Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : Štrasburk - 28. ledna 2018   15:00

Lille
76' El Ghazi (Pépé) • 90+1' Edgar Ié (El Ghazi)
2:1
(0:0)
Štrasburk
78' Saadi  (Foulquier)
Lille
Maignan – Dabila, Edgar Ié, Alonso Mujica, Ballo-Touré (87. Mendyl) – Amadou (C), Bissouma (56. Benzia) – Faraj (66. El Ghazi), Mendes, Pépé – Ponce.
Kouakou – Mendyl, Benzia, Bahlouli, El Ghazi, Soumaré, Araújo.
Desiage – Grosbost, Boudikian
Stade Pierre-Mauroy, Lille
27 462 diváků
Štrasburk
Kamara – Foulquier, Mangane (C), P. Martinez, Lala – Gonçalves, Aholou, Liénard (86. Grimm) – Martin (90. Blayac) – Terrier, Da Costa (74. Saadi).
Bonnefoi – Salmier, Seka, Grimm, Nogueira, Saadi, Blayac.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního odpoledne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 5:11.
Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se gólů dočkali. V šestasedmdesáté minutě otevřel účet zápasu Anwar El Ghazi. Hosté ale po dvou minutách stihli vyrovnat, když se trefil Idriss Saadi. V nastavené první minutě pak zahrávali rohový kop domácí a Edgar Ié nastavil svou nohu a poté vsítil gól. Díky tomu domácí získávají tři body do tabulky a hosté tak nezískají ani bod.
90+4'
90+4'
Poté ho odkopl od své branky a v tuto chvíli to byl poslední dotek míče ve druhém poločase, který právě končí.
90+3'
Hosté se natlačili před branku domácích a svou střelou se pokusili srovnat. Ale brankář domácích byl velmi pozorný a míč ukryl do svých rukavic.
90+1'
Lille právě vstřelilo branku!
Rohový kop zahrál El Ghazi a míče se chopil EDGAR IÉ, který svou pravačkou poslal míč ke vzdálenější tyči. Brankář hostů tak byl bez šance – 2:1. Domácí tak strhávají vedení znovu na svou stranu. Asistence: Anwar El Ghazi.
90'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Jérémy Blayac.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.
89'
A to se jim podařilo, ale Martinez dobrým obranným zákrokem šanci Lille zastavil.
89'
Blíží se koncovka zápasu a stav je stále vyrovnaný. Hráči Lille jsou nastěhováni před brankou hostů a ještě zkouší ohrozit Kamaru.
88'
Domácí se vydali do další akce, ale po kombinaci uvnitř velkého vápna se ke střele nedostali. Hosté se tak zmocnili míče a už s ním míří na druhou stranu.
87'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fodé Ballo-Touré, přichází Hamza Mendyl.
86'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Jérémy Grimm.
86'
Domácí založili další akci, ale zastavil je ofsajd. Hra se tak otočí na druhou stranu, protože u míče budou zase chvíli hosté.
85'
Dalekonosnou střelu vyslal hostující Saadi, po míči šel domácí brankář, který ale nakonec nemusel. Balón se pak snesl až nad jeho branku.
83'
Domácí ale udrželi balón a stále operují před branku Štrasburku. Obrana hostů tak musí být opět pozorná.
82'
V další akci se ocitli domácí. Nicolas Pépé se snažil odcentrovat míč před hostující branku, ale jeden z hostů dokázal vyskočit a hlavou poslat míč do bezpečí.
81'
Také domácí čelili útoku Štrasburku, ale další akce hostů skončila po precizním zákroku obrany Lille.
80'
Hra nabrala rychlý spád a nyní je to akce nahoru dolů. V další šanci se ocitl zase agilní Anwar El Ghazi, proti němu ale zakročil brankář hostů Kamara.
78'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku!
Záhy je ale vyrovnáno. Do rychlé akce se dostali hosté, v pokutovém území byl pak zcela osamocen IDRISS SAADI, který sklepl míč a ten se s odrazem o zem dostal za záda domácího brankáře – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Dimitri Foulquier.
76'
Nyní to domácím už vyšlo. Míč se po odkopu hostů po rohovém kopu dostal zpět k domácím. Z pravé strany pak vyslal vzdušnou přihrávku do pokutového území Pépé a ANWAR EL GHAZI ho hlavou usměrnil mezi tři tyče – 1:0. Asistence: Nicolas Pépé.
75'
Benzia poslal míč přímo na kopačku El Ghaziho, ale nic z toho nebylo. Jen rohový kop.
74'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Idriss Saadi.
73'
Do blízkosti Kamary se pak dostali zase hráči Lille, ale jejich akce skončila dříve, než začala. Míč tak mají znovu hosté, kteří už míří před domácí branku.
72'
Na druhé straně střílel z hranice velkého vápna Jonas Martin, ale také jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
71'
O chvilku později byl v další šanci Anwar El Ghazi, který svou dělovkou poslal míč příliš vysoko. Domácí ale v posledních chvílích točí hosty na jejich polovině, je to ale stále bez gólového efektu.
70'
Nicméně domácí u míče zůstali, zahrávali rohový kop. Po něm ale u branky hostů nezahrozili a znovu tak ztrácejí balón.
69'
Anwar El Ghazi hlavičkoval v těsné blízkosti hostující branky a míč už letěl do branky Štrasburku. Jenže brankář Kamara fantasticky zakročil a na poslední chvíli ho ukryl do svých rukavic.
68'
Další nepřesný centr hráčů Lille znamenal zisk míče pro hosty, kteří otáčejí směr hry na opačnou stranu.
67'
Prudkou dalekonosnou střelu Da Costy odkopl pohotově pryč z velkého vápna obránce domácích a zabránil tak velké šanci hostů.
66'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Imad Faraj, přichází Anwar El Ghazi.
65'
Faraj si sbíhal podél pravé postranní čáry před branku hostů, ale chytla ho křeč do nohy a akci tak zakončit nemohl.
64'
Nadýchaný centr poslal do pokutového území Dimitri Liénard, ale ten velkým vápnem pouze přeletěl. Nikdo z jeho spoluhráčů na něj totiž nedosáhl.
63'
Z této standardky ale nezahrozili a hned poté zamířili na druhou stranu domácí hráči. Ti ovšem také před brankou hostů neoslnili.
62'
Napadáním na polovině domácích vybojovali hosté rohový kop.
61'
Zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče jeden z hostů, jenže ten ji nezachytil a míč se kutálel před branku Štrasburku a tam ho odkopl do bezpečí Bingourou Kamara.
60'
Dimitri Foulquier napálil míč deset metrů před velkým vápnem a rána to byla pořádná. Balón ale skončil pouze vysoko nad domácí brankou.
59'
Benzia si říkal o přihrávku, té se ovšem nedočkal a domácí se tak do další šance nedostali. Hosté pak zachytili míč a posílají ho směrem na polovinu Lille.
58'
Imad Faraj poslal míč směrem na nabíhajícího Pépého, který ale na něj nedosáhl. Hned na to ho pak převzal brankář hostů, který ho pošle zpět svým spoluhráčům.
57'
Domácí marně dobývali branku Štrasburku. Obrana hostů byla připravena a do zakončení hráče v červených dresech nepustila.
56'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yves Bissouma, přichází Yassine Benzia.
54'
Na druhé straně střílel kus za velkým vápnem Nicolas Pépé a hostující brankář pak chytil míč do svých rukavic v pokleku. Následovat tak bude odkop od jeho branky.
53'
Nuno Da Costa posunul míč v pokutovém území po přihrávce spoluhráče a ten skončil jen těsně vedle pravé tyče z pohledu domácího brankáře!
52'
Žlutou kartu dostává Kenny Lala (RC Štrasburk Alsace).
51'
Kenny Lala strčil zezadu do soupeře a ten padl k zemi. Sudí k němu přibíhá a vytahuje žlutou kartu.
50'
Ale nakonec na polovinu Lille neprošli a domácí fotbalisté mají možnost projít do rychlého protiútoku.
49'
Bingourou Kamara dostal malou domů a hned na to odkopl míč směrem ke svým spoluhráčům. Hosté tak zakládají další útočnou akci.
48'
Jenže hned na to se znovu do blízkosti domácí branky dostali hosté, kteří zase zahrozili. Střela Da Costy zaletěla jen vysoko nad bránu Lille.
47'
Střela uvnitř velkého vápna z kopačky Martina Terriera skončila jen vedle pravé tyče branky Maignana a ten poté míč odkopl daleko od své branky.
46'
Lala ho poslal směrem ke svému spoluhráči, ale domácí ho zachytili a získali tak balón na svou stranu.
46'
Domácí hned zakopli míč do zámezí a hosté mají na polovině svého soupeře autové vhazování.
46'
Střely na branku: 0 – 1
První poločas tohoto duelu je u konce. V něm jsme viděli několik šancí na obou stranách. Ani jeden tým však nedokázal najít recept na brankáře soupeře, a tak je stav zápasu takový, jaký byl i před jeho začátkem, tedy 0:0. Uvidíme, zda se ve druhé půli, která začne v 16:05, dočkáme branek.
45+2'
45+2'
Jeho centr, který sice zamířil do pokutového území, adresáta nenašel a už se nic nestane. Hlavní sudí si připravuje píšťalku, kterou za malý okamžik ukončí tuto část hry.
45+1'
Po faulu domácích bude následovat volný přímý kop pro hosty. Rozehraje ho Dimitri Liénard.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase hlavní sudí nastaví ještě jednu minutu navíc.
44'
Hráčům Lille nevyšel další pokus o útok a v závěru prvního poločasu tak stále na ukazateli skóre svítí bezbrankový stav. Na úvodní gól si tak budeme muset ještě počkat.
43'
Domácí operovali před brankou hostů a znovu došlo ke střetu. Imad Faraj poté chtěl uniknout podél zadní postranní čáry, ale neudržel rovnováhu a upadl. Akce domácích je tak u konce.
42'
Yves Bissouma střílel kousek za velkým vápnem a svou vzdušnou střelu poslal pouze vysoko nad hostující bránu.
41'
Na druhé straně se rodila další šance hostů, ti se dostali do přečíslení, ale zase je zastavil ofsajd. Balón tak má ve svých rukavicích už brankář domácích, který provede odkop od svého zařízení.
40'
Nicolas Pépé znovu z pravé strany centroval míč směrem k hostující brance. Nabíhající Ezequiel Ponce ale na něj nedosáhl a do své moci si ho tak převzala obrana Štrasburku.
39'
Míč se poté snesl do pokutového území, ale nikdo z hostů ho nedokázal dorazit za záda domácího brankáře Mikea Maignana.
38'
Po akci hostů na druhé straně vybojovali Štrasburští rohový kop, takže mají šanci dostat se do vedení z této standardní situace.
37'
Nicolas Pépé upadl po kontaktu v pokutovém území a dožadoval se penalty. Sudí ale důrazně naznačuje, že vše bylo čisté a nechává hru pokračovat dále.
36'
Hlavičkový centr poslal před domácí branku Martin Terrier, ale stejnou měrou oplácel také domácí obránce, který odhlavičkoval míč daleko od vlastní branky.
35'
Aktivní Bissouma se dostal z levé strany ke střele, ta ale skončila jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře Kamary.
34'
Ti se hned dostali do blízkosti domácí branky, ohrozit ji ovšem nedokázali. Jejich akce je tak také u konce a hráči Lille už míří opět na polovinu Štrasburku.
33'
Bissouma obral hosty o míč a hned na to založil další domácí akci. Z pravé strany poté převzal míč Faraj a nacentroval ho do velkého vápna, ale znovu akci Lille zastavila pozorná obrana hostů.
32'
Záhy o něj ovšem přišli a na druhou stranu do rychlého brejku míří hráči v bílých dresech, tedy ti Štrasburští.
31'
Už je ale vše v pořádku, Bissouma je na hrací ploše a hra tak pokračuje dále. Míč mají ve své moci domácí fotbalisté.
29'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na zemi při nezaviněném souboji a je potřeba ošetření. Chvíli se tak hrát nebude.
28'
Dabila nyní nešetrně zajel do soupeře a zezadu ho rukou srazil k zemi. Tuto situaci už hlavní sudí vyřešil potrestáním domácího hráče, který dostává žlutou kartu.
27'
S šancemi se tedy roztrhl pytel a nyní už je k vidění daleko útočnější fotbalu, než tomu bylo v první patnáctiminutovce.
26'
Na druhé straně měli domácí obrovskou šanci. Pépé našel z levé strany centrem nabíhajícího Ezequieleho Ponceho, před kterým zívala odkrytá brána. Ten ale trestuhodně míč poslal příliš vysoko!
25'
Po nenápadné akci Štrasburku střílel z levé strany Kenny Lala, ale vše měl pod kontrolou domácí brankář, který poté míč odkopl od své brány.
24'
Nicolas Pépé padl k zemi po tom, co ho rukou stáhl soupeř. Ani tentokráte se ale sudí neodhodlal k domluvě či žluté kartě. Hra tedy pokrčuje dále s míčem na kopačkách hostů.
22'
Na druhé straně to zkoušel Faraj, jenž z pravé strany centroval míč do pokutového území, ale do jeho centru vložil svoji nohu jeden z hostujících obránců a slibnou šanci domácích ukončil.
21'
Jonas Martin nyní prosprintoval přes půlku hřiště až do velkého vápna, kde udělal jednu kličku a poté levačkou střílel na domácí branku. Mike Maignan ale jeho střelu chytil do svých rukavic!
20'
Hosté se otrkali a s přibývajícím časem začínají ožívat na hřišti. I nyní si vypracovali další akci před domácí brankou. Kenny Lala ale svou střelu poslal jen vysoko nad branku domácího celku.
19'
Hned na to šel Faraj do úniku podél pravé postranní čáry, nabízející se mu Bissouma ale nakonec na míč nedosáhl a do zakončení se tak nedostal.
18'
Nyní vznikl před domácí brankou slušný závar, ale ani jeden z hostů nedokázal dostat míč za brankovou čáru. Asi zatím největší možnost ke skórování, kterou jeden z týmů měl.
17'
Také na druhém konci hřiště se zrodila slibná akce, ale tu hosté do zdárného konce nedotáhli a darovali tak míč zpět na kopačky domácího celku.
16'
Na malou domů nyní musel zahrát hostující obránce Pablo Martinez, neboť před branku hostů se řítili dva hráči domácích. Nakonec to pro hosty dobře dopadlo.
15'
Další zmařená šance domácích. Nabíhající Imad Faraj byl zastaven obránci Štrasburku a ti tak zastavili další možnou akci Lille.
14'
Na pravé straně byl poslán k zemi Ezequiel Ponce, ale hlavní sudí ukazuje, že vše bylo v rámci pravidel a není třeba nikoho napomínat. Hra pokračuje útokem hostů.
13'
Tam se hosté ke střele nedostali a míč tak mají ve své moci opět domácí hráči, kteří se vydávají na polovinu Štrasburku.
12'
Ezequiel Ponce si nabíhal z pravé strany a ukazovali si o přihrávku. Jenže vracející se obrana hostů nic takového nepovolila a otočila hru na druhou stranu.
11'
Na počátku jedenácté minuty je stav stále bez branek. Nutno podotknout, že žádné větší šance, které by mohly vést k úvodní brance, jsme zatím neviděli.
10'
Faraj nedosáhl na míč, který mu posílal spoluhráč a ten tak skončil opět za postranní čárou. Autové vhazování pro Štrasburk.
9'
Hostující brankář Bingourou Kamara odkopl míč daleko od své branky. Jenže na polovině Lille ho zachytil Junior Alonso Mujica, který vrátil balón na kopačky svých spoluhráčů.
8'
Thiago Mendes uvolnil svého spoluhráče, který se natlačil za velké vápno. Jenže ten byl v postavení mimo hru a čárový rozhodčí zdvihl svůj praporek.
7'
Thiago Mendes ho ale rozehrál špatně, míč poslal jen do připravené hostující zdi a poté si už balón zase převzali Štrasburští.
6'
Navíc hosté faulovali a přichází volný přímý kop pro Lille z dobré vzdálenosti, a sice kousek za velkým vápnem.
5'
Ale dalšímu útoku čelili opět hráči Štrasburku, kteří neubránili domácích a hosté tak jsou opět pod menším tlakem.
5'
Yves Bissouma se dostal do zakončení uvnitř velkého vápna. Proti němu ale zasáhl jeden z hostujících obránců, který střelu zastavil svou hrudí.
4'
Poté hosté zakopli míč do zámezí a je tu první autové vhazování pro LOSC.
3'
V držení míče jsou znovu hráči Lille. Podél levé postranní čáry se pokusil projít před branku soupeře Thiago Mendes, ale nakonec se mu jeho individuální akce nepovedla.
2'
Imad Faraj se chtěl dostat za obranu hostů, udělal otočku a poté se snažil přihrát spoluhráči. Jenže míč nechtěně zachytil hlavní sudí, který se hned poté směrem k Farajovi omlouvá.
1'
Ale ani na druhé straně nedošlo k ohrožení domácí branky, takže se hra stěhuje znovu před tu hostující.
1'
Domácí se hned po úvodním výkopu dostali k míči a pokusili se projít na polovinu soupeře, ovšem první útočná akce se Lille vůbec nepovedla.
1'
Oba celky už nastupují na trávník a utkání tak za malou chvilku bude moci začít.

Lille OSC: Maignan – Dabila, Edgar Ié, Alonso Mujica, Ballo-Touré – Amadou (C), Bissouma – Faraj, Mendes, Pépé – Ponce.
Náhradníci: Kouakou – Mendyl, Benzia, Bahlouli, El Ghazi, Soumaré, Araújo.

RC Štrasburk Alsace: Kamara – Foulquier, Mangane (C), P. Martinez, Lala – Gonçalves, Aholou, Liénard – Martin – Terrier, Da Costa.
Náhradníci: Bonnefoi – Salmier, Seka, Grimm, Nogueira, Saadi, Blayac.

Rozhodčí: Desiage – Grosbost, Boudikian.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly před pár dny v rámci francouzského poháru a Štrasburk zvítězil těsně 2:1. Domácí tak mají svému soupeři rozhodně co vracet.
RC Štrasburk Alsace

Hosté jsou totiž jedenáctí a zatím tak hrají klidný střed tabulky. Na svém kontě mají sedmadvacet bodů a také oni prahnou po výhře, protože náskok na nejspodnější patra tabulky mají minimální. Proti domácím budou favorité a uvidíme, zda tuto roli naplní, nebo za se domácí celek dočká skalpu svého soupeře. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít.
Lille OSC

Domácí Lille je v tabulce předposlední, tedy devatenácté a je v pásmu sestupu do druhé francouzské ligy. Na svém kontě mají dvaadvacet bodů. Aby se této skutečnosti hráči tohoto celku vyhnuli, musí bojovat o zisk jakýchkoli bodů, které jsou potřeba. Dnes doma proti hostům ze Štrasburku budou chtít plně bodovat, aby na své konto připsali veledůležité body. Nebudou to mít ale vůbec jednoduché.
Hezké odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes pokračuje svým třiadvacátým kolem francouzská Ligue 1 a my prostřednictvím tohoto online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Lille OSC a RC Štrasburk Alsace.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.