Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Caen - 1. prosince 2018   20:00

1:1
(0:0)
Caen
Caen
62' Beauvue  (Diomandé)
Angers
Butelle – I. Traoré (C), Pavlović, Thomas – Bamba, N'Doye, Santamaría, Capelle – Reine-Adélaïde (83. Mangani), Bahoken, Tait (72. López).
Boucher – Aït-Nouri, López, Kanga, Fulgini, Mangani, Manzala.
W. Delajod
Stade Raymond Kopa, Angers
Caen
Samba – Gradit, Guilbert, Baysse, Djiku, Armougom – Fajr, Diomandé (85. Sankoh), Oniangué (C) – Beauvue (88. Bammou), Crivelli (71. Tchokounté).
Zelazny – Tchokounté, Bammou, Deminguet, Mbengue, Chauí, Sankoh.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera.
Zápas je u konce a končí celkem očekávaně. Angers remizovala s Caenem a to naprosto po zásluze. Oba týmy měly podobně šancí a oba předvedly podobné výkony. Každý se jednou prosadil, zápas skončil 1:1 a každý tak bere jeden bod.
90+3'
90+3'
Domácí zvolil střelu, ta ale končí vysoko nad brankou.
90+2'
Caen opět fauluje poblíž vápna je tu další šance pro Angers.
90+1'
Caen je zatím aktivnější a chvíli se pokoušel útočit. Míč však nakonec skončil u Butelleho, který nakopne dopředu.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty!
90'
Domácí zvolili centr, ten ale lapil Samba. Může tak teď rozehrát.
89'
Je tu jedna z posledních šancí Angersu! Caen totiž fauluje těsně před vápnem a domácí tak dostanou nadějný přímák.
88'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Yacine Bammou.
87'
Angers má míč a může tak zakládat útok. Nikam s ním ale nespěchá.
86'
Caen je nyní aktivnější a kopal i roh. Ten ale nekončí gólem.
85'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ismaël Diomandé, přichází Baissama Sankoh.
83'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Thomas Mangani.
82'
Míč už však mají domácí a dopředu se zkoušeli dostat nákopem na levou stranu. Míč ale končí mimo hrací plochu.
80'
Po dlouhé době hraje s míčem i Caen. Ten se místo útočení snaží získát co nejvíce časů kombinací.
79'
Caen se stále musí pouze bránit, zatím to zvládá skvěle. Míč nyní musel chytal Samba, který tak může rozehrát.
77'
Domácí jsou nyní mnohem aktivnější než soupeř a dopředu se zkoušeli dostat přes levou stranu. To ale opět nevyšlo.
75'
Domácí mají míč, ale na své polovině. Snaží se dostat dopředu, to se ale moc nedaří.
74'
Domácí mají další roh, i ten ale nekončí gólem. Caen už pak dostal míč od vápna.
72'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Cristian López.
71'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Malik Tchokounté.
70'
Míč má tak Caen, který v klidu kombinuje na své polovině.
69'
Angers však nakonec míč získal a dopředu se zkoušel dostat nahozením. To je ale nepřesné a končí pouze na hostujících kopačkách.
68'
Caen má nyní problémy s rozehrou a Angers se toho pokouší využít. To se však nedaří.
67'
Angers může jit opět do vedení, vybojoval totiž rohový kop. Uvidíme, jak dopadne.
65'
Angersu se remíza vůbec nelíbí a proto se snaží dostat k dalším střelám. Caenu se naopak remíza líbí a proto skvěle brání.
62'
Caen právě vstřelilo branku!
Hosté srovnávají! Z rohu přišla přihrávka nakrátko a poté centr. Ten našel CLAUDIA BEAUVUETA, který míč umístil do sítě. Asistence: Ismaël Diomandé.
61'
U míče je stále Angers, které se snaží získat co nejvíce času. To se celkem daří. Do konce zápasu už zbývá necelá půlhodinka.
59'
Angers se stále snaží o druhou branku, Caen to však zatím zvládá. Nyní ubránil i nebezpečnou standartku domácích.
57'
Angers je stále celkem při chuti a chtěl by vstřelit druhý pojišťující gól. Zatím se to ale nedaří.
55'
Na trávníků zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Doufejme, že bude v pořádku.
53'
Žlutou kartu dostává Fayçal Fajr (SM Caen).
51'
Angers právě vstřelilo branku!
Pěkná akce v podání domácích nakonec končí gólem a Angers zaslouženě vede! PIERRICK CAPELLE dokázal hlavičkovat centr do branky a probudil radost v celém stadionu. Asistence: Abdoulaye Bamba.
50'
Caen měl další přímák, ten ale letěl moc vysoko nad brankou. Domácí tak mohou založit protiútok.
49'
U míče už je teď hlavně Angers, taky se ale nikam nežene. Zatím kombinuje jen kolem půlící čáry.
46'
U míče je jako první Caen a jako předešlý poločas, docela v klidu kombinuje. Rozhodně nikam nespěchá.
46'
První poločas je za námi a zatím je to velmi vyrovnané. Žádný tým nám nenabídl žádnou velkou šanci a tak je to zatím celkem nudné. Doufejme, že začnou padat góly ve druhém poločase.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
45+2'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Caen už chce dohrát poločas v klidu a proto kombinuje na své polovině.
43'
Po centru do vápna našel míč Thomas. Ten byl před Sambou sám, jeho střelu ale na poslední chvíli zblokovala hostující obrana. Roh pro Angers.
42'
Angers se v závěru poločasu snaží vyvíjet tlak, vůbec se to ale nedaří. Domácí opět kombinují na své polovině.
41'
Angers to dopředu nyní zkouší přes pravou stranu, i tato akce ale nenašla žádný úspěch. Mezitím se nám první poločas schyluje ke konci.
39'
Caen dostal dobrou standartku, kterou ale nevyužil. Hostující hráč sice hlavičkoval směrem na branku, mezi tři tyče se ale netrefil.
38'
Angers nyní vůbec nehraje s míčem, balón ale drží velmi daleko od branky. Caen se hlavně k brance skoro vůbec netlačí.
36'
U míče je opět Caen, chvíli se pohyboval i celkem blízko vápna. Dlouho tam ale nevydržel a byl donucen k přihrávce zpět.
35'
Z následného protiútoku domácich střílel Bahoekn. Rána ale byla velmi slabá a Samba si připisuje jednoduchý zákrok.
34'
Caen se dostal nedaleko vápna. Ke střele ale stejně nedošlo.
33'
Hosté mají stále míč a opět to zkouší dopředu přes levou stranu. A opět to nevychází.
32'
Angers teď skoro vůbec nehraje s míčem. Balón mají sice právě hosté, v klidu si kombinují pouze na vlastní polovině.
30'
Caen má míč, dopředu se zkouší dostat po levé straně. To se však nedaří.
28'
Hosté vypálili, střela je ale sražená na roh. Je tu tak šance pro Caen.
26'
Caen má stále míč, dopředu se ale moc neposunul. Stále se hraje hlavně kolem půlící čáry.
25'
Hosté se vrhli do útoku, nic tam ale nevymysleli. U míče jsou tak domácí, kteří ho ale ztratili již na půlící čáře.
24'
Caen si velmi dobře střeží pokutové území a domácí se tam nemůžou vůbec dostat. Proto z dálky střílí mimo a odkopávat tak bude Samba.
22'
Angers měl nyní docela štěstí, hosté totiž trefily tyč. Míč se pak odrazil mimo a rozehrávat tak bude Butelle.
20'
Stále se hraje velmi klidně. O trochu aktivnější směrem dopředu jsou domácí, nemůžou se ale dostat ani ke střele.
19'
Míč opět dostane Angers, konkrétně bude odkopávat Butelle.
18'
Angers to zkusil dopředu nákopem, nic z toho ale nebude. Míč má Samba.
17'
Domácí nic nevymysleli a tak je u míče opět Caen. Tomu se taky směrem dopředu moc nechce.
15'
Domácí jsou stále na své polovině a rozhodně nikam nespěchají.
14'
U míče je už Angers, i ten je ale odkázaný na kombinaci na vlastní polovině. Oba týmy velmi dobře brání a nedovolí protihráči se přiblížit s míčem k vápnu.
13'
Caen kombinuje na své polovině a postupně se snaží dostat dopředu. To se zatím moc nedaří.
11'
Žlutou kartu dostává Ismaël Diomandé (SM Caen).
11'
Angers už je však na koni a hraje výhradně na útočné polovině. Tam se ale také nemůže dostat ke střele.
7'
Ze začátku je aktivnější Caen, do žádné výrazné šance se však zatím nedostal.
6'
Žlutou kartu dostává Cheikh N'Doye (Angers SCO).
1'

Angers SCO: Butelle – I. Traoré (C), Pavlović, Thomas – Bamba, Santamaría, N'Doye, Tait, Capelle – Reine-Adélaïde, Bahoken.
Náhradníci: Boucher – Aït-Nouri, López, Kanga, Fulgini, Mangani, Manzala.

SM Caen: Samba – Guilbert, Baysse, Djiku, Armougom – Beauvue, Diomandé, Oniangué (C), Fajr – Tchokounté – Crivelli.
Náhradníci: Zelazny – Bammou, Deminguet, Gradit, Mbengue, Chauí, Sankoh.

Rozhodčí: W. Delajod.
SM Caen
Caen je na tom o dost hůř než jeho dnešní soupeř. Nejen, že se skoro nachází na sestupové pozici, k tomu navíc se mu vůbec nedaří. Dnešní hosté už totiž nevyhráli pět zápasů. Z posledních pěti zápasů získali pouze dva body a to za dvě remízy. Na kontě tak mají dvanáct bodů a nachází se na sedmnácté pozici. Caen se také nemůže pyšnit svou střeleckou produktivitou, v této statistice je totiž druhým nejhorším týmem v lize. Hosté tedy pro dnešní vítězství udělají všechno, Angers ale jistě také.

Poslední tři utkání
Caen vs. Monako – 0:1
Bordeaux vs. Caen – 0:0
Caen vs. Rennes – 1:2
Angers SCO
Angers v letošní sezóně myslí pouze na to, aby nesestoupil do Ligue 2. Drží se totiž pouze čtyči pozici nad sestupovou příčku, na kterou má náskok pouze čtyř bodů. Domácím by se proto body rozhodně hodily. Angersu se navíc v poslední době docela daří, v posledních dvou zápasech totiž získal čtyři body a to remizoval s Nantesem a poté překvapivě porazil třetí Montpellier 1:0. Hlavně toto vítězství by hráče mělo nabudit k získávání dalších bodů. Proti Caenu by to tedy dne měla být remíza, uvidíme ale, co se stane.

Nantes vs. Angers – 1:1
Angers vs. Montpellier – 1:0
St. Etienne vs. Angers – 4:3
Zdravím všechny fanoušky francouzské fotbalu. Již tradičně se v sobotní večer odehraje hodně zápasů nejvyšší fotbalové francouzké ligy. Spolu se mnou budete moct sledovat zápas outsiderů, Angers se střetne s Caenem. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám přijemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.