To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Domácí slaví cenné vítězství, když o třech bodech rozhodli ve druhém poločase. Po tom prvním vedli hosté, kteří první půli zvládli naprosto profesorsky, ovšem ve druhé půli jako by ztratili půdu pod nohama, domácí byli od začátku aktivnější a nakonec ještě svůj tlak zesílili poté, co byl v 51. minutě vyloučen hostující Jorginho. Od té doby bylo na trávníku jen jedno mužstvo, byť se hosté ještě v závěru pokusili o vyrovnání, což se jim nepodařilo.
90+3
90+3
Sudí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby, které za malý okamžik vyprší, hosté stále marně dotahují jednobrankovou ztrátu.
90+1
Steve Mounié (Montpellier) posílá míč nad branku, další rychlý brejk domácích.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí těsně vedou, udrží vedení až do konce?
89
Souleymane Camara (Montpellier) sprintuje s míčem do vápna soupeře, tam ho zastavil Kévin Malcuit a nedovolil mu zakončit, vše bylo v souladu s pravidly.
88
Souleymane Camara (Montpellier) v ofsajdu, hosté rychle rozehrávají.
86
Volný kop ASSE, z levé strany, na polovině soupeře, míč propadl těsně vedle branky HSC!
85
Ryad Boudebouz (Montpellier) poslal míč z levé strany do vápna, kde se ale nedokázal srovnat na střelu Souleymane Camara.
84
Odkop od branky ASSE, které stále ještě živí naději na body, byť aktuálně ztrácí jeden gól.
82
Rohový kop domácích, Ryad Boudebouz (Montpellier) rozehrává z pravé strany, ale hosté se ubránili.
81
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nordi Mukiele, přichází Daniel Congré.
80
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Henri Saivet, přichází Vincent Pajot.
79
Domácí se nyní soustředí na rychlé brejky, hosté se snaží co nejvíce útočit a tím samozřejmě otevírají okénka v defenzivě.
78
Paul Lasne (Montpellier) pálí z nějakých pětatřiceti metrů, ale Stéphane Ruffier v pohodě chytá.
77
Laurent Pionnier (Montpellier) se zapojuje do rozehrávky svého týmu, který se nyní stahuje na svou polovinu.
74
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Romain Hamouma.
74
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Robert Berić.
73
Domácí s míčem u půlící čáry, většinu útočných akcí nyní domácí vedou po pravé straně, přes Souleymaneho Camaru.
72
Od Laurenta Pionniera začíná další akce Montpellieru, který jako by po druhém gólu ubral plyn.
71
Laurent Pionnier (Montpellier) musí zasahovat po střele Kévina Monnet-Paqueta, která byla taková trochu utajená, ale gólman HSC byl připraven.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, domácí vyjádřili svou převahu druhým gólem, co na to hosté?
68
Montpellier právě vstřelil branku!
To se povedlo až nyní, kdy po parádní přihrávce Skhiriho skóruje STEVE MOUNIÉ z hranice malého vápna.
67
Další šance domácích, pas Camary dokázal Stéphane Ruffier zasáhnout takže dobíhající Steve Mounié (Montpellier) nedokázal míč zasáhnout a poslat do branky.
66
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Souleymane Camara.
64
Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
62
Domácí znovu na útočné polovině, Ellyes Skhiri (Montpellier) pálí z dálky, ale branku netrefuje.
62
Statistika držení míče – 57% : 43%.
61
Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) rozehrává od své branky, míč směřuje na útočnou polovinu, kde ho ale získávají domácí.
60
Stéphane Sessègnon (Montpellier) rozehrál z levé strany, hosté se ubránili, ale míč zůstává v držení hráčů HSC.
59
Paul Lasne (Montpellier) táhne útočnou akci po levé straně, nakonec vybojoval rohový kop.
58
Ryad Boudebouz (Montpellier) centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje do tyče Steve Mounié!
56
Odkop od branky Saint-Étienne, které se nyní dostává pod tlak domácího týmu.
55
Nordi Mukiele (Montpellier) centruje z pravé strany do vápna ASSE, tam ale míč odhlavičkovává bránící Léo Lacroix.
Dnešní utkání sleduje 12 465 diváků.
53
Domácí s míčem u půlící čáry, následuje nepřesný nákop na levou stranu, kdy míč končí v autu.
51
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jorginho (AS Saint-Étienne) a hosté se budou bránit o deseti.
49
Domácí vyrovnávají, po přihrávce Mbenzy se z pravé strany trefuje PAUL LASNE.
48
Ofsajdem končí útočná akce domácích, byl to téměř dvoumetrový ofsajd, Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) rozehrává.
46
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Keegan Dolly, přichází Paul Lasne.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Jordan Veretout (Saint-Étienne) rozehrál z levé strany, ale míč končí v náruči Pionniera, hned poté první půle končí. Hosté vedou na hřišti Montpellieru 1:0 a zatím potvrzují roli favorita.
45+2
45+1
Ještě rohový kop z levé strany, pro ASSE.
45
Sudí nastaví ještě minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
44
Míč získávají hosté, kteří postupují na polovinu soupeře, pak se ale vrací míč dozadu, do obrany.
42
Nordi Mukiele (Montpellier) vystihl přihrávku na útočné polovině a domácí se díky tomu dostávají do útoku.
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, Laurent Pionnier rozehrává od branky Montpellieru.
39
Hlavičkové souboje na polovině ASSE, hosté úspěšnější, dostávají míč na polovinu soupeře.
38
Ryad Boudebouz (Montpellier) se dostal k odraženému míči před pokutovým územím soupeře a vypálil velmi zdařile, míč se stáčel k brance, ale nakonec skončil těsně vedle.
37
Statistika přesnosti přihrávek – 80% : 74%.
36
Kévin Malcuit (Saint-Étienne) s míčem na pravé straně, na útočné polovině, nakonec pálí z nějakých pětatřiceti metrů Nolan Roux (Saint-Étienne), ale Laurent Pionnier chytá.
35
Hosté byli v posledních minutách zatlačeni na vlastní polovinu, Montpellier se snaží o vyrovnání.
33
Keegan Dolly (Montpellier) se z levé strany dostal na hranici vápna, odkud vypálil na branku ASSE, kde je stále pánem Stéphane Ruffier.
32
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině, ale míč se vrací do obrany.
30
Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) si pohlídal volný kop soupeře, kdy míč dolétl až před branku.
29
Na trávníku nám trochu přiostřuje, sledujeme spoustu faulů, naposledy na domácího Nordi Mukieleho.
27
Stéphane Sessègnon (Montpellier) rozehrál z levé strany, zkusil to přímo na branku, Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) míč chytá a bude moci rozehrát.
26
Žlutou kartu dostává Jorginho (AS Saint-Étienne) za faul na Roussillona, volný kop pro Montpellier, z levé strany, u pokutového území ASSE.
25
Hraje se ve středu hřiště, hosté zatím nepouští domácí do blízkosti vlastní šestnáctky a v podstatě kontrolují průběh zápasu.
24
Žlutou kartu dostává Stéphane Sessègnon (Montpellier HSC).
23
Domácí pod tlakem, v rozehrávce, vše vyřešil dlouhý nákop na levou stranu, ale míč končí u Ruffiera.
22
Zajímavá akce domácích, kdy ale nedokázal Steve Mounié (Montpellier) zpracovat míč ve vápně jedním dotekem a vystřelit, tak přihrál před vápno, odkud vypálil Stéphane Sessègnon, jenže ten branku vůbec netrefil.
21
Útočným faulem končí akce Saint-Étienne, míč mají domácí, kteří jdou po levé straně postupují dopředu.
20
Ze vzdálenosti 37,5 metrů rozehrává Jordan Veretout (Saint-Étienne), míč ale končí vedle branky Montpellieru, roh pro ASSE.
20
Ellyes Skhiri (Montpellier) fauluje na své polovině Henri Saiveta, volný kop pro ASSE.
19
Florentin Pogba (Saint-Étienne) vhazuje z levé strany, na útočné polovině, hosté ale nyní nemají tolik prostoru na kombinaci.
17
Nordi Mukiele (Montpellier) s míčem na pravé straně, netroufá si na postup dopředu, nakonec domácí ztrácí míč.
16
Statistika držení míče – 47% : 53%.
15
Jordan Veretout (Saint-Étienne) rozehrál z pravé strany, míč ale končí na opačné straně v autu, hosté však zůstanou u míče.
14
Další akce hostů na útočné polovině, Kévin Malcuit (Saint-Étienne) vybojoval rohový kop pro ASSE.
12
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Jak může být fotbal jednoduchý! Z velké dálky rozehrál volný kop ASSE Kévin Monnet-Paquet, míč dolétl až do vápna, kde se dokázal prosadit KÉVIN MONNET-PAQUET, který výtečným obloučkem překonal Laurenta Pionniera.
10
Míč na polovině Montpellieru, za míčem sprintuje Nolan Roux (Saint-Étienne), ale míč nestihl míč na hrací ploše.
8
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
7
Jordan Veretout (Saint-Étienne) rozehrál z pravé strany, míč letí před branku, kde hlavičkuje jeden z útočníků ASSE, ale míč letí nad branku.
6
Rohový kop pro ASSE, hosté rozehrají z pravé strany.
5
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.
4
Obránce ASSE odvrací pas soupeře z levé strany, míč však znovu získávají domácí.