A. Lopes – Rafael, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira – Tousart, Aouar – Cornet, Fékir, Depay (71. NDombèlé) – Maolida (72. Gouiri).
Butelle – Thomas, I. Traoré, Bamba, Manceau – Mangani (79. Puyo), Capelle (63. Ketkeophomphone) – Fulgini (72. Crivelli), Santamaría, Tait – Toko Ekambi.
Michel – Pavlović, Sunu, Crivelli, Ketkeophomphone, Guillaume, Puyo.

To je z mé strany již opravdu vše, příště na počtenou!
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:18.
Je hotovo, fotbalisté předposledního Angers v aréně třetího Lyonu vybojovali vskutku zlatý bod za ubráněnou remízu 1:1! Krátce po změně stran se sice domácímu kapitánovi Nabilu Fékirovi podařilo vyrovnat, další šance už ale fotbalisté Olympiqueu neproměnili a protože nedokázali využít ani desetiminutovou přesilovku po vyloučení Taita, k velké nelibosti svých fanoušků se jim zvítězit nepodařilo.
90+3'
90+3'
Ani tentokrát ale svěřenci kouče Génésia nezahrozili a Enzo Crivelli poté na polovině hřiště vybojoval rozehrávku pro svůj tým. Zdá se, že je hotovo!
90+2'
Maxwel Cornet vybojoval ještě jeden rohový kop pro Lyon.
90+1'
Ismaël Traoré připravil o míč Gouiriho a poté zakopl balon hluboko na útočnou polovinu, Angerští se v nastavení brání ze všech sil.
90'
Sudí Schneider nastavil nad rámec druhého poločasu tři minuty!
89'
Střídající Enzo Crivelli se vydal do bleskového protiútoku, nakonec ale ztratil rovnováhu, a Anthony Lopes tak mohl zůstat v klidu.
88'
Amine Gouiri se po levé straně prokousal až do pokutového území a z ostrého úhlu pořádně vystrašil Butellea, který střelu domácího mladíka jen tak tak vytěsnil!
87'
Lucas Tousart roztáhl hru na Aouara, po jehož přihrávce se odhodlal ke střele z hranice šestnáctky Tanguy NDombèlé, ta ale byla značně nepřesná.
86'
Po faulu jednoho z napadajících lyonských hráčů budou mít Angerští čas a klid na rozehrávku, se kterou pochopitelně vůbec nespěchají.
85'
Exekuce nařízené standardky se ujal opět Nabil Fékir, jeho ránu mířící do středu branky ale Ludovic Butelle dokázal vyboxovat.
84'
Angerští budou dohrávat o deseti! Flavien Tait povalil k zemi Tanguye NDombèlého, vyfasoval druhou žlutou kartu a jde předčasně pod sprchu.
82'
Svěřenci Bruna Génésia teď na hřišti jednoznačně dominují, střídající Tanguy NDombèlé vybojoval další rohový kop pro Olympique.
81'
Někteří příznivci Lyonu už zvedali ruce nad hlavu, rána mladíka Amineho Gouiriho z hranice pokutového území ale rozvlnila síť jen z boku!
80'
Houssem Aouar si nedokázal zpracovat dalekonosný nákop od Fernanda Marçala De Oliveiry, následovat tak bude jen další odkop od branky Angers.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Loic Puyo.
79'
Aktivní Rafael posléze vybojoval další rohový kop pro Lyon, hosté se deset minut před koncem vlastně už jen brání.
78'
Lyonský rodák se sám ujal exekuce nařízeného přímého kopu a po jeho centru se dostal k hlaičce neobsazený Houssem Aouar, jeho hlavička ale mířila jen do míst, kde stál připravený Ludovic Butelle.
77'
Fékir se nyní stal obětí možná už tak desátého faulu na svou osobu.
75'
Čtvrthodinku před koncem se hra zase poněkud uklidnila, po sérii střídání na obou stranách jako by si aktéři utkání stále zvykali na nové tváře na trávníku.
74'
Po narážečce s Cornetem to Nabil Fékir vzal z uctivé vzdálenosti na sebe, jeho propagační střelu ale Ludovic Butelle snadno zneškodnil.
73'
Střídající Billy Ketkeophomphone postrčil k zemi Fékira, domácí si tak budou moci rozehrávku ze středu hřiště v klidu zopakovat.
72'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Myziane Maolida, přichází Amine Gouiri.
72'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Enzo Crivelli.
71'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Tanguy NDombèlé.
70'
V posledních minutách Lyonští na hřišti zcela dominují, nechme se překvapit, zdali se jim v závěrečných dvaceti minutách podaří dokonat obrat.
68'
Po Rafaelově centr z levé strany se Memphis Depay dostal k hlavičce v předbrankovém prostoru, jeden z obránců Angers mu ale jasný gól na brankové čáře sebral!
67'
Nakonec to vzal na sebe Memphis Depay, jehož pokus z ostrého úhlu si ale Ludovic Butelle u bližší tyče snadno pohlídal.
66'
Hra zůstává přerušena, sudí Schneider ještě domlouvá postrkujícím se hráčům v pokutovém území Angers.
65'
Nabil Fékir to u levé postranní čáry schytyl od Manganiho, který přilétl do souboje pozdě a může být rád, že se vyhnul žluté kartě.
63'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Billy Ketkeophomphone.
62'
Vypadá to, že Thomas bude v pořádku, ještě předtím, než dá sudí Schneider pokyn k pokračování hry, dojde k prvnímu střídání Angers.
61'
Romain Thomas zůstal po souboji s Maolidou ležet v bolestech na trávníku a hra zůstává přerušena...
59'
Rafael poslal z pravé strany velmi zajímavý centr do pokutového území, veterán v brankovišti Angers Ludovic Butelle ale vyběhl včas a ukryl míč ve své náruči.
58'
Depayovi nevyšlo zpracování a Romain Thomas poté bez váhání zakopl míč až kamsi k půlící čáře.
57'
Kapitán domácího celku od rohového praporku posadil přesný centr na hlavu Marcela, lyonský stoper ale mířil velmi vysoko nad.
56'
Skvěle hrající Nabil Fékir teď vybojoval další roh pro Olympique Lyon.
55'
Karl Toko Ekambi nabral závratnou rychlost, dostal se před dva obránce Lyonu a z hranice pokutového území vystřelil, jeho pokus byl ale opravdu velmi nepřesný.
53'
Rafael ostře srazil jednoho z hráčů Angers k zemi, tady o žluté kartě nebylo sebemenších pochyb.
52'
Karl Toko Ekambi vybojoval autové vhazování na polovině hřiště a s uvedením míče zpět do hry vůbec nespěchá.
51'
Lyonští teď vybojovali rohový kop, Fékirův následný centr z pravé strany ale skončil bezpečně ukryt v náruči Ludovica Butellea.
50'
Po vyrovnávacím gólu se hra poněkud uklidnila, ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát.
48'
Fulginimu byl odpískán nedovolený zákrok na Houssema Aouara ve středu pole, domácímu záložníkovi se zatím vůbec nechce ze země.
47'
Lyon právě vstřelil branku!
Vstup do druhé půle domácím vyšel na jedničku a je vyrovnáno! NABIL FÉKIR se uvnitř pokutového území zbavil svého tradičního strážce Santamaríi a poté se trefil přesně ke vzdálenější tyči.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:06.
Po prvním poločase se jde do šatny poněkud překvapivě za příznivějšího stavu pro Angers. Hosté se po většinu času soustředili na defenzívu, po faulu Jérémyho Morela ale sudí Schneider nařídil penaltu v jejich prospěch, kterou proměnil Karl Toko Ekambi. Dalších gólů jsme se zatím nedočkali, během poločasové přestávky tak budou muset lyonští favorité o čem přemýšlet.
45+3'
45+3'
Žlutou kartu dostává Angelo Fulgini (Angers SCO).
45+2'
Hráči ve žlutých dresech kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou, svěřenci kouče Moulina chtějí první půli dohrát bez žádných zmatků a nebezpečí.
45+1'
Fékir si nedokázal zpracovat prudký Marcelův centr, míč se tak dokutálel až do náruče Ludovica Butellea.
45'
První poločas bude hned o tři nastavené minuty delší.
44'
V samotném závěru prvního poločasu se k další střele odhodlal aktivní Karl Toko Ekambi, angerský útočník ale z hranice pokutového území pálil jen do míst, kde stál připravený Lopes.
42'
Zkušený gólman Butelle se do Angers vrátil na začátku lednového přestupního období po dvou letech v belgických Bruggách a rodák z Reims se okamžitě stal brankářskou jedničkou ‎Les Scoïstes místo nepřesvědčivého Alexandrea Letelliera.
41'
Ofsajd a v něm Nabil Fékir, hostující gólman Ludovic Butelle s rozehrávkou pochopitelně vůbec spěchat nebude.
40'
Manganiho kolmice na Toka Ekambiho postrádala přesnost a míče se ujal Fernando Marçal De Oliveira.
39'
A je tu další žlutá karta, za šlapák na Maolidu byl potrestán Abdoulaye Bamba.
38'
Memphis Depay to přehnal s agresivitou v souboji s rozehrávajícím Fulginim, hosté si tak budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.
37'
Flavien Tait si za další faul na Fékira vykoledoval žlutou kartu.
35'
Houssem Aouar vyslal na zteč Jérémyho Morela, tomu se ale z levé strany vůbec nepodařilo odcentrovat.
34'
Domácí špílmachr Fékir je dnes častou obětí faulů angerských fotbalistů, tentokrát místního odchovance fauloval Vincent Manceau.
32'
Po nařízeném rohovém kopu se k hlavičce dostal Myziane Maolida, který ale v pádu netrefil míč podle svých představ.
31'
Tentokrát to na sebe vzal nizozemský reprezentant Memphis Depay, jeho nepříliš povedený centr ale hostující Ismaël Traoré uklidil do zámezí.
30'
Vincent Manceau nedaleko hranice pokutového území podrazil nohy Fékirovi, Lyon tak bude mít k dispozici další nebezpečnou standardku.
28'
Fékirův nákop do pokutového území ale Butelle bez potíží vybojoval a hosté založili bleskurychlý protiútok, na jehož konci stál Karl Toko Ekambi, který ale zpoza hranice šestnáctky vysoko přestřelil.
27'
Po faulu Romaina Thomase u pravé postranní čáry však bude mít Olympique k dispozici další přímý kop.
26'
Myziane Maolida se po pravém křídle prokousal až na hranici pokutového území, kde ale o míč přišel a domácí se odpískání pokutového kopu dožadovali marně.
25'
Pierrick Capelle šikovně roztáhl hru na volného Angela Fulginiho, ten ale o míč vzápětí přišel a Lyonští už zakládají další protiútok.
24'
Nabil Fékir na sebe navázal pozornost čtyř bránících hráčů Angers, přesto dokázal balon udržet a posunul ho na volného Memphise Depaye.
22'
Capelle zůstává ležet na trávníku, ale vypadá to, že bude v pořádku.
21'
Lucas Tousart ve vzdušném souboji povalil k zemi Pierricka Capelleho, za což vyfasoval žlutou kartu.
20'
Na opačném konci hřiště se Toko Ekambi dostal k další střele, autor zatím jediného gólu v utkání ale mířil velmi nepřesně.
18'
Po nařízeném rohovém kopu se prokousal do zakončení Nabil Fékir, zkušený středopolař ale neměl seřízená mířídla a výrazně přestřelil.
17'
Po Depayově centru z pravé strany se ke střele málem dostal Myziane Maolida, jeho pokus byl ale zblokován do zámezí.
16'
Vincent Manceau nic nevymýšlel a pod tlakem radši vrátil míč brankáři Butelleovi, angerští se po vstřelení brzkého gólu logicky nikam neženou.
14'
Angers právě vstřelilo branku!
Exekuce pokutového kopu se nakonec ujal KARL TOKO EKAMBI, který se trefil přesně do Lopesova protipohybu, a outsider se tak v Lyonu ujímá vedení!
13'
Jérémy Morel ve vlastním pokutovém území podrazil nohy unikajícímu Fulginimu a sudí neváhal ani vteřinu.
12'
Penalta pro Angers!
11'
Karl Toko Ekambi se ke střele nedostal, odzbrojil jej totiž bránící Lucas Tousart.
9'
Mangani sice vybojoval další aut pro Angers, vinou útočného faulu Baptistea Santamaríi to ale bylo málo platné.
8'
Fernando Marçal De Oliveira před Tokem Ekambim radši zakopl míč do autu, krátce po autovém vhazování ale hosté o míč přišli.
7'
V tomto utkání jsou karty rozdány jasně: Lyon bude útočit, hosté se už od úvodních minut brání v deseti na vlastní polovině.
6'
Vincent Manceau si nepřidělával práci a nekompromisně zakopl míč až na útočnou polovinu.
4'
Kombinace hráčů Olympiqueu je velmi statická, domácí fotbalisté nyní znovu o míč přišli ještě předtím, než se dostali k zakončení.
3'
Angerští založili rychlý protiútok, na jehož konci stál Angelo Fulgini, s jehož propagačním pokusem si ale Anthony Lopes snadno poradil.
2'
Houssem Aouar si ve středu hřiště došel pro faul, domácí si tak budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.
1'

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira – Tousart, Aouar – Cornet, Fékir, Depay – Maolida.
Náhradníci: Gorgelin – Diakhaby, Ferri, Gouiri, F. Mendy, Tete, NDombèlé.

Angers SCO: Butelle – Thomas, I. Traoré, Bamba, Manceau – Mangani, Capelle – Fulgini, Santamaría, Tait – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Pavlović, Sunu, Crivelli, Ketkeophomphone, Guillaume, Puyo.

Rozhodčí: F. Schneider – D. Zitouni, F. Hebrard.

Angers

Hostům patří až předposlední devatenáctá pozice s osmnácti body, ovšem díky vyrovnané tabulce ztrácí na patnácté Amiens jen tři body. Z deseti venkovních střetnutí brali jedenáct bodů za dvě výhry a pět remíz, skórovali v jedenácti případech a dvanáct branek inkasovali, nyní třikrát za sebou venku nebodovali. Tabulku střelců týmu vede devítigólový Kamerunec Karl Toko Ekambi.
Lyon

Domácím patří třetí pozice s 41 body, po dnešku se ale mohou posunout na druhé místo zajišťující přímý postup do Ligy mistrů, neboť Monako zaváhalo a s Montpellierem pouze remizovalo. Z devíti domácích utkání hráči Lyonu pětkrát brali všechny body, třikrát bod a jen jednou soupeři podlehli, vstřelili dvacet branek a jedenáct inkasovali, naposledy porazili před svými fanoušky Marseille 2:0. Nejlepšími střelci mužstva jsou třináctigóloví Francouz Nabil Fekir a Mariano Diaz z Dominikánské republiky.
Dobrý den, 20. kolo Ligue 1. dnes bude třemi zápasy završeno, druhý na řadu přijde souboj mužstev z opačných koutů tabulky, Lyonu a Angers. Velkým favoritem je první zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.