Ligue 1 - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Angers - 10. března 2018   20:00

0:0
(0:0)
Bordeaux
Costil (C) – Sabaly, Koundé, Baysse, Poundjé – Lerager, Plašil, Meïté – Malcom (89. Vada), Laborde (70. Braithwaite), de Préville (56. Kamano).
Prior – Contento, Lewczuk, Santos, Vada, Kamano, Braithwaite.
Hamel – Philippe, Boutry
Matmut Atlantique, Bordeaux
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Andreu – Santamaría – Reine-Adélaïde (76. L. Coulibaly), Oniangué (84. Puyo), Tait, Fulgini (58. Sunu) – Toko Ekambi.
Michel – Bamba, L. Coulibaly, Kanga, Puyo, Sunu, Thomas.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:6.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o malinko aktivnějším týmem, ale svou největší šanci ve druhém poločase spálil Braithwaite. Hosté se dostali v dnešním utkání také do jediné vážnější šance, a to ve 26. minutě, když Fulgini neproměnil obrovskou šanci. Oba týmy si tak rozdělí do tabulky po jednom bodu za remízu 0:0.
90+3'
90+2'
Míč však od rohového praporku skončil na opačné straně hřiště.
90+1'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcom, přichází Valentin Vada.
88'
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
87'
Sabaly dostal příliš nepřesný centr do vápna z levé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.
85'
Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.
85'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Loic Puyo.
83'
Domácí jsou nyní velice aktivní směrem dopředu, ale na pevnou obranu soupeře si zatím nepřišli.
81'
Poundjé centrem z levé strany našel ve vápně pouze Pavloviče.
80'
Plašil napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však zastavil na hranici vápna jeden z protihráčů.
79'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
77'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
76'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Lassana Coulibaly.
75'
Domácí nyní spálili obrovskou šanci! Malcom poslal do vápna centr z pravé strany, který skončil na hlavě Leragera. Ten místo zakončení ale poslal míč ještě na hlavu lépe postaveného Braithwaiteho, který však svou následnou hlavičkou z hranice malého vápna poslal míč jen do břevna!
73'
Kamano se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Byl však ve velkém úhlu, a tak jeho střelecký pokus nenadělal Butellemu větší potíže.
72'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů skončil míč jen v moci brankáře hostů.
71'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře, ale zatím nic vážnějšího pro Butelleho nevymysleli.
70'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Martin Braithwaite.
69'
Tait poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo vápno jeden z domácích hráčů.
69'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
68'
Malcom si neporozuměl poblíž vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen v zámezí.
67'
Tento rohový kop se ale domácím příliš nepovedl a míč tak odvrátil mimo vápno jeden z hostujících hráčů.
67'
66'
Adélaide vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou však zablokoval Baysse.
65'
Laborde dostal skvělou přihrávku do vápna od Kamana. Míč si však špatně zpracoval, a ten mu tak odskočil od nohy k jednomu z obránců.
64'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak darovali svému soupeři.
63'
Meité tak dlouho kličkoval s míčem uvnitř vápna soupeře, až ho nakonec poslal pouze do zámezí.
62'
Kamano se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Střela mu ale vůbec nesedla a Butelle tak míč pohodlně chytil do svých rukavic.
61'
Oniangué se snažil s míčem projít mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a dopředu tak vyrážejí domácí.
59'
Toko-Ekambi se snažil poslat šikovnou přihrávku do vápna na rozeběhnutého Onianguého. Tuto přihrávku ale skvěle vystihl Meité a spálil tak hostům zajímavou šanci.
58'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Gilles Sunu.
57'
Sabaly centrem z pravé strany našel ve vápně pouze jednoho z protihráčů.
56'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Nicolas de Préville, přichází François Kamano.
56'
Poundjé nedokázal odcentrovat z levé strany, neboť trefil pouze Manceaua.
55'
Sabaly se dostal ke střele z hranice vápna, ale ta mu příliš nesedla a míč tak skončil jen v rukavicích Butelleho.
54'
53'
Nepřesnou přihrávku za obránce vyřešil Traoré, který míč poslal mimo vápno.
52'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na hranici vápna soupeře a o míč tak zbytečně přišli.
51'
Tento rohový kop ale nenadělal hostům větší potíže.
50'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany.
49'
Sabaly centrem z pravé strany našel ve vápně Leragera. Ten si však míč špatně zpracoval a daroval ho svému soupeři.
48'
Poundjé centrem z levé strany našel ve vápně pouze hlavu Traorého.
47'
Domácí vstoupili do druhého poločasu velice aktivně a momentálně s míčem kombinují poblíž vápna soupeře.
46'
Poundjé se snažil poslat do vápna centr z levé strany, ale ke své smůle trefil pouze Manceaua.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi. Zatím máme možnost sledovat velice vyrovnané utkání bez větších šancí na obou stranách. Do jediné vážnější šance prvního poločasu se dostal ve 26. minutě Fulgini, který ale zcela osamocen střelou uvnitř vápna soupeře nepřekonal Costila. Stav utkání je tak zatím bezbrankový.

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 3 – 7
Střely na branku: 0 – 0
45+1'
45'
De Préville poslal do vápna centr z levé strany, který však skončil jen v rukavicích hostujícího brankáře.
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Adélaide už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále ve hře bez ošetření.
44'
Adélaide zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře a rozhodčí tak musel přerušit hru.
43'
Toko-Ekambi se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč poslal zhruba metr vedle pravé tyče Costilovy svatyně.
42'
De Préville na polovině hřiště přihrál míč pouze protihráči, který následně rozjel protiútok směrem k soupeřově brance.
40'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů skončil míč opět v zámezí.
39'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
38'
Následný centr do vápna z tohoto přímého kopu skončil v rukavicích Butelleho.
37'
Plašil byl faulován na polovině soupeře, avšak daleko od branky soupeře.
36'
Ani jednomu z týmů se vůbec nedaří dostat do vážnější šance. Oba týmy většinou ztroskotávají na pevné obraně.
35'
Poundjé poslal do vápna hodně nepovedený centr z levé strany a míč tak opět skončil jen v zámezí.
33'
Sabaly dostal příliš nepřesnou přihrávku do vápna od Meitého a míč tak skončil pouze v zámezí.
32'
Adélaide byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
31'
Plašil nepovedeným centrem z levé strany hřiště našel ve vápně pouze rukavice brankáře hostů.
30'
Meité napřáhl ke střele poblíž hranice vápna soupeře. Svým střeleckým pokusem ale trefil pouze před sebou stojícího brankáře.
28'
Santamaría se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
26'
Nyní ale už ano! Adélaide se skvěle prokličkoval s míčem do vápna. Následně předal míč Toko-Ekambimu, který ho ale z první moc dobře netrefil. Míč se ale odrazil na nohu úplně volného Fulginiho, který však následnou střelou poslal míč těsně vedle levé tyče Costilovy branky.
26'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře, ale zatím nic nevymysleli.
25'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
23'
Baysse se snažil vysunout dlouhým pasem za obránce Labordeho. Tento pas byl však hodně nepřesný a míč tak skončil pouze v moci Butelleho.
21'
Zápas je zatím hodně vyrovnaný. Gólovou šanci jsme zatím neviděli, neboť se hra pohybuje převážně ve středu hřiště.
20'
Centr jednoho z hostujících hráčů z levé strany hřiště mířil hodně mimo a Costil tak bude odkopávat od branky.
19'
Laborde dostal příliš nepřesný pas za obránce a míč tak skončil pouze v rukavicích hostujícího brankáře.
18'
Plašil se dostal ke střele těsně za hranicí vápna soupeře. Jeho pokus však skončil daleko vedle Butelleho branky.
17'
Poundjé se snažil projít s míčem po levé straně hřiště kolem Manceaua. Ten se však obejít nenechal a levého beka domácích poslal čistě k zemi a sebral mu míč.
15'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů skončil míč jen v zámezí. Butelle bude odkopávat od branky.
14'
Tait napřáhl ke střele z větší vzdálenosti. Jeho pokus však skončil zhruba metr nad brankou.
13'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
12'
Domácí se trochu se štěstím dostali k míči uvnitř vápna soupeře. Následně si však Malcom neporozuměl s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak získali na své kopačky hosté.
11'
Adélaide se prokličkoval s míčem podél pravé postranní čáry až do vápna, kde však upadl a o míč přišel.
10'
8'
Tait poslal do vápna centr, kterým však nenašel nikoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.
8'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře.
7'
Laborde se snažil projít s míčem středem hřiště až do vápna. Nakonec se mu to ale nepovedlo, neboť jej na hranici vápna zastavil Pavlovič.
6'
5'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
4'
Malcom poslal do vápna centr z levé strany, který však skončil jen u Koundého.
3'
2'
Lerager byl faulován zhruba na polovině hřiště a domácí tak zůstanou u míče i nadále.
1'
Domácí rozehráli první poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli svítivě zelené dresy.

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Sabaly, Koundé, Baysse, Poundjé – Lerager, Plašil, Meïté – Malcom, Laborde, de Préville.
Náhradníci: Prior – Contento, Lewczuk, Santos, Vada, Kamano, Braithwaite.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Andreu – Santamaría – Reine-Adélaïde, Oniangué, Tait, Fulgini – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Bamba, L. Coulibaly, Kanga, Puyo, Sunu, Thomas.

Rozhodčí: Hamel – Philippe, Boutry.
Poslední 3 vzájemná utkání

Angers – Bordeaux 2:2
Angers – Bordeaux 2:1 (POHÁR)
Angers – Bordeaux 1:1
Angers SCO

Angers se momentálně nachází v tabulce na čtrnácté příčce s jednatřiceti body. Po osmadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 7 výher, 10 remíz a 11 porážek. Venku zatím odehrál čtrnáct zápasů, ze kterých 3x vyhrál, 6x remizoval a 5x prohrál.

Nejlepším střelcem Angers je momentálně kamerunský útočník Karl Toko Ekambi, který má na svém kontě 14 branek.

Girondins Bordeaux FC

Bordeaux se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce s šestatřiceti body. Po osmadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 10 výher, 6 remíz a 12 proher. Doma zatím odehrálo třináct zápasů, ze kterých 6x vyhrálo, 3x remizovalo a 4x prohrálo.

Nejlepším střelcem Bordeaux je momentálně brazilský záložník Malcom, který má na svém kontě 8 branek.

Monako – Bordeaux 2:1
Bordeaux – Nice 0:0
Marseille – Bordeaux 1:0
Bordeaux – Amiens 3:2
Štrasburk – Bordeaux 0:2
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky u dnešního zápasu 29. kola francouzské Ligue 1 mezi Girondinsem Bordeaux FC a Angersem SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.