Ligue 1 - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Nantes - 20. ledna 2019   17:00

Angers
90+4' Fulgini (El Mellali)
1:0
(0:0)
Angers
Butelle – Bamba, Pavlović, Thomas, Mangani (75. Fulgini) – N'Doye (C), Santamaría, Manceau – Reine-Adélaïde (55. López), Bahoken (68. El Mellali), Tait.
Boucher – Mouanga, López, Fulgini, Kanga, Gomez Mancini, El Mellali.
Millot – Luzi, Drouet
Stade Raymond Kopa, Angers
Nantes
Tătăruşanu – Kwateng, Diego Carlos, Pallois, Ch. Traoré (84. Limbombe) – A. Touré, Girotto, Rongier (C) – Waris, Kolo Muani (90+1. Boschilia), Lucas Lima.
Dupé – Louza, Fábio, Boschilia, Evangelista, Krhin, Limbombe.

Dnešní nesmírně dramatický zápas o záchranu je u konce. Po celkem vyrovnaném průběhu rozhodli domácí ve čtvrté nastavené minutě zásluhou střídajícího Angela Fulginiho, který se tak stal hrdinou domácího klubu. Angers se tak na svého protivníka bodově dotáhlo a do tabulky si připisuje nesmírně cenné tři body. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:20.
90+6'
90+5'
Nantes to ještě zkouší, ale už nemá žádný čas.
90+4'
Angers právě vstřelilo branku!
Tak sem to zakřikl! Angers rozhoduje o svém vítězství v samém závěru, když si po přihrávce na levou stranu přehodil míč na svou silnější nohu střídající ANGELO FULGINI a chladnokrevně obstřelil brankáře Tătăruşana! Asistence: Farid El Melali
90+3'
Ani jeden tým už nechce hlavně udělat chybu, Nantes kombinuje na vlastní polovině.
90+2'
V závěru zápasu tlačí Angers, hostující defenzíva odolává.
90+1'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Gabriel Boschilia.
90'
Rozhodčí Millot přidává nad rámec základní hrací doby pět minut.
89'
Touré byl faulován, standardní situaci rozehrají hosté.
88'
Domácí kroužili kolem pokutového území protivníka, míč končí u Tătăruşana.
87'
Diego Carlos evidentně fauloval Taita, domácí budou zahrávat přímý volný kop z nebezpečné pozice.
86'
Hosté jsou na útočné polovině a budou vhazovat.
85'
Centr Angers z levého křídla prolétl napříč pokutovým územím k hráčům Nantes.
84'
Hosté poprvé střídají. Trávník opustil Traoré a nahradil ho Limbombe.
83'
Muani hodně nevybíravým způsobem přišlápl Thomase a vidí žlutou kartu.
82'
Žlutou kartu dostává Mateo Pavlović (Angers SCO).
81'
Angers ožívá a snaží se převrhnout misky vah na svou stranu.
80'
Rozhodčí si šel celou situaci prohlédnout k videu a pokutový kop odvolává! O porušení pravidel se totiž evidentně nejednalo!
78'
Nantes vehementně protestuje, žlutou kartu vidí Lucas Lima.
78'
Tohle může být rozhodující okamžik zápasu! Po přihrávce na pravou stranu nařizuje rozhodčí Millot pokutový kop po souboji Traorého s El Melalim!
77'
Dlouhý centr z levé strany skrývá v rukavicích Butelle.
76'
Nantes drží balón na vlastní polovině, na rozhodnutí má čtvrt hodiny.
75'
Domácí střídají potřetí a naposledy. Trávník opustil Mangani a nahradil ho Fulgini.
75'
Z třiceti metrů zkusil vypálit El Mellali, ale prostor tří tyčí hodně míjí.
74'
Momentálně se nehraje, dochází totiž k ošetřování Taita.
73'
Při rychlém brejku si Girotto vyšlápl na Taita a po zásluze vidí žlutou kartu.
72'
Do konce zbývá nějakých dvacet minut, oba celky působí nervózním dojmem.
71'
Balón je v blízkosti půlícího kruhu na kopačkách hráčů Nantes.
70'
Nantes se snaží rozhodnout, ovšem Angers momentálně pozorně brání.
69'
Nantes teď opravdu hodně tlačí a bude zahrávat další rohový kop.
68'
Domácí podruhé střídají. Hřiště opustil Bahoken a nahradil ho El Mellali.
67'
Do zakončení se tlačil Touré, jeho střela však neměla šanci na úspěch.
66'
Rohový kop hostů nic zajímavého nepřinesl.
65'
Obrázek hry se oproti první půli opravdu změnil, Angers se v podstatě jen brání.
64'
Další ofenzivní akci Nantes ukončuje praporek pomezního rozhodčího kvůli ofsajdu.
63'
Jeden centr za druhým odvrací defenzíva Angers, Butelle se ani nestačí ohlížet.
62'
Další útočná akce Nantes končí centrem do pokutového území, se kterým si defenzíva Angers poradila.
61'
Diego Carlos fauloval a může být rád, že nevidí žlutou kartu.
60'
Máme za sebou hodinu hry, v tuto chvíli mají navrch hosté.
59'
Nantes zrychlilo kombinaci a snaží se co nejdříve rozhodnout.
58'
Sporná situace u rohového praporku, brankář Tătăruşanu s rozehrávkou hodně otálí.
57'
Angers se nyní srovnalo a uklidňuje hru na vlastní polovině.
56'
Tempo hry se neuvěřitelně zvýšilo, přidali především hosté, kteří byli v posledních minutách hodně blízko ke skórování.
55'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Cristian López.
54'
Rozhodně největší šance tohoto utkání! Po pasu Traorého nepřekonal Touré zblízka vyběhnutého Butelleho, následná střela Warise orazítkovala bližší konstrukci!
53'
Na druhé straně to zkusil z pětadvaceti metrů Tait, Tătăruşanu bez potíží zasahuje.
52'
Ze střední distance napřáhl Girotto a jeho razantní projektil prosvištěl o centimetry vedle pravé tyče!
51'
Angers je pod tlakem a nemůže se z něho vymanit.
50'
Tohle bylo hodně nebezpečné! Nantes se dostalo do protiakce, na pravé straně to skvěle udělal Waris a předložil zpětnou nahrávku pro Tourého, jehož slabý přízemní pokus doprostřed branky z výborné pozice kryje gólman Butelle!
49'
Nantes mělo problémy při přízemní kombinaci na vlastní polovině a pomáhá si dlouhým nákopem.
48'
Po přišlápnutí Tourého vidí první žlutou kartu zápasu domácí kapitán N'Doye.
48'
Nantes teď získalo míč a snaží se rozebrat hru protivníka, vzápětí ale o balón opět přichází.
47'
Domácí se snaží kombinovat a něco vymyslet směrem dopředu, snahu jim rozhodně nelze upřít.
46'
První poločas je za námi. Mírně lepším výběrem bylo Angers, ovšem celkově je hra nesmírně vyrovnaná. Ve 26. minutě rozvlnil síť Bahoken, ale branka nebyla uznána kvůli těsnému ofsajdovému postavení. Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45+2'
45+2'
Nantes rozjíždí poslední akci první půle, už se zřejmě nic nestane.
45+1'
Pallois odkopává na rohový kop, domácí mají šanci vstřelit gól do šatny.
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Thomas byl ostře atakován, tímto stylem se bez žlutých karet dlouho hrát nebude.
43'
Brankář Butelle schoval míč v náručí přes dotírajícím Warisem.
42'
Další rohový kop v podání Angers nic zajímavého nepřinesl, momentálně se přitvrzuje.
41'
Další standardní situace v podání Angers byla odvrácena, Nantes se v těchto chvílích jen brání.
40'
Faulován byl Bahoken, přímý volný kop mají k dispozici domácí.
39'
Další ofenzivní akce Nantes byla zastavena, od vlastní branky bude vykopávat Butelle.
38'
Rongier byl faulován a hosté zahrávali přímý volný kop, po jeho zahrání je pískán útočný faul.
37'
Nantes přidalo na aktivitě a častěji útočí i drží míč.
36'
Diváci se nemohou bavit nijak pohlednou hrou, v současnosti vidíme nepřesnosti na obou stranách.
35'
Balón se teď pohyboval před pokutovým územím Angers, domácí si však bez potíží poradili.
34'
Waris zahrál při zpracování rukou, rozehrávat bude Angers.
33'
Nantes se vydalo do přečíslení, nyní kombinuje v blízkosti půlící čáry.
32'
Bahoken hodně zlobí defenzívu protivníka, nicméně ani tentokráte na něj nebyl pískán nedovolený zákrok.
31'
Tentokráte chtěli pokutový kop hosté, avšak Kwateng při střele z voleje pád hodně přihrál.
30'
Nantes se vydalo na útočnou polovinu, nicméně k centru se zatím nemůže dostat.
29'
Bahoken se po souboji s Traorém dožadoval odpískání pokutového kopu, ale jeho protesty jsou marné. O pokutový kop se podle Millota nejednalo.
28'
Angers je vskutku aktivnější a žene se do další akce.
27'
Sudí Millot šel celou situaci zkontrolovat k videu a je tomu skutečně tak! Bahoken stál o několik decimetrů v ofsajdovém postavení!
26'
Tak a pozor! Po centru z pravé strany a následné prodloužené hlavičce tečoval míč do vzdálenějšího horního rohu Bahoken! Rozhodčí však branku neuznává kvůli ofsajdu!
25'
Angers nespěchá, nyní v poklidu kombinuje s brankářem Butellem.
24'
Bahoken se snažil získat míč na levé straně, ovšem ani jeho rychlé nohy mu nepomohly.
23'
Nantes je momentálně aktivnějším mužstvem, ovšem po vyložených možnostech zatím neni ani vidu, ani slechu.
22'
Ke střele z pětadvaceti metrů se odhodlal Girotto a jeho tečovaný pokus proskákal těsně vedle pravé konstrukce.
21'
Hosté provedli vhazování v blízkosti půlící čáry a nikam nespěchají.
20'
Bahoken zatleskal po pasu na pravou stranu, vykopávat bude Butelle.
19'
Thomas musel být ošetřen přímo na hrací ploše a vypadá to, že bude v pořádku,
18'
Ten rozehrál Lucas Lima a po následné střele byl trefen do obličeje Thomas.
17'
Majeed vyslal nebezpečný centr z pravého křídla a následovat bude další rohový kop.
16'
Tempo začíná nabírat na obrátkách, Nantes má k dispozici rohový kop.
15'
Domácí měli výhodu svou rohových kopů v řadě za sebou. Při tom prvním konzultoval rozhodčí spornou situaci v pokutovém území s VAR, pokutový kop však nenařídil.
14'
Po dlouhém centru za obranu převzal balón Tait a brankář Tătăruşanu musel vyrážet střelu z ostrého úhlu na rohový kop!
13'
Angers má více ze hry, nicméně se nedokáže probít přes dobře konsolidovaný obranný val protivníka.
12'
Bahoken se řítil sám na branku, ovšem je mu máváno ofsajdové postavení, které je vskutku velmi těsné.
11'
Balón se nejčastěji nachází v blízkosti středového kruhu, u míče jsou domácí.
10'
FC teď vystrčil růžky, nicméně brankář Butelle snadno sebral ze vzduchu vysoký centr.
9'
Domácí se opět snažili zahrozit středem hřiště, diváci prozatím sledují hodně nudnou bitvu.
8'
Hosté se odvážili k útočnému výpadu po pravé straně, nicméně domácí defenzíva si s přehledem poradila a zakládá útočnou akci.
7'
Centr z více jak třiceti metrů nebezpečný nebyl, naopak došlo k útočnému faulu a rozehrávat proto bude Nantes.
6'
Rychlonohý Tait vybojoval ve prospěch SCO standardní situaci ze zajímavé pozice.
5'
Nantes se těžko dostává z obranné poloviny, rozehrávat bude gólman Tătăruşanu.
4'
Santamaría byl ostře atakován Girottem. Hostující hráč může být rád, že neuviděl od rozhodčího Millota žlutou kartu.
3'
Nantes v těchto chvílích převzalo iniciativu a je aktivnější, hlavičku Limy ukryl v rukavicích brankář Butelle.
2'
Domácí zatím drží balón častěji a kombinují na vlastní polovině.
1'

Angers SCO: Butelle – Bamba, Pavlović, Thomas, Mangani – N'Doye (C), Santamaría, Manceau – Reine-Adélaïde, Bahoken, Tait.
Náhradníci: Boucher – Mouanga, López, Fulgini, Kanga, Gomez Mancini, El Mellali.

FC Nantes: Tătăruşanu – Kwateng, Diego Carlos, Pallois, Ch. Traoré – A. Touré, Girotto, Rongier (C) – Waris, Kolo Muani, Lucas Lima.
Náhradníci: Dupé – Louza, Fábio, Boschilia, Evangelista, Krhin, Limbombe.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Drouet.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Hosté měli před sezónou ambice na horní polovinu tabulky, jenomže doposud posbírali třiadvacet bodů a spíše jsou blíže místům znamenající pád o patro níže. V posledních dvou duelech nebodovali, když v poměru 0:1 podlehli Rennes i Nimes. Vzájemný zápas obou nedělních rivalů je datován do poloviny listopadu a skončil remízou 1:1, vyrovnaný průběh se dá očekávat i teď.
Domácí celek letos patří mezi adepty sestupu a zatím rozhodně nemá jisté, že se udrží v Ligue 1 i pro příští ročník. V dosavadním průběhu vybojoval dvacet bodů a nachází se na patnácté příčce, na osmnáctou barážovou pozici Dijonu má náskok pouhých tří bodů. Angers SCO se pokusí zlomit nelichotivou ligovou bilanci, která činí hned šest utkání v řadě za sebou bez vítězství. Nyní se v přímém souboji o čtrnácté místo utká s FC Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.