Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Guingamp - 4. února 2018   15:00

0:1
(0:0)
Guingamp
Guingamp
90+2' Ngbakoto  (Blas)
Rennais
Koubek – Ludovic Baal (46. Bensebaini), Gnagnon, Gelin, H. Traoré – André, Prcić – Sarr, Khazri, Bourigeaud – D. Sakho.
Diallo – Amalfitano, Bensebaini, Danzé, Hunou, Siliki, Maouassa.
Guingamp
Johnsson – Rebocho, Kerbrat, Eboa Eboa, Ikoko – Phiri, Blas, Didot (79. Ngbakoto) – Benezet (79. Grenier), Briand, Regis Coco (87. Thuram).
Caillard – Deaux, Sorbon, Giresse, Thuram, Grenier, Ngbakoto.

Hostující celek vyhrává tento duel gólem ve druhé nastavené minutě. Domácí rozehrávali rohový kop, gólman byl hodně vyběhnutý. Koubek se pak nestačil vrátit a šikovně se trefil Yeni Ngbakoto.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:12.
90+2'
90+2'
Guingamp právě vstřelil branku!
Domácí rozehrávali rohový kop. Koubek byl hodně ze své branky. Hostující obrana dokázala rychle získat míč a do šance vyslal Blas YENIA NGBAKOTA, který šikovným lobem překonal českého brankáře a míč odrazil od tyčky do branky. Hosté dávají gól, domácí už jen těžko vyrovnají. Asistence: Ludovic Blas.
90+1'
Dvě minuty se budou nastavovat.
90'
Hraje se na polovině hrací plochy, akce Benjamina Andréa postrádala přesnost. Poslední minuta poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Domácí Benjamin Bourigeaud vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, následně se domácí dopustili útočného faulu.
87'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Marcus Thuram.
87'
Stade Rennes kombinuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně.
85'
Žlutou kartu dostává Jimmy Briand (EA Guingamp). Hostující hráč předvedl ukázkový šlapák, za což vidí žlutou kartu.
84'
Metr po metru se domácí fotbalisté přibližují k brance soupeře. Mnoho pokusů končí jako nyní ten Andrého. Mimo branku či zblokovaný.
81'
Jimmy Briand si počínal v souboji hodně aktivně, ale faul je pískán jeho soupeři.
80'
Domácí fotbalisté se pokouší rozhodnout, ale proti dobře hrající obraně soupeře to nemají vůbec snadné.
79'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Yeni Ngbakoto.
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Clément Grenier.
78'
Rychlou protiakci vedl Marcus Regis Coco, ale jeho centr postrádal přesnost.
77'
Joris Gnagnon se po volném kopu dostal k zakončení, ale jeho projektil senzačně chytil hostující brankář. Karl-Johan Johnsson své spoluhráče podržel.
75'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
74'
Volný kop pro fotbalisty v bílém. Felix Eboa Eboa hlavičkoval před branku, jeho pokus snadno získal gólman Tomáš Koubek.
73'
Domácí celek fauloval soupeře, rozehrávat tak budou hosté.
72'
Rennes má více ze hry, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, zatím ale marně.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu, více ze hry mají domácí, Benjamin André se poroučel k zemi v pokutovém území, hra pokračuje dál.
69'
Druhý poločas nabízí o poznání více šancí než ten první, ale do gólových pozic se ani jeden celek nemůže dostat.
67'
Marcus Regis Coco měl na své kopačce vedoucí branku zápasu, domácí celek ale podržel výborně postavený a zasahující Tomáš Koubek.
66'
Další šanci měl nyní domácí celek, ale hostujícího brankáře na brankové čáře zastoupil obránce.
66'
Nicolas Benezet přišel na útočné polovině o balon, následný brejk měl k dispozici domácí celek. Benjamin Bourigeaud vypálil a jeho pokus senzačně vyrazil brankář.
65'
Felix Eboa Eboa hraje na polovině hrací plochy a pokouší se něco vymyslet se svými spoluhráči. Zatím ale marně.
63'
Marcus Regis Coco vedl hostující akci, jenže jeho projektil byl zablokovaný.
61'
Felix Eboa Eboa se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale přes obránce soupeře se nedostal.
60'
Šedesát minut hry je pryč, sledujeme vyrovnaný zápas, který mnoho šancí nenabídl. Diváci na první gólovou situaci stále čekají.
59'
Na tento balon nikdo z hostujících nedosáhl, ale ani Tomáš Koubek nemohl hrát rukou mimo vápno. Míč tedy končí v autu po nepřesné akci Guingampu.
57'
Další rohový kop hostů. I tentokrát si obrana domácích dokázala poradit. Pravdou je, že kvalitě i tempu hry by mohl gól. Je jedno, který celek by jej dal, ale vstřelená branka by zatraktivnila duel pro fanoušky.
55'
Nicolas Benezet rozehrával rohový kop, jeho centr před branku snadno chytil domácí gólman Tomáš Koubek.
54'
Marcus Regis Coco se propracoval do střelecké pozice, obrana jeho ránu zablokovala mimo jen za cenu rohového kopu.
52'
Ismaïla Sarr kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, ale nikdo z domácích se nemůže propracovat do dobré střelecké pozice.
50'
Domácí rozehrávají rohový kop. Centr se snesl před branku, kde dobře zapracovali obránci, kteří balon odehráli do bezpečí. Nechybělo mnoho a Marcus Regis Coco se dostal do zakončení.
49'
Ismaïla Sarr rozehrává akci domácích, Jimmy Briand jej ale o míč připravil, bude se vhazovat.
48'
Domácí celek pokračuje v aktivní nátlakové hře, hosté se tak musí bránit tlaku soupeře.
47'
Volný kop mají k dispozici domácí, Karl-Johan Johnsson si diriguje spoluhráče. Ti dokázali akci soupeře zastavit.
47'
Žlutou kartu dostává Christophe Kerbrat (EA Guingamp).
46'
V poklidném tempu se rozehrál druhý poločas.
46'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ludovic Baal, přichází Ramy Bensebaini.
46'
Mnoho fotbalové krásy jsme v prvním poločase neviděli. Na výraznější příležitost čekáme, a tak platí stále bezbrankový stav. Fanoušci vytvářejí výbornou atmosféru.
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta poločasu, Marcus Regis Coco hledal spoluhráče, který ale vypálit nedokázal. Coco už mohl zakončovat, ale zodpovědnost na sebe nevzal.
43'
Rozehrává tedy Tomáš Koubek.
43'
Jimmy Briand byl atakován v pokutovém území, hosté se domáhají odpískání pokutového kopu, sudí má jiný pohled na věc.
42'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Rebocho centroval před branku, ale nepodařilo se mu to.
41'
Guingamp kombinuje na své polovině a čeká na nějakou výraznější šance, kterou by mohl podniknout a proměnit.
40'
Rozehrávat nyní budou hostující fotbalisté rohový kop. Jimmy Briand zakončoval z předbrankového prostoru. Poslal balon mimo branku.
38'
Jimmy Briand zůstává po souboji s Jérémym Gelinem ležet na hrací ploše. Následně ale pokračuje ve hře. Rozehrávka pro hosty.
37'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, Jordan Ikoko překazil akci, kterou vedl Joris Gnagnon.
35'
Deset minut hry zbývá do konce poločasu. Nyní se hostující celek po dlouhé kombinaci dostal do zakončení. Nicolas Benezet pálil vysoko nad. Koubek uvede míč do hry.
33'
Slabá přízemní střela jednoho z hostujících hráčů nemohla výrazněji ohrozit domácího brankáře. Tomáš Koubek snadno zasahuje.
32'
Volný kop pro domácí celek. Centr před branku byl rychle zblokovaný, a tak musel rozehrávat vyběhnutý Tomáš Koubek.
32'
Na úvodní branku zápasu stále čekáme, ale už jsme viděli celkem čtyři žluté karty.
31'
Žlutou kartu dostává Marcus Regis Coco (EA Guingamp).
30'
Půlhodina hry je pryč. Na výraznější střelecký pokus stále čekáme.
29'
Guingamp se pokouší hrát aktivně, ale zatím se nemůže dostat do stabilnějšího tlaku na útočné polovině.
28'
Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).
27'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.
26'
Jimmy Briand centroval před branku, tam byl ale obránce, který hostující akci zastavil. Následně ale Rebocho vybojoval pro své spoluhráče alespoň vhazování.
24'
Autové vhazování na útočné polovině vybojovali tým domácích.
24'
Tomáš Koubek rozehrává od své branky, v akci pokračuje Joris Gnagnon.
22'
Benjamin Bourigeaud byl připravený na střelu v předbrankovém prostoru, ale míč se k němu nedostal. Následně vhazuje hostující Lebogang Phiri.
20'
Dvacet minut hry je pryč, na výraznější šanci stále čekáme. Optickou převahu mají domácí.
19'
Aktivnější je domácí celek, který se pokouší něco vymyslet. Hostující celek se musí bránit tlaku soupeře.
18'
Benjamin Bourigeaud nyní zakončoval, jeho střela mířila do střelu branky, kde byl gólman.
18'
Diafra Sakho vedl akci svého celku, jeho pokus o přihrávku před branku byl zablokovaný.
16'
Volný kop nyní budou rozehrávat fotbalisté hostů. Nicolas Benezet centroval před branku a jeho balon snadno kryje Tomáš Koubek.
15'
Marcus Regis Coco hledal svého spoluhráče, ale přihrávka postrádalo přesnost. I tak ale mají hosté k dispozici vhazování na útočné polovině.
14'
S centrem před branku si obrana hostujícího celku dokázala poradit. Nebezpečná akce Rennes nekončí střelou. Vykopávat bude Karl-Johan Johnsson od své branky.
13'
Ismaïla Sarr se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho zakončení bylo zblokované jen na rohový kop.
12'
Sledujeme klidnější pasáž hry, nyní se Jordan Ikoko dopustil útočného faulu, a tak akce hostujícího celku končí.
11'
Volný kop pro hostující celek z nějakých třiceti metrů. Nicolas Benezet vyslal balon hodně nepřesně.
10'
Žlutou kartu dostává Joris Gnagnon (Stade Rennes FC).
9'
Marcus Regis Coco se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána z velké dálky končí mimo branku. Gólman Tomáš Koubek zasahovat nemusel.
8'
Ismaïla Sarr vedl domácí akci, byl tísněn obráncem, přesněji tak vypálit nedokázal.
7'
Karl-Johan Johnsson musel nyní zasahovat, domácí celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale brankář si poradil.
6'
Nyní bude vykopávat hostující brankář od své branky. Karl-Johan Johnsson se rozhodl pro dlouhý výkop.
4'
Žlutou kartu dostává Felix Eboa Eboa (EA Guingamp).
3'
Mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
2'
S jeho přízemním centrem před branku si obrana domácích snadno dokázala poradit. Na druhé straně Lebogang Phiri kontroloval nepovedený centr domácích. Autové vhazování pro hosty.
1'
Marcus Regis Coco po rychlé akci vybojoval pro své spoluhráče rohový kop. Rozehrávat jej bude Nicolas Benezet.
1'
Zápas v poklidném tempu začíná. Hosté hrají v bílém, domácí v červeném.
1'

Stade Rennes FC: Koubek – Ludovic Baal, Gnagnon, Gelin, H. Traoré – André, Prcić – Sarr, Khazri, Bourigeaud – D. Sakho.
Náhradníci: Diallo – Amalfitano, Bensebaini, Danzé, Hunou, Siliki, Maouassa.

EA Guingamp: Johnsson – Rebocho, Sorbon, Kerbrat, Ikoko – Phiri, Didot – Regis Coco, Benezet, Ngbakoto – Briand.
Náhradníci: Caillard – Blas, Deaux, Eboa Eboa, Giresse, Thuram, Grenier..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Stade Rennes FC a EA Guingamp.
Stade Rennes FC

EA Guingamp odehrál 23 zápasů s bilancí 8-5-10 a získal 29 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se St. Etienne 2:1 a Štrasburkem 2:0. Nestačil na Lyon 0:2, Amiens 1:3 a Nantes 0:3. V tabulce je na desáté pozici.

Stade Rennes FC odehrál 23 zápasů s bilancí 9-4-10 a získal 31 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Lille 2:1 a Angers 1:0. Nestačil na Monako 1:2, Marseille 0:3 a Dijon 1:2. V tabulce je na deváté pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.