Ligue 1 - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Marseille - 9. února 2018   20:45

St. Etienne
10' Monnet-Paquet (Bamba) • 75' Berić (Bamba)
2:2
(1:2)
Marseille
4' Thauvin  (Sakaj) • 20' M. Sanson  (B. Sarr)
St. Etienne
Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin, Gabriel Silva – Dioussé (61. Ntep) – Pajot (71. Hernani), Bamba – Selnaes, Hamouma, Monnet-Paquet (71. Berić).
Moulin – Hernani, Berić, Vagner, Maiga, Katranis, Ntep.
Marseille
Mandanda (44. Pelé) – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – Anguissa, Gustavo – Thauvin, M. Sanson (83. Mitroglu), Payet – Germain (67. N'Jie).
Pelé – Abdennour, Amavi, Kamara, Maxime López, Mitroglu, N'Jie.

Tento zápas končí remízou. Jako první se do vedení dostal hostující celek již ve čtvrté minutě. Pak domácí Kévin Monnet-Paquet dokázal vyrovnat. Jenže v prvním poločase poslal Marseille do vedení Morgan Sanson. Patnáct minut před koncem zápasu srovnal domácí Robert Berić.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:12.
90+2'
Florian Thauvin skvěle vypálil a jeho projektil senzačně zastavil domácí brankář. Stéphane Ruffier udržel remízový stav.
90+2'
V poklidném tempu se poločas dohrává, míč nyní mají hosté pod kontrolou.
90+1'
Celkem uvidíme dvě minuty nad rámec základních devadesáti.
90'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Clinton N'Jie se málem propracoval do vyložené střelecké pozice, ale jeho projektil na poslední chvíli zablokoval obránce.
88'
Jonathan Bamba se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině a pokouší se zakončit.
87'
Hraje se nyní na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
86'
Olympique Marseille se propracoval do velké šance,ale domácí Mathieu Debuchy odehrál na rohový kop. Konstantinos Mitroglu nedokázal trefit branku ve vyložené pozici.
85'
Pět minut hry zbývá do konce poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec. Vzhledem ke střídání, jsou nějaké ty minuty nastavení pravděpodobné.
83'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Konstantinos Mitroglu.
83'
Saint-Étienne se nyní musí bránit tlaku soupeře, více ze hry mají jednoznačně hosté, ale ti nemohou zatím rozhodnout zápas ve svůj prospěch.
82'
Olympique Marseille se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, více ze hry mají fotbalisté v modrém.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Stav zápasu je vyrovnaný.
79'
Stéphane Ruffier si vyskočil pro nepříliš povedený centr, který vyslal jeden z hostujících hráčů do vápna.
78'
Dimitri Payet rozehrává rohový kop. Centr před branku velmi dobře odvrátil Loïc Perrin.
77'
Stav zápasu je vyrovnaný, ale více ze hry má momentálně hostující celek.
75'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno. Jonathan Bamba výborně centroval před branku a jeho pas hlavou usměrnil do sítě ROBERT BERIĆ. Ojedinělou šanci domácí celek přetavil ve vyrovnání. Asistence: Jonathan Bamba.
74'
Hostující celek vedl útočnou akci, Luiz Gustavo centroval před branku, ale jeho pokus nebyl přesný.
73'
Florian Thauvin se pokoušel probojovat do střelecké pozice, velmi dobře zapracoval domácí záložník Ole Selnaes, který překazil akci soupeře.
71'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Hernani.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Robert Berić.
70'
Vincent Pajot kombinuje se svými spoluhráči poblíž poloviny hrací plochy. Ani jeden celek se do vyložených šancí nikam nežene.
69'
Olympique Marseille rozehrává od své branky, André Anguissa vede akci svého celku.
68'
Jonathan Bamba se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale nedokázal vypálit.
67'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Clinton N'Jie.
66'
Rohový kop pro hostující celek. Dimitri Payet rozehrával od praporku. Jeho centr před branku byl zblokovaný.
65'
Domácí brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro postupnou akci, a tak přenechal míč obránci.
63'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
62'
K vidění je několik rozcvičujících se hráčů na obou stranách, pravděpodobně brzy uvidíme střídání.
61'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Assane Dioussé, přichází Paul-Georges Ntep.
59'
Akce domácího celku, kterou vedl Gabriel Silva, končí hvizdem rozhodčího, postavení mimo hru.
58'
Morgan Sanson na poslední chvíli dokázal zastavit akci soupeře.
57'
Jonathan Bamba kombinuje na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají převahu. Zatím se ale nemohou propracovat.
54'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky.
53'
Stéphane Ruffier vykopává od své branky, dlouhým výkopem poslal balon na útočnou polovinu.
51'
Domácí fotbalisté hrající v zeleném mají nyní převahu, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.
50'
Loïc Perrin výborně překazil akci hostujícího celku, Marseille se nedostalo do zakončení.
48'
Kévin Monnet-Paquet skvěle centroval před branku, následně zakončoval Romain Hamouma. Jeho rána ale končí vysoko nad brankou.
47'
Dimitri Payet kombinuje na své obranné polovině.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem, během přestávky k žádnému střídání nedošlo.
46'
Tři branky jsme viděli v prvním poločase. Jako první se prosadil hostující Florian Thauvin, za pět minut pak vyrovnal Kévin Monnet-Paquet. Hosty do vedení poslal krásnou ránou Morgan Sanson.
45+2'
45+2'
Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
45+1'
Nastavovat se budou celkem dvě minuty.
45+1'
Romain Hamouma se pokoušel probojovat do zakončení, ale jeho rána byla zbloovaná.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec.
45'
Hostující celek musel sáhnout ke střídání, ze hry odešel zraněný brankář.
44'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Steve Mandanda, přichází Yohann Pelé.
42'
Steve Mandanda vykopával od své branky, ale při rozehrávce se zranil.
42'
Saint-Étienne se pokouší propracovat do střelecké pozice, ale obrana Marseille hraje dobře a takticky velmi dobře.
40'
Domácí fotbalisté se pokouší prokombinovat na útočnou polovinu, ale hostující defenziva hraje zodpovědně.
39'
Steve Mandanda vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak dostal míč až na útočnou polovinu.
38'
Loïc Perrin se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině. Luiz Gustavo dokázal překazit akci soupeře.
38'
Hostující Luiz Gustavo se pokoušel probojovat do zakončení, ale jeho projektil byl zblokovaný.
37'
Saint-Étienne hraje aktivně na útočné polovině, ale do výraznější šance se nemůže dostat. Nyní to z velké dálky zkoušel Jonathan Bamba.
35'
Deset minut hry zbývá do konce poločasu, Neven Subotić vedl akci domácí fotbalistů. Do zakončení se ale AS nedostalo, neboť je hra přerušena pro ofsajd.
34'
Ještě v předbrankovém prostoru přišel domácí celek o míč, a tak hrají tedy hosté.
34'
Domácí fotbalisté se dokázali nyní propracovat na útočnou polovinu, Mathieu Debuchy působil jako mozek celé kombinace.
32'
Bouna Sarr má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Fotbalisté v modrém tedy kombinují před brankou soupeře. Dimitri Payet centroval na Floriana Thauvina, který ale nezpracoval.
31'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy a optickou převahu mají fotbalisté Marseille.
30'
Půlhodina hry je minulostí, fanoušci útočného fotbalu mohou být spokojení, viděli jsme již tři góly.
29'
Gabriel Silva se pokoušel od své branky rychle rozehrát míč a vyjel naběhnutého spoluhráče. Tím byl Kévin Monnet-Paquet. Ten ale byl obsazený.
27'
Domácí fotbalisté vybojovali vhazování na polovině hrací plochy, ale do střelecké pozice se AS nemůže propracovat.
26'
Valère Germain skvěle zakončoval z předbrankového prostoru a jeho projektil vyrazil výborně domácí gólman.
25'
Olympique hraje útočný styl hry, se kterým mají domácí fotbalisté značné problémy. Florian Thauvin hledal před brankou spoluhráče, domácí obránce odvrátil akci jen za cenu rohového kopu.
23'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden tým se nyní nemůže stabilněji usadit na útočné polovině.
21'
Dvacet minut hry je pryč, viděli jsme tři góly, spokojenější mohou být nyní fanoušci hostujícího týmu, který má jednobrankový náskok.
20'
Marseille právě vstřelilo branku!
Marseille se dostává do vedení. Po rychlé akci centroval Sarr před branku, kde parádně ránou z první zakončoval MORGAN SANSON. Jeho pokus propadl za brankovou čáru. Asistence: Bouna Sarr.
19'
Hostující celek hraje aktivně, pokouší se získat výraznější příležitost.
18'
Mathieu Debuchy vede útočnou akci domácích, po nepřesné rozehrávce se do brejku pokoušel propracovat Morgan Sanson.
17'
Gabriel Silva posílal míč před branku, kde tušil spoluhráče. Jonathan Bamba byl ale zablokovaný obráncem soupeře.
16'
Gólmani nyní mnoho práce nemají, sledujeme rychlý fotbal, který se musí fanouškům líbit.
15'
Patnáct minut hry je pryč, nyní se do šance dostával hostující Florian Thauvin, ale jeho akce byla přerušena pro postavení mimo hru.
14'
Hostující celek se vrací ke své hře, nyní rozehrával volný kop, ale domácí obrana dokázala centr odvrátit.
12'
Luiz Gustavo se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil končí mimo branku. Vykopávat bude gólman Stéphane Ruffier.
11'
Florian Thauvin má k dispozici autové vhazování, nakonec ale rozehrává Bouna Sarr.
10'
Romain Hamouma rozehrál akci, centroval před branku, Jonathan Bamba jemně tečoval až ke zcela volnému KÉVINU MONNET-PAQUETOVI, který snadno zakončoval a prostřelil brankáře. Asistence: Jonathan Bamba.
9'
Assane Dioussé vede rychlou protiakci svého týmu, Olympique se nyní musí bránit.
8'
Dimitri Payet, zkušený hráč, rozehrává rohový kop. S jeho centrem před branku si obrana dokázala poradit poměrně snadno.
7'
Steve Mandanda kryje míč po střele jednoho z domácích hráčů. Vykopávat bude od své branky.
7'
Marseille hraje takticky velmi dobře drží míč pod kontrolou. Následně ale o něj přišel, a tak hraje domácí Mathieu Debuchy.
6'
Bouna Sarr kombinuje na své polovině se spoluhráči, hostující celek pokračuje v aktivní hře.
4'
Hostující celek se po první střele v zápase dostává do vedení. Skvělý centr Sakaje přetavil elegantní střelou v první branku zápase FLORIAN THAUVIN, který zakončoval z předbrankového prostoru. Asistence: Hiroki Sakaj.
3'
Více ze hry mají nyní fotbalisté hostujícího celku.
2'
Gabriel Silva měl k dispozici autové vhazování, ale výraznější akci pro své spoluhráče nevypracoval.
1'
Domácí hrají v zeleném, hosté oblékli modré dresy.
1'

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin, Gabriel Silva – Dioussé – Pajot, Bamba – Selnaes, Hamouma, Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Hernani, Berić, Vagner, Maiga, Katranis, Ntep.

Olympique Marseille: Mandanda – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – Anguissa, Gustavo – Thauvin, M. Sanson, Payet – Germain.
Náhradníci: Pelé – Abdennour, Amavi, Kamara, Maxime López, Mitroglu, N'Jie..
AS Saint-Étienne odehrálo 24 zápasů s bilancí 8-5-11 a získalo 29 bodů. V tabulce je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Toulou se 2:0, Caen 2:1 a Amiens 2:0. Nestačilo na Méty 0:3 a Nice 0:1.
Olympique Marseille odehrál 24 zápasů s bilancí 15-6-3 a získal 51 bodů. V tabulce francouzské ligy je na druhé místě. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Rennes porazil 3:0, Štrasburk 2:0, Caen 2:0 a Méty 6:0. Remizoval s Monakem 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí AS Saint-Étienne a Olympique Marseille.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.