Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Rennais - 29. listopadu 2017   19:00

Angers
37' Toko Ekambi (Fulgini)
1:2
(1:0)
Rennais
51' Hunou  (André) • 84' André
Angers
Letellier – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Santamaría (19. L. Coulibaly) – Tait (78. Ketkeophomphone), Fulgini (63. Crivelli), Mangani, Capelle – Toko Ekambi.
Mandrea – Ciss, L. Coulibaly, Crivelli, Ketkeophomphone, Pavlović.
Rainville N.
Stade Raymond Kopa, Angers
Rennais
Koubek – H. Traoré, Gelin, Mexer, Zeffane – Hunou (70. Mubele), André (C), Siliki, Maouassa (59. Llamas) – Khazri (86. Gnagnon), Bourigeaud.
Diallo – Danzé, Gnagnon, Llamas, Mubele, Figueiredo, Tell.

Hosté to přeci jen zvládli! Díky dvěma povedeným standardkám ze druhé půle dokázali zápas otočit a díky třem bodům poskočili na osmé místo. Angers doplatilo na nečekanou výhru Lille nad Lyonem a musí se spokojit pouze s předposlední příčkou. Od Onlajnu se s vámi loučí Vladislav Kollert!
90+4'
90+3'
U míče Rennes.
90+2'
Ekambi se dostal ke střele levačkou, netrefuje bránu.
90+2'
Míč opět u Koubka, který si říká o žlutou kartu za zdržování.
90+1'
Velká nepřesnost v rozehrávce teď darovala odkop od branky Koubkovi, který se nezdráhá tzv. "tahat čas".
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Mangani rozehrál roh velmi špatně a míč končí opět na polovině domácích.
90'
Roh pro domácí.
89'
Nyní se hraje u Letelliera, což Angers vůbec, ale vůbec nepotřebují.
89'
Rennes získalo balón na své kopačky a odmítají ho domácím půjčit.
87'
Centr do vápna hledal Ekambiho, bez úspěchu.
86'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Wahbi Khazri, přichází Joris Gnagnon.
85'
Angers se okamžitě tlačí do útoku a chtějí získat alespoň cenný bod.
84'
Rennes právě vstřelilo branku!
Standardní situace dnes vládnou celému zápasu! Další centr, další gól. Tentokrát si načechraný balón do vápna našel kapitán ANDRÉ a jemnou tečí donutil Letelliera kapitulovat podruhé.
83'
Nebezpečná standardka také pro Rennes.
81'
Koubek chtěl letící míč vyboxovat, ale netrefil ho. Naštěstí pro něj to neskončilo gólem, ale pouze autovým vhazováním pro hosty.
81'
Manceauova střela byla zblokována na roh.
80'
Centr Ketkeophomphoneho však nenašel žádnou z hlav svých spoluhráčů.
79'
Ekambi byl faulovaný nedaleko šestnáctky a Koubek tak musí organizovat obránce před nebezpečnou standardkou.
78'
Další roh domácích nadvakrát odvrácen připravenou obranou.
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Billy Ketkeophomphone.
75'
Manceau čistě vybojoval míč a přerušil tak kombinaci hostujícího celku.
74'
Nakopnutý míč do Koubkovy šestnáctky se odrazil ke Capellemu, který pálil z velké dálky mimo.
73'
A opět jsou na tahu hosté, opět volí postupný útok.
71'
Ekambi si povodil několik obránců a předložil míč na hranici vápna Coulibalymu, ten však z první přestřeluje.
70'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Firmin Ndombe Mubele.
69'
Hra přerušena pro zdravotní problém Andreua.
68'
Vhazování pro Angers ve výhodné pozici nedaleko Koubka.
66'
Khazri nestihl doběhnout míč, pod nohy se mu vrhl Letellier, který pohotově chytá.
65'
Domácí podle fair-play odevzdávají míč až ke Koubkovi.
64'
Coulibaly zůstává po tvrdém souboji ležet ve vlastním pokutovém území.
63'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Enzo Crivelli.
62'
Po velmi aktivním fotbale ze začátku druhé půle se hra poněkud uklidnila, nyní již delší dobu kombinují domácí.
60'
Další centr našel přesně Hunoua, i tentokrát mu nebylo přáno vstřelit druhou branku.
59'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Brandon Llamas.
59'
Přízemní centr jednoho z hráčů Rennes odráží Traoré na roh.
58'
Koubek s vypětím všech sil vyboxoval dlouhý centr.
57'
Na Ekambiho mířil nebezpečný balón, stopeři Gelin a Mexer si s tím však poradili.
56'
Hosty gól nabudil a jsou mnohem aktivnějším celkem.
54'
Na zemi zůstává ležet záložník Siliki.
53'
V další obrovské šanci selhal Hunou! Khazriho centr opět letěl nebezpečně do vápna a kdyby byl francouzský křídelník jen o krok napřed, mohl v krátkém sledu vstřelil svou druhou dnešní branku.
53'
Další zajímavá standardka pro Rennes.
51'
A máme tu vyrovnání! Khazri poslal do vápna nadýchaný centr od rohového praporku, který si našel ADRIEN HUNOU a sebral Angers jednogólové vedení.
51'
Roh pro hosty.
50'
Míč v držení Rennes.
49'
Fulgini si několik metrů za vápnem navedl míč na pravačku a vypálil na Koubka, který předvádí parádní zákrok a vyráží na roh.
47'
Z dobrých pětatřiceti metrů nyní natáhl obránce Zeffane a nechybělo mnoho, aby vstřelil naprosto fantastický gól. Úplná přesnost však scházela a je z toho pouze odkop Letelliera.
47'
Andreu vypálil zpoza vápna, ale trefil pouze paty jednoho ze svých spoluhráčů.
46'
Sledujeme relativně vyrovnané utkání, ve kterém nemá viditelně navrch ani jeden z celků. Zatímco Rennes sázelo především na dlouhé kombinace, Angers hrozili hlavně z protiútoků. Jeden z nich skončil rohovým kopem, z něhož se prosadil zatím jediný dnešní střelec Ekambi.
45+2'
45+2'
Koubek musel na zem kvůli střele Coulibalyho z velké dálky, moc starostí mu však nenadělala.
45+1'
Obrana v červených dresech má v posledních minutách první půle plné ruce práce, zatím vždy se však ubránila.
45+1'
Sudí Rainville nastavuje dvě minuty.
45'
Celou akci si pro jistotu ještě jednou zopakuje.
44'
Manceau bude vhazovat nedaleko vápna Rennes.
43'
Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).
43'
K pohotové ráně z první se ve vápně domácích dostal Hunou, Letellier musel na zem a prudkou ránu chytá!
42'
Rennes opět v držení míče na půlící čáře.
41'
Letellier si s rozehrávkou dává na čas, míč poslal až téměř ke Koubkovi.
40'
Khazri fauloval Fulginiho, který si chvilku poleží na trávníku.
39'
Hráči hostujícího celku se snažili velmi rychle odpovědět, obrana Angers je však dnes stoprocentní a zatím žádnou větší šanci červeným nedopřála.
37'
Angers právě vstřelilo branku!
Kamerunský útočník TOKO EKAMBI roh vybojoval a také zužitkoval nejlepším možným způsobem. Pohotově si našel centr na přední tyč a pohodlně hlavičkou překonal bezmocného Koubka. 1:0!
37'
Ekambi si troufl hned na čtveřici obránců Rennes a získává pro domácí roh.
35'
Do obrovské příležitosti se dostal Khazri, Letellierův akrobatický zákrok byl však kvůli ofsajdu úplně zbytečný.
34'
Po rohu nakrátko a několika přihrávkách mává pomezní ofsajd.
33'
Fulgini vyslal dloubáčkem do šance Ekambiho, Koubek vyráží na roh.
32'
Z přetaženého rohu je pouze vhazování pro domácí.
31'
Khazri se dostal k průniku za obranu, míč mu však odkopl Traoré. Roh pro Rennes.
31'
Obrana Angers zastavuje další útok hostů.
30'
Tait chtěl pozlobit Koubka rychlým presinkem, ten se však nenechal vyvést z míry a míč s klidem rozehrává daleko za polovinu.
28'
Fulgini chtěl založit rychlý protiútok, byl však faulovaný Bourigeaudem.
27'
Další zdlouhavá rozehrávka Gelina, Mexera a Zeffaneho.
26'
Rennes se snažilo uzavřít domácí v jejich šestnáctce, to se jim však nepovedlo a míč z vlastního pokutového území odpaluje kapitán Traoré.
25'
Siliki se snažil o kombinaci s Bourigeaudem, ani tentokrát se však žádná šance nezrodila.
23'
Příliš pohledné utkání zatím nesledujeme. Jedinou šanci dosavadního zápasu měl Fulgini, jinak se hra obou celků skládá převážně ze zdlouhavých kombinací napříč hřištěm.
21'
Rennes kombinuje na polovině hřiště a nechce půjčit míč soupeři ani na chvíli.
20'
Khazri nasadil jesličky jednomu z protihráčů, následně o míč přišel.
19'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Baptiste Santamaría, přichází Lassana Coulibaly.
18'
Santamaria to schytává ze všech stran a po souboji s Khazrim opět zůstává ležet na trávníku.
16'
Manceau vystihl přihrávku hostů, jeho průnik však zastavil Zeffane.
15'
Před Letellierovu branku nebezpečně centroval Bourigeaud, nabíhajícímu Khazrimu však scházelo dobrého půl metru.
14'
Rozhodčí Rainville zatím nechává hru plynout a sporné situace nepíská.
13'
Poprvé v zápase jsou hráči Rennes u míče déle než minutu, centr Traorého byl však nepřesný a následná střela, kterou vyprodukoval Hunou, svůj cíl také nenašla.
12'
Santamaria na nohou, kombinují hosté.
10'
Na hřišti zůstal ležet Santamaria, hra bude pravděpodobně na nějaký čas přerušena.
9'
Hraje se ve velkém tempu, míč lítá z poloviny na polovinu, ale oběma celkům zatím schází především přesnost.
8'
Roh odvrací červená hradba obránců.
7'
Fulgini se po samostatné akci dostal ke střele, kterou Koubek vytlačil špičkami prstů na roh.
7'
Hráči Rennes se stále ne a ne propracovat k delší kombinaci.
6'
Fulgini presoval Zeffaneho, ten se však nezalekl a míč vrací ke Koubkovi.
4'
Koubek nepřesným výkopem prohnal Maouassu, další vhazování pro domácí.
4'
Na pravé straně hrozil Tait, obrana Rennes je zatím pozorná a změnu nepřipustila.
3'
Zdlouhavá rozehrávka se vrátila až k brankáři Letellierovi.
3'
Přesný nebyl ani Santamaria, který našel pouze jednoho z hráčů v červeném.
2'
Dlouhý nákop Manganiho nenašel žádného ze spoluhráčů, Angers i tak budou vhazovat.
1'
Po první útočné akci domácích je u míče Rennes, konkrétně Zeffane.
1'

Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Capelle, Santamaría, Mangani – Tait, Fulgini, Toko Ekambi.
Náhradníci: Mandrea – Ciss, L. Coulibaly, Crivelli, Ketkeophomphone, Pavlović.

Stade Rennes FC: Koubek – H. Traoré, Gelin, Mexer, Zeffane – Hunou, André (C), Siliki, Maouassa – Khazri, Bourigeaud.
Náhradníci: Diallo – Danzé, Gnagnon, Llamas, Mubele, Figueiredo, Tell..
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ ZÁPASY
08.02. 2017 Angers – Rennes 0:0 (Ligue 1)
19.11. 2017 Rennes – Angers 1:1 (Ligue 1)
12.02. 2016 Rennes – Angers 1:0 (Ligue 1)
06.11. 2015 Angers – Rennes 0:2 (Ligue 1)
15.04. 2014 Rennes – Angers 3:2 (Coupe de France)
ANGERS SCO
Loňskému finalistovi Coupe de France se letos příliš nedaří. Tým z města ležícího u známe řeky Loiry se nachází až na sedmnáctém místě tabulky a jen o skóre není na sestupových pozicích. Angers letos zvítězili pouze dvakrát, hned osmkrát remizovali a čtyřikrát na svého soupeře nestačili vůbec. Nejlepším střelcem domácích je v současné ligové sezóně kamerunský forvard Karl Toko Ekambi, který přesně mířil hned pětkrát.

STADE RENNES FC
Tým ze severozápadu Francie zatím letos předvádí svou klasiku – již tradičně se nachází přesně ve středu tabulky s osmnácti body. Pět výher, tři remízy a šest proher rozhodně není nejhorší vizitkou a téměř neutrální je také skóre 17:18. Rennes letos táhnou hlavně Benjamin Bourigeaud a Wahbi Khazri, kteří mají shodně po čtyřech brankách.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.