Ligue 1 - ONLINE PŘENOS - Monaco : Rennais

Monaco

Rennais
2:1
- 21'Falcao
- 82'Baldé Diao
- 60'Khazri
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Monaco
- 21'Falcao
- 60'Sidibé(žlutá karta)
- 65'Fabinho(žlutá karta)
- 82'Baldé Diao
- 90+3'Glik(žlutá karta)
Rennais
- 49'Gelin(žlutá karta)
- 60'Khazri
- 89'Gnagnon(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Bastien – Haquette, Stien
- Stadion
- Stade Louis-II, Monaco
R. Falcao
M. Rony Lopes
T. Lemar
K. Baldé Diao
J. Moutinho
. Fabinho
D. Sidibé
K. Glik
. Jemerson
T. Kongolo
D. Subašić
B. Bourigeaud
W. Khazri
M. Amalfitano
H. Traoré
J. Siliki
A. Hunou
M. Zeffane
J. Gnagnon
E. Mexer
J. Gelin
T. Koubek
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 38 | 108:29 | 93 |
2 | ![]() | 38 | 85:45 | 80 |
3 | ![]() | 38 | 87:43 | 78 |
4 | ![]() | 38 | 80:47 | 77 |
5 | ![]() | 38 | 50:44 | 58 |
6 | ![]() | 38 | 53:48 | 55 |
7 | ![]() | 38 | 47:50 | 55 |
8 | ![]() | 38 | 53:52 | 54 |
9 | ![]() | 38 | 36:41 | 52 |
10 | ![]() | 38 | 36:33 | 51 |
11 | ![]() | 38 | 55:73 | 48 |
12 | ![]() | 38 | 48:59 | 47 |
13 | ![]() | 38 | 37:42 | 45 |
14 | ![]() | 38 | 42:52 | 41 |
15 | ![]() | 38 | 44:67 | 38 |
16 | ![]() | 38 | 27:52 | 38 |
17 | ![]() | 38 | 41:67 | 38 |
18 | ![]() | 38 | 38:54 | 37 |
19 | ![]() | 38 | 32:59 | 33 |
20 | ![]() | 38 | 34:76 | 26 |
- Liga mistrů
- Evropská liga
- Konferenční liga
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:18.
Monako vstoupilo do zápasu aktivněji než Rennes. Tým Tomáše Koubka se v prvním poločase k ničemu nedostal. Naopak domácí celek skóroval zásluhou Radamela Falcaa, který dorazil do sítě střelu Fabinha, která se odrazila od pravé tyče. Ve druhém poločase se Rennes vrátilo do hry o body po faulu Sidibého na Silikiho. Nařízený pokutový kop proměnil přesvědčivě kapitán hostů Wahbi Khazri. V poslední desetiminutovce však rozhodl o zisku plného počtu bodů pro svůj týmem brankou Keita Baldé.
Monako tak i nadále drží druhou pozici na suverénním PSG. Na záda dýchá obhájcům titulu tým z Lyonu.
Zhruba deset minut před koncem se Monako vrací do jednobrankového vedení. Djibril Sidibé zavezl míč pravou stranou až téměř k brankové lajně, poté odcentroval k bodu pro pokutový kop, kde už byl připravený KEITA BALDÉ DIAO, který z prvního doteku poslal míč do sítě.
Míč si postavil na bod pro pokutový kop kapitán Rennes WAHBI KHAZRI. Střelou k levé tyči sice brankáře nepřekvapil, ale pokus byl tak dobře umístěn, že neměl Subašič mnoho šancí.
RADAMEL FALCAO nebyl dvacet minut vidět, ale jako první se v dnešním zápase prosazuje. Nejprve pálil zpoza vápna Fabinho do tyče, následně chtěl zakončovat v pádu Lopes, ale nakonec to byl až Kolumbijec, který rozvlnil síť Koubkovy branky po vedenou ránou ke vzdálenější tyči.
AS Monaco FC: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, T. Kongolo – Moutinho, Fabinho – Rony Lopes, Lemar, Baldé Diao – Falcao (C).
Náhradníci: Benaglio – R. Ghezzal, Carrillo, Diakhaby, Raggi, N'Doram, A. Touré.
Stade Rennes FC: Koubek – Gnagnon, Mexer, Gelin – H. Traoré, Siliki, Hunou, Zeffane – Bourigeaud, Khazri (C), Amalfitano.
Náhradníci: Diallo – Mubele, Bensebaini, Maouassa, Tell, Gourcuff, Danzé.
Rozhodčí: Bastien – Haquette, Stien.
20.05. 2017 Rennes – Monako 2:3
14.12. 2016 Monako – Rennes 7:0
17.09. 2016 Monako – Rennes 3:0
24.04. 2016 Rennes – Monako 1:1
04.10. 2015 Monako – Rennes 1:1
Tým z městského státu v minulé sezoně zaskočil všechny soupeře. Jen třikrát prohrál a s přehledem osmibodovým rozdílem porazil i slavné PSG a připsal si tak titul!
Letos na Monako čeká nejspíše jen boj o druhou pozici za suverénním PSG. S devítibodovým mankem je však prvním týmem, který nahání pařížský velkoklub. V posledním zápase se Monako vytáhlo na Saint-Étienne 4:0, když se postupně prosadil Sidibé, Lemar, Fabinho a Keita.
V Lize mistrů se ale týmu kolem útočníka Radamela Falcaa vůbec nedařilo. V konkurenci Besiktase, Porta a Lipska obsadilo v základní skupině poslední místo se ziskem pouhých dvou bodů za nerozhodné výsledky v Besiktasi a Lipsku a jasní část evropských pohárů tak už bude bez francouzského mistra.
Rennes obsadilo v minulé sezoně konečnou devátou pozici a to znamená, že je letos klub ze západu Francie bez pohárové Evropy. Ani letošní ročník Ligue 1 nezahájili Sarr, Andre, Mubele Dnombe a spol. vůbec dobře. V prvních čtyřech zápasech se probojovali jen ke dvěma bodům za nerozhodné výsledky v Troyes a s Dijonem. Zlom přišel až s angažováním Tomáše Koubka z pražské Sparty. S příchodem Koubka se Rennes dokázalo vyhoupnout až na aktuální sedmou pozici. Rennes pomohla především série osmi zápasů v řadě s jedinou prohrou. Poslední dvě kola se ale týmu ze západu Francie příliš nevydařily. V Metách zajistil bod za remízu 1:1 až pět minut před koncem Mubele. V domácím prostředí se proti PSG neprosadilo vůbec. Supersilný tým v čele s hvězdným triem útočníků Neymarem, Cavanim a Mbappém rozebral Rennes 4:1.