Caen - Monaco | ONLINE | 4.3.2016 20:30 | Ligue 1 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u Ligue 1 zase zítra.
První poločas jsme moc šancí neviděli, ale ve druhém jsme si jich užili dosyta. Oba celky nám nabídly čtyři branky a troufám si říct, že remíza byla spravedlivá. Předehrávka Ligue 1 a hlavně druhý poločas byla reklamou na tuto soutěž.
90+5
Konec zápasu.
90+5
Tak to byla opravdu velká šance! Centrovaný míč mířil na hlavu veterána Carvalha, jenž ho poslal přesně k tyči, ale výborný zákrok ze svého repertoáru vytáhl Vercoutre. To byl klíčový okamžik, jelikož po tomto zákroku je jasné, že oba týmy berou bod.
90+4
Monaco rozehraje ještě jeden přímý kop, který bude zřejmě poslední akcí tohoto utkání.
90+3
Rázem je to domácí tým, který je na koni a pokouší se strhnout stav zápasu na svoji stranu. Jenže dvě zakončení zastavila hostující obrana, která k hráči dobře přistoupila.
90+1
Čtvrtý sudí přistupuje k postranní čáře, aby na své tabuli ukázal, že se bude hrát o čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Caen právě vstřelilo branku!
A je opět vyrovnáno v poslední minutě základní hrací doby! Rohový kop mířil na Alaeddine Yahia, od něhož putoval k CHRISTIANU KOUAKOUOVI, jenž předvedl fantastické nůžky! Po nich balon zamířil mezi nohy bezmocného Subašiče.
89
Domácímu celku se čas rychle krátí a už mu moc času nezbývá. Ovšem Caen vybojoval kop od rohového praporku.
88
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Kylian Mbappe Lottin.
86
Po rozehrání přímého kopu se k hlavičce dostal jeden z domácích hráčů, který směřoval pokus na branku, ale Subašič byl pozorný a míč schoval v náručí. AS se v dnešním duelu může spolehnout na svého brankáře.
85
Žlutou kartu dostává Jérémy Toulalan (AS Monaco FC). Ten skluzem poslal k zemi střídajícího Louise, jenž hraje opravdu po příchodu na hrací plochu úžasně.
84
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Christian Kouakou.
83
Caen je v posledních momentech lepším týmem a střídající Louis ukázal další parádičku, kdy použil kličku Zinédineho Zidaneho. Ovšem po ní přišel obranný zákrok soupeře.
81
Traoré odchází z hrací plochy hodně otřesený, jelikož těsně před střídáním vlétl do souboje s brankářem jako utržený ze řetězu.
80
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Lacina Traoré, přichází Guido Carrillo.
80
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Alexandre Raineau.
79
Hostující Andrea Raggi přeběhl celou šířku hrací plochy a bude hned vhazovat. Ovšem jeho Monaco se musí hned bránit a Subašič si po dalším zakončení připisuje úspěšný zákrok.
78
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Andrea Raggi.
76
Střídající Louis se dostal k první šanci v tomto utkání. Domácí hráč se dostal k míči a zvolil zakončení, které nechalo Subašiče klidným. Tohle je přesně to, co si po střídajícím hráči přál hlavní trenér SM.
75
Nešťastník u druhé branky Monaca se mohl stát hrdinou. Řeč je o Yahiaovi, jenž se dostal k hlavičce, která zamířila asi metr od branky. Ovšem domácí stoper dostal hodně prostoru, což se nelíbilo brankáři AS.
74
Žlutou kartu dostává Bernardo Silva (AS Monaco FC), který zatáhl za dres soupeře a právem je dalším potrestaným hráčem.
73
Caen kombinuje na polovině soupeře, kde po několika přihrávkách přišel centr do šestnáctky, tam kraluje obránce. Ten si ve vzduchu pomohl loktem, ale hlavní sudí faul nepostřehl, a tak se druhá penalta nepíská.
72
Druhý poločas nám konečně přinesl koření fotbalu a to branky. Oba celky se už prosadily, ale po nešťastném momentu vede hostující AS.
71
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Jeff Louis.
69
Monaco právě vstřelilo branku!
Silva se s míčem dostal do pokutového území, kde "ošálil" soupeře a poslal střílenou přízemní přihrávku před branku, kde si ALAEDDINE YAHIA srazil balon do vlastní sítě. Toto byl opravdu nepříjemný moment pro domácího stopera.
67
Domácí příznivci jsou opět spokojení, jelikož jejich tým rychle vyrovnal. Slyšíme opět chorály z úst diváků, i když u míče jsou hosté.
66
Hraje se opět ve středu hrací plochy a Monaco opět zvyšuje obrátky. Ovšem AS si vyrovnání zavinilo samo, protože chtělo pouze bránit.
64
Caen právě vstřelilo branku!
JULIEN FÉRET předvedl, že má pevné nervy, jelikož na penaltový kop čekal velmi dlouho. Ovšem domácí kapitán poslal brankáře na druhou stranu branky a míč poslal přesně k tyči, což znamená vyrovnání.
63
Žlutou kartu dostává Alaeddine Yahia (SM Caen).
Žlutou kartu dostává Fabinho (AS Monaco FC).
63
Žlutou kartu dostává Alaeddine Yahia (SM Caen).
Žlutou kartu dostává Fabinho (AS Monaco FC).
63
Před rozehráním pokutového kopu ještě hlavní sudí rovná hráče za pokutovým územím a následně je i uklidňuje.
62
Po zahrání rukou se píská pokutový kop! Do nepříjemné situace se dostal Fabinho, který měl ruku daleko od těla, ale myslím si, že s tímto momentem nemohl nic dělat.
61
Do pokutového území Monaca přiletělo hned několik centrů, jenže oba stopeři si vysoké míče pohlídali a nebezpečné situace odvrátili.
59
Po vstřelené brance se AS stáhlo před vlastní branku a bude se soustředit na obranu. Je vidět, že hosté mají pro dnešní duel splněno. Ovšem času mají domácí stále dostatek.
58
Caen chce očividně rychle vyrovnat, jenže Monaco výborně brání. Další útok domácího týmu končí na krajním obránci, jenž ve sprintu předběhl soupeře.
56
Monaco právě vstřelilo branku!
Lépe už to THOMAS LEMAR kopnout nemohl! Hostující hráč poslal z přímého kopu míč tak přesně, že se od tyče dostal za brankovou čáru. Vercoutre sice plachtil vzduchem, ovšem neměl šanci zasáhnout. Monaco se dostává do vedení a uvidíme, co nám předvede domácí celek.
55
Po lékařském ošetření se opět pokračuje, ale dle mého názoru mělo Monaco pokračovat v deseti. Ovšem hraje v plném počtu a navíc má právo přímého kopu z dobré pozice.
53
Na hrací ploše zůstal ležet krajní obránce Bessat. Ten dle opakovaného záběru byl trefen pěstí do zad. Opravdu nechutný moment v podání jednoho z hostujících hráčů. Jenže ani jeden z rozhodčích situaci neviděl, a tak se tento moment obejde bez karty!
52
Píšťalka hlavního sudího je opět v akci a domácí celek se opět musel bránit. Centrovaný míč mířil na zadní tyč, kde byl Da Silva, který nabízí soupeři rohový kop.
50
Hostující obránci neviděli žádného záložníka, a tak přišel pas na koho jiného než Traorého. Ovšem celou situaci pohlídal jeden ze stoperů, kterou nebezpečný pas odvrátil.
49
Monaco táhlo útok po levé straně a míč zamířil na Traorého do pokutového území, kde se hostující útočník prezentoval střelou přes obránce. Ovšem zakončení mířilo do míst, kde stál Vercoutre.
48
Ještě pro připomenutí! Domácí celek nastoupil k dnešnímu duelu v modrých dresech a hostující AS hraje v tradičních bílo-červených dresech. To je k těmto informacím vše a pojďme zpátky na zelený pažit.
47
Dle původních záběrů to vypadá, že ani jeden z hlavních trenérů nedal pokyn ke střídání, a tak pokračujeme v základních sestavách.
46
Hlavní sudí dal pokyn k zahájení druhého poločasu, čehož se ujali hostující hráči, Jenže ti po pár přihrávkách u půlící čáry přišli o balon.
46
Začal druhý poločas.
Hráči domácího celku už netrpělivě čekají na hrací ploše. Ovšem nikde se nám zpozdilo Manaco a také sudí, kteří už v útrobách stadionu dali pokyn k návratu na zelený pažit.
V prvním poločase jsme moc pěkných akcí neviděli a věřím, že všichni jsme od tohoto duelu čekali mnohem více. Domácímu SM se nedaří držet balon na polovině soupeře a dle průběhu musím hodnotit, že mírně lepším týmem bylo Monaco. To si v závěru poločasu připravilo dvě nadějné situace, které v síti neskončily. Uvidíme, co nám obě mužstva předvedou ve druhé pětačtyřicetiminutovce.
45+2
První poločas skončil.
45+1
Tak tato akce Monaca už volalo po brance! Míč do pokutového území dostal Costa, jehož pokus byl zastavený těsně před brankou. Vypadalo to, že se k dorážce dostane hostující hráč. Ten byl o balonu odstaven. Ovšem po celé akci se Costa opět rozčiloval a hlavní sudí mu hned dal najevo, že toto chování už nebude akceptovat.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.K postranní čáře přichází tedy čtvrtý sudí, který na tabulce ukazuje, že se bude hrát o dvě minuty déle.
44
Po pár vteřinách se opět hraje a u balonu byli domácí hráči, kteří míč ztratili na půlící čáře. Hosté se dostali k centru a v pokutovém území byl nejdůraznější Costa, ale jeho hlavička za moc nestála. Hostující hráč se po celé situaci rozčiloval, že nebyl nařízený rohový kop. Ovšem hlavní sudí dle opakovaných záběrů rozhodl správně.
42
Nepříjemná situace pro Monaco. Po odehrání míče se k zemi bez cizího zavinění skácel Moutinho. Ten se po lékařské pomoci zvedl, ale je vidět, že není zcela v pořádku. Troufnu si říct, že o poločase dost možná uvidíme první střídání.
41
Caen se opět hnalo do útočné akce, ale pomezní sudí, který měl před duelem problém s komunikačním zařízením zvedl praporek nad hlavu a hra se přerušuje.
40
Domácí kapitán dostal míč do druhé vlny a dostal se s ním až před pokutové území. Do chvíle než přišla přihrávka to vypadalo na výbornou akci, ale právě klíčový pas byl hodně nepřesný a zkazil celý dojem. Vše, co se událo před tím bude rychle zapomenuto.
38
Hostující sudí jen odevzdaně odchází od postranní čáry mezi náhradníky a je na něm vidět, že zatím není moc spokojený. Režisér tohoto duelu hned zabrala i domácího trenéra, který je zatím klidným a nedává emoce najevo.
37
Po delší době evidujeme útok domácího celku, který končí v náručích Subašiče. Ten si došel z branky pro vysoký pas a nedal tak soupeři žádnou šanci.
35
Domácí publikum bouří, jelikož vidělo ruku soupeře v pokutovém území. Ovšem hlavní sudí ukazuje, aby se hrálo dál. Dle opakovaných záběrů není možné celou situaci rozšifrovat.
34
Obrovská šance Monace zůstává neproměněná! Hosté se dostali k rohovému kopu, který zamířil na malé vápno, kde byli hned tři hráči v bílo-červených dresech. Ovšem Traoré neprve míč minul a následně místo rychlé otočky chtěl předvést nůžky, ale ani ty se mu nevydařily.
33
Domácí hráči předvádějí už po několikáté pěknou kličku. Nyní to byl N'Kololo, jenž ukázal povedenou "koloběžku", ale to podstatné mu uteklo k soupeři.
31
Vypadá to, že Monaco přebírá otěže zápasu. Sledovali jsme centr k levé strany, kde se k míči dostal Costa, ale jeho centr byl příliš vysoký. Následně se míč odrazil za pokutové území, ovšem následné zakončení bylo slabé a nepřesné.
30
Šance Monaca je u konce a v hlavní roli je Traoré! Hostující útočník nejprve otálel se střelou, a tak mu míč soupeř vypíchl. Jenže AS bylo stále u míče a přišla střela, kterou Traoré zastavil rukou.
28
Nutno přiznat, že nad děním na hrací ploše vítězí atmosféra v hledišti. I přes neatraktivní podívanou stále prozpěvují chorály a je radostí fanoušky poslouchat. No prostě každý si odneseme asi jiný požitek ze zápasu.
27
U postranní čáry vyhrál hlavičkový souboj domácí Bazile, ovšem míč zamířil k hostujícímu brankáři, který si pro něj doběhl.
26
Vypadalo to, že Caen se dostane k dalšímu nebezpečnému útoku, ale Seube nezvládl centr, jelikož ho namířil jen do zad prvního bránícího hráče. Ten se proti balonu otočil právě zády.
24
Monaco vymyslelo pas na jednoho z útočníků, ale míč mířil pod nohy Yahia. Už se zdálo, že má domácí obránci celou situaci pod kontrolou, ale ten se mi zamotal pod nohy a naštěstí pro něj zamířil k brankáři.
23
Domácí krajní obránce Bessat ukázal další pěknou stahovačku, kdy ošálil soupeře. Viděli jsme další světlejší moment tohoto střetnutí.
22
Monaco se po pár přihrávkách dostalo k centru z levé strany, kde byl sice tísněn Echiejile, ale dokázal odcentrovat. Krajní obránce směřoval míč těsně za malé vápno, ale Traoré se nechal předskočit.
21
Hostující AS kombinuje na vlastní polovině hrací plochy a bude hledat recept na domácí obranu. Ta se výborně s přihrávkami přesouvá.
20
Dvacet minut už je minulostí a přiznám se, že jsem očekával atraktivní duel. Ovšem realita je poněkud jiná a sledujeme spíše taktickou bitvu. Kromě jednoho nebezpečného zakončení jsme moc fotbalové krás neviděli.
19
Pěknou individuální akcí se prezentoval Féret, jenž se kličkou dostal přes dva soupeře, ale domácího kapitána zastavil třetí v pořadí. Po delší době sledujeme zajímavé dění na zeleném pažitu.
18
Zloba už je pryč a opět se prozpěvují chorály. Caen dlouho kombinoval na vlastní polovině hrací plochy, jenže opět přišla nepřesná přihrávka. Jenže celou situaci zastavuje praporek pomezního sudího, který viděl Traoréa v ofsajdovém postavení.
17
Hlediště se opět zlobí, jelikož pomezní rozhodčí ukazuje autové vhazování pro jejich týmu. Ovšem z opakovaného záběru bylo vidět, že opravdu se poslední dotkl míče domácí hráč.
15
Monaco si vybojovalo právo přímého kopu. Téměř všichni očekávali centr do šestnáctky, jenže Moutinho vymýšlel kulišárku přihrávkou do lajny. Tu zachytil jeden z bránícího hráčů, který stál nejblíže balonu.
14
Domácí příznivci se rozčilují, jelikož těsně za pokutovým územím upadl Silva. Ten pádu hodně přidal a také hlavní sudí mu ukazuje, aby se okamžitě zvedl ze zeleného pažitu.
13
Napadání hostujícího celku je opět nepříjemné, jenže tentokrát se z toho SM dostalo velice dobře. Ovšem přechod přes půlící čáru se mu moc nevyvedlo a bude se muset opět bránit.
12
Obrana Monaca zastavila další útok soupeře. Ovšem musím konstatovat, že tempo hry poněkud opadlo. Duelu by pomohla rychlá branky a většině z nás bude jedno, kdo by jí dal.
11
Caen dobře brání, ale zatím mu nefungují přihrávky na polovině soupeře. Jde o lehčí přihrávky, ovšem domácí hráč najde vždy nohu soupeře. No, snad uvidíme brzy zlepšení.
10
Hostující AS uklidňuje tempo hry kombinací mezi obránci a budeme sledovat postupný útok. Z ničeho nic přišla přihrávka na Traoréa, který míč nezachytil na hrací ploše.
9
Po zákroku na Moutinha se zvedli hned dva náhradní hráči, kteří se intenzivně rozcvičují. Ovšem hostující hráč už je na hrací ploše a přenáší hru přesným pasem.
8
Na hrací plochu spěchají lékaři Monaca a s Moutinhem to nevypadá nijak růžově. Ovšem hostující hráč už vstává a míří za postranní čáru, kde bude ještě doléčen.
7
O balon bojují oba celky ve středu hrací plochy, kde se objevilo několik nepřesností. Po jednom ze soubojů zůstal ležet na zeleném pažitu s bolestivou grimasou hostující Moutinho.
6
V ochozech stadionu panuje výborná divácká kulisa. Diváci prozpěvují chorály a sledujeme už od úvodních minut kvalitní hru.
5
Přímý kop byl rozehrán z pravé strany, kde se k němu postavil Lemar, jehož centrovaný balon mířil na přední tyč, kde byli bránící hráči.
4
Hostující AS vytáhlo napadání rozehrávky soupeře vysoko a musela přijít přihrávka domácího obránce až na brankáře, jehož výkop letěl k soupeře. Ten si po několika metrech vybojoval faul a Monaco zůstává u míče.
2
Hned v úvodu zápasu registrujeme velkou šanci domácího celku! Hra byla přenesená přes celou šířku hrací plochy, kde byl rozběhnutý Bessat, jehož střelu srazil těsně nad branku bránící hráč. Pokus sice rozvlnil síť, ale z jiné strany než by si hráči v modrých dresech přáli.
2
Domácí celek z Caen dnes nastupuje v modrých dresech a hostující Monaco zvolilo své tradiční bílo-červené dresy. Oba celky výborně poznáme, a tak se pojďme už věnovat dění na hrací ploše.
1
Hlavní rozhodčí dnešního duelu pan Turpin se podíval ještě jednou na hodinky a dal pokyn k zahájení zápasu. úvodního výkopu se chopili domácí hráči, kteří tedy mají právo prvního útoku.
1
Už to vypadalo, že hlavní sudí zahájí dnešní utkání, ale jeden z jeho asistentů měl problémy s komunikačním zařízením a výkop se o pár minut zpozdí. Hlavní sudí i jeho asistent se odebrali do kabin, aby byla technika vyměněná.
1
Utkání právě začalo.
Do utkání zbývá už jen pár minut a nervozita přibývá. Atmosféra houstne a to naznačuje, že nás čeká opravdu velké utkání. Hosté jsou pověstní dobrou obranou a rychlým přechodem do útoku. Jenže domácí chtějí do pohárové Evropy. Takže se pohodlně usaďte a pojďme se společně bavit kvalitním fotbalem.
Úvodní sestavy:

SM Caen: Vercoutre – Bessat, Da Silva, Adéoti, Yahia, D. Appiah – Bazile, Féret (C), Seube, N'Kololo – Rodelin.
Náhradníci: Reulet – Ben Youssef, Louis, Makengo, Leborgne, Raineau, Kouakou.

AS Monaco FC: Subašič – Echiejile, R. Carvalho, Wallace, Fabinho – Toulalan (C), Moutinho, Lemar – Costa, L. Traoré, B. Silva.
Náhradníci: Nardi – Love, Carrillo, Bakayoko, Raggi, Lottin, A. Touré.

Rozhodčí: Turpin – Cano, Danos.
Dobrý páteční večer! Je den před víkendem a ten jako vždy patří předehrávkám evropských lig, francouzská Ligue 1 není výjimkou. Za pár okamžiků vám představím soupisky obou soupeřů pro dnešní duel. Doufejme, že nás čeká atraktivní podívaná plná útočných akci. Oběma soupeřům jde o hodně a uvidíme, který se bude po devadesáti minutách radovat z vítězství.
Dle původního krátkého představení obou soupeřů je jasné, že nás čeká atraktivní duel. Oba celky mají, co nabídnout a očekává se přelévání hry. Duel startuje ve 20 hodin 30 minut a doufám, že se budete v moji přítomnosti dobře bavit. Utkáním vás provede Michal Luxa.
SM Caen

Domácí tým se nachází na čtvrtém místě tabulky, když získal dvaačtyřicet bodů. Caen potřebuje nutně vyhrát, jelikož tabulka je hodně vyrovnaná a náskok tohoto týmu na dvanáctou příčku je pouhých pět bodů. SM v posledních pěti zápasech dvakrát vyhrálo a třikrát odcházelo poražené. Nejlepším střelcem celku je Andy Delort, jenž se prosadil desetkrát.
AS Monaco FC

AS se nachází v horních patrech tabulky a konkrétněji na druhém místě, kde má náskok osmi bodů a zároveň ztrácí propastných třiadvacet bodů. Monako v předešlých duelech nasbíralo padesát bodů a v posledních pěti zápasech nepoznalo hořkost porážky. Nejlepším střelcem týmu je Bernardo Silva, který soupeřův vsítil pět branek.
Vítám vás u předehrávky devětadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž uvidíme SM Caen a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
4.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. St. Etienne 3 3 0 0 6:0 9
2. Rennais 3 2 1 0 7:4 7
3. Monaco 3 2 1 0 5:3 7
4. Lille 3 2 1 0 3:1 7
5. Montpellier 3 2 0 1 6:4 6
6. Nice 3 2 0 1 5:4 6
7. Lens 3 2 0 1 5:4 6
8. Angers 3 2 0 1 2:2 6
9. Marseille 3 2 0 1 4:4 6
10. Bordeaux 3 1 2 0 2:0 5
11. Lyon 3 1 1 1 5:3 4
12. Nantes 3 1 1 1 3:3 4
13. Nîmes 3 1 0 2 7:6 3
14. Lorient 3 1 0 2 5:6 3
15. Paris SG 3 1 0 2 1:2 3
16. Stade Brest 3 1 0 2 4:7 3
17. Reims 3 0 1 2 2:4 1
18. Metz 3 0 0 3 0:3 0
19. Dijon 3 0 0 3 1:7 0
20. Štrasburk 3 0 0 3 1:7 0
Články odjinud