Ligue 1 - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Guingamp - 24. května 2019   21:05

Amiens
14' Guirassy  • 47' Ghoddos (Guirassy)
2:1
(1:0)
Guingamp
Guingamp
67' A. Mendy  (Rebocho)
Amiens
Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C) (46. Adénon), Dibassy, Pieters – Otero (72. Timite), Monconduit, Blin, Ghoddos – Mou. Konaté (82. Gnahoré), Guirassy.
Dreyer – Adénon, Bodmer, El Hajjam, Gnahoré, Timite, Zungu.
Delerue – Jouannaud, Berthomieu.
Stade de la Licorne, Amiens
Guingamp
Caillard – Ikoko, Eboa Eboa, Sorbon (C), Rebocho – Phiri (68. Roux), Deaux – Merghem, Blas, Thuram (58. Coco) – A. Mendy (74. Didot).
Johnsson – Coco, Didot, J. Larsson, Roux, Traoré.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších on-line přenosů. Na shledanou.
Máme za sebou poslední kolo letošního ročníku Ligue 1. Domácí fotbalisté dnes zalouženě vítězí, protože si za zápas dokázali vytvořit více gólových šancí, měli výbornou obranu a po celý zápas působili větším týmovým duchem s touhou vyhrát od první minuty.

Fauly: 7:15.
90+1'
90+1'
Hosté se ještě snažili vytvořit si nějaký tlak. Jejich pokus však vyhořel na výborné domácí obraně, která celý dnešní zápas funguje opravdu skvěle.
90'
Nastavovat se bude 1 minuta.
90'
Míč pošle do hry brankář Gurtner odkopem.
89'
Domácí fotbalisté nikam nepospíchají a dávají to najevo například u autových vhazování, která jim trvají opravdu dlouho.
88'
Po zajímavé nabídce se k míči nedostal Guirassy, a tak znovu rozehrává brankář Caillard.
87'
Hosté nejsou schopni přejít přes výbornou domácí obranu. Veškerá jejich snaha o kombinaci skončí vytlačením na vlastní polovinu.
86'
Domácí stoper už je na nohou a bude moci pokrařovat ve hře.
85'
Po souboji s protihráčem zůstává na trávníku ležet Emil Krafth.
84'
Po sérii špatných přihrávek jsou u míče domácí.
83'
Hráči Guingampu se svou kombinací dostali znovu před vlastního brankáře.
82'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Moussa Konaté, přichází Eddy Gnahoré.
81'
Gurtner si výborně zakřičel, aby mu míč přenechal jeho spoluhráč a pošetřil tím cenné sekundy.
80'
Na vlastní polovině začínají hostující fotbalisté.
79'
Po zblokované střele následuje autové vhazování pro fotbalisty Guingampu.
78'
Gurtner vyrazil nebezpečnou ránu na roh.
77'
Po špatně zahraném rohovém kopu jsou u míče hostující fotbalisté.
76'
Ve velké šanci se objevil Cheick Timite! Po přihrávce zůstal na zadní tyči nehlídaný a s jeho pokusem na přední tyč měl brankář hostů problémy. Nakonec si poradil a následuje roh pro fotbalisty Amiens.
75'
Po průniku na pravé straně hřiště budou mít hosté k dispozici autové vhazování.
74'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Alexandre Mendy, přichází Étienne Didot.
74'
Domácí se provinili útočným faulem a následuje tak přímý kop.
73'
Po špatné přihrávce se dostal k míči až brankář Gurtner.
72'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Cheick Timite.
71'
Špatný centr v pohodě sebral do svých rukavic brankář Gurtner.
70'
Po faulu zhruba na polovině hřiště následuje přímý kop pro hosty.
69'
Domácí fotbalisté rozjíždějí další útočnou akci.
68'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lebogang Phiri, přichází Nolan Roux.
67'
Guingamp právě vstřelil branku!
Na centrovaný míč z přímého kopu si výborně naběhnul ALEXANDRE MENDY, který svou hlavičkou nedal brankáři šanci.
66'
Hosté mají k dispozici přímý kop poblíž domácí brány.
65'
Autové vhazování mají k dispozici hostující fotbalisté.
64'
Výborně zapracoval Pieters, který vybojoval balón pro domácí.
63'
Ostřejším zákrokem teď Sorbon sestřelil svého protihráče. Rozhodčí však zůstává klidný a ani tady netasí žlutou kartu.
62'
Rohový kop mají k dispozici domácí fotbalisté.
61'
Na polovině soupeře si nedovoleně počínal Alexandre Mendy.
60'
Konaté padá ve vápně a rozhodčí Delerue i tady ukazuje, že se nebude kopat pokutový kop.
59'
Po chybné přihrávce jsou u míče domácí fotbalisté.
58'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Marcus Coco.
58'
Autové vhazování poblíž vápna soupeře mají k dispozici domácí fotbalisté.
57'
Fotbalisté Guingampu kontrolují míč na vlastní polovině.
56'
Po nepřesném centru následuje odkop od brány pro hosty.
55'
Dlouhý míč si nedokázal ke své smůle zpracovat Guirassy, takže hrají hosté.
54'
Domácí raději odkopli balón do bezpečí někam na polovinu soupeře.
53'
Hosté mají k dispozici volný přímý kop na vlastní polovině.
52'
Těžko říct, jestli teď Guirassy střílel nebo centroval, nicméně balón z jeho kopačky určitě nemířil tam, kde by si to francouzský fotbalista představoval.
51'
Hosté teď zavalili domácí vápno sérii střeleckých pokusů. Všechny rány však zachytila buď dnes skvěle hrající obrana Amiens nebo brankář Gurtner, takže i nadále platí stav 2:0.
50'
Po zblokované střele se dostal k míči brankář Gurtner.
49'
Do velké šance se dostal Guirassy! Po centru z pravé strany zůstal na malém vápně úplně osamocen, avšak nedokázal svou hlavičku usměrnit mezi tři tyče. Velká škoda pro domácí.
48'
Míč se dostal až k hostujícímu brankáři.
47'
Amiens právě vstřelilo branku!
Krátce po vstupu do druhého poločasu přidávají domácí druhou branku. Sehrou Guirassy zatáhl balón přes půlku hřiště a předložil jej doleva volnému SÁMÁNU GHODDOSOVI, jenž ránou na bližší tyč upravuje skóre.
46'
Útočným faulem se provinili domácí fotbalisté.
46'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Prince-Desiré Gouano, přichází Khaled Adénon.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
Máme za sebou první poločas, ve kterém byli aktivnější domácí fotbalisté. Měli více ze hry a vytvořili si více šancí. Ve 14. minutě je poslal Guirassy do vedení, které je prozatím zcela zasloužené. Uvidíme, jak si hráči obou týmů povedou v druhé polovině utkání.
45+1'
45+1'
To se jim však nedaří, protože míč si sebral do vé náruče brankář Gurtner.
45+1'
Hostující fotbalisté se ještě snaží něco vymyslet.
45'
45'
Penalta se kopat nebude! Tak zní konečné rozhodnutí rozhodčích.
44'
Rozhodčí se jde podívat na monitor! Je tedy jen na něm, jestli se rozhodne pro nařízení pokutového kopu pro hosty.
44'
Rozhodčí ještě celou záležitost ohledně možné penalty konzultuje s videorozhodčím.
43'
Útočným faulem se provinili hostující fotbalisté.
42'
Hostující útočník padá ve vápně, ale i tady ukazuje rozhodčí, že pískat nebude.
41'
Hosté kombinují poblíž vlastní brány.
40'
Útočným faulem se prezentoval Konaté.
39'
Domácí pošlou míč do hry odkopem od brány.
38'
Ten však odvrátila domácí obrana, takže brankář Gurtner neměl nic na práci.
37'
Rohový kop mají k dispozici hostující fotbalisté.
36'
Až k brankáři Gurtnerovi se dostal dlouhý nákop hostů.
35'
Domácí mají k dispozici autové vhazování na polovině hřiště.
34'
Po nepřesné Guirassyho ráně následuje odkop od brány.
33'
Obrovskou šanci teď spálil Moussa Konaté. Byl úplně volný ve vápně soupeře, avšak nepovedlo se mu seřídit svá mířidla a míč tak skončil vysoko nad bránou.
32'
Domácí rozehrávají další útočnou akci.
31'
Do skvělé šance se dostal Guirassy! Nejprve si obhodil vyběhnuvšího brankáře, ale následně se mu nepodařilo přes výbornou obranu vytřelit míč na bránu.
30'
Domácím se teď nepovedla souhra uvnitř soupeřovy šestnáctky, takže hrají hosté.
29'
Hosté chtěli po rozhodčím, aby za svůj zákrok viděl Konaté aspoň žlutou kartu. Bohužel u sudího neuspěli, takže se pokračuje ve hře.
28'
Po výborném obranném zákroku Rebocha postupují s míčem dopředu hosté.
27'
Domácí rozehrávají od svého brankáře.
26'
Dlouhý míč už nestihl Marcus Thuram na hrací ploše, takže následuje odkop od brány.
25'
Po zisku míče se opět ženou dopředu hostující fotbalisté.
24'
Hosté se však nevzdávají a znovu kombinují na polovině soupeře.
23'
Domácí obrana odvrátila nebezpečný míč směřující před bránu.
22'
Hosté kombinují na polovině soupeře.
21'
Výborným zákrokem se prezentoval znovu Caillard. Proti nebezpečné ráně se vytasil výborným reflexivním zákrokem a šanci zlikvidoval.
20'
Ránu z kopačky Ghoddose udržel ve své náruči brankář Caillard.
19'
Guirassy tentokrát nedokázal zpracovat míč ve vápně soupeře a tím zhatil svému týmu naději na další ohrožení brány.
18'
Míč doskákal až k domácímu brankáři Gurtnerovi.
17'
Na útočné polovině teď nebezpečně kombinují domácí fotbalisté.
16'
Hosté se provinili útočným faulem, takže následuje přímý kop.
15'
Centr z kopačky hostujícího fotbalisty odvrátila domácí obrana.
14'
Domácí se ujímají vedení! Ránu z hranice velkého vápna vyrazil brankář Caillard pouze k výborně dobíhajícímu SEHROU GUIRASSYMU, jenž neměl problém poslat míč do sítě.
13'
Centrovaný balón do vápna hostů odvrátil Pedro Rebocho.
12'
V ofsajdu se nacházel hostující fotbalista.
11'
K nebezpečné ráně zpoza vápna se dostal Juan Otero. K jeho smůle však netrefil míč ideálně, takže následuje odkop od brány.
10'
Nastala poměrně kuriózní situace, míč trefil rohový praporek a zůstal tak ve hře.
9'
Lucas Deaux zastavil snažení domácích, takže hrají hosté.
8'
Hráči sváděli dlouhý boj o míč někde uprostřed hřiště. Nakonec byli úspěšnější domácí, kteří zahajují další útok.
7'
Tvrdou ránu Blina zblokovala hostující obrana na roh.
6'
Dlouhým nákopem hledal své spoluhráče brankář Caillard.
5'
Svou kombinací se dostali až před bránu soupeře. Kvůli špatné přihrávce se však žádný z fotbalistů Guingampu nedostal ke střele.
4'
Hosté rozehrávají poblíž vlastní brány.
3'
Domácí fotbalisté se dožadují odpískání pokutového kopu. Jejich přání jim však není vyslyšeno a pokračuje se ve hře.
2'
Přihrávka na Mendyho byla dlouhá, a proto si míč vzal brankář Gurtner.
1'
Od úvodních momentů mají míč na svých kopačkách hráči hostujícího výběru.
1'

Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Dibassy, Pieters – Otero, Monconduit, Blin, Ghoddos – Mou. Konaté, Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Adénon, Bodmer, El Hajjam, Gnahoré, Timite, Zungu.

EA Guingamp: Caillard – Ikoko, Eboa Eboa, Sorbon (C), Rebocho – Phiri, Deaux – Merghem, Blas, Thuram – A. Mendy.
Náhradníci: Johnsson – Coco, Didot, J. Larsson, Roux, Traoré.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Berthomieu.
Je před námi poslední kolo Francouzské Ligue 1.

O titulu už je ve Francii rozhodnuto dávno a rozebrány jsou už další pohárové pozice. Poslední kolo nám ale nabídne ještě boj o záchranu.

SC Amiens jsou na 17. místě jen s dvoubodovým náskokem na 18. místo. 18. místo znamená dvouzápasovou baráž s jedním z rozjetých týmů druhé ligy Troyes , Lens což by rozhodně v Amiens nikdo nechtěl.

Na 18. místě v lize se aktuálně nachází Caen, který hraje současně doma zápas se 14. Bordeaux, kterým už o nic nejde a i tam se dá předpokládat výhra domácích.

Jedinou jistotu udržení je pro Amiens výhra za tři body. Nemusela by stačit ani remíza protože při shodě bodů rozhoduje skóre a tam mají s Caen rozdíl pouhých dvou gólů. Navíc mají v posledním kole nejlepší možný los , doma Guingamp což je poslední tým ligy s venkovním skórem 11:39 a hlavně už mají jistý přímý sestup a o nic jim nejde.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.