Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Nice - 29. listopadu 2017   19:00

Toulouse
3' Delort (Blin)
1:2
(1:0)
Nice
80' Balotelli   • 90+1' Srarfi  (Saint-Maximin)
Toulouse
Lafont – Amian, Diop (C), Jullien, Moubandje (52. Yago) – Durmaz (81. Sylla), Blin, Bodiger (57. Cahuzac), Gradel – Jean, Delort.
Goicoechea – Sylla, Michelin, Yago, Cahuzac, Boisgard, Toivonen.
J. Hamel – T. Philippe, Y. Boutry
Stadium Municipal, Toulouse
Nice
Benítez – Souquet, Dante (C), Le Marchand, Jallet – Seri, Tameze – Walter (46. M. Sarr), Koziello (60. Saint-Maximin), Lees-Melou (79. Srarfi) – Balotelli.
Cardinale – Burner, M. Sarr, Srarfi, N. Mendy, Lusamba, Saint-Maximin.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Rozhodujícím momentem tohoto utkání byla určitě neproměněná penalta domácího celku na začátku druhé půli. Toulouse mohlo odskočit soupeři na dvoubrankový rozdíl, takto to pořád bylo jen 1:0 a to ještě deset minut před koncem. Pak ukázal Balotelli, jak se mají proměňovat pokutové kopy a v nastavení dokonal obrat jeho spoluhráč Srarfi. Pro domácí je výsledek trochu krutý, ale i takový bývá fotbal. Ještě je třeba zmínit, že hráli po celý druhý poločas přesilovku.
90+3'
90+1'
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté v nastaveném čase otáčí stav zápasu. BASSEM SRARFI si naběhl na centrovaný míč a z bezprostřední blízkosti jej z voleje poslal do protipohybu brankáře. Tady hodně zaspal bránící hráč Toulouse.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
89'
Balotelli byl blízko druhé brance, na míč o malý kousek nedosáhl. Kdyby se mu to podařilo, ocitl by se tváří v tvář brankáři.
87'
Hosté si teď v útoku špatně přihráli a musí se rychle vracet zpátky.
84'
Ani hosté se nevyvarovali faulu, Saint-Maximin si počínal až příliš tvrdě a jeho tým o balón přichází.
83'
Domácí se hodně rozčilují poté, co byl Delortovi odpískán útočný faul. Jeho tým se tak musí stáhnout.
81'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Issiaga Sylla.
80'
MARIO BALOTELLI také volil levou stranu, navíc míč poslal do horní části brány, a mohl se tak radovat z vyrovnání. Lafont skočil na druhý kout své svatyně.
79'
Červenou kartu dostává Kelvin Amian (Toulouse FC), který v pokutovém území zatáhl za záchranou brzdu a k zemi srazil Souqueta, který šel sám na brankáře. Následuje penalta.
79'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Bassem Srarfi.
78'
Nůžky zkoušel střihnout v pokutovém území Nice jeden z domácích fotbalistů, jeho záměr se mu ale nezdařil, míč končí daleko vedle brány.
75'
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (Toulouse FC).
75'
Hosté odvrátili míč až k brankáři soupeře.
74'
Domácí si roh zopakují.
73'
Zblokovaný pokus Gradela přináší jeho celku další roh.
69'
Přízemní rána k bližší tyči nenadělala Benítezovi žádné problémy.
66'
Le Marchand poslal hlavou po rohovém kopu míč jen vedle bližší tyče.
65'
Na hřišti se toho moc neděje, míč létá z jedné strany na druhou, ale bez šancí.
61'
Přihrávka z pravé strany letí přímo do náruče Lafonta.
60'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Vincent Koziello, přichází Allan Saint-Maximin.
58'
Žlutou kartu dostává Christophe Jallet (OGC Nice).
57'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Yann Bodiger, přichází Yannick Cahuzac.
57'
Diop hlavičkoval mimo bránu.
56'
Lees Melou střílel velice slušně z dálky, jeho pokus proletěl těsně vedle vzdálenější tyče soupeřovy brány.
55'
Ofsajd zastavuje domácí tým.
53'
Dobrá šance pro hostující tým, ve finále hlavičkoval Balotelli do prázdné brány, míč ale netrefil ideálně, navíc už předtím bylo pískáno.
52'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jacques François Moubandje, přichází Steeve Yago.
50'
Jimmy Durmaz (Toulouse FC) poslal míč na levou stranu, Benítez zvolil stejně a míč vyrazil. Hostující brankář bravurně podržel svůj tým.
48'
Žlutou kartu dostává Maxime Le Marchand (OGC Nice).
48'
Velká šance pro domácí, kteří budou rozehrávat pokutový kop.
47'
Střela z dálky končí zblokována a domácí rozehrají svůj první roh.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rémi Walter, přichází Malang Sarr.
46'
Domácí se hodně rychle ujali vedení, ovšem vstřelená branka žádnou velkou kvalitu ve zbytku první půle nepřinesla, hra odpovídá postavení týmů v tabulce, hosté se snažili, ale žádnou velkou šanci si nevytvořili. Podobně jako Toulouse, které však jedinou velkou příležitost dokázalo využít.
45+2'
45+1'
Nastavuje se minuta.
45'
Lees Melou se po šťastném odrazu dostal k míči a byl osamocen před brankářem. Bránu vysoko přestřelil, ale i kdyby skóroval, gól by pro ofsajd, špatně odmávaný, neplatil.
42'
Nebezpečný centr před bránu Nice byl odvrácen, ale hosté to budou mít nyní obtížnější.
41'
Na chvíli se na hřišti objevila nosítka, ale rychle zase zmizely. Durmaz bude pokračovat ve hře.
40'
Kapitán hostujícího celku Dante dnes svému celku moc nepomohl. Nyní hodně tvrdě fauloval Durmaze, hlavní arbitr neváhal ani chvíli, vytáhl druhou žlutou kartu a následovat poté nemohlo nic jiného, než odchod pod sprchy.
39'
Lafont si v klidu doběh pro míč až na hranici pokutového území a s rozehrávkou nepospíchá.
37'
Žlutou kartu dostává Dante (OGC Nice).
36'
Delort po tvrdém zákroku zůstává ležet na trávníku. Hra je přerušena a bude se žlutit.
34'
Delort se málem dostal osamocen před brankáře, míč se mu ale zamotal mezi nohama a hráč se tak do zakončení nedostal.
33'
Toulouse rozehraje rohový kop.
33'
Po nepřesné přihrávce hráčů Nice končí míč u Lafonta.
31'
Střelec zatím jediné branky Delort parádně uvolnil Jeana, ten však v dobré pozici v pokutovém území střílel pouze do bránícího protihráče.
29'
Žlutou kartu dostává Max-Alain Gradel (Toulouse FC).
Žlutou kartu dostává Jacques François Moubandje (Toulouse FC).
28'
Akce na jeden dotek hostům nevyšla, následně získali přeci jen míč zpět na kopačky a z dálky to zkusil jejich nejlepší střelec Balotelli, ten však pouze vyprášil domácímu brankáři rukavice.
27'
Z něj tentokrát nijak nezahrozilo, míč končí u středové lajny.
26'
Amian chtěl zřejmě hlavičkovat míč svému brankáři do náruče, místo toho bude Nice rozehrávat další roh.
25'
Tameze hlavičkoval obloučkem do připravených rukavic brankáře.
25'
Rohový kop pro hostující tým.
23'
Po dlouhé době byl k vidění náznak šance, k jednomu z hráčů Nice se na hranici pokutového území dostal šťastně odražený balón, jeho následnou ránu ale zblokoval jeden z protihráčů.
19'
Gradel to zkusil přímou střelou z dálky, mířil ale pouze nad břevno.
18'
Dobrá standardka pro domácí tým. Bude se radovat z branky podruhé?
15'
Hosté si dlouho přihrávají mezi sebou, nyní po špatném zpětném pase končí míč u Beníteze.
12'
Před pokutovým územím domácích upadl jeden z hráčů Nice, ale hra pokračuje.
12'
Nepřesný centr hostů odvrací domácí tým, míč končí daleko od brány Toulouse.
10'
A teď už si celou situaci pohlídal Lafont, jenž sebral míč do rukou.
9'
Hosté sice vstřelili branku, ale roh se musí opakovat.
9'
Zblokovaná přihrávka přináší Nice rohový kop.
7'
Šance pro hostující tým, Lees-Melou však poslal po přihrávce před bránu míč střelou z voleje mimo tři tyče.
3'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Blin vybojoval míč na levé straně, poté přihrál před bránu, kde stál nepokrytý ANDY DELORT, který prostřelil bezmocného brankáře střelou k pravé tyči jeho brány.
1'

Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop (C), Jullien, Moubandje – Durmaz, Blin, Bodiger, Gradel – Jean, Delort.
Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Michelin, Yago, Cahuzac, Boisgard, Toivonen.

OGC Nice: Benítez – Souquet, Dante (C), Le Marchand, Jallet – Seri, Tameze – Walter, Koziello, Lees-Melou – Balotelli.
Náhradníci: Cardinale – Burner, M. Sarr, Srarfi, N. Mendy, Lusamba, Saint-Maximin.

Rozhodčí: J. Hamel – T. Philippe, Y. Boutry.

Nice

Hostům náleží osmnáctá pozice se čtrnácti body, pokud tak dnes vyhrají, mohou svého soupeře přeskočit. Mimo svůj stadion se jim vůbec nedaří, ze šesti klání zvítězili jen jednou, jednou brali bod za remízu a ostatní střetnutí prohráli, vstřelili pouhé dva góly a deset inkasovali. Tabulku střelců vede se šesti přesnými zásahy Ital Mario Balotelli.
Toulouse

Domácím patří čtrnáctá pozice se šestnácti body, na svém stadionu odehráli v této sezóně zatím šesti zápasů s bilancí 3-2-1, vstřelili pět branek a tři inkasovali. Nyní dvakrát za sebou před svými fanoušky uhráli bezbrankovou remízu. Nejlepšími střelci týmu jsou se třemi góly Francouz Andy Delort a Švéd Jimmy Durmaz.
Dobrý den, vložené 15. kolo má na programu nejvyšší francouzská fotbalová liga, některé duely byly odehrány již včera, další přijdou na řadu dnes, což je případ také souboje týmů ze spodních pater tabulky, Toulouse a Nice. Mírným favoritem je první jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.