Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro (C), Ballo-Touré (75. Y. Koné) – Maia, Xeka, Bamba, Pépé – Ikoné (89. Dabila), Rémy (69. Araújo).

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Přenosem vás provedl Tomáš Suchánek.
Střely mimo: 1:5.
Rohy: 4:5.
Ofsajdy: 3:2.
Fauly: 14:8.
Domácí Angers si připisují první body do tabulky Ligue 1 a jsou to rovnou body tři za vítězství 1:0 nad Lille. Jedinou branku utkání vstřelil v 60. minutě po rohovém kopu kopu Ismael Traoré. Poté však nastali pro domácí krušné chvíle, když v 66. minutě byla po ruce Manganiho nařízená penalta a zároveň byl vyloučen domácí Mangani. Brankář Butelle však chytil penaltu Remymu a stal se tak nakonec on hrdinou dnešního utkání.
90+4'
90+4'
Domácí vhazují na své útočné polovině a nikam nespěchají, tribuny na Stade Raymonda Kopa bouří.
90+3'
Na ten přiběhl do vápna i brankář Maignan, ale centr z kopačky Araujaa si našel pouze rukavice Butelleho!
90+2'
Hosté jsou nastěhování sice na své útočné polovině, ale chybí tomu koncovka. Po faulu na Celika budou zahrávat hosté volný přímý kop.
90+1'
Hlavní sudí nastavuje utkání o 4 minuty.
90'
Ten zahrálo Lille na krátko a domácím se povedlo míč dostat do autu.
90'
Centr z pravé strany museli domácí odklidit na rohový kop.
89'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Kouadio-Yves Dabila.
87'
Domácí chvilku podrželi míč, ale už se opět konsolidují v obranných řadách.
86'
Luiz Araujo vyslal štiplavou ránu z poza vápna a brankář Butelle ji krotil na dvakrát.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Pierrick Capelle.
84'
Navíc byl faulovaný Wilfired Kanga a domácí budou zahrávat volný přímý kop z 30 metrů.
83'
Centr z kopačky Maii skončil za brankovou čarou a domácí mohou tahat čas. Odkopávat bude Butelle od své branky.
82'
Odkop po stylu zakázaného uvolnění předvedl domácí obránce Pavlovič.
81'
Po něm byl ve vápně Lille velký zmatek a ten ukončil až hlavní sudí, který odpískal Traorému útočný faul.
80'
Angers teď drží míč daleko od své branky a to u rohového praporku a nakonec se jim povedl vybojovat i rohový kop.
78'
Za velkého ohlasu tribun vyvezli na delší časový úsek domácí míč na svou útočnou polovinu, ale tato pasáž hry skončila útočným faulem Ndoyeho.
76'
Domácí se osvobozují hokejovým způsobem, no uvidíme zda vydrží jejich náskok až do konce. Lille má nyní velký tlak.
75'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fodé Ballo-Touré, přichází Youssouf Koné.
74'
Tentokrát to zkoušel z poza šestnáctky Xeka, ale jeho pokus z první šel hodně nad branku domácích.
72'
Střelecký pokus José Fonteho mířil daleko od levé tyče hrdiny druhého poločasu Ludovica Butelleho!
71'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Wilfried Kanga.
69'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Angelo Fulgini.
69'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Luiz Araújo.
68'
Poklidný zákrok Butelleho po střele z velké vzdálenosti od Pepeho ocenil obrovským potleskem domácí stadion, který dává najevo stále spokojenost s chycenou penaltou domácího strážce branky.
65'
Čeká nás hodně zajímavá půl hodinka. Domácí vedou 1:0 a o desíti budou dohrávat dnešní střetnutí po vyloučení Manganiho.
64'
Loïc Rémy (Lille OSC) neproměňuje pokutový kop. Brankář Ludovic Butelle vystihl směr rány a skvěle zasáhl, navíc dorážel Mike Maignan ale ten branku přestřelil!
64'
Červenou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO), který zavinil penaltu, ale vypadalo to že to bude bez karetního trestu, ale po několika protestech vidí hned červenou kartu.
64'
Míč si staví na penaltový puntík Loic Remy.
63'
A je tu penalta pro Lille po ruce Manganiho ve vápně, který zastavil hlavičku směřující do branky!
62'
Domácí se ale musí bránit. Rohový kop se bude rozehrávat i na druhé straně.
60'
Angers právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení! Po rohovém kopu se míč odrazil na nohu ISMAËLA TRAORÉHO a domácí kapitán z malého vápna míč uklidil do sítě 1:0!
59'
Skvěle zastavil akci Lille Pavlovič a ještě konstruktivně míč rozehrál dopředu, kde si míč na pravačku nachystal Mancau a ranou vylekal brankáře Maignana.
58'
Celik míč nestihl na hrací ploše a centroval až z poza koncové lajny. Odkopávat od branky bude Butelle a my tak stále čekáme na úvodní branku zápasu.
56'
Žlutou kartu dostává Zeki Celik (Lille OSC), který zastavil šlapákem ve středu hrací plochy Manganiho.
55'
Sympatický průnik po levé lajně převedl domácí Adelaide, ale chyběl tomu správný a přesný centr.
54'
Baptiste Santamaria navíc zůstává po tomto souboji na hrací ploše s bolestivou grimasou.
54'
Loic Remy fauloval Santamariu a může být rád, že nevidí žlutou kartu.
53'
Boj u pravé lajny končí autovým vhazováním Lille, když míč poslal do zámezí Mangani.
51'
A další kontroverze domácího kouče se sudím po odmávaném vhazování v neprospěch domácích.
49'
Faul si chtěl vynutit na pravé straně Manceua, ale sudí nepíská a navíc čtvrtý sudí musí uklidňovat kouče domácích, který má opačný názor.
47'
Jonathan Ikone předvedl pěknou individuální akci a s míčem na kopačce se dostal do vápna domácích, ale rána levačkou mu nevyšla, dle představ a skončila daleko od pravé tyče Butelleho.
46'
Ofsajdy: 1 – 1.
Na Stade Raymonda Kopa jsme viděli vyrovnaný poločas s šancemi na obou stranách, ale bohužel se žádná neujala a tak jsme viděli bezbrankový poločas. Každopádně předvedená hra nebyla špatná a tak věřme, že ve druhém poločase se nějaké branky dočkáme.
45+1'
45+1'
S míčem na kopačkách hrají nastavení domácí. Dlouhý aut z rukou Manceaua si hosté však pohlídali.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45'
Rychlý kontr domácích zastavil rasantním odkopem na tribunu José Fonte.
43'
Centr Manganiho odhlavičkoval kapitán Soumaoro a poté si pro míč vyskočil brankář Butelle.
43'
Na druhé straně hrací plochy byl faulován v hlavičkovém souboji Cheikh Ndoye Maiou a domácí budou v závěru prvního poločasu zahrávat volný přímý kop z nějakých 35 metrů.
41'
Dlouhá kombinace Lille na hranici vápna nakonec končí ofsajdem a v něm se ocitl Loic Remy.
40'
Akci domácích na jeden dotek zastavil u pravé lajny Celik.
39'
S míčem na kopačkách operují nyní hosté z Lille, ale zatím to nevede k ohrožení domácí branky.
37'
A domácí teď zachránil brankář Butelle, který zlikvidoval ostrou ránou po individuální akci Pepeho z poza vápna k bližší tyči, tohle byl skvělý zákrok domácího brankáře!
37'
Krásně to potáhl po levém křídle Jonathan Ikone, ale jeho centr se nepotkal s přesností a míč tak získali do moci opět domácí.
36'
Na hrací ploše zůstává Loic Remy po souboji s Mateo Pavlovičem.
35'
V ofsajdovém postavení se ocitl Ndoye a hra je tak přerušena.
33'
Domácí Angers převzali otěže hry v posledních minutách a hraje se převážně na jejich útočné polovině.
31'
A centr Taita našel ve vápně hlavu kapitána Traoreho, který mířil na zadní tyč, ale úžasný zákrok předvedl brankář Maignan, který konečky prstů míč vytáhl mimo tři tyče!
30'
Po faulu na Maceaua se chystá volný přímý kop z 30 metrů pro domácí.
28'
Úvodní branku měl na kopačce po krásném průniku Adelaideho forward Ndoye, který šel z pravé strany sám na brankáře, ale nepochopitelně netrefil ve vyložené pozici dobře míč a ten ani nedoputoval k brance Maignana.
27'
Centr z kopačky Bamby tečovala zeď do rohu hrací plochy, kde jej na autové vhazování poslal Pavlovič.
26'
Nebezpečný volný přímý kop po faulu Manceaua na pronikajícího Bambu. Rozehrávat se bude těsně za velkým vápnem a z levé strany 24.2 m od branky Butelleho.
25'
U pravé lajny se neprosadil Touré, kterého obral o míč Adealide.
23'
A opět to byl Jonathan Bamba, který nedokázal míč prostrčit na hrot útoku Lille.
20'
Přihrávku Bamby si pohlídala domácí obrana a nutno říct, že domácí se herně již vyrovnali mírnému favoritovi z Lille.
18'
Reine Adelaide se skácel na trávník po souboji s Xekou ve vápně a hosté můžou být hodně rádi za shovívavost hlavní sudího, který nechal pokračovat ve hře.
17'
Nyní dostali domácí výhodu, ale nedokázal ji využít Celik, který svůj centr poslal bez adresáta.
16'
Domácí zablokovali ránu Ikoneho a hnali se do brejku, jenž byl pokažen špatnou přihrávkou z kopačky Manganiho a vykopávat bude od své branky Butelle.
15'
Maignan sebral centr z levé strany do svých rukavic, každopádně i kdyby se mu to nepovedlo tak centr mířil do ofsajdové pozice.
14'
Jonathan Bamba si řekl o faul ve středu hrací plochy.
12'
Otěže utkání však opět přebírají hosté a kombinují s míčem na své vlastní polovině.
10'
Na druhé straně se skvělě otočil okolo obránce Celika domácí forward Bahoken a jeho pokus mířil jen těsně vedle pravé tyče! Zatím vidíme celkem ofensivní fotbal.
9'
Krásnou kombinací se dostal k zakončení Nicolas Pepe a jeho rána pravačkou z velkého vápna jen těsně minula pravou tyč Butelleho branky!
8'
Rohový kop byl však přetažen a domácí z něj nezahrozili.
8'
Favien Tait udělal hodně velký kus práce a jeho průnik po levé straně musel zastavit za cenu rohového kopu až Celik.
7'
Abdoualye Bomba dostal přihrávku ve velkém doslova ideální, ale míč si špatně zpracoval a nakonec musel faulovat Pepeho, který se dostal tělem před něj a míč si pokryl.
5'
Ve středu hrací plochy fauloval Pavlovič Maiu a míč zůstane na kopačkách Lille, kteří diktují od začátku zápasu hru.
4'
Na druhé straně se snažil o průnik Jeff Reine Adelaide, ale míč mu při kličce utekl do zámezí.
3'
Tohle nebyla vůbec špatná šance pro hosty. Míč se dostal až na hrot ke kopačce Jonathana Bambii, ale ten netrefil míč úplně ideálně a tak skončil v rukavicích domácího brankáře!
2'
První dlouhý míč za domácí obranu doletěl až k brankáři Butellemu.
1'
Úvodní rozehrávka patřila fotbalistům Lille.
1'

Angers SCO: Butelle – I. Traoré, Manceau, Pavlović, Bamba – Santamaría – Mangani, N'Doye – Reine-Adélaïde, Bahoken, Tait.
Náhradníci: Mandrea – Bertrand, Capelle, El Mellali, Fulgini, Kanga, Thomas. Trenér: Moulin.

Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro (C), Ballo-Touré – Maia, Xeka, Bamba, Pépé – Ikoné, Rémy.
Náhradníci: Jakubech – Araújo, Dabila, Edgar Ié, Zekaj, Soumaré, Y. Koné. Trenér: Galtier.

Odehrané zápasy: 3.
Nejlepší střelec: : Jonathan Bamba – 3 branky!
Poslední ligové utkání: Lille – Guingamp 3:0 (2:0).
Angers SCO

Pořadí: 19. místo.
Počet bodů: 0 bodů.
Skóre: 4:8.
Poslední ligové utkání: PSG – Angers 3:1 (1:1).
Vítejte při sledování 4. kola Ligue 1. V tomto přenosu si přiblížíme utkání Angers SCO – Lille OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.