Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : Caen - 20. srpna 2017   15:00

0:2
(0:1)
Caen
Caen
6' Da Silva  (Bazile) • 69' Santini  (Rodelin)
Lille
Kouakou – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Bissouma – Maia (60. Faraj), Ballo-Touré (70. Ponce) – Benzia, Araújo (46. de Préville), El Ghazi – Pépé.
Jakubech – Sadzoute, Xeka, Kouamé, Ponce, de Préville, Faraj.
Abed – Aube, Drouet
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Caen
Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Djiku, Mbengue – Féret (C), Aït Bennasser – Bazile (23. Kouakou), Rodelin (80. Delaplace), Bessat (36. Avounou) – Santini.
Samba – Leborgne, Genevois, Delaplace, S. Peeters, Avounou, Kouakou.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, Caen rozhodně nebylo před zápasem favoritem, naopak, čekalo se vítězství domácích. Ti sice byli častěji na míči, ale to bylo asi tak všechno. Kombinace se Lille vůbec nedařila, domácí se trápili hlavně v prostoru před šestnáctkou soupeře. Caen tak stačil pozorný výkon v defenzivě a dvě proměněné šance k zisku tří bodů, které jsou příjemným bonusem pro hostující tým na začátku ligového ročníku.
90+3'
90+1'
Tři minuty nastaví sudí Abed, o vítězi je již rozhodnuto, domácím již zbývá hodně málo času.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, jeden z domácích borců se nyní těžce zvedá z trávníku.
89'
Domácím borcům se nic nedaří, mají nyní problém i s tím, udržet míč na svých kopačkách, Caen naopak v pohodě brání své vedení.
87'
Překopávaná přes půlící čáru, nic moc pohledný fotbal v závěru zápasu.
85'
Do autu nyní odkopává obránce Frédéric Guilbert (Caen), domácí se ale dostávají do útoku.
83'
Jonathan Delaplace (Caen) padá, ale sudí nepíská faul, nakonec je to odkop od branky Caen.
80'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Jonathan Delaplace.
80'
Ne, domácím se v koncovce vůbec nedaří, je to všechno hodně uspěchané a samozřejmě se spoustou chyb.
79'
Žlutou kartu dostává Frédéric Guilbert (SM Caen).
76'
Lille je opět na polovině soupeře, Anwar El Ghazi (Lille) napálil míč na branku, ze střední vzdálenosti, to nemělo naději na úspěch.
75'
Nepřesný pas Ponceho z pravé strany, jako většina centrů domácích v tomto zápase.
73'
Míč se odrazil před pokutové území Caen, Yves Bissouma (Lille) ho napálil z voleje, ale pouze nad branku hostů.
72'
Rohový kop pro Lille, sníží domácí náskok soupeře?
71'
Imad Faraj (Lille) to nyní vzal na sebe, místo přihrávky volil střelu zpoza vápna, přízemní střela nenadělala Vercoutremu žádné starosti.
70'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fodé Ballo-Touré, přichází Ezequiel Ponce.
69'
Caen právě vstřelilo branku!
A je to přece jenom nakonec gól hostů, kdy si na pas Rodelina z levé strany naběhl IVAN SANTINI, který špičkou kopačky dopomohl míči do branky.
69'
A tak hosté zkusili signál, který málem vyšel, kdyby pas Féreta, z pravé strany, neskončil v rukavicích Koffi Kouakoua.
69'
Nicméně domácí se budou muset opět bránit, je tu další volný kop hostů, tentokrát je to o něco dál, než před pár minutami.
68'
Ivan Santini (Caen) mohl navýšit vedení Caen, jeho střelu z voleje ale dokázal s námahou Koffi Kouakou (Lille) vyrazit.
67'
Ronny Rodelin (Caen) rozehrál, ale branku Lille přestřelil.
66'
Z pětadvaceti metrů budou rozehrávat volný kop hosté, domácí se nyní musí bránit.
65'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (Lille OSC).
64'
Žlutou kartu dostává Nicolas Pépé (Lille OSC).
63'
Lille opět s míčem, ale na své polovině, tam nebezpečí brance soupeře opravdu nehrozí.
61'
Statistika držení míče – 62% : 38%.
60'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Imad Faraj.
59'
Akci Caen zakončil střelou Julien Féret, který ale branku netrefil.
58'
Mezitím hosté vhazují z pravé strany, na své polovině, následuje útočná akce Caen.
57'
Domácí připravují změnu v sestavě, do hry se chystá Imad Faraj.
56'
Na druhé straně pálí zpoza vápna Nicolas Pépé (Lille), ale i on branku přestřeluje.
54'
Ronny Rodelin (Caen) pálí ze střední vzdálenosti, branku Lille ale netrefuje.
53'
A tentokrát faulují hosté, jmenovitě Ivan Santini, takže míč získávají zadarmo domácí.
52'
Diváci pískají, nelíbí se jim rozhodnutí sudího, který odpískal útočný faul Maiaovi.
51'
Domácí s míčem na polovině soupeře, nepřesný pas na levou stranu, kam si nabíhá Nicolas Pépé (Lille).
49'
Rémy Vercoutre (Caen) nyní podržel svůj tým, střela Anwar El Ghaziho, z levé strany, byla hodně nebezpečná.
46'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Nicolas de Préville.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Pískot vyprovází fotbalisty Lille, kteří předvedli v první půli jedno velké nic... Spousta chyb a zbytečných ztrát míčů, to vše bylo k vidění ve hře domácího týmu. Hostům stačí pozorně bránit a spoléhat se na rychlé brejky, z nichž hrozí.
45+2'
45+2'
Poslední nastavená minuta prvního poločasu, hraje se ve středu hřiště.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté s míčem u půlící čáry, poločas se již dohrává.
44'
Hodně chyb ve hře Lille, i nyní Anwar El Ghazi snadno přichází o míč.
43'
Christian Kouakou (Caen) vyslal parádní střelou z pravé strany, která měla opačnou faleš, než by bývalo bylo zdrávo, ale i tak šlo o nebezpečnou střelu.
42'
Akce Lille končí odkopem od branky soupeře, další neúspěšná akce.
41'
Ibrahim Amadou (Lille) faulován u půlící čáry, míč pro Lille, domácí se dostávají na útočnou polovinu.
40'
Posledních pět minut první půle před námi, stále sledujeme marnou snahu domácích o ohrožení branky Caen.
39'
Luiz Araújo (Lille) ale ztroskotal na obránci Caen, který mu míč ve skluzu dokázal odehrát.
38'
Lille se drží na útočné polovině, domácí to zkusí po levé straně.
37'
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (SM Caen).
36'
Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany.
36'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Bel Durel Avounou.
34'
Christian Kouakou (Caen) se ocitl na polovině Lille na trávníku, po jednom ze zákroků domácích.
33'
Všechny centry, které směřují do vápna Caen, zatím postrádají potřebnou přesnost.
32'
Anwar El Ghazi (Lille) ale u půlící čáry neuspěl, ztrácí míč a hrát tak mohou hosté.
31'
Dlouhý nákop hostů není přesný, Fodé Ballo-Touré (Lille) získává míč a domácí jdou hned do brejku.
30'
Julien Féret (Caen) rozehrál volný kop z levé strany, poslal centr do vápna Lille, kam si na hlavičku naběhl Alexander Djiku, jež ale branku Lille přestřelil.
29'
Po faulu bránícího Benzii zůstanou hosté na útočné polovině.
28'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině, míč ale vzápětí směřuje až na polovinu Caen.
27'
Caen se dobře brání, většina akcí Lille končí daleko před pokutovým územím hostů.
26'
Daleko ale nedošli, míč skončil v autu.
25'
Ivan Santini (Caen) na trávníku, ale nepíská se faul, domácí jdou dopředu.
23'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Christian Kouakou.
22'
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, domácí stále u míče.
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, ale zatím platí překvapivý výsledek, kdy hosté vedou 1:0, přestože aktivita je na domácích kopačkách.
18'
Statistika držení míče – 67% : 33%.
17'
Caen je nyní pod tlakem, domácí jsou aktivnější a častěji se dostávají před pokutové území soupeře.
15'
Pas na levou stranu, kam si nabíhá Yassine Benzia (Lille), jenže míč odehrál bránící Frédéric Guilbert.
13'
Aktivita domácích je nyní zřetelná, hosté se nikam dopředu neženou.
11'
Byla to nacvičená akce, míč směřoval na hranici vápna, odkud z pravé strany vypálil Yves Bissouma (Lille), míč prolétl zhruba metr nad brankou Caen.
10'
Lille vybojovalo volný kop z pravé strany, který bude rozehrávat Thiago Maia (Lille).
9'
Úvodní gól může samozřejmě zápasu jenom prospět, hosté se nyní znovu dostávali po pravé straně do útoku, ale nakonec je z toho jen odkop od branky Lille.
8'
Jeho spoluhráči ještě zabojovali a získali míč zpět na své kopačky.
7'
Domácí se snaží o rychlou odpověď, Yves Bissouma (Lille) ale ztrácí míč na pravém křídle.
6'
A hosté jdou do vedení! Po rohovém kopu Hervé Bazileho se hlavou dokázal prosadit DAMIEN DA SILVA.
5'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
4'
Hosté s míčem na útočné polovině, Youssef Aït Bennasser (Caen) však vzápětí o míč přišel.
3'
Damien Da Silva (Caen) sebral míč před dotírajícím Nicolasem Pépém, který následně fauluje.
2'
Junior Alonso Mujica (Lille) zavrávoval nad míčem, po převzetí přihrávky od Amadoua, míč získávají hosté.
1'

Lille OSC: Kouakou – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Bissouma – Maia, Ballo-Touré – Benzia, Araújo, El Ghazi – Pépé.
Náhradníci: Jakubech – Sadzoute, Xeka, Kouamé, Ponce, de Préville, Faraj.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Djiku, Mbengue – Féret (C), Aït Bennasser – Bazile, Rodelin, Bessat – Santini.
Náhradníci: Samba – Leborgne, Genevois, Delaplace, S. Peeters, Avounou, Kouakou.

Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.