Je konec! Nováček Angers SCO boduje i ve čtvrté zápase, neboť s OGC Nice remízoval 1:1!

Domácí Angers dokázalo navázal na velmi dobré výkony z úvodních zápasů a i do utkání s Nice vstoupilo aktivně. Nice se však svému soupeři dokázalo vyrovnat. Ve 24. minutě však šel domácí celek do vedení. Thomas Mangani se postavil k rozehrávce standardní sitauce a trefil to parádně! Následně střílel Jean Seri, avšak nepřesně. V závěru provedl standardní situaci domácího celku Abdoul Camara, který mířil těsně mimo!

Nice doslova vlétlo do druhého poločasu a v 56. minutě se dočkalo zaslouženého vyrovnání! Na centr Hatema Ben Arfy si naskončil Valere Germain, který poslal míč k tyči. Následně se hra vyrovnala a příliš šancí jsem již neviděli. Oba týmy, zejména Nice, zřejmě byly s výsledkem spokojeny.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+5
90+4
V samotném závěru ještě provádí střídání hostující trenér, který posílá ze hry Alassane Pléu, kterého nahrazuje Puel. Druhé střídání se týká Valare Germaina, kterého nahrazuje Alexander Mendy. Je vidět, že hostující trenér je s remízou spokojený.
90+4
90+2
Nice kombinuje na vlastní polovině a pokouší se naposledy v tomto utkání ohrozit branku Butelleho. Zdá se, že obrana Angers však svého soupeře do zakončení nepustí.
90+1
Před vápnem Nice se odehrál souboj kapitánů. Hostující Nampalys Mendy se postavil do cesty Cheikhu N´Doyemu, který spadl na zem. V tomto případě se však nedovolený zákrok nepíská.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby, což je způsobeno hlavně ošetřováním brankář Moueze Hassena.
90
Po delší době se dostalo do útoku také Angers. Na levé straně podnikl průnik Abdoul Camara, kterému se podařilo i odcentrovat, avšak jeho centr skončil v zámezí.
88
Následnou standardní situaci z pravé strany rozehrál opět Hatem Ben Arfa, jehož centr ve vápně propadl k Nampalysovi Mendymu, který byl však viditelně překvapený a míč mu unikl do zámezí.
87
První žlutou kartu z domácího celku dostává střídající Férébory Doré, který si počínal nedovoleně v souboji s Hatemem Ben Arfou, který je častým terčem nedovolených zákroků domácích fotbalistů.
87
Domácí Angers provádí poslední střídání v tomto zápase! Kouč Stéphane Moulin posílá ze hry Thomase Manganiho, který zajistil jedinou branku domácího celku. Na jeho místo přichází Capelle.
86
Rozehrávku standardní situace si vzal na starost Hatem Ben Arfa, který to zkusil přímo, avšak jeho rána skončila nad brankou Ludovica Butelleho.
85
Hlavní rozhodčí odpískal ve středu hřiště nedovolený zákrok Cheikha N´Doyeho, který zatahal za dres Hatem Ben Arfu. Nice tak má k dispozici standardní sitauci z hodně zajímavé vzdálenosti!
84
Teď se na útočné polovině pokoušel o průnik hostující Wallyson Mallmann, nicméně byl zdvojen hráči domácího celku a o míč přišel. Ani Angers si však míče příliš dlouho neužilo a už opět kombinuje Nice.
83
Nice je v posledních minutách hodně pasivní a snaží se kombinovat na vlastní polovině. Myslím, že pro klub z jihu Francie výsledek 1:1 uspokojující.
82
Hatem Ben Arfa vzal situaci do svých rukou a podnikl zajímavý průnik po pravé straně a dostal se i k centru, ten však odvrátila obrana Angers.
81
I hostující trenér Claude Puel provádí první střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Vincent Koziello, kterého na posledních deset minut nahradí Wallyson Mallmann.
79
Aktivní Angers se opět dostalo na útočnou polovinu. Z pravé strany centroval Vincent Manceau, jehož cent však skončil v rukavicích gólmana Hassena.
77
Angers se podruhé za poslední dvě minuty dostalo do zakončení. Středem hřiště postupoval kapitán Cheikh N´Doye, který se rozhodl vystřelil. Jeho přízemní rána skončila vedle pravé tyče!
76
Na útočné polovině odvedl dobrou práci střídající Karanović, který nechal odcentrovat Manceaua, nicméně míč se odrazil zpět k švýcarskému středopolaři, který vypálil. Jeho ráně však chyběla větší razance a Hassen předvedl jednoduchý zákrok.
75
Na trávníku se v posledních minutách skutečně přiostřilo. Ve středu hřiště se nepříjemně střetl střídající Doré s Vincentem Koziellem. Oba hráči jsou naštěstí v pořádku!
73
Domácí kouč Stéphane Moulin provádí druhé střídání v tomto zápase! Gilles Sunu dnes nepředvedl idelní výkon a možná i proto odchází z trávníku. Na jeho místo nastupuje Karanović.
72
Hostující Nice se po delší době dostává do postupné kombinace na útočné polovině, nicméně Angers je velmi dobře zformované a pro hostující celek není jednoduché se dostat na dostřel branky Butelleho.
70
Rozehrávku standardní sitauce si vzal na starost Abdoul Camara, kterému se střela příliš nepodařila a míč letěl nad branku Moueze Hassena.
69
Hostující Vincentr Koziello si vyšlápl ve středu hřiště na domácího kapitána Cheikha N´Doyeho, kterého poslal tvrdě k zemi. Ani v tomto případě z toho žlutá karta není, nicméně je z toho zajímavá standardní situace.
68
Angers velmi pěkně zakombinovalo ve středu hřiště a Cheikh N´Doye našel na pravé straně centrem Abdoula Camaru. U hráče z Guiney byl velmi rychle Pied, který odkopl míč do zámezí.
66
Angers kontrolovalo situaci na vlastní polovině a postupnou kombinací se dostal na polovinu útočnou. Před vápnem si dělal prostor Gilles Sunu, nicméně stoper Boscagli odevedl skvělou práci.
65
Hatem Be Arga poslal zajímavý centr na pravou stranu, kam si naběhl Alassane Pléa. Proti sobě měl však Yoanna Andreu, který si počínal výborně a protihráče o míč obral.
64
Hostující brankář Mouez Hassen si při rozehrávce hodně "zavařil" a málem ho o míč obral napadající Abdoul Camara. Mladý francouzský gólman však nakonec situaci zvládl.
63
Ve středu hřiště předvedl velmi ostrý zákrok domácí Cheikh N´Doye, který zcela zbytečně zajel pod nohy Hatema Ben Arfy. Hlavní rozhodčí však v tomto případě žlutou kartu neudělil.
61
Domácí tým provádí vůbec první střídání v tomto zápase. Francouzský útočník Vilayphone Ketkeophomphone si své odvedl a odchází ze hřiště. Na jeho místo nastupuje útočník Doré!
60
Rozehrávku standardní situaci si nakonec vzal na starost Thomas Mangani, který nasměroval svůj centr na malé vápno, kde však kraloval gólman Hassen, který míč vyboxoval za vápno. Hlavní rozhodčí navíc odpískal nedovolený zákrok!
59
Domácí tým už se připravoval na rozehrávku standardní sitauci, nicméně na trávník ulehl gólman Mouez Hassen, který si zjevně přivodil nějaký zdravotní problém. Momentálně je francouzský gólman ošetřován!
58
Angers se pokoušelo o velmi rychlou odpověď, nicméně střela N´Gossa skončila hodně mimo!
56
Nice právě vstřelilo branku!
Hostující Nice zcela zaslouženě vyrovnává na 1:1! I tentokrát jsem viděli branku ze standardní sitauci! Rozehrávku si vzal na starost bývalý záložník Newcastlu Hatem Ben Arfa, který našel svým centrem na hranici malého vápno VALARE GERMAINA, který poslal míč přesně k tyči!
55
Angers však velmi rychle ztratilo míč a na pravé straně se do úniku dostával Alassane Pléa. Domácí obránce Yoann Andreau ho zastavil nedovoleným zákrokem a dostává žlutou kartu!
55
Skvělou obrannou práci odvedl na levé straně Vilayphone Ketkeophomphone, který obral o míč Jérémy Pieda a Angers může zamířit vpřed!
54
Hostujícímu Nice skutečně vyšel vstup do druhého poločasu a zahrávalo již třetí rohový kop v krátkém časovém sledu. Tentokrát Pléa nasměroval svůj centr na přední tyč, kde se však nacházel Andreu a míč odkopl do bezpečí.
53
Rozehrávky dalšího rohového kopu se ujal právě Alassane Pléa, jehož centr však neznamenal pro branku Butelleho žádné nebezpečí a obrana Angers dokázala centr odvrátit.
52
Z rohového kopu hostující celek udeřit nedokázal, nicméně hostující celek se velmi rychle dostal zpět na útočnou polovinu a z hranice vápna pálil Pléa. Butelle vytáhl další skvělý zákrok a Nice bude zahrávat rohový kop.
51
Z pravé strany poslal nadýchaný centr do vápna Jérémy Pied, který našel hlavu Alassane Pléy, jehož hlavičku vyrazil skvělým zákrokem gólman Ludovic Butelle! Následuje rohový kop Nice!
50
Nice je zatím ve druhém poločase aktivnější, před malou chvílí však hostům kombinace nevyšla a míč si vzal Abdoul Camara. Domácího hráče fauloval Nampalys Mendy, nicméně rozhodčí nechal výhodu. Camara postupoval vpřed a poslal přihrávku do vápna pro N´Doyeho. Domácí kapitán však na míč nedosáhl!
48
Nice sympaticky kombinovalo ve středu hřiště na útočné polovině. Následně zkušený středopolař Hatem Ben Arfa poslal přihrávku na levou stranu, kde se však nikdo z hostů nenacházel.
47
Do první zajímavé šance se dostal domácí Abdoul Camara, který dostal přihrávku od Ketkeophomphoneho. Gólman Mouez Hassen však velmi rychle vyběhl a míč lapil do svých rukavic.
46
Francouzský sudí Jochem právě zahájil druhý poločas. Úvodní výkop druhé půle měli k dispozici fotbalisté Nice, kteří tak mají výhodu úvodního útoku.
46

Druhý poločas začně na Stade Jean Bouin přibližně v 21:01!
45
45
Rozehrávky rohového kopu se ujal Hatem Ben Arfa, nicméně jeho centr nezpůsobil pro branku Butelleho žádné nebezpečí.
44
Jérémy Pied se pokoušel odcentrovat z pravé strany, nimcéně měl proti sobě dvojici protihráčů. Tento počin se povedl až Germainovi, který otřel míč o N´Gossa.
43
Na druhé straně se pokoušel ohrozit branku Hassena domácí Romain Saïss. Útočník původem z Maroka však narazil na stopera Boscagliho, který do souboje nešel, neboť má již jednu žlutou kartu, avšak to udělal tak šikovně, že se bude odkopávat od branky Hassena!
42
Hostující celek se velmi jednoduše dostal k rohovému kopu. Rozehrávky se ujal Valare Germain, jehož přetažený centr směřoval na zadní tyč. Nikdo z hráčů Nice se však k hlavičce nedostal a míč skončil v zámezí.
41
Z velmi podobné pozice, ze které vstřelil první branku Thomas, střílel tentokrát Abdoul Camara, jehož pokus byl také velmi zajímavý. Míč však skončil těsně vedle levé tyče a Mouez Hassen mohl zůstat v klidu!
40
Druhou žlutou kartu tohoto utkání dostává hostující Olivier Boscagli, který nedovoleným zákrokem zastavil pronikajícího Vilayphone Ketkeophomphoneho. Francouzský stoper se diví, nicméně rozhodčí si na svém rozhodnutí trvá!
38
Rozehrávky standardní situace se ujal hostující Alassane Pléa, jehož centr byl však hodně nepovedený a míč zamířil přímo do zámezí. Domácí fanoušci však hráči Nice ironicky zatleskali!
37
Teď však bude mít hostující Nice k dispozici velmi zajímavou příležitost, neboť na pravé straně se provinil nedovoleným zákrokem Manceau a je z toho standardní sitauce!
36
Hostující klub mohl jít do protiútoku, nicméně Jonathan Correeia Da Fonseca si na levé straně špatně zpracoval míč, který mu následně utekl do zámezí. Angers se tak zadarmo dostává k míči.
35
Následnou rozehrávku standardní sitauce si vzal na starost Thomas Mangani, jehož centr se snášel na hranici vápna. Obrana Nice si však dokázala poradit a centr odvrátila.
34
Velmi tvrdý souboj absolvoval domácí kapitán Cheikh N´Doye, na kterého si naskočil hostující Jean Seri. Hlavní rozhodčí pochopitelně odpískal nedovolený zákrok hostujícího hráče. Oba jsou v pořádku a schopni pokračovat ve hře.
32
Nice je v posledních minutách jednoznačně lepší! Na pravé straně se dokázal krásně uvolnit Jérémy Pied, který však neposlal příliš ideální přihrávku pro Pléu a do souboje vlétl Thomas, který míč vybojoval.
31
O pár desítek sekund později se Nice dostalo k míči znovu a ze střední vzdálenosti to zkusil Jérémy Pied, jehož rána letěla mezi tři tyče, nicméně Ludovic Butelle byl připravený!
30
Kombinaci Nice ukončil střelou hostující Jean Seri, který dostal ve středu hřiště hodně prostoru. Střela záložníka z Pobřeží slonoviny však mířila vysoko nad branku Butelleho!
29
Hostující celek se dokázal dostat zpět k míči a momentálně kombinuje na útočné polovině. Na hranici vápna se pokoušel něco vymyslet Germain, nicméně jeho centr byl zablokován.
28
Pravý obránce Jérémy Pied se pokoušel zrychlit kombinaci přihrávkou zprvní na pravou stranu, kam si měl naběhnout Alassane Pléa. Francouzský útočník však neměl šanci míč na hrací ploše stihnout.
27
Nice bude mít možnost postupného útoku, neboť na polovině hostujícího celku se provinil nedovoleným zákrokem Ketkeophomphone, který poslal k zemi Baysse.
25
Hostující Nice se pokoušelo o okamžitou odpověď a za obranu dostal pas Valare Germain, kterého však stíhal domácí stoper Roman Saïss, který míč vybojoval a následně jej odkopl do zámezí.
24
Angers právě vstřelilo branku!
Domácí jdou zaslouženě do vedení! K rozehrávce standardní sitauce se postavil THOMAS MANGANI, který to trefil zkrátka parádně! Gólman Mouez Hassen byl bez šance! Krásný fotbalový moment!
22
Hostující Olivier Boscagli velmi tvrdě zajel před vápnem do Cheikha N´Doyeho, který spadl velmi ošklivě na zem. Žlutou kartu však dostává Valare Germain, který měl následně nějaké slovní připomínky na adresu hlavního rozhodčího.
21
Velmi odvážný průnik provedl na levé straně domácí Gilles Sunu, který se pokoušel přesprintovat Paula Baysseho, to se nepovedlo, nicméně francouzský útočník vybojoval alespoň autové vhazování!
20
Angers se v posledních minutách pokouší dostat na dostřel branky Mouleze Hanssena, nicméně obrana Nice pracuje velmi dobře!
17
Rozehrávky rohového kopu se ujal domácí Thomas Mangani, jehož centr však nezpůsobil pro branku Hassena žádné nebezpečí!
16
Velmi zajímavý průnik provedl na levé straně Yoann Andreu, který se sice do zakončení nedostal, avšak vybojoval rohový kop!
14
Domácí tým si však míče příliš dlouho neužil a momentálně kombinuje Nice na vlastní polovině.
13
Hostující Alassane Pléa postupoval s míče po levé straně, nicméně byl velmi aktivně napadaný Vincentem Manceau, který nakonec získal míč!
11
Angers se po slabším začátku dostává zpět do hry a v posledních minutách je jednoznačně lepší. Do zakončení se však nováček Ligue 1 zatím příliš nedostává.
10
Rozehrávky standardní sitauce se ujal domácí Vincent Manceau, který poslal do vápna Nice nadýchaný centr, se kterým si však obrana hostů dokázala poradit.
8
Ve středu hřiště se prezentoval opravdu tvrdým zákrokem hostující Ben Arfa, který poslal k zemi Ketkeophomphone a domácí budou zahrávat standardní sitauci.
5
Hostující Nice v poslední mintuě přebralo iniciativu a kombinuje na útočné polovině. Domácí Angers má však opravdu vynikajicí obranu, vždyť v dosavadních třech zápase nedostalo branku!
3
Prvního rohového kopu tohoto zápasu se ujal domácí Ketkeophomphone, jehož centr se snášel na zadní tyč. K hlavičce se dostal Mangani, nicméně mířil mimo.
2
Do utkání vstoupilo lépe domácí Angers, které si hned ve druhé minutě vybojovalo rohový kop, když centr Manceau odvrátil do zámezí stoper Olivier Boscagli.
1
Francouzský rozhodčí právě zahájil dnešní zápas. Úvodní výkop měli k dispozici fotbalisté hostujícího celku. Hatem Ben Arfa se hned na úvod pokoušel najít na útočné polovině Germaina, nicméně míč skočnil u brankáře Butelleho.
1

Angers SCO: Butelle – Manceau, Saïss, Thomas, Andreu – N'Doye, Mangani, N'Gosso – Ketkeophomphone, Sunu, Camara.
Náhradníci: Letellier – Angoula, S. Sissoko, Capelle, Diers, Karanovic, Dore.

OGC Nice: Hassen – Pied, Baysse, Boscagli, Da Fonseca – Koziello, N. Mendy, Seri – Ben Arfa – Pléa, Germain.
Náhradníci: Cardinale – Mallmann, Benrahma, Puel, A. Mendy, Rafetraniaina, K. Gomis..
Příjemný sobotní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Francouzská Ligue 1 má o tomto víkendu na programu již své čtvrté kolo. My se společně zaměříme na souboj nováčka Angers SCO s OGC Nice. Úvodní výkop je naplánován na Stade Jean Bouin v 20:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
ANGERS SCO
Nováček francouzské ligy vstoupil do nového ročníku opravdu velmi dobře! V úvodním utkáni nové sezóny dokázal vyhrát na hřišti Montpellieru 2:0, ačkoliv rozhodně nebyl favoritem. V dalším utkánl však Angers remízovalo v domácím prostředí s Nantes 0:0. V posledním utkání došlo na souboj nováčků. S Gazélecem Angers velmi rychle vedlo 2:0 a výsledek již udrželo. V dnešním utkání je Angers v roli favorita, který by měl před svými fanoušky konečně naplno bodovat!
OGC NICE
Nice nevstoupilo do nové sezóny příliš dobře. V domácím prostředí přivítalo silné Monako, kterému podlehlo 1:2. V další utkání sehrál klub z jížní Francie atraktivní utkáni s nováčkem z Troyes. K vidění bylo celkem šest branek a utkání skončilo remízou 3:3. V posledním utkání se Nice dočkalo první výhry, když doma porazilo Caen 2:1. Dnes to však bude mít proti rozjetému nováčkovi těžké.