Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Marseille : Monaco  - 28. ledna 2018   21:00

Marseille
7' Rami (Thauvin) • 47' Germain (Payet)
2:2
(1:1)
Monaco
4' Baldé Diao   • 51' Fabinho  (Sidibé)
Marseille
Mandanda – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – M. Sanson, Gustavo – Thauvin, Payet (84. N'Jie), Ocampos (48. Anguissa) – Germain (90+2. Mitroglu).
Pelé – Abdennour, Bedimo, Maxime López, Mitroglu, N'Jie, Anguissa.
Monaco
Subašić – A. Touré, Glik, Jemerson, Sidibé – Tielemans, Fabinho – R. Ghezzal (69. Rony Lopes), Moutinho, Baldé Diao – Falcao.
Sy – Boschilia, Jovetić, Rony Lopes, N'Doram, Raggi, Moussa Sylla.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:15.
Tento zápas končí remízou 2:2. Hosté se dostali do vedení, domácí hráči pak dokázali stav zápasu otočit a vedli. Jenže konečný remízový stav stanovil Fabinho.
90+3'
90+2'
Nastavený čas mnoho šancí nenabízí, je pravděpodné, že už gól neuvidíme.
90+2'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Konstantinos Mitroglu.
90+1'
Tří minuty hry se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Více ze hry mají nyní hosté.
89'
Volný kop rozehrávat budou hosté z poloviny.
88'
Probíhají poslední minuty druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Marcos Rony Lopes rozehrává rohový kop. Jeho spoluhráč hlavičkoval z předbrankového prostoru, ale míč má Steve Mandanda.
86'
Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, uvidíme, zda se urodí nějaká výraznější příležitost.
85'
Žlutou kartu dostává Bouna Sarr (Olympique Marseille).
84'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Clinton N'Jie.
83'
Dimitri Payet rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.
82'
Domácí celek si poradil s akcí hostů po levé straně, a tak může Marseille útočit. Balon ale snadno získává hostující gólman.
80'
Deset minut hry zbývá do konce poločasu, stav je stále vyrovnaný a mnoho vyložených šancí k vidění není.
79'
Domácí Valère Germain se propracoval ke střele. Jeho rána z první po centru z levé strany končí mimo branku. Danijel Subašić zasahovat nemusel.
78'
Monaco se propracovalo do útočné fáze, ale po nepřesné přihrávce přišlo o míč, a tak hrají domácí.
77'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, od své branky rozehrává Almamy Touré.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, stav je stále vyrovnaný. Oba týmy mají stejnou výchozí pozici pro poslední minuty utkání.
74'
Rohový kop nyní na druhé straně, domácí obrana si s pasem před branku dokázala poměrně snadno poradit.
72'
Florian Thauvin bude rozehrávat rohový kop. Šance pro domácí. Centr před branku nadvakrát zkrotil brankář.
72'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Optickou mírnou převahu mají hosté.
70'
Žlutou kartu dostává Morgan Sanson (Olympique Marseille).
69'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Marcos Rony Lopes.
67'
Centr se snesl před branku, střela byla zablokovaná, následně si domácí poradili útočným faulem. Vykopávat bude Danijel Subašić.
66'
Volný kop rozehrává domácí celek. Akce pokračovala dál, vybojoval rohový kop.
64'
Olympique Marseille se usadil na útočné polovině. Obrana Monaca ale hraje obětavě, a tak mnoho prostoru domácí nemají na vytvoření kloudné akce.
63'
Po delší době se domácí fotbalisté propracovali do střelecké pozice. Ale Luiz Gustavo zakončoval tak, že jeho pokus byl zablokovaný. Následný centr postrádal přesnost.
61'
João Moutinho rozehrává rohový kop. Obrana si dokázala poradit, následně v akci pokračoval Djibril Sidibé.
61'
Djibril Sidibé centroval před branku, ale domácí obrana si dokázala poradit.Je z toho rohový kop.
60'
Šedesát minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, fanouškům se musí líbit.
59'
Obrovskou šanci měli domácí. Hiroki Sakaj a ani Rolando nedokázali prostřelit brankáře hostů. Danijel Subašić zasahovat nemusel, oba pokusy byly nepřesné.
57'
Morgan Sanson nedokázal zpracovat dlouhou přihrávku spoluhráče, akce domácích tak končí.
56'
Vykopávat bude od své branky domácí brankář. Steve Mandanda poslal balon na útočnou polovinu.
55'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek pokračuje v aktivní hře.
53'
Hodně podobný start obou poločasu. Během prvních sedmi minut jsme viděli vždy dva góly.
51'
Monaco právě vstřelilo branku!
Velmi rychle je vyrovnáno, po bleskové akci Monaca se k míči dostal FABINHO, jehož střela se od tyčky odrazila do branky. Je vyrovnáno. Domácí se z náskoku příliš dlouho neradovali. Asistence: Djibril Sidibé.
50'
I rychle po začátku druhého poločasu jsme viděli branku, prosadil se domácí celek, kterému se tak podařilo otočit zápas. Nejprve prohrával i gól, nyní vede o branku.
48'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází André Anguissa.
47'
Marseille právě vstřelilo branku!
Hned z kraje poločasu se domácí celek dostává do vedení. Po centru Payeta před branku se hlavou prosazuje obranou nepohlídaný VALÈRE GERMAIN. Asistence: Dimitri Payet.
47'
Volný kop má k dispozici domácí celek, rozehrává Dimitri Payet.
46'
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli dvě branky, pokračuje druhým poločasem.
46'
První poločas nabídl dva rychlé góly. Nejprve se do vedení dostali hosté, a pak v sedmé minutě vyrovnal domácí Rami. Od té doby měli více ze hry domácí, jenže Marseille další branku nepřidalo.
45+2'
45+2'
Už se pravděpodobně nic nestane.
45+2'
Žlutou kartu dostává Rachid Ghezzal (AS Monaco FC).
45+1'
Uvidíme navíc dvě minuty, nyní rohový kop rozehráli nepříliš dobře hostující fotbalisté.
45'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
S centrem před branku si obrana poradila, následně balon vyrazil hostující brankář do bezpečí.
43'
Dimitri Payet stál na konci pohlední kombinace domácích. Zkušený hráč ale nedokázal letící balón přesněji tečovat do brány. Je z toho rohový kop.
42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dostáváme do posledních minut prvního poločasu.
41'
Domácí hráč si hodně agresivně pomohl v souboji, Bouna Sarr svého soupeře poslal k zemi. Sudí tento moment nechává bez povšimnutí.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, více ze hry mají nyní domácí, kteří se ovšem nemohou probojovat do výraznější střelecké pozice.
39'
Byl to Luiz Gustavo, kdo si nyní vypracoval střeleckou příležitost. Jeho rána mířila do středu branky, kde byl pozorný Danijel Subašić, který snadno zasáhl.
38'
S blížícím se koncem poločasu je k vidění čím dál více nepovolených zákroků.
38'
Jeden z domácích hráčů, byl to Luiz Gustavo, fauloval protihráče. Rozehrávat tak budou hosté, faulovaným byl Radamel Falcao.
37'
Bouna Sarr dobře zapracoval na obranné polovině a díky přesnému čtení hry překazil nebezpečně vypadající akci soupeře.
36'
Žlutou kartu dostává Dimitri Payet (Olympique Marseille). Domácí hráč v osobním souboji nekompromisně atakoval soupeře Glika.
35'
Dimitri Payet rozehrával volný kop. Centroval před branku, obrana si s první střelou poradila. Akce pokračovala dál, brankář Danijel Subašić hodně vyběhl, ale nakonec zasahovat nemusel, protože Rolando pálil nad.
33'
Žlutou kartu dostává Kamil Glik (AS Monaco FC).
32'
Další velkou šanci měl nyní domácí celek, jenomže Morgan Sanson nedokázal z první poslat balon na branku. Do další šance se hráči Olympique nedostali.
30'
Půlhodina hry je pryč. Hosté se rychle dostali do vedení, domácí v sedmé minutě dokázali vyrovnat. Od té doby měl největší šanci Dimitri Payet, který mohl domácí dostat do vedení, ale ve velké šanci netrefil branku.
28'
Dimitri Payet se propracoval do výborné střelecké pozice. Zpracoval si míč po přihrávce Thauvina, ale balon poslal příliš vysoko. Brankář ani zasahovat nemusel.
27'
Rolando rozehrává od své branky, do kombinace se vedle brankáře zapojuje také Hiroki Sakaj.
26'
Steve Mandanda vykopává od své branky, přenesl hru až na útočnou polovinu. Dobrý dlouhý výkop předvedl.
25'
Rozhodčí hodně důrazně upozorňuje hráče obou týmů, aby si v soubojích nepočínali v rozporu s pravidly.
24'
Djibril Sidibé fauloval soupeře, a tak budou volný kop rozehrávat domácí. Ti se mohou rychle z poloviny hrací plochy dostat před branku Monaca.
23'
Rachid Ghezzal posílal centre před branku, ale v pokutovém území dobře zapracovala domácí obrana, která balon dostala do bezpečí.
22'
Monaco metr po metru získává útočnou část hrací plochy, je z toho rohový kop.
21'
Dvacet minut hry je minulostí, po rychlých brankách platí nerozhodný stav 1:1.
20'
Danijel Subašić po volném kopu zasahovat nemusel, balon končí mimo hrací plochu. Právě tento brankář bude vykopávat od své brány.
19'
Domácí hráč byl soupeřem faulovaný, hlavní sudí důrazně domlouvá Moutinhovi, že příště za podobné chování bude karta.
17'
A právě Djibril Sidibé zůstává po souboji s Thauvinem ležet na hrací ploše. Míří k němu lékaři.
16'
Pěkně to nyní sehrál domácí tým, centr se snesl před branku, ale tam byl obránce Djibril Sidibé, který ohlavičkoval míč do bezpečí.
15'
Monaco překazilo domácí akci, a tak se samo může pokusit o útočnou akci. Jenomže Djibril Sidibé si poradil nedovoleným zákrokem. Pískán je útočný faul
14'
Domácí rozehrávají po dalším nedovoleném zákroku na polovině hrací plochy.
13'
Morgan Sanson si počínal nedovoleně, a tak budou hosté rozehrávat volný kop. S centrem před branku si obrana rychle poradila.
13'
Djibril Sidibé vedl bleskovou akci Monaca. To střelecké pozice se hosté ale propracovat nedokázali.
12'
Valère Germain kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, o balon ale přišli.
11'
Sledujeme hodně kontaktní fotbal, k vidění je celá řada osobních soubojů.
10'
Morgan Sanson si v osobním souboji počínal nedovoleně, a proto budou rozehrávat fotbalisté hostujícího týmu.
9'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, zejména nechtějí chybovat. Valère Germain vedl další akci Marseille.
7'
Domácí fotbalisté vyrovnávají. Po rychlé akci po straně se balon dostal do míst, kde byl Thauvin. Ten přihrával vzduchem na druhou stranu. ADIL RAMI hlavou poslal balon do sítě z předbrankového prostoru. Je vyrovnáno. Asistence: Florian Thauvin.
6'
Více ze hry mají nyní domácí, podaří se jim vyrovnat?
5'
Domácí fanoušci dál podporují svůj tým, i když si vstup do zápasu představovali jinak.
4'
Hostující tým se dostává do vedení. Po rychlé akci se míč dostal k rozběhnutému hráči, tím byl KEITA BALDÉ DIAO. Jeho zakončení překvapilo domácího brankáře, hosté vedou.
2'
Nyní sledujeme aktivní hru hostujícího celku, Monaco hraje aktivně.
1'
Radamel Falcao se dostal k zakončení, jeho hlavička končí mimo branku. Následně akce pokračovala dál, ale obrana domácích si dokázala poradit. Centroval Keita Baldé Diao.
1'
Zápas začíná, domácí celek hraje bílém, hosté ve světle modrém.
1'
Olympique Marseille odehrálo 22 zápasů s bilancí 14-5-3. Získalo 47 bodů. V tabulce je na třetím místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Troyer 3:1, Rennes 3:0, Štrasburgem 2:0, Caen 2:0. Nestačilo Lyon 0:2.
AS Monaco FC odehrálo 22 zápasů s bilancí 14-4-4 a získalo 46 bodů. V tabulce ligy je na čtvrtém místě. Z posledních pěti zápasů získalo tři výhry. Poradilo si St. Etienne 0:4, Rennes 2:1 a Méty 3:1. Remizovalo s Montpellier 0:0 a Nice 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Olympique Marseille a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.