá dost! Tentokrát se dostal mezi soupeři od pravé pomezní čáry až na střed, odkud znovu vypálil na bránu. Riou byl však rychle na zemi a s jeho střelou si poradil.
88
Prcić nahrazuje Doucourého.
87
Přibližně deset centimetrů dělilo Ntepa od hattricku. Jen o takový kousek totiž právě teď minul Riouovu pravou tyč!
87
Hosté se i nadále snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím kombinují jenom kolem půlící čáry.
85
Rennes právě vstřelilo branku!
Rychlá akce domácích a rázem je to o dvě branky. PAUL GEORGES NTEP si dokázal položit brankáře Rioua, kterého poté oběhl a uklidil míč do prázdné brány.
83
Baal nedokázal přejít přes Fernandese, ale i tak dokázal udržet míč pro svůj tým.
83
Domácí brankář rozehrává míč výhozem.
82
Guillaume nastupuje na trávník a nahrazuje Valdiviu.
81
Máme tu poslední desetiminutovku a domácí Rennes stále vede 1:0.
80
Hra se poněkud přiostřuje. Další tvrdý zákrok předvedl Coulibaly na kapitánovi soupeře Danzém.
79
Fernandes si připsal velmi tvrdý zákrok, za který ale nevidí kartu.
78
Cavare si vyskočil na balón z přímého kopu ze všech nejvýše.
78
Henrique střídá na trávníku Hosinera.
77
Cavare Ntepa poslal nepříliš šetrně k zemi.
76
Domácí dlouho kombinovali na dostřel Riouovy brány, ale nakonec se ke střele nedostali a brankář Lens mohl rychle rozehrát.
75
Doucouré zahrál výborně i v obraně a odvrátil balón směřující od rohového praporku.
74
Cavare byl v souboji úspěšný a získal alespoň rohový kop pro svůj tým.
73
Moreira nedokázal obejít Baala a v držení míče tak jsou znovu hosté.
71
Jadeyaoui posílal centr do vápna, na který si Costil nedosáhl. Naštěstí pro brankáře Rennes za ním už nebyl ale žádný soupeř.
70
Grosicki, který odehrál výborné utkání, opouští trávník. Moreira naskočí místo něj.
69
Dnes velmi aktivní Chavarría alespoň vybojoval vhazování pro svůj tým.
68
Obránci Rennes si poradili s rohovým kopem soupeře na jedničku.
68
I Bourigeaud dohrál. Na hřišti jej nahradí Jadeyaoui.
67
N'Diaye pouští na trávník Coulibalyho.
66
Domácím se z rohového kopu nepodařilo zahrozit.
65
Cyprienův důrazný zákrok je ohodnocen žlutou kartou.
64
Další akci začínají hosté od svého brankáře.
64
Hosté jsou rázem aktivnější, hrají více s míčem a domácím nezbývá nic jiného, než se bránit.
63
Centr směřující do vápna zvládl odehrát Mexer.
61
Hosté začínají hodně aktivně napadat. Nyní připravili o míč Grosického.
60
Chavarría střílel z velikého úhlu. Costil dokázal jeho střelu lapit, i když mu na první pokus vypadla z rukavic.
58
Do útoku se nyní ženou i hosté. Obrana domácího Rennes zatím odolává.
56
S další útočnou akcí domácích si obrana Lens poradila.
54
Rychlá akce domácím vyšla. Grosicki přihrál na střed Doucourému, který ještě balón posunul na PAULA GEORGESE NTEPA a ten vypálil nádhernou dělovku do šibenice.
52
Ale ani z přímáku se hostům nepodařilo zahrozit.
52
Danzé svým důrazným zákrokem poslal Cypriena za postranní čáru na trávník.
51
Snaha o rychlý přechod do útoku hostům nevyšla.
50
Grosickému od kopačky dokázal odkopnout míč jeden z obránců. Roh pro Rennes.
49
Ntep a následně ani Mbengue se nedokázali dostat na dostřel branky Lens. Vykopávat bude Riou.
48
Mbengue dokázal výborně vystihnout přihrávku na pravé křídlo na Chavarríu.
47
Domácí už znovu kombinují na dostřel Riouovy brány.
46
Do prvního poločasu vstoupili mnohem aktivněji domácí, kterým aktivita vydržela i po zbytek poločasu. Hosté se dokázali dostat na dostřel Costilovy brány jen několikrát a poté vždy výborně zapracovala obrana Rennes. Domácí si dokázali vybojovat několik velikých šancí. Největší měl ve 44. minutě na své hlavě Doucouré, ale proti němu se vyznamenal brankář Riou. Týmy tak odcházejí do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
45
44
Doucouré měl na své hlavě vedoucí branku! Danzé poslal z pravého křídla vysoký centr do vápna, na který si Doucouré, ale brankář Riou dokázal jeho střelu hlavou zkrotit v rukavicích!
43
Grosicki svým forčekingem vybojoval alespoň aut.
43
Ntep byl hodně důrazně zastaven ve vápně, ale rozhodčí ukazuje, že penalta se kopat nebude.
42
Danzé pomáhal svému týmu s rozjetím útočné akce, ale nakonec musel míč vrátit stejně až na polovinu svého týmu.
40
Touzghar zkusil střelu ještě před hranicí velkého vápna. Míč prosvištěl pouze bezpečně kolem tyčky Costilovy brány.
40
Grosicki prošel s míčem až do vápna, jenže tam ho poslal pouze do území nikoho.
39
Mbengue odvrátil vhozený aut pouze na roh.
37
Na trávníku zůstává ležet Cyprien. Hra je přerušena.
36
Ntep vybojoval rohový kop pro svůj tým.
36
Domácí obrana si zatím vede výborně proti míčům, které směřují do jejich vápna.
34
Přímý volný kop ze zajímavé pozice pro domácí mužstvo.
33
Tentokráte hodně slibný centr směřující na Touzghara dokázala odvrátit obrana Rennes.
33
Mexer výborně odvrátil přihrávku, která směřovala do vápna na Touzghara.
31
Doucourého hlavička proletěla pouze kolem tyče.
31
Grosicki se dvakrát pokoušel centrovat do vápna, ale ani jeden jeho pokus nebyl úspěšný.
29
Ntep pomohl v obraně a odehrál míč z Cyprienovy nohy na roh.
28
Grosicki se snažil projít mezi třemi protihráči, ale to se mu nepovedlo.
28
Diagné si vysloužil žlutou kartu.
28
Chavarría přihrával na území, kde byl pouze soupeř.
26
Před Grosickim zírala téměř celá odkrytá síť, ale trefil pouze břevno !
25
Chavarría poslal nízký centr do vápna, kde se na něj snažil dosáhnout Touzghar, ale ten nakonec nedokázal zakončit.
24
S vysokým centrem směřujícím na Ntepa si obrana hostujícího Lens poradila.
23
Mexer zblokoval tělem střelu z kopačky Cypriena.
22
V dalším souboji kapitánů si už Danzé počínal nedovoleně a hosté tak budou mít výhodu přímého volného kopu z poměrně veliké vzdálenosti.
21
Danzé prohnal Baala u postranní čáry, ale kapitán hostí celou situaci vyřešil na podtrženou jedničku.
20
Costil si pro vysoký balón došel a vyboxoval ho daleko ze svého brankoviště.
19
Hosté se dostávají více do hry. Nyní vybojovali rohový kop.
18
K centru, který směřoval na Doucourého, měl blíže brankář Riou.
17
Hosté se snad poprvé dostali na dostřel ke Costilovi. Ten si ale dokázal bez problému sebrat centr z kopačky N'Diayeho.
16
Domácí nyní přicházejí s trpělivou kombinací.
14
Až nyní se jim to podařilo, ale Grosicki rychle zasáhl a v držení míče jsou tak znovu hráči Rennes.
14
Hraje se stále v blízkosti Riouovy brány. Hostům se nedaří dostat se na polovinu soupeře.
12
Další roh pro Rennes.
11
V první desetiminutovce zatím jednoznačně nebezpečnější domácí.
10
Doucouré si sbíhal nádherně k tyči, ale jeho střela byla nepřesná a otřela se o brankovou síť pouze z vnějšku.
9
Doucouré byl zastaven nedovoleně Cavarem. Domácí tak budou mít další výhodu přímého kopu.
9
Hra se nyní přenáší i na polovinu domácího mužstva.
8
S Grosického rohovým kopem si poradila obrana hostů.
8
Rohový kop pro Rennes.
7
Doucouré hlavou usměrnil míč z přímého volného kopu k bližší tyči, ale tam byl postavený Riou, který dokázal vyboxovat.
6
Grosicki byl tvrdě zastaven Valdiviou. Domácí dostávají výhodu přímého volného kopu z pozice, která by mohla být nebezpečná.
5
Ntep hledal Hosinera postaveného v malém vápně. Hostující obrana si ale na poslední chvíli se vším poradila.
4
Grosického centr si ze vzduchu stáhl gólman Riou.
4
Hosté nakonec dokázali nebezpečí z rohového kopu odvrátit.
3
Pajot vybojoval rohový kop pro svůj tým.
2
Dlouhý nákop hledal Touzghara v ofsajdovém postavení.
1
Ihned po úvodním výkopu přišla nepřesná přihrávka a hosté tak mají výhodu autového vhazování.
1

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Diagné, Mexer, Mbengue – Doucouré, Fernandes – Ntep, Grosicki, Pajot – Hosiner.
Náhradníci: Sorin – Moreira, Henrique, Zajkov, Hunou, Prcić, Toivonen.

Racing Club De Lens: Riou – Cavare, Landre, Gbamin, Baal (C) – Cyprien, Valdivia, Bourigeaud – Chavarría, Touzghar, N'Diaye.
Náhradníci: Henriques de Pinho – Fradj, El Jadeyaoui, Coulibaly, Guillaume, Ba, Sylla.

Rozhodčí: Desiage – Zitouni, Henninot.
Racing Club De Lens: je v tabulce na 14. příčce a na svém kontě má 8 bodů. Lens dvakrát zvítězilo, dvakrát remizovalo a čtyřikrát poznalo chuť hořké porážky. Dosavadní stav skóre je 7:8.
Stade Rennais FC se v tabulce nachází na 15. pozici a na svém kontě má 8 bodů. Stade Rennais dvakrát zvítězilo, dvakrát remizovalo a čtyřikrát bylo poraženo. Dosavadní stav skóre je 9:13.
Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Stade de la Route de Lorient, který sídlí v Rennes.
Příjemný sobotní podvečer, francouzská Ligue 1 má na programu 9. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí i Stade Rennais FC a Racing Club De Lens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.