To je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Ligue 1 na počtenou.

Střely na branku 3 – 9
Rohové kopy 1 – 4
Ofsajdy 4 – 6
Fauly 15 – 7
Je dobojováno! Přestřelka mezi Toulouse a Lorientem nakonec skončila ve prospěch hostů, kteří si odvážejí 3 body za výhru 3:2.

Domácí vedli zásluhou Doumbii, ale mezi 55. a 60. minutou polevili, což Lorient dokázal potrestat třemi brankami. Nejprve se trefil Guerreiro, poté Jeannot a výborný výkon korunoval brankou z penalty Ayew. Toulouse ještě snížilo, když se prosadil Pešič, víc branek však už nepadlo. Lorient díky tomuto výsledku postoupil na průběžnou 15. pozici, zatímco Toulouse stále prozatím zůstává na 13. příčce.
90+3
90+3
Lecomte stáhl dlouhý centr do svých rukavic. Svěřenci trenéra Ripolla si zřejmě ze Stadia Municipal odvezou tři body.
90+2
Doumbia vybojoval míč, zřejmě poslední šance na založení útoku pro Toulouse!
90+2
Lorient drží míč na půli svého soupeře, Robert vybojoval rohový kop.
90
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty. Jak s nimi oba celky naloží?
89
Ayew i v 90. minutě předvedl skvělý sprint, předběhl dva hráče a dostal se i k zakončení, jeho střelu však výborně vychytal Ahamada.
87
Centr Braithwaita do pokutového území výborně zlikvidoval brankář Lecomte.
86
Lorient si do statistik zapíše další ofsajd, tentokrát se v něm ocitl Ayew.
84
Lecomte musel zasahovat před Ben Yedderem.
83
Všichni hráči Lorientu jsou na své půlce, rozhodně budou chtít ubránit tento výsledek.
81
Grigoremu opět teče krev a je tak vykázán hlavním rozhodčím za postranní čáru.
80
Ahamada předvedl výborný zákrok po střele Ayewa.
79
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Sadio Diallo.
78
Poslední střídání domácích. Z trávníku odešel Veškovac, kterého nahradil Ninkov.
77
Jeannot se řítil na branku Toulouse, ale nakonec mu míč díky podklouznutí utekl.
76
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Maxime Barthelme, přichází Fabien Robert.
76
Braithwaite s Ben Yedderem předvedli pěknou kombinaci, která nakonec byla přerušena praporkem pomezního.
74
Braithwaite se výborně zorientoval, otočil a poté vystřelil, bohužel pouze doprostřed, kde stál připravený Lecomte.
74
Jordan Ayew z velkého úhlu minul Ahamadovu svatyni.
73
Další střídání na straně Toulouse. Odešel Akpa-Akpro, přišel Braithwaite.
72
Ofsajd byl tentokrát odpískán Ben Yedderovi.
70
Toulouse právě vstřelilo branku!
Domácí snižují, a je to opět branka z dorážky! Ben Yedder trefil tyč, ale z následné dorážky se prosadil ALEKSANDAR PEŠIČ, který tak dává Toulouse naději k vyrovnání.
68
Po faulu Koného se balonu zmocní domácí.
66
Nahravač u druhé branky a střelec třetí Jordan Ayew byl nachytán v ofsajdové pasti.
64
K prvnímu střídání došlo na straně Toulouse. Odešel Didot, přišel Regattin.
64
Hráči Toulouse neví, kde jim hlava stojí. Během pěti minut obdrželi tři branky a prohrávají 1:3.
63
Akpa-Akpro se dopustil faulu, u míče jsou tak opět hosté.
60
Lorient právě vstřelil branku!
Lorient prožívá naprosto fantastickou pětiminutovku, JORDAN AYEW s přehledem proměnil pokutový kop a posílá tak hosty již do dvoubrankového vedení.
59
Moubandje fauloval v pokutovém území, hosté zahrají penaltu!
57
Neuvěřitelné, co se právě děje na Stadiu Municipal, hosté během pár minut otáčí výsledek z 0:1 na 2:1! Ayew poslal krásnou přihrávku do pokutového území, kde se nacházel osamocený BENJAMIN JEANNOT, který prostřelil Ahamadu.
55
Hosté vyrovnávají! Barthelme se z ničeho nic ocitl před brankou a nastřelil tyč, jenže z dorážky míč do branky napálil RAPHAEL GUERREIRO, který tak vyrovnal na 1:1.
53
Další šance domácích, tentokrát z blízkosti nepřesně hlavičkoval Ben Yedder.
53
Po krásné narážečce se z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit kapitán domácích Aguilar! Tohle měl být jednoznačně druhý gól pro Toulouse.
51
Ayew se nedomluvil s Jeannotem, kdo zakončí, a tak je po dobré šanci hostí.
48
Z Mesloubova přímého kopu nevzešlo nic vážného ze strany Lorientu.
46
Pešič se hned v úvodu druhé půle ocitl v ofsajdu.
46
Obě mužstva se již shromáždila na hrací ploše. Druhý poločas tak může začít.
Hlavní rozhodčí Castro ukončil první půli mezi Toulouse a Lorientem.
Hosté byli poněkud lepším celkem, vytvářeli si nebezpečnější šance, ale skórovat se podařilo domácím. Ve 23. minutě totiž Ben Yedderovu střelu dorazil do prázdné branky Tongo Doumbia, který tak poslal domácí do vedení. Víc branek do konce půle nepadlo, a tak oba celky odešly do šaten za stavu 1:0

45+2
Jordan Ayew se v pokutovém území Toulouse dopustil faulu, to je zřejmě poslední, co se v tomto poločase událo.
45
Nastaveny budou 2 minuty.
44
Za zbytečný faul si první žlutou kartu utkání vysloužil Pešič (TOU).
44
Ahamada během krátkého časového sledu předvedl dva výborné zákroky!
43
Po špatném dopadu leží na hrací ploše Akpa-Akpro.
42
Pešič si dobře zaběhl za obranu, pokryl si míč a dokonce i vystřelil. Jeho křižný pokus minul pravou tyč Lecomteho svatyně o pořádný kus.
41
Ahamada musel zasahovat těsně před přibíhajícím Ayewem.
40
Ayew vyslal nebezpečný centr do velkého vápna Toulouse, na který však nedosáhl ani Jeannot ani Barthelme. Odkopávat bude Ahamada.
37
Po rohu se k hlavičce dostal Ayew, jeho slabé zakončení putovalo mimo.
36
Po zblokovaném centru Gassamy rozehraje Lorient rohový kop.
34
Doumbia nedovoleně zastavil Meslouba.
33
Atmosféra na stadionu úplně utichla. Ze hřiště jdou slyšet pokyny hráčů, což se tak často nestává.
32
Po faulu Akpa-Akpra se k balonu znovu dostali hosté.
31
Barthelme hledal v pokutovém území Ayewa, před kterým míč vyboxoval brankář Ahamada.
29
Ben Yedder se po pěkné patičce Pešiče dostal do zakončení, jeho střela levačkou branku neohrozila.
28
Ayew si výborně naběhl na pas Jeannota a z voleje nastřelil tyč!
25
Domácí první branka nabudila, nepouští momentálně hosty k míči.
23
Domácí se dostávají do vedení! Ben Yedder si výborně naběhl za obranu a pokusil se o lob, ale ten byl zneškodněn brankářem Lecomtem. K dorážce se však dostal TONGO DOUMBIA, který prázdnou brankou nepohrdl a mění tak poprvé skóre.
22
Obránci Toulouse si stále nahrávají mezi sebou k nelibosti fanoušků, kteří začínají pískat.
19
Ben Yedder si výborně naběhl na dobrý Didotův pas, jeho centr však byl zblokován na roh.
18
Ayew si naběhl za obranu, ale nacházel se v postavení mimo hru.
16
Jeannotovi byla odpískána hra rukou.
16
Držení míče je zatím 55% – 45% ve prospěch domácích, větší náznaky příležitostí si však vypracovávají hosté.
14
Ošetřený obránce Grigore se vrátil na hrací plochu.
13
Jeannot byl nachytán v ofsajdu.
12
Didotova povedená rána z voleje těsně minula branku hostí.
11
Lorient po pohledné akci vstřelil branku, ta však nebyla uznána kvůli ofsajdu.
10
Doumbia si vyšlápl na Meslouba, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu. U míče jsou tak hosté.
9
Ben Yedder lehkým přiťuknutím našel za obranou naběhlého Pešiče, jeho tvrdá rána nártem trefila pouze boční síť Lecomteho svatyně.
7
Gassama tentokrát vyslal mnohem lepší pas, hledal zřejmě Ayewa, míč byl však obranou odehrán do bezpečí.
6
Gassamův centr z pravé strany skončil za brankou.
5
Vypadá to, že Grigore má poraněný nos. Za postranní čarou tak dochází k ošetření.
4
Po jednom ze soubojů zůstává na zemi ležet domácí obránce Grigore.
3
Do první vážnější situace se dostali hosté, jmenovitě Jeannot. Jeho technickou ránu zlikvidoval brankář Ahamada.
1
Utkání 15. kola francouzské Ligue 1 mezi Toulouse a Lorientem bylo odstartováno. Domácí nastoupili ve svých klasických fialových dresech, zatímco hosté oblékli oranžovou sadu.
1

Toulouse FC: Ahamada – Veškovac, Grigore, Moubandje – Tisserand, Didot, Aguilar (C), Akpa-Akpro – Doumbia, Pešić, Ben Yedder.
Náhradníci: Boucher – Sylla, Spajić, Ninkov, Braithwaite, Sirieix, Regattin.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Koné, Lautoa (C), Le Goff – Barthelme, Mostefa, Mesloub, Guerreiro – J. Ayew, Jeannot.
Náhradníci: Chaigneau – Bellugou, Wachter, Lavenant, Pelé, Diallo, Robert.

Rozhodčí: A. Castro – M. Annonier, J. Perraux.
Lorient

Hosté z Lorientu jsou na tom podobně, jako jejich dnešní soupeř. Svěřenci trenéra Sylvaina Ripolla zatím vybojovali 13 bodů za 4 výhry a 1 remízu a ze zbylých 9 zápasů odešli poraženi. Tento bodový počin stačí pouze na průběžnou 17. příčku ligové tabulky.

Toulouse

Domácí zatím zažívají velice průměrnou sezonu, dokázali například obrat o body PSG nebo Lyon, přesto se nachází až na 13. pozici ligové tabulky. Toulouse zatím nasbíralo 5 výher a 2 remízy, zbylých 7 utkání skončilo v neprospěch tohoto celku z jihozápadu Francie.

Marseille – Toulouse 2:0
Toulose – Lens 0:2
Bordeaux – Toulouse 2:1
Toulouse – Metz 3:0
Montpellier – Toulouse 2:0

Hlavním rozhodčím dnešního klání je Alexandre Castro, jemuž budou na čarách vypomáhat Mickaël Annonier a Johann Perraux. Pozici čtvrtého sudího zaujme Jérôme Miguelgorry.
Dobrý večer všem příznivcům Ligue 1. Tato francouzská nejvyšší fotbalová soutěž má na programu již 15. kolo, ve kterém se mimo jiné střetne Toulouse s Lorientem. Tímto komentovaným přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.