Ligue 1 - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Troyes - 9. prosince 2017   20:00

Monaco
71' Deplagne(vl.)  • 85' Carrillo (Moutinho) • 88' Carrillo (Glik)
3:2
(0:1)
Troyes
25' Suk Hjun-Čun   • 50' Suk Hjun-Čun
Monaco
Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Jorge (83. Diakhaby) – Rony Lopes (46. Carrillo), Moutinho, Fabinho, Lemar – Falcao, Baldé Diao (65. R. Ghezzal).
Benaglio – Carrillo, T. Kongolo, R. Ghezzal, N'Doram, Diakhaby, Nguinda.
Schneider – Henninot, Viala
Stade Louis-II, Monaco
Troyes
Samassa – Deplagne, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Confais – Khaoui (83. J. Obiang), Azamoum, Nivet (76. Vizcarrondo), Darbion – Suk Hjun-Čun (68. Niane).
Zelazny – Vizcarrondo, Niane, J. Obiang, Cordoval, Ben Saada, Pelé.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, domácí mají ruce nahoře a slaví tříbodový zisk ze zápasu, v němž byli jasnými favority, ale ještě dvacet minut před koncem prohrávali 0:2. Pak ale protrhl střeleckou smůlu domácích hostující Deplagne, který si dal nešťastný vlastní gól. Od té doby pak domácí soupeře doslova mleli a výsledkem byly další dva góly, které si připsal střídající Carrillo. O záchranu bojující Troyes dnes bylo velmi blízko třem senzačním bodům, ale nakonec odjíždí s prázdnou.
90+4'
90+1'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty, nyní se budou domácí snažit udržet těsné vedení.
90'
Kamil Glik (Monaco) na trávníku a nyní rozhodně nebude spěchat na nohy.
88'
Monaco právě vstřelilo branku!
Monako je v extázi! Domácí měli volný kop, míč směřoval na hlavu Kamila Glika, který hlavou poslal míč na branku, ale dříve ho ještě hlavou lépe usměrnil GUIDO CARRILLO a míč končí v síti.
87'
Po další hlavičce Carrilla je tu parádní reflexivní zákrok gólman Troyes, přehlídka domácích rohů pokračuje.
86'
A hned vzápětí je tu roh pro Monako, domácí rozehrají z levé strany.
85'
Tak se to domácím přece jenom povedlo! Monako dlouho s o záchranu bojujícím soupeřem prohrávalo 0:2, ale nyní se, po vyrovnávacím gólu GUIDO CARRILLA, mohou radovat. João Moutinho (Monaco) odcentroval z pravé strany a Carrillo povedenou hlavičkou poslal míč za záda gólmana soupeře.
83'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jorge, přichází Adama Diakhaby.
83'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Johann Obiang.
82'
Hned dva rohové kopy měli domácí k dispozici, ale prosadit se nedokázali.
80'
Centr domácích z pravé strany, míč ze vzduchu sbírá Mamadou Samassa.
79'
Rohový kop pro Monako, domácí rozehrají z levé strany.
78'
Kamil Glik faulován v hlavičkovém souboji na polovině Troyes, které se dostává pod drtivý tlak.
77'
Mamadou Samassa (Troyes) vyráží střelu Joãa Moutinha (Monaco).
77'
Monačtí se ženou dopředu, po levé straně, Fabinho si ale netroufl na centr.
76'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Benjamin Nivet, přichází Oswaldo Vizcarrondo.
74'
Radamel Falcao (Monaco) nyní předvedl poměrně tvrdý útočný faul, to byl velký risk v okamžiku, kdy již domácí útočník jednu kartu má.
72'
Žlutou kartu dostává Fabinho (AS Monaco FC).
72'
Žlutou kartu dostává Radamel Falcao (AS Monaco FC).
72'
Žlutou kartu dostává Guido Carrillo (AS Monaco FC).
72'
Žlutou kartu dostává Christophe Hérelle (ESTAC Troyes).
71'
Šťastný okamžik domácích, po střele z levé strany se míč od bránícího MATHIEU DEPLAGNEHO odráží do branky Troyes, vlastní gól hostů.
70'
Posledních dvacet minut zbývá Monaku k tomu, aby alespoň vyrovnalo.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Suk Hjun-Čun, přichází Adama Niane.
67'
Thomas Lemar (Monaco) rozehrál, obránce Jemerson (Monaco) dokázal hlavičkovat, ale pouze vedle branky.
66'
Roh pro Monako, domácí rozehráli z pravé strany a budou si to moci zopakovat.
65'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Keita Baldé Diao, přichází Rachid Ghezzal.
64'
Žlutou kartu dostává Stéphane Darbion (ESTAC Troyes).
63'
Statistika držení míče – 63% : 37%.
62'
No, míč z kopačky Lemara se snášel do branky, ale Mamadou Samassa parádně míč vytěsnil.
61'
Volný kop pro Monako, v poměrně zajímavé vzdálenosti od branky Troyes.
60'
Nervozita patrná na lavičce Monaka, které stále prohrává 0:2, platí to na začátku poslední půl hodiny zápasu.
59'
Centr z pravé strany míří do vápna Troyes, tam si prostor na hlavičku udělal Radamel Falcao, jež ale posílá míč pouze nad branku.
58'
A platí to i nyní, kdy na trávník padá João Moutinho (Monaco), jehož pád ale nechal sudího ledově chladným.
57'
Monako drží míč, ale zatím je mu to málo platné, hosté vedou již o dva góly a zatím se v pohodě brání.
55'
Guido Carrillo (Monaco) jde do souboje před branku Troyes, ale míč získal gólman Mamadou Samassa.
54'
Jako nyní na levou stranu, kde míč zpracovává Jorge, ten přihrává Lemarovi, jehož centr letí mimo hřiště.
53'
Monako opět na útočné polovině, João Moutinho rozděluje míče.
52'
Mathieu Deplagne (Troyes) odvedl dobrou práci, při bránění Lemara.
51'
Mamadou Samassa (Troyes) na druhé straně v pohodě sbírá míč, směřující do vápna Troyes.
50'
Troyes právě vstřelilo branku!
Druhá chyba Subašiće a druhý gól SUK HJUN-ČUNA. Domácí gólman měl za úkol odkopnout míč před dobíhajícím útočníkem soupeře, jenže to se nepovedlo, Suka trefil a od jeho hlavy se míč odrazil a poté ho již Suk Hjun-Čun s přehledem dostal do odkryté branky.
49'
Centr Monaka z levé strany končí na kopačkách obránce Troyes, který rozehrává.
48'
Začátek druhé půle zatím nijak nevybočuje z toho, co jsme sledovali v prvním poločase.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Marcos Rony Lopes, přichází Guido Carrillo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
Rozhodčí Schneider ukončil první poločas a tím také trápení favorizovaného Monaka. To v dnešním utkání předvádí zatím hodně rozpačitý výkon, zejména v útočné fázi, resp. ve finální fázi, která se domácím prostě zatím nevede. Hostům k vedení stačila jediná povedená útočná akce.
45+1'
45+1'
No jo, jenže to by musel být centr z levé strany mnohem přesnější.
45'
Keita Baldé Diao (Monaco) faulován u vápna Troyes, domácí ještě mají prostor na vstřelení vyrovnávacího gólu.
45'
Thomas Lemar (Monaco) rozehrál z levé strany, hosté se ubránili, domácí přesto zůstávají u míče.
44'
Nyní pro změnu volný kop pro domácí tým, z levé strany, na polovině soupeře.
42'
Žlutou kartu dostává Jorge (AS Monaco FC).
42'
Tu však rychle ukončil útočný faul, celkem zbytečný, míč pro Troyes.
41'
Míč letí z levé strany do vápna Monaka, kde úřaduje domácí defenziva, ta získává míč a vzápětí i zakládá další útočnou akci domácích.
40'
Poslední pětiminutovka před námi, hosté získávají volný kop na útočné polovině.
39'
Domácím se v útočné fázi nedaří, míč má opět Mamadou Samassa, který vykopává od branky Troyes.
37'
Mamadou Samassa (Troyes) vykopává od své branky, u půlící čáry fauluje hlavičkující Kamil Glik.
36'
Je otázka, komu více svědčí často přerušovaná hra, zda hostům, nebo domácím.
35'
Domácí opět na útočné polovině, Radamel Falcao (Monaco) znovu faulován, tentokrát Aloïsem Confaisem.
34'
Jenže vzápětí Karim Azamoum (Troyes) fauluje v souboji s Falcaem, míč pro Monako.
34'
Hosté se nyní dostávají ze sevření na vlastní polovině, ale těsně za půlící čárou o míč zase přicházejí.
31'
Domácí se s přehledem ubránili, sami zkusili rychlý brejk, který ale končí útočným faulem Baldého.
30'
Pozor, Stéphane Darbion (Troyes) faulován Sidibém na hranici vápna Monaka, to bude hodně nebezpečný přímý kop z pohledu domácího týmu!
29'
Ten domácí rozehráli z pravé strany, branku neohrozili, poté se ještě drželi na útočné poloviny do té doby, než špatná přihrávka končí v autu.
28'
Pohotovým zákrokem nyní Mamadou Samassa (Troyes) podržel svůj tým, po střele Baldého z hranice šestnáctky, roh pro Monako.
26'
Monako jde dopředu po pravé straně, João Moutinho ale neuspěl, míč skončil v autu a vhazovat budou hosté.
25'
Hosté jdou do vedení poté, co Danijel Subašić neudržel míč, po střele Saif-Eddine Khaouiho z pravé strany a k odraženému míči se dostal SUK HJUN-ČUN, který ho doklepl za záda bezmocného gólmana.
23'
Výkop domácího gólmana Subašiće letí do autu, hosté tak mohou vhazovat.
22'
Monačtí stále s míčem na útočné polovině, hosté se pozorně brání.
21'
Žlutou kartu dostává Kamil Glik (AS Monaco FC).
21'
Marcos Rony Lopes (Monaco) zkoušel odcentrovat, ale bránící hráč jeho pokus zablokoval.
20'
Monako převzalo iniciativu a nyní tlačí svého soupeře před jeho vlastní pokutové území, dočkáme se brzy gólu?
19'
Míč letí z lev strany před branku, kde si ho ze vzduchu stahuje gólman Troyes.
18'
No vida, ale míč byl tečován a domácí mají další roh z levé strany.
17'
Centr z pravé strany míří do vápna Troyes, kde si naskakuje Falcao, jež má ale k míči hodně daleko.
16'
Další roh Monaka, ale hosté se znovu ubránili, domácí znovu na útočné polovině.
15'
Vypadalo to, že od bránícího hráče se ve vápně odrazil míč od jeho ruky, možná penalta pro Monako, ale sudí nechává jen kopat další roh.
14'
13'
Ofsajdem končí útočná snaha domácích, diváci pískají, přáli si odpískání faulu na Sidibého.
11'
Suk Hjun-Čun (Troyes) neuspěl na pravém křídle v souboji s bránícím Jorgem, autové vhazování pro Monako.
10'
Jorge (Monaco) podruhé v krátké době po sobě znovu faulován.
9'
Zatím je hra zbytečně často přerušována množstvím faulů.
7'
Žlutou kartu dostává Suk Hjun-Čun (ESTAC Troyes).
6'
Fotbalisté Troyes jsou ale zatím mnohem aktivnější a i nyní se ženou do útoku.
5'
Jemerson (Monaco) faulován Suk Hjun-Čunem, u půlící čáry.
4'
Zatím poměrně zajímavý úvod zápasu, Monako se v podstatě nedostalo za půlící čáru.