To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženou remízou. Oba týmy dnes předvedly hodně bojovný výkon, zejména ve druhé půli to byla opravdu bitva na ostří lokte. K vidění bylo spousta ostrých faulů a zákroků a je až s podivem, že bylo uděleno jen tak málo karet a žádné vyloučení.
90+6
90+2
Sudí ještě nastavil pět minut, hosté ztrácí míč na své polovině.
90+1
Ne, domácí se nedokázali dostat ke střele, míč končí v autu, hosté budou vhazovat.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav stále nerozhodný, ale změnit se to může nyní, kdy mají domácí roh!
88
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Arnaud Nordin.
87
Od Costila začíná další akce Rennes, který ale vzápětí končí ztrátou míče na polovině ASSE.
84
Nyní se více nehraje, než hraje, faulů nám ve druhém poločase přibylo opravdu dost.
83
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Digbo Maiga.
80
Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, stav stále nerozhodný 1:1.
78
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Joris Gnagnon, přichází Wesley Saïd.
78
A je to znovu Joris Gnagnon (Rennes), který musí být ošetřován a který před několika minutami omdlel na trávníku, dnešní zápas tak pro něho zřejmě skončil.
77
Ale znovu se nehraje, dnešní zápas v podstatě připomíná spíše ragby... sice se tolik nefauluje, ale když už jde o faul, je to hodně ostré a drsné... i nyní se nehraje kvůli ošetřování jednoho z hráčů Rennes.
76
Ve čtyřech šli nyní domácí dopředu, to byla nadějná situace, kterou ale sami domácí zazdili...
75
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Gelson Fernandes.
74
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
72
Hra je nyní taková neurovnaná, nahoru dolů, ale bez šancí na jedné či druhé straně.
70
A domácí se snaží rychle zaútočit, jenže pas na levou stranu, v podání Henri Saiveta, byl hodně nepřesný a míč končí mimo hřiště.
69
Nepůjdou, Yoann Gourcuff (Rennes) rozehrál z levé strany, poslal míč před branku, kde si ho ze vzduchu stahuje Stéphane Ruffier.
68
Rennes vybojovalo rohový kop z levé strany, půjdou hosté do vedení?
67
Obránce Rennes odhlavičkovává míč, směřující do vápna a hosté mohou rozehrát.
66
Volný kop pro domácí tým, je to sice na polovině Rennes, ale poměrně daleko od branky.
64
Benjamin André (Rennes) vybojoval míč, pak ale špatně přihrál a míč tak v podstatě soupeři znovu daroval.
63
Domácí se nyní snaží přelstít defenzivní val soupeře, to se ale domácím zatím nedaří.
62
Statistika držení míče – 46% : 54%.
61
Je za námi hodina hry a stále platí nerozhodný výsledek 1:1, k dalšímu gólu mají oba týmy stejně daleko.
59
Nyní se rozhodně nehraje v rukavičkách, další ostrý faul k vidění před pokutovým územím ASSE.
58
Nyní je již Joris Gnagnon (Rennes) opět na nohou a v doprovodu lékařů týmu odchází za postranní čáru k ošetření.
57
To vůbec nevypadalo dobře, Gnagnon tam po souboji klečel, poté se zvedl, ale pak zase upadl na trávník, spoluhráči okamžitě zavolali lékaře.
56
Ale nakonec je na tom hůř hostující hráč, konkrétně Joris Gnagnon, po souboji s domácím obráncem.
55
Kévin Théophile-Catherine (Saint-Étienne) nyní ve vápnu zařval jako lev, po hlavičkovém souboji s útočícím Gnagnonem, je pískán útočný faul.
54
Rennes vybojovalo roh, který hosté rozehrají z levé strany.
53
Ludovic Baal (Rennes) však ztrácí míč a nyní se naopak hosté musí formovat na své polovině.
52
Rennes je v úvodu druhé půle jasně aktivnější, i nyní se hosté drží na polovině soupeře.
50
Giovanni Sio (Rennes) nedokázal ve vápně ASSE zpracovat míč, jinak by měl vyloženou šanci!
49
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.
48
Míč směřuje k Ruffierovi, který hned rozehrává.
47
Jordan Veretout (Saint-Étienne) fauluje bránícího Jorise Gnagnona, míč mají hosté.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:16.
První poločas, který trval nakonec hodinu, místo pětačtyřiceti minut, končí nerozhodným výsledkem 1:1. Zápas byl v 17. minutě přerušen poté, co se na jednu boční tribunu dostali protestující domácí fanoušci, jimž se nelíbilo, že se dnešní zápas hraje před prázdnými tribunami.
Nicméně po zhruba deseti minutách se v poklidu odebrali mimo stadionu a zápas mohl pokračovat. Góly padaly až v poslední pětiminutovce, kdy se nejprve dostali ve 40. minutě do vedení domácí, ovšem hosté srovnali v poslední minutě.
45+1
45
Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají doslova v posledních sekundách první půle, po rohovém kopu Gourduffa se trefuje mezi tři tyč EDSON MEXER.
44
Kévin Théophile-Catherine (Saint-Étienne) odhlavičkovává míč nad vlastní branku, po centru soupeře z pravé strany, odkud nyní budou hosté zahrávat rohový kop.
42
Domácím se tedy povedlo vstřelit gól v závěru první půle, to může mít rozhodující vliv na další vývoj zápasu.
40
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení, Romain Hamouma naběhl z levé strany k vápnu Rennes, odkud přihrál před branku, kde se dokázal prosadit ROBERT BERIĆ.
38
Benoît Costil (Rennes) musí ven z branky, aby stihl odehrát míč, což se mu podařilo.
36
Přibývá faulů, ale zatím se hra příliš nepřerušuje, rozhodčí nechává hře volný spád.
35
Benoît Costil (Rennes) lapil míč, mířící z pravé strany před branku Rennes.
34
Jordan Veretout (Saint-Étienne) se nyní rukama snažil zastavit zezadu Prciće, ale při tom se sám pohmoždil.
32
K Ruffierovi se vrací míč při rozehrávce ASSE, poté to domácí zkouší po pravé straně.
31
Giovanni Sio (Rennes) se dostal k hlavičce, po centru z levé strany, to byla šance hostů, ale Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) chytá.
30
Jordan Veretout (Saint-Étienne) poslal míč do vápna, kde ale zaúřadoval Benoît Costil (Rennes).
29
Edson Mexer (Rennes) si musí dát pozor, již má žlutou kartu, přesto nyní celkem nevybíravě fauluje.
28
Domácí s míčem na vlastní polovině, nákop dopředu na Beriće, ten ale prohrál hlavičkový souboj.
26
Hraje se nyní převážně ve středu hřiště, vyrovnaná hra po znovuzahájení zápasu.
25
Odkop od branky Rennes, míč zůstává na kopačkách hostujících fotbalistů.
24
Dobře zahraný volný kop domácích, Benoît Costil (Rennes) zachránil před brankovou čárou.
23
Edson Mexer (Rennes) fauluje Roberta Beriće v blízkosti vlastního vápna a dostává za to žlutou kartu.
22
Míč se od Adnrého odráží do autu, míč mají domácí.
21
Firmin Ndombe Mubele (Rennes) postupuje po pravé straně a posílá centr do vápna ASSE, domácí se ale ubránili.
20
Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) se zapojuje do rozehrávky domácího týmu, míč se nyní dostává na polovinu Rennes.
19
Domácí se z volného kopu neprosazují, míč tak získali hosté.
17
Ano, pokračuje se dál, domácí budou zahrávat volný kop.
Rozhodčí se vrací na trávník, utkání tak bude co nevidět pokračovat.
Hráči se v tuto chvíli vrátili na trávník, kde se rozehrávají.
Dnešní zápas se hrál před prázdnými tribunami, přesto na jednu boční nyní pronikli diváci, to je zřejmě důvod přerušení zápasu.
17
Pozor, rozhodčí stahuje hráče z trávníku a zápas se v tuto chvíli přerušuje!
16
Žlutou kartu dostává Sanjin Prcić (Stade Rennes FC).
16
Romain Hamouma (Saint-Étienne) se nyní válí na trávníku, před pokutovým územím Rennes, po ostrém zákroku Prciće.
15
Yoann Gourcuff (Rennes) rozehrál, hosté ale Stéphane Ruffiera v brance ASSE neohrozili.
15
Rohový kop Rennes, hosté rozehrají z pravé strany.
14
Pedro Mendes (Rennes) pálí z pravé strany, ale střela mu vůbec nesedla, míč míří několik metrů vedle branky ASSE.
13
Hosté postupují po levé straně na polovinu St. Étienne.
11
Odkop od branky Rennes, míč se dostává k půlící čáře, hosté se ho snaží udržet na svých kopačkách.
9
Faulující Ramy Bensebaini (Rennes) dostává za zákrok na Corgneta žlutou kartu.
9
Benjamin Corgnet (Saint-Étienne) faulován, volný kop pro domácí, ze střední vzdálenosti.
9
Domácí se nyní drží před pokutovým územím Rennes, hosté pod tlakem.
7
Robert Berić (Saint-Étienne) rozehraje z pravé strany, z místa pokutového kopu hlavičkuje nad branku Henri Saivet.
6
Volný kop domácích, z pravé strany, u vápna Rennes.
5
Jordan Veretout (Saint-Étienne) poslal pas z pravé strany do vápna Rennes, ale jako první je u míče Benoît Costil.
3
Obránce Rennes odkopává co nejdál od své branky, je to v podstatě jen darování míče.