Střely mimo: 7:3.
Rohy: 5:4.
Ofsajdy: 4:3.
Fauly: 11:13.
Je za námi konec zajímavého utkání. V prvním poločase poslal do vedení domácí Dia, jenže v tom druhém se hostům povedlo otočit vývoj skóre. Nejprve se prosadil po hodině hry de Préville, deset minut před koncem zápasu rozhodl Lopes.
90+5
90+4
Eder podržel míč, který sice získali nakonec domácí, ale aspoň dokázal pro svůj celek ušetřit několik cenných vteřin.
90+3
Enyeama vykopl míč na polovinu hřiště, domácím strašně rychle ubíhá čas.
90+2
Lopes běžel se svým spoluhráčem proti jedinému obránci, autor druhé branky chtěl přihrát svému kolegovi do prázdné branky, ale pokus byl sražen na roh. Z něj nic nebezpečného pro domácí nebylo.
90+1
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Hráči Nancy zahrávali rohový kop, z brankové čáry míč vyhlavičkoval jeden z obránců Lille!
89
Domácí zastavil v pohybu vstříc brance soupeře rozhodčí, který si správně všiml ofsajdu. Vypadá to, že tohle by mohli hosté zvládnout. Ke třem bodům mají čím dál tím blíže!
88
Dvě minuty před koncem utkání drží míč hosté. Snaží se ubránit jednogólový náskok.
87
Nakonec jsem se zmýlil. Místo rohového kopu domácí hráli autové vhazování, ale přestože míč letěl do vápna skoro jako centr, nebyla branka Lille ohrožena.
86
Cuffaut (NAN) a de Préville (LIL) vidí za vzájemnou strkanici žlutou kartu.
86
85
Ve vápně se začali fotbalisté postrkovat, opravdu se přiostřuje! Mám pocit, že konec utkání bude zajímavý.
84
Domácí fotbalisté se dostali do zajímavé příležitosti, vše nakonec končí jejich rohovým kopem.
82
Lille právě vstřelilo branku!
Neskutečné, z následného protiútoku se totiž dokázali prosadit hosté! Míč se rychle dostal až k vápnu Nancy, byť Eder o něj přišel, tak se odrazil doleva, kam si naběhl RONY LOPES, kterému nedělalo problém uklidit míč za Černika – 1:2!
81
Domácí se skoro dočkali, nicméně Hadjiho vychytal skvělý Enyeama!
80
Míč do hry poslal Enyeama. Získali jej ale domácí, kteří spěchají do útoku.
79
Za nějakých deset minut bude konec, dokáže jeden z celků strhnout body na svou stranu?
78
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Alexis Busin.
77
Pedretti (NAN) sestřelil na polovině Corchiu. Za svůj zákrok uviděl žlutou kartu, situace ale vzbudila emoce. Následně byl žlutě potrestán i Cétout (NAN), a to za výroky proti rozhodčímu.
77
76
Diagne se skvěle vrátil a vykopl míč unikajícímu Lopesovi na rohový kop. Z něj se nic nebezpečného pro branku Nancy neurodilo.
75
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Alou Diarra, přichází Benoît Pedretti.
74
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Yves Bissouma.
73
Z tribun se ozývá pískot, fotbalisté Lille si zhruba dvě minuty v kuse přihrávali mezi sebou na vlastní polovině.
72
Hosté budou brzy potřetí střídat. Nyní drží míč stále na své polovině.
71
Dvacet minut do konce drží míč na své polovině hosté, obránci Lille kombinují mezi sebou.
70
Cetout mohl poslat domácí do vedení, ale neproměnil solidní příležitost! Míč dostal na hranici penaltového puntíku, jenže mířil vedle.
69
O míč se opět bojuje na polovině hřiště, kdo jej ukořistí?
68
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Christophe Mandanne, přichází Youssouf Hadji.
68
Po jednom ze soubojů zůstal na zemi ležet Mandanne, vypadá to s ním vážně. Už v prvním poločase se skoro zranil, teď už určitě nedohraje.
67
Domácí se snažili překonat obranu hostů, ale bohužel pro ně se provinili ofsajdem, takže přišli o možnost pokračovat vstříc brance soupeře.
66
Žlutou kartu dostává Rony Lopes (Lille OSC).
65
Domácí se dostávají k solidnímu přímému kopu po faulu Lopese, jsem si celkem jistý, že fotbalista hostů dostane žlutou kartu.
63
DE PRÉVILLE se postavil k pokutovému kopu se vší odpovědností a krásné ho proměnil. Střílel napravo ze svého pohledu, brankář skočil na druhou stranu – 1:1!
62
Kishna vletěl do pokutového území, kde jej podrazil Diarra. Jednoznačná penalta pro hosty.
62
Penalta pro Lille!
61
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rio Mavuba, přichází Ricardo Kishna.
60
Hodina hry je za námi, čas se pomalu krátí a domácí stále vedou o jednu branku.
59
Hosty zastavil v protiútoku hvizd rozhodčího, který odpískal ofsajd Lille.
58
Domácí mají opět míč na svých kopačkách a snaží se dostat do zakončení.
57
Neskutečné! Dia střílel zpoza branky, ale Enyeama jej bravurně vychytal! Brankář Lille podržel svůj tým ve hře o body.
56
Mandanne nedokázal zpracovat dlouhou přihrávku, jinak by zřejmě mohl pomýšlet na samostatný únik vstříc soupeřovu branku.
55
Už to vypadalo, že domácí vybojují aut blízko branky soupeře, ale postranní rozhodčí ukázal, že vhazovat budou hráči Lille.
54
Nyní se o míč bojuje ve středu hřiště, je za námi skoro deset minut z druhého poločasu.
53
Cuffaut to udělal pěkně. Obehrál soupeře, navedl si míč na střelu a pravačkou mířil těsně vedle!
52
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Marko Baša, přichází Junior Alonso Mujica.
51
Baša po hlavičkovém souboji dopadl špatně na zem, je ošetřován lékaři. Vypadá to, že se snaží vstát, pravděpodobně odkulhá za postranní čáru.
50
Benzia centroval z pravé strany, na míč si vyskočil Baša, jenže bohužel pro hosty mířil vysoko nad.
49
A právě Maouassa (NAN) je prvním hráčem v utkání, který vidí žlutou kartu. Domácí fotbalista tvrdě sestřelil po lajně unikajícího Corchiu.
48
Míč se později k domácím opět dostal a po faulu na Marchettiho se kopal přímý kop. Ze zhruba třiceti metrů kulatý nesmysl napálil Maouassa, ale mířil vedle.
47
Maouassa se provinil útočným faulem, takže fotbalisté Nancy přišli o míč.
46
Je za námi první poločas, do šaten jdou určitě spokojenější fotbalisté Nancy, kteří vedou od 31. minuty, kdy se prosadil Dia. Hráči AS jsou dnes opticky lepší. Uvidíme, co se stane ve druhé půli.

Držení míče: 39% – 61%
Střely (na branku): 7 (1) – 5 (2)
45+1
45+1
Rozhodčí nastavuje jednu minutu, ta se právě začala.
45
Mandanne dostal krásnou přihrávku za obranu, byla však delší, než by potřeboval.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu. Tipuji, že by měl rozhodčí něco nastavit nad rámec řádné hrací doby.
44
Míč mají domácí, snaží se kombinovat s rozvahou – hlavně neinkasovat!
43
Na druhé straně zvládl Černikov nebezpečnou situaci a v klidu odkopl míč na polovinu hřiště.
42
Po chybě Mavuby pelášil sám na brankáře Marchetti, ale své sólo nedokázal zakončit střelou mezi tři tyče!
41
Tlak do branky nebyl zužitkován, takže Enyeama bude odkopávat z vápna do hry.
40
Cetout vybojoval proti přesile soupeřů rohový kop, hostům se to příliš nezdá, ale rozhodnutí sudího neovlivní.
39
Opět se o míč bojuje ve středu hřiště. Oba týmy se snaží si jej ukořistit pro sebe.
38
De Preville to vzal na sebe, vybojoval alespoň autové vhazování blízko branky Černika.
37
Domácí zbytečně přišli o míč, takže hosté budou mít šanci na srovnání stavu, což nebude proti pozorné obraně Nancy lehká záležitost.
36
Lopes napřáhl z dálky, jenže jeho pokus neměl dostatečnou razanci. Navíc mířil vedle.
35
Deset minut před koncem prvního poločasu vedou domácí Nancy nad Lille po gólu Dia 1:0!
34
Mandanne schytal v osobním souboji o míč ránu do obličeje a skácel se k zemi. Rozhodčí ovšem nikoho žlutou kartou nepotrestal.
32
Hosté následně rychle spěchali do útoku, jenže zatím se jim nepovedlo ohrozit branku soupeře.
31
Nancy právě vstřelilo branku!
Domácí jdou přeci jen do vedení. Z levé strany přišel krásný centr, který ISSIAR DIA s přehledem zužitkoval – 1:0!
30
Už už se mohl Mandanne prokličkovat do vápna, jenže stopku mu ukázal perfektním obranným zákrokem Baša.
29
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba patnáct minut. Benzia je ošetřován místo trávník, bude pokračovat?
28
Benzia zůstal po souboji s Diarrou ležet, vypadá to, že schytal nějakou ránu do obličeje.
27
Enyeama pomohl svému celku s rozehrávkou. Aktuálně hra nemá prakticky žádné tempo.
26
Míč měli na svých kopačkách fotbalisté Nancy, ale nic podstatného nevymysleli. Zatím si stále přihrávají na vlastní polovině.
25
Hosté obléhají pokutové území soupeře, ale zatím se k ničemu nemohou dostat.
24
Domácí se mohli dostat do vedení, jenže po centru z pravé strany chyběly jednomu z nabíhajících hráčů Nancy centimetry, aby míč poslal do branky!
23
Enyeama chytil dlouhý centr směřovaný na Mandanneho a rychle rozehrál.
22
Do protiútoku se hnali fotbalisté Lille, jenže centr zprava odklidila pozorná obrana domácích.
21
Míč směřoval do vápna, vyskočil si na něj Soumaoro, ale bohužel pro hosty nedokázal poslat kulatý nesmysl za Černika.
21
Diagne šikovně odkopl míč před Ederem, útočník Lille vybojoval alespoň rohový kop.
20
Cetout se dostal ke střele ve vápně, ale branku přestřelil. Enyeama nemusel dávat pozor, míč letěl opravdu vysoko nad.
19
Domácí mají v posledních vteřinách míč na kopačkách častěji, ale dosud nedokázali ohrozit branku soupeře.
18
Amadou fauloval takticky na polovině, takže přerušil protiútok Nancy.
16
Přímý kop pro Lille po faulu Diarry na Benziu. Rozehrávky se ujal Corchia, ale míč překopl vysoko nad.
15
Šikovně to udělal Dia, jeho střela z pravé strany vápna byla sražená, následně se provinil útočným faulem.
14
Enyeama poslal dlouhý míč z vlastního vápna. Ani jeden z brankářů zatím nemusel řešit nebezpečnou situaci.
13
Akce hostů skončila velmi rychle. Eder se dle mínění rozhodčích dopustil ofsajdového postavení.
12
Opět se o míč bojuje na středu hřiště. K vidění je dost chyb v rozehrávce na obou stranách.
11
Mandanne je zpět na nohou, vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře. Pro jistotu se začali rozcvičovat náhradníci Nancy za postranní čárou.
10
Rozhodčí přerušil hru. Brankář Lille pomáhá zraněnému útočníkovi soupeře.
9
Mandanne špatně došlápl v souboji o míč a vypadá to, že se zranil.
8
Zleva před branku centroval De Preville, bohužel pro hosty míč srazil obránce na roh, ze kterého nic nebylo.
7
O míč se bojuje na středu hřiště. K vidění není moc pěkný fotbal.
6
Enyeama předvedl první zákrok. Po centru z pravé strany to zkusil patičkou Mandanne, ale pohořel.
5
Dlouhý míč neměl šanci Dia zachytit, pokračovat ve hře bude Enyeama, jenž musí vykopnout míč ze země.
4
Domácí na nějakou dobu dokázali zatlačit svého soupeře na jeho polovině, ale k ohrožení branky to nevedlo.
3
Z vlastní poloviny poslal Mavuba dlouhý balon za obranu Nancy, ale Lopes na něj nedosáhl.
2
Míč se dostal k brankáři domácího týmu, který jej dlouhým pasem posílá kupředu.
1

AS Nancy-Lorraine: Černik – Cuffaut, Diagne, Cabaco, Muratori – Cétout, Diarra, Marchetti (C) – Dia, Mandanne, Maouassa.
Náhradníci: N'Dy Assembé – Coulibaly, Busin, Hadji, Pedretti, N'Guessan, Chrétien.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Soumaoro, Baša, Béria – Amadou, Mavuba (C) – Lopes, Benzia, de Préville – Éder.
Náhradníci: Maignan – Alonso Mujica, Bissouma, Bauthéac, El Ghazi, Kishna, Xeka da Silva Rocha..
Příjemný sobotní večer u francouzské Ligue 1! V rámci 29.kola se dnes společně podíváme na souboj z dolních pater tabulky, konkrétně na střetnutí mezi AS Nancy-Lorraine a Lille OSC.

Nancy se s 28 získanými body drží těsně nad sestupovou hranicí, přesněji na 17.místě. Poslední zápasová bilance hovoří pro domácí hrůzostrašně, z pěti utkání hned čtyřikrát domácí prohráli a jednou remizovali (proti Toulouse). Nejúspěšnějším střelcem týmu je senegalský útočník Issiar Dia, který v současné sezóně vstřelil 4 branky.

Lille je na tom díky připsaným 30 bodům na kontě jen o něco málo lépe, v konečném součtu se nachází hned na 16.pozici. Z posledních pěti utkáních LOSC třikrát prohrálo a jedenkrát si připsalo po remíze a výhře. Nejlepším kanonýrem je s 6 góly na účtě francouzský střelec Nicolas De Preville.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.