Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Lille - 20. ledna 2018   20:00

Troyes
44' Niane (Deplagne)
1:0
(1:0)
Troyes
Zelazny – Deplagne, Giraudon, Vizcarrondo, Ch. Traoré – Azamoum (68. Confais), Walter – Pelé (60. Grandsir), Khaoui (78. Nivet), Darbion (C) – Niane.
Samassa – Bellugou, J. Obiang, Nivet, Confais, Sissako, Grandsir.
S. Jochem – G. Lang, F. Hebrard
Stade de l'Aube, Troyes
Lille
Maignan – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Ballo-Touré – Maia, Soumaré – Pépé, Benzia (51. Araújo), Mendes (69. Bahlouli) – Ponce (58. El Ghazi).
Jakubech – Mendyl, Dabila, Araújo, Bissouma, Bahlouli, El Ghazi.

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, a na shledanou.
Domácí nakonec těsný náskok z prvního poločasu uhájili až do závěrečného hvizdu. Ve druhé půli byli zpočátku aktivnější, ale poté se soustředili už jen na obranu, soupeř si vypracoval jedinou velkou šanci, ve které neuspěl Bahlouli.
90+3'
90+3'
Poslední střela z velké dálky v podání hostujícího hráče, která končí daleko vedle soupeřovy svatyně a to je z dnešního zápasu vše.
90+3'
Míč sice končí za bránou Lille, ale jeho fotbalisté to budou mít už hodně těžké. Rozehrávat bude Maignan.
90+2'
Domácí budou rozehrávat roh a zdržují jak jen to jde, což se pochopitelně soupeři vůbec nelíbí.
90+1'
Tři minuty má Lille ještě na to, aby vyrovnalo.
90'
Hosté faulovali a musí se stáhnout na svoji stranu.
88'
Bahlouli mohl vyrovnat, když naběhl před pokutové území, měl před sebou dost volného prostoru, ovšem svoji ránu poslal jen na střed, kde stál připravený Zelazny, jenž balón vyrazil do zámezí.
88'
Domácí spíš už jen zakopávají balóny k soupeřově bráně, jejich taktika jim vychází.
86'
Amadou přebral iniciativu, zaběhl s míčem k pokutovému území, poslal jej před bránu, kde byl ovšem připraven Zelazny, jenž rychle vyběhl a balón lapil do náruče.
85'
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější, ale všechny jejich pokusy končí mimo soupeřovu bránu. Čas se jim neúprosně krátí.
82'
Střela Bahlouliho končí příliš vysoko nad domácí bránou.
80'
Hostující celek se chytil do ofsajdové pasti.
78'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Benjamin Nivet.
77'
Žlutou kartu dostává Luiz Araújo (Lille OSC), první karetní trest v zápase.
76'
Na druhé straně střílel nepřesně vedle vzdálenější tyče El-Ghazi.
76'
Přihrávka z pravé strany projela kolem prázdné brány Lille, nikdo z hráčů v modrém dresu nebyl poblíž, aby míč doklepl za čáru.
75'
Hosté si nerozuměli při souhře na polovině soupeře a musí se pro míč vrátit na svoji stranu.
73'
Maignan vyběhl pro míč ven z pokutového území, kde byl poslán k zemi. Faul je odpískán, ale žlutá karta udělena není, ač by si ji hráči Troyes zasloužil.
72'
Domácí vybojovali aut u pokutového území Lille a s rozehrávkou nespěchají.
71'
Lille dlouho drželo míč na kopačkách, ale ani k jedné střele nebo nějakému ohrožení soupeřovy brány nedostalo.
69'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Mendes, přichází Fares Bahlouli.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Karim Azamoum, přichází Aloïs Confais.
67'
Vizcarrondo špatně přihrál, míč končí u Maignana.
66'
Khaoui zkoušel střelu z dálky, ovšem minul vzdálenější tyč.
65'
Traoré se dostal sám před brankáře, neuspěl a navíc se chytil do ofsajdové pasti.
62'
Niane střelou z dálky po zemi nenadělal Maignanovi žádnou práci.
61'
Držení míče po hodině hry: 36 % – 64 %.
60'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Bryan Pelé, přichází Samuel Grandsir.
58'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ezequiel Ponce, přichází Anwar El Ghazi.
57'
Nepřesná souhra domácího celku a hra se znovu otáčí.
56'
Hosté míč odvrací a útočí.
55'
Domácí drží míč daleko od své brány a nyní rozehrají roh.
53'
Pépé neudržel míč na hrací ploše, rozehrávat bude Zelazny.
51'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Luiz Araújo.
50'
Pépé po dobré přihrávce obešel brankáře, ale pak se dostal do ostrého úhlu a netrefil prázdnou bránu.
48'
Benzia hodně špatně přihrával, míč poslal za postranní lajnu.
48'
Přihrávku skrz pokutové území nezpracoval nikdo z hráčů Troyes, hosté míč odkopávají do bezpečí.
46'
Dlouho se hrálo bez branek a šancí k vidění mnoho nebylo, v závěru ale přeci jen udeřili domácí, když se skluzem prosadil Niane. Podaří se hostům ve 2. půli odpovědět?
45+2'
45+2'
Ještě jeden roh Lille v závěru první půle.
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
44'
Troyes právě vstřelilo branku!
Domácí jdou před odchodem do kabin do vedení. Deplagne si vyměnil se spoluhráčem míč a poté odcentroval před bránu, kde zakončil skluzem ADAMA NIANE, jenž zamířil do bližšího horního rohu brány, navíc do protipohybu gólmana, který byl bezmocný.
43'
Málem se do šance dostali do šance, ovšem míč v rozhodující chvíli ujel jednomu z hráčů od kopačky.
42'
Mendes zkusil střelu po zemi, ovšem zeď zůstala stát na místě a míč zastavila, takže byl Zelazny bez práce.
41'
Znovu si šel Benzia pro faul a znovu byl úspěšný, druhý velmi dobrý přímý kop pro Lille.
39'
Hosté vyrazili do přečíslení, ovšem po špatné přihrávce jejich šance končí.
37'
A na druhé straně bere jeho protějšek balón do náruče.
37'
Znovu končí míč u domácího gólmana, jenž rozehrává na krátko.
36'
Zelazny byl připraven a míč vyboxoval daleko od brány.
35'
Zblokovaná přihrávka přináší Lille první roh.
34'
Maignan vyběhl z brány a volný míč rychle schoval do rukou.
33'
Teď se penalty dožadovali hráči Lille, i v tomto případě zůstává hlavní arbitr v klidu.
31'
Balón skončil u Zelaznyho, po jehož rozehrávce míč doplachtil za postranní lajnu.
29'
Giraudon se zničehožnic dostal na pravé straně k odraženému míči, zívala před ním odkrytá část soupeřovy brány, ovšem svoji ránu, která mu vůbec nesedla, poslal vedle bližší tyče.
28'
Mendes mohl přihrát na pravou stranu nabíhajícímu spoluhráči, který byl volný, ovšem s přihrávkou trestuhodně váhal a nakonec byl od balónu čistě odstaven.
27'
Hosté podruhé přes hustou obranu soupeře neprošli, domácí vyráží do brejku.
26'
Další Pépého šance, tentokrát střílel v pokutovém území pouze nad břevno domácí svatyně.
23'
Benzia zkoušel projít přes dvojblok, to se mu nepovedlo, ale vynutil si faul.
21'
Stejný hráč o chvíli později nabíhal na brankáře, ovšem chytil se do těsného ofsajdu.
19'
Pépé šestý gól sezóny zatím nepřidal, jeho pokus končí vedle pravé tyče domácí brány.
18'
Tohle už faul byl, rozhodčí stál hodně blízko na to, aby situaci správně posoudil. Dobrý přímý kop pro Lille.
18'
Nepřesný míč končí u Maignana, který jej bere do rukou.
17'
Držení míče: 37 % – 63 %.
16'
Niane se dostával před brankáře, nakonec upadl k zemi, ale rozhodčí penaltu nepíská.
16'
Možná na tom něco změní třetí roh Troyes.
15'
Velká přetahovaná o míč pokračuje, chvíli jej mají domácí, chvíli hosté, ale žádný z brankářů nemusí zasahovat.
12'
Druhý rohový kop, rozehrají jej domácí.
11'
Centr z levé strany se dostal skrz zahuštěné pokutové území až k Maignanovi, ten zachytil míč do rukou.
9'
Příliš prudká přihrávka pro nejlepšího střelce hostů Pépého, který neměl nejmenší šanci míč dostihnout.
6'
Niane si míč na dvakrát zpracoval a poté z voleje vystřelil z dálky do horní části brány, břevno nakonec o kousek přestřelil. Velice dobrý pokus, stadionem to jen zahučelo.
5'
Traoré obdržel přihrávku na střed, se střelou však váhal a nakonec střílel jen do protihráče.
3'
U míče jsou převážně hosté, ale hra se odbývá daleko od obou branek.
1'

ESTAC Troyes: Zelazny – Deplagne, Giraudon, Vizcarrondo, Ch. Traoré – Azamoum, Walter – Pelé, Khaoui, Darbion (C) – Niane.
Náhradníci: Samassa – Bellugou, J. Obiang, Nivet, Confais, Sissako, Grandsir.

Lille OSC: Maignan – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Ballo-Touré – Maia, Soumaré – Pépé, Benzia, Mendes – Ponce.
Náhradníci: Jakubech – Mendyl, Dabila, Araújo, Bissouma, Bahlouli, El Ghazi.

Rozhodčí: S. Jochem – G. Lang, F. Hebrard.

Lille

Hosté, jak už bylo naznačeno, pobývají na sedmnácté, první nesestupové, příčce. Z jedenácti venkovních utkání vybojovali deset bodů za tři vítězství a jednu remízu, skórovali jen osmi případech, zatímco devatenáct gólů dostali. V posledním utkání mimo svůj stadion však dokázali zvítězit na hřišti Caen 1:0. Nicolas Pepe z Pobřeží slonoviny je s pěti góly lídrem tabulky střelců mužstva.
Troyes

Domácím patří osmnáctá pozice, první sestupová, s 21 body, avšak na tři celky nad sebou, mezi nimi právě i Lille, ztrácí pouhý bod. Na svém trávníku se hráčům Troyes daří střídavě, z jedenácti zápasů brali čtyři výhry, dvě remízy a pětkrát soupeři podlehli, skórovali v deseti případech a o jednu branku navíc inkasovali. Naposledy před svými fanoušky prohráli těsně 0:1 s Bordeaux. Nejlepšími střelci týmu jsou pětigóloví Hyun-Jun Suk z Jižní Koree a Francouz Saif-Eddine Khaoui.
Dobrý den, 22. kolo nejvyšší francouzské fotbalové ligy má dnes na programu většinu zbývajících zápasů, poměrně důležitý duel čeká na Lille, které zajíždí na hřiště tabulkového souseda Troyes. Očekává se hodně vyrovnaný souboj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.