To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí bezbrankovou remízou, čemuž se nelze divit. Oba týmy dnes sváděly urputnou bitvu hlavně sami se sebou, jediným, kdo by snad dnes mohl skórovat, byl domácí Ntep, který se několikrát dostal do šancí, ale ani z jedné neskóroval.
90+5
90+5
Ne, tento zápas zřejmě skončí bezbrankovou remízou!
90+4
Poslední vteřiny tohoto zápasu a ještě šance pro Rennes – rohový kop!
90+3
Z rohového kopu se hosté neprosazují, to vše ve třetí minutě nastaveného času, sudí Bien se rozhodl nastavit čtyři minuty.
90+2
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Chaker Alhadhur, přichází Koffi Djidji.
90+1
Rohový kop Nantes po dobrém obranném zákroku Fernandese.
90
Riou chytá míč po nepovedené hlavičce Doucourého a bude moci rozehrát.
89
Žlutou kartu dostává Chaker Alhadhur (FC Nantes) za ostrý skluz na Ntepa.
88
Ntep padá v pokutovém území, ale není to faul, míč ztrácí, k němu se snažil dostat Toivonen, ale ani jemu se nepodařilo vystřelit.
87
Nantes s míčem ve středu hřiště, po nepřesném nákopu nakonec budou hosté vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
85
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, ve středu hřiště.
83
Postup Ntepa zastavil odpískaný ofsajd.
82
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Henrique, přichází Kamil Grosicki.
81
Ani z rohového kopu se hosté neprosazují.
80
Hosté vybojovali rohový kop, a to z levé strany.
80
Trochu zoufalý pokut Ntepa na levé straně, kdy míč podebral a "odhodil" směrem k brance, snadná práce pro Rioua.
79
Fotbalistům Nantes nelze upřít snahu, ale to dnes prostě na soupeře nestačí.
78
Nepřesnosti na obou stranách, to je nyní k vidění na hřišti.
76
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Georges-Kévin Nkoudou, přichází Alejandro Bedoya.
75
Nantes stále u míče, domácí se brání před vlastní šestnáctkou. Vše končí nepřesným centrem z levé strany.
74
Hosté se snaží prosadit středem, to se nedaří, tak to zkouší po levé straně.
73
Statistika držení míče: 61% : 39%.
72
V doprovodu lékařů opustil Henrique hřiště, ale pouze na okamžik, nyní se již vrací do hry.
71
Opět se nehraje, další z řady faulů, domácí Henrique musí být nyní ošetřován.
70
Za vše mohou, zřejmě, dvě žluté konfety, které přilétly z hlediště.
69
Hráči obou týmů toho využili k občerstvení u svých střídaček.
68
Rozhodčí Bien cosi řeší s pořadateli dnešního zápasu.
67
Žlutou kartu dostává Vincent Bessat (FC Nantes).
66
Ntep dokázal vystřelit z levé strany, ale hodně mimo branku.
64
Opět sledujeme hru především ve středu hřiště.
62
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ismaël Bangoura, přichází Yacine Bammou.
61
Lavička Nantes připravuje střídání, musí ale počkat na přerušení hry.
60
Ani po hodině hry se skóre zápasu nemění, bohužel, tempo hry výrazně upadlo a nyní je to doslova fotbalová nuda.
59
Dobrá práce M'Bengueho v obraně Rennes.
58
Před Toivonenem zasahuje Riou, který zakládá rychlý protiútok svého týmu.
56
Hosté postupují po pravé straně, ale míč jim "utíká" do autu.
53
Překopávaná ve středu hřiště, nakonec míč směřuje k domácí bráně.
51
Ten je již zpět ve hře, hosté získávají míč.
50
Nyní má práci lékařský tým Rennes, který za postranní čáru odvádí Armanda.
49
Riou musel být ošetřován, tam to vypadalo na nějaký úder do hlavy, ale už je vše v pořádku.
48
A opět skvělý Riou! Tentokrát zastavil průchod Doucourého do branky, když v leže chytil míč!
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Sudí Bien ukončil první poločas, v němž jsme branku neviděli. Oba týmy vstoupily do zápasu velmi opatrně, nakonec převzali aktivitu domácí, ale ani jim se branka vstřelit nepodařila. Největší šanci měl ve 12. minutě Ntep, ale toho vychytal Riou, jenž v bráně Nantes podává zatím parádní výkon.
45
45
Aktivní Ntep opět tráví obránce na levém křídle, pas na Toivonena ale neprošel.
43
Statistika držení míče: 60% : 40%.
42
Postup Ntepa zastavil bránící Kian Hansen.
40
Poslední pětiminutovka první půle před námi, stále platí, že aktivnější jsou domácí, hosté spoléhají hlavně na brejky.
38
Výtečný Riou dokázal, byť již padal k zemi, míč vyrazit pravou rukou mimo pokutové území Nantes.
37
Rohový kop pro Rennes, z pravé strany.
35
A také hosté již mají svou šanci, Veretout pálí uvnitř vápna Rennes, ale míč až příliš podebral, ten letí hodně vysoko nad branku.
34
Hosté se nepouští do útočení, stále vyčkávají na to, co předvede soupeř.
33
Budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
32
Domácí kombinují ve středu hřiště.
30
Je za námi první půl hodina hry, utkání, i přes bezgólový stav, nenudí, více ze hry mají domácí.
29
Míč směřuje před branku, kde Toivonen hlavičkuje, nepřesně.
28
A nakonec to byl závar v pokutovém území Nantes, míč se dostává mimo hrací plochu, roh pro Rennes.
28
Doucouré vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
26
Z rohového kopu se domácí neprosazují, ale zůstávají u míče.
25
Toivonen pálí z levé strany a také on prověřil připravenost Rioua, ten vyráží.
23
Ze vzdálenosti čtyřiatřiceti metrů Ntep centruje do vápna Nantes, to je zřejmě nějaký nacvičený signál, který ale vůbec nevyšel.
22
A nakonec mají k dispozici i volný kop na polovině Nantes, k jehož exekuci se staví Ntep.
21
Doucouré nezkrotil těžký pas u pokutového území soupeře, ale domácí zůstanou u míče.
20
Ntep opět s míčem na levé straně, tentokrát se ale nedostal ke střele.
18
Dobrý centr Toivonena z pravé strany letí před branku Nantes, kde se ale Henrique nedostal do zakončení.
17
Statistika držení míče: 57% : 43%.
16
Jenže domácí také chybují a do útoku se tak dostávají hosté, vše končí střelou Bangoury, kdy míč končí pouze mimo.
15
Další chyba Nantes může hosty mrzet, je to totiž u půlící čáry.
13
Hosté s míčem na polovině Rennes, ale vše končí nepřesným nákopem na pravé křídlo.
12
První gólová šance zápasu, Paul-Georges Ntep se dostal z levé strany do zakončení, ale jeho střelu dokázal fantasticky vyrazit gólman Riou!
11
Hraje se převážně ve středu hřiště.
8
Odkop Costila od branky Rennes, zatím sledujeme opatrný zápas.
6
Žádné nebezpečí pro branku Nantes.
5
Volný kop pro Rennes, a to v dobré pozici, v blízkosti pokutového území, z pravé strany, byť trochu z úhlu.
3
Domácí drží míč, následuje nákop dopředu, který ale končí u obránce Nantes.
2
Lucas Deaux fauluje ve středovém kruhu, míč pro Rennes.
1

Stade Rennais FC: Costil – Armand, Danzé, Mexer, M'Bengue – André, Fernandes – Doucouré, Henrique, Ntep – Toivonen.
Náhradníci: Sorin – Grosicki, Moreira, Brüls, Konradsen, Prcić, Habibou.

FC Nantes: Riou – Nkoudou, Vizcarrondo, Djilobodji, Alhadhur – Hansen, Deaux – Gakpé, Veretout, Bessat – Bangoura.
Náhradníci: Dupé – Veigneau, Bedoya, Bammou, Djidji, Niane, Iloki.

Rozhodčí: Bien – Ocak, Jouannaud.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů v Nantes nerozhodně po remíze 1:1.
FC NANTES

Hosté cestují do Rennes s vizitkou týmu, který to na hřištích soupeřů v posledních kolech neumí. Naposledy bodovali na počátku února, kdy si odvezli bod z Nice za bezbrankovou remízu. Od té doby všechny tři venkovní zápasy prohráli a nebýt dvou výher z domácího prostředí, bylo by jejich umístění v tabulce (aktuálně deváté místo) mnohem horší, v podstatě těsně nad pásmem sestupu!
STADE RENNES

Rennes po dlouhé sérii bez vítězství konečně "zabralo" a v posledních třech ligových kolech dvakrát zvítězilo, když si "vyšláplo" na Lens na jeho hřišti a poté zdolalo doma Méty. V posledním kole však Rennes padlo, a to na hřišti Lille a v tabulce Ligue 1 je se ztrátou jednoho bodu na svého dnešního soupeře na jedenáctém místě.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE RENNES přivítá na Stade de la Route de Lorient v Rennes FC NANTES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.