To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Do utkání vstupovali v roli favoritů domácí, jenže těm se zápas vůbec nepovedl. Zachraňující se Toulouse bylo lepší a nebýt dnes skvělého Ruffiera v bráně ASSE, mohli si hosté odvézt dokonce všechny body. I bod ale může hrát důležitou roli v boji o záchranu v lize.
90+3
90+2
Bude se kopat od branky Toulouse.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90+1
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Óscar Trejo.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, hraje se stále bez gólů, hosté ale mají tlak.
89
Hosté s míčem na polovině soupeře, domácí se urputně brání.
87
Sám Regattin tento roh rozehrál, ale míč končí znovu mimo hřiště, tentokrát je z toho autové vhazování pro Toulouse.
86
Diváci pískají, Toulouse má zásluhou Regattina roh z pravé strany!
85
Lemoine odkopává míč od vlastního vápna, hosté nyní několikrát nebezpečně zahrozili, podaří se jim využít "přesilové hry"?
83
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Somália, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.
81
Je tu posledních deset minut tohoto utkání, v němž se dávaly velké šance domácím, kteří se ale zatím gólově nedokázali prosadit.
79
Posléze ale Ninkov nepřesně centruje z pravé strany, míč má Ruffier.
79
Již se opět hraje, Diop rozehrál volný kop hostů.
77
Červenou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne) za ostrý faul u půlící čáry na Somáliu, to je výrazná komplikace pro domácí tým.
75
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Alexander Søderlund.
74
Od Ruffiera začíná další útočná akce domácích, kteří se zatím těžko prosazují přes pozornou defenzivu soupeře.
72
Valentin Eysseric zakončoval ve vápně Toulouse, ale míč skončil zhruba metr vedle branky.
70
Čeká nás posledních dvacet minut dnešního utkání, v němž stále na první gól čekáme.
68
Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru, nakonec hosté dostávají míč na zem.
67
Z levé strany rozehrál roh Toulouse Regattin, ale míč si ze vzduchu stahuje Ruffier.
66
A nakonec musel bránící Catherine odvracet na roh!
65
Regattin neodcentroval z pravé strany, míč skončil v autu, hosté však budou moci vhazovat.
64
Hosté se v pohodě ubránili a již znovu útočí po pravé straně.
63
Eysseric vybojoval roh pro svůj tým, který také sám rozehraje z levé strany.
62
Odkop od branky Toulouse, míč se dostává až na polovinu soupeře.
61
Eysseric již rozehrál, ale hodně nepřesně, míč nakonec končí v rukavicích Lafonta.
60
Domácí budou rozehrávat volný kop z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky soupeře.
59
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Jean-Armel Kana-Biyik.
57
Hosté na polovině soupeře, mají autové vhazování z levé strany.
56
Hraje se ve středu hřiště, míč mají domácí.
54
Autové vhazování domácích, z levé strany vhazuje Benoît Assou-Ekotto.
53
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Malcuit, přichází Romain Hamouma.
53
Domácí se ubránili a sami zkusili zaútočit, jenže vše skončilo ztrátou míče.
52
Volný kop Toulouse, rozehrává Regattin z pravé strany, daleko od branky ASSE.
50
Míč má znovu Lafont, který chtěl rychle rozehrát, ale rozmyslel si to.
49
Alban Lafont má míč a rozehrává od své branky.
48
Steeve Yago vhazuje z levé strany, ale míč získávají, alespoň na krátko, domácí.
47
Somália sice stihl poslat míč před branku ASSE, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas končí bez gólu, ani jeden tým nedokázal skórovat, ale více ze hry mají, velmi překvapivě, hosté, kteří měli k dispozici i pokutový kop, jenže ten nedokázali proměnit. Domácí hrají hodně zakřiknutě a přítomní diváci snad ani nevěří vlastním očím.
45+1
45+1
Žlutou kartu dostává Steeve Yago (Toulouse FC).
43
Žlutou kartu dostává Issa Diop (Toulouse FC).
41
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehraje Regattin.
40
Je tu posledních pět minut prvního poločasu, stav je stále nerozhodný 0:0 a to i po akci Nolana Rouxe, který si viditelně šel pro faul v pokutovém území soupeře, což sudí neodpískal.
39
Útočný faul Eysserica dává míč hostům, kteří rozehrávají.
38
Lafont má míč ve své moci a bude rozehrávat od branky Toulouse.
36
Do vápna Toulouse směřuje centr z pravé strany, ovšem nikdo v zelenobílém tam nebyl, kdo by mohl zasáhnout.
35
Diop fauluje na vlastní polovině a Eysseric rozehrává v blízkosti půlící čáry.
34
Po delší době akce domácích, Lemoineovi ale "utíká" míč do autu.
33
Ta ale následně o míč přichází a hrát tak mohou opět hosté.
32
Dlouhý nákop hostů dopředu, míč ale získává defenziva domácích.
31
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Moustapha Bayal Sall, přichází Florentin Pogba.
30
Žlutou kartu dostává Jérémy Clément (AS Saint-Étienne).
28
Diváci pískají, hosté jsou v úvodu zápasu lepší, domácí jsou v podstatě stále pod tlakem.
26
Hosté znovu získávají převahu a Ruffier si rozhodně na nedostatek práce stěžovat nemůže.
24
Hosté se již radovali z gólu, ale ten nebyl uznán pro ofsajd Ben Yeddera.
23
Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).
19
Domácí budou vhazovat z levé strany, na své polovině.
17
Domácím se nyní nabízí možnost rozehrát volný kop z levé strany, z nějakých pětadvaceti metrů.
16
Škoda, fauly nám nyní nepříjemně kouskují hru, která tak ztrácí náboj z prvních minut.
14
Nakonec je z toho rohový kop Toulouse, který Regattin rozehraje z pravé strany.
12
Eysseric rozehraje volný kop hostů
10
Prvních deset minut nabídlo zajímavou fotbalovou podívanou, sice je to stále 0:0, ale hosté již měli na svých kopačkách minimálně dva góly!
7
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
5
Ale Wissam Ben Yedder (Toulouse FC) neproměňuje pokutový kop, Ruffier v úvodu zápasu září jako jasná kometa!
5
Ale pozor, Braithwaite padá v pokutovém území po zákroku Clémenta a je z toho pokutový kop pro Toulouse!
4
Hosté útočí, Baithwaite v šanci, ale Ruffier znovu vyráží.
2
Hned v úvodu zápasu předvedl skvělý zákrok domácí gólman Ruffier, který zneškodnil hlavičku Braithwaiteho.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin, Bayal Sall, Malcuit – Théophile-Catherine, Lemoine, Clément, Cohade, Assou-Ekotto – Eysseric – Roux.
Náhradníci: Moulin – Pajot, Tabanou, Selnaes, F. Pogba, Hamouma, Søderlund.

Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Tisserand, Ninkov – Somália, Blin – Regattin, Didot, Braithwaite – Ben Yedder.
Náhradníci: Goicoechea – Kana-Biyik, Akpa-Akpro, Sirieix, Spajić, Trejo, Bodiger.

Rozhodčí: Jaffredo – Philippe, Chevreux.
TOULOUSE FC

Hosté mají zcela opačné starosti, než jejich hostitel. Pro Toulouse je situace již hodně kritická, tři kola před koncem ligy totiž na předposledním místě ztrácí již čtyři body na záchranu! Neúspěch dnes na hřišti rozjetého Saint-Étienne zřejmě ještě nebude rozhodující, sedmnácté Ajaccio totiž také zřejmě těžko přiveze body z hřiště druhého Lyonu.
AS SAINT-ÉTIENNE

ASSE se v lize rozjelo na plný plyn a v posledních kolech kosí jednoho soupeře za druhým! Po prohře 0:2 na hřišti Guingampu přišla pětizápasová vítězná série, kterou budou chtít domácí prodloužit i v dnešním utkání. Díky bodům z této série se ASSE dostalo reálně do boje o evropské poháry!
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AS SAINT-ÉTIENNE přivítá na Stade Geoffroy-Guichard v Saint-Étienne TOULOUSE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.