Ligue 1 - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : St. Etienne - 29. října 2017   17:00

0:0
(0:0)
Toulouse
Lafont – Amian, Diop, Jullien, Moubandje (32. Yago) – Imbula (61. Toivonen), Blin – Somália, Jean (76. Sanogo), Gradel – Delort.
Goicoechea – Sylla, Yago, Cahuzac, Sangaré, Sanogo, Toivonen.
J. Brisard – P. Jeanne, B. Pages
Stadium Municipal, Toulouse
St. Etienne
Ruffier – Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo (88. Söderlund), Pajot, Maiga – Hamouma, Bamba, Hernani (76. Monnet-Paquet).
Moulin – F. Pogba, Janko, Selnaes, Dioussé, Monnet-Paquet, Söderlund.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek poslední říjnové neděle. Na shledanou.
Tak nakonec ani druhá půle branku nepřinesla a oba týmy se tak rozchází smírně. S ohledem na průběh zápasů je remíza nejspíš spravedlivá.
90+4'
90+3'
Domácí rozehrají od středové lajny, je to jejich možná poslední možnost.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Diop byl v lepším postavení, než před chvílí jeho spoluhráč, hlavičkoval však slabě jen do rukavic brankáře.
90'
Sanogo střílel zblízka jen do protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí. Následuje roh.
88'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alexander Söderlund.
87'
Lehkou hlavičku Lafont zkrotil v rukavicích a rychle rozehrál.
84'
Stejný hráč krátce na to upadl v pokutovém území, ale penalta se nepíská.
83'
Sanogo hlavičkoval do protihráče, od kterého se míč odrazil asi metr vedle vzdálenější tyče hostující brány.
82'
Bamba s míčem dlouho tancoval na levé straně, nakonec přeci jen odcentroval, ale před bránou nikoho ze spoluhráčů nenašel.
79'
Žlutou kartu dostává Ola Toivonen (Toulouse FC).
78'
Hamouma dnes podruhé ve velké šanci, z levé strany zkoušel zamířit ke vzdálenější tyči, ovšem Lafont jeho úmysl vystihl, natáhl se a míč vyrazil.
76'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Yaya Sanogo.
76'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hernani, přichází Kévin Monnet-Paquet.
75'
Somália se proletěl vzduchem a nyní se těžce zvedá ze země, hlavní arbitr faul nepíská.
74'
Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (AS Saint-Étienne).
73'
Toivonen hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, ale Ruffier dobře zasáhl. Nutno říct, že i kdyby to byl gól, pro ofsajd by neplatil.
72'
Domácí budou po faulu rozehrávat přímý kop.
71'
Míč tečoval někdo z domácích hráčů, ovšem pouze do rukavic Ruffiera, který neměl moc velkou práci.
70'
Rohový kop pro Toulouse.
69'
Souhra na jeden dotek hostům nevyšla, míč končí za postranní čárou.
67'
Po dlouhé době konečně nějaké vzrušení, Jeanův pokus sice končí nad bránou, ale je třeba pochválit domácího hráče za snahu.
66'
Žlutou kartu dostává Digbo Maiga (AS Saint-Étienne).
65'
Opravdu není moc o čem psát, když obě mužstva spíše jen brání a na hřišti se tak nic neděje.
61'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Ola Toivonen.
59'
Těžko říct, zda Somália střílel nebo přihrával, tak či tak končí míč v zámezí.
58'
Jean pronikl až za hranici pokutového území, ale jeho ránu zastavil bránící protihráč.
54'
Na hřišti se v posledních minutách nic neděje, mužstva si míč mezi sebou vyměňují a žádné šance tak k vidění nejsou.
50'
Ruffier vyboxoval letící míč do bezpečí.
49'
Zblokovaná rána z dálky přináší domácím rohový kop.
48'
Maiga za svůj atak na Yaga klidně mohl vidět žlutou kartu, bude to však jen přímý kop pro domácí tým.
46'
Branku jsme v první půli neviděli, blízko k ní měly oba celky, ovšem Hamouma netrefil prázdnou bránu a Diopovu hlavičku zastavil na brankové čáře Bamba. Dočkají se fanoušci gólu ve druhé půli?
45+2'
45+2'
Hostující tým zastavuje už potřetí ofsajd.
45+1'
Žlutou kartu dostává Christopher Jullien (Toulouse FC).
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Diop si vyskočil na letící míč, dokázal překonat hostujícího brankáře, ovšem toho na brankové čáře zastoupil Bamba, který míč zastavil a odkopl do bezpečí.
41'
Imbula sebral míč, naběhl před pokutové území na střed, ovšem z dobré pozice pálil jen vysoko nad bránu. Tohle šlo řešit jistě lépe.
39'
Centr před bránu byl ale příliš přetažený a z šance tak nebylo nic.
38'
Další dobrá standardka pro domácí celek, bude se Toulouse radovat z branky?
36'
Pěknou ránu před hranicí pokutového území vyslal k bližší tyči Jean, Ruffier se ale natáhl a balón bravurně vyrazil.
35'
Byl To Jean, jehož udeřil M´Bengue do obličeje, hostující hráč po zásluze vidí žlutou kartu.
34'
Hra je přerušena, další z hráčů Toulouse zůstává ležet na trávníku.
33'
Delort už byl připraven zakončovat do odkryté brány, přihrávka na něj byla v poslední chvíli zblokována.
32'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jacques François Moubandje, přichází Steeve Yago. Tak přeci jen to domácí fotbalista nevydržel a kvůli zranění musí střídat ještě před koncem první půle.
30'
Přetažený balón končí za domácí bránou a o rozehrávku se postará Lafont.
28'
Lafont po malé domů odkopává míč daleko od své brány.
27'
Nakonec se domácí hráč pokouší bolest rozchodit, tak uvidíme, míč drží jeho mužstvo.
25'
Domácí hráč si v souboji s Bambou přisedl koleno, bylo to nezaviněné, ale rozhodně bolestivé. Těžko říct, zda bude moci pokračovat dál.
24'
Moubandje se svíjí v křečích na travnaté ploše, sudí k němu volá zdravotníky.
24'
Maiga byl dle mínění hlavního arbitra faulován a Toulouse tak přichází o míč.
23'
Domácí rozehrají rohový kop.
20'
Podruhé zastavuje hostující tým ofsajd, tentokrát správně odmávaný.
19'
Až nyní na konci 19. minuty musel zasáhnout Ruffier, ale nebylo to nic těžkého, míč jedoucí po zemi pouze schoval do náruče.
18'
Velké nepřesnosti na obou stranách, děj hry se odehrává daleko od obou branek.
16'
Držení míče po čtvrt hodině hry: 63 % – 37 %.
15'
Domácí si teď dlouho přihrávají na své polovině a vyčkávají na správný okamžik k útoku.
12'
Obrovská šance hostí zůstává nevyužita. Hamouma se zjevil za soupeřovou obranou, obešel brankáře a poté měl před sebou už jen odkrytou bránu, v pádu však mířil pouze do boční sítě. Je pravda, že střeleckou pozici neměl zrovna ideální, ale takové šance by se i tak měly rozhodně proměňovat.
11'
Amian se snažil rychle přihrát do pokutového území, to se mu nepovedlo, stejně tak ani jeho následná snaha, kdy se dožadoval rohového kopu.
9'
Gradel neodcentroval před hostující bránu přesně, míče se zmocnil soupeř.
7'
Hostům byl odpískán ofsajd, ovšem opakovaný záběr ukázal, že chybně.
5'
Jeden z hráčů Toulouse zahrál rukou a jeho tým se tak musí stáhnout.
5'
Somalia střílel z voleje pouze do protihráče před sebou.
3'
Nepřesná přihrávka hostů končí u Lafonta, který rozehrává na krátko.
1'

Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop "C", Jullien, Moubandje – Imbula, Blin – Somália, Jean, Gradel – Delort.
Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Cahuzac, Sangaré, Sanogo, Toivonen.

AS Saint-Étienne: Ruffier "C" – Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo, Pajot, Maiga – Hamouma, Bamba, Hernani.
Náhradníci: Moulin – F. Pogba, Janko, Selnaes, Dioussé, Monnet-Paquet, Söderlund.

Rozhodčí: J. Brisard – P. Jeanne, B. Pages.
Posledních pět vzájemných zápasů

Toulouse – Saint-Étienne 0:3
Saint-Étienne – Toulouse 0:0
Toulouse – Saint-Étienne 2:1
Toulouse – Saint-Étienne 1:1
Saint-Étienne

Hostujícímu celku patří sedmá pozice, ze čtyř venkovních utkání jednu polovinu vyhrál a druhou prohrál, vstřelil tři branky, zatímco pětkrát inkasoval. Tabulku střelců vede se čtyřmi góly Francouz Jonathan Bamba.
Toulouse

Domácím patří jedenáctá pozice se čtrnácti body a tříbodovou ztrátou na svého dnešního protivníka. Na svém stadionu se jim poměrně daří, ze čtyř duelů zvítězili ve třech případech, prohráli pouze s Bordeaux a to navíc těsně 0:1, vstřelili deset branek a o polovinu méně inkasovali. Nejlepším střelcem týmu je se třemi přesnými zásahy Švéd Jimmy Durmaz.
Dobrý den, tři zápasy dnes zakončí 11. kolo nejvyšší francouzské fotbalové ligy, jako druhý přijde na řadu zápas týmů ze středu tabulky, Toulouse a Saint-Étienne. Mírným favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.