Ligue 1 - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Amiens - 23. prosince 2018   17:00

Bordeaux
23' Kalu (Palencia)
1:1
(1:0)
Amiens
87' Gnahoré  (Dibassy)
Bordeaux
Costil – Palencia, Pablo (30. Lewczuk), Koundé, Poundjé – Sankharé (80. Cornelius), Lerager, Otávio – Kalu, Briand, Kamano (61. Karamoh).
Poussin – Lewczuk, Cornelius, Karamoh, de Préville, Bašić, Plašil.
Lesage – Ocak, Viala
Matmut Atlantique, Bordeaux
Amiens
Gurtner – Krafth, P-D. Gouano, Adénon, Dibassy – Blin (66. Gnahoré), Monconduit – Otero (80. Kurzawa), Bodmer, Mendoza (58. Ghoddos) – Timite.
Dreyer – Gnahoré, Ghoddos, Segarel, El Hajjam, Lefort, Kurzawa.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ne, Girondins opět neodkázalo zápas dotáhnout do vítězného konce a ztrácí další body za remízu! Pro Bordeaux je to v této sezóně již pěkná řádka ztracených bodů... Pro Amiens je to naopak hodně cenný bod, navíc neskutečně vydřený.
90+3'
90'
Je tu devadesátá minuta, zápas nám spěje k remízovému konci.
89'
Na druhé straně se Régis Gurtner (Amiens) těžce zvedá z trávníku.
87'
Amiens právě vstřelilo branku!
A to, že Timite udržel míč bylo nesmírně důležité! Poté přihrál Dibassymu, který odcentroval z levé strany. Ve vápně míč trochu zmátl obránce Girondins, propadl před EDDY GNAHORÉHO, který se efektně zbavil dalšího obránce a dělovkou nedal Costilovi šanci.
86'
Dlouhým nákopem to nyní hosté zkouší, Cheick Timite (Amiens) ale měl na zádech bránícího hráče, takže se nedokázal prosadit, nicméně udržel míč.
84'
Girondins získalo míč, Jimmy Briand (Bordeaux) je na polovině soupeře, zkouší přihrávku na Kalua, ale té schází přesnost.
82'
Hosté s míčem u půlící čáry, stále je to takový platonický tlak v podání Amiens.
80'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Andreas Cornelius.
80'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Rafał Kurzawa.
78'
Amiens se stále drží na útočné polovině, ale hosté se nedokáží dostat přes dobře zformovanou obranu Girondins.
76'
Ti ale znovu spíše chaoticky rozehrávají, chtějí to všechno urychlit a míče jim odskakují od nohy.
75'
Odkop od branky Girondins, míč u půlící čáry získávají hosté.
72'
Pohotová střela Samuela Kalua, kterou Régis Gurtner (Amiens) vyráží.
71'
Bordeaux vybojovalo rohový kop, domácí budou rozehrávat z levé strany, hosté se ale zlobí na sudího, že neodpískal zákrok na bránícího Timiteho.
70'
Posledních dvacet minut nás dělí od závěrečného hvizdu, hosté stále prohrávají o gól a navíc se do blízkosti vápna Girondins dostávají více méně sporadicky.
68'
Série nepřesností na obou stranách, nicméně domácí se opět o nějakou tu minutu přiblížili k třem bodům.
66'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Eddy Gnahoré.
65'
Ne, ani z pravé strany domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
64'
Mathieu Bodmer (Amiens) odvrací míč na další roh, který tentokrát domácí rozehrají z pravé strany.
63'
Rohový kop pro Girondins.
62'
Statistika držení míče – 58% : 42%.
61'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Yann Karamoh.
60'
Ne, jestli něco hru Amiens sráží, tak je to množství zbytečných chyb, stejně dopadla i akce po rohovém kopu, kdy Bakaye Dibassy nedokázal přihrát.
59'
Amiens vybojovalo rohový kop, dočkají se hosté vyrovnání?
58'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Sámán Ghoddos.
58'
Girondins se opět tlačí do útoku, Amiens se v posledních minutách přece jenom dostává mírně pod tlak.
57'
Amiens připravuje střídání.
56'
Prince-Desiré Gouano (Amiens) zůstává po souboji ve vlastním vápně na trávníku.
55'
Míč šel z pravé strany na Brianda, před nímž ho ale dokázal odehrát bránící hráč, takže je to další roh pro Bordeaux.
54'
Girondins získává roh, který domácí rozehrají z pravé strany.
53'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách.
51'
Amiens vybojovalo další roh, hosté rozehrají z levé strany.
50'
Alexis Blin (Amiens) nasměroval míč mimo branku Girondins, Benoît Costil (Bordeaux) může rozehrát od své branky.
49'
Rohový kop pro Amiens, John Stiven Mendoza rozehraje z levé strany.
48'
Girondins se dostává po levé straně do útoku, François Kamano (Bordeaux) byl ale zastaven, přesto domácí zůstali u míče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Je za námi první půle, která končí vítězstvím Bordeaux. Domácí byli jasně lepší, až do prvního gólu, poté ale trochu zatáhli za brzdu a více do hry pustili soupeře. Amiens se pak více dostával do útoku, ale vyrovnat se hostům nepovedlo.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty, míč má opět Costil, který pochopitelně nebude spěchat s rozehrávkou od branky Bordeaux.
45'
Útočná akce hostů končí centrem z pravé strany, pro který si došel Benoît Costil (Bordeaux).
44'
Byl z toho roh pro Amiens, hosté rozehráli z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
43'
Amines s míčem u půlící čáry, následuje dlouhý pas, na který si naběhl Cheick Timite (Amiens), ten také vystřelil z pravé strany, ale míč skončil na boční síti.
42'
Amiens bude rozehrávat volný kop na polovině soupeře, míč si staví Juan Ferney Otero, tak uvidíme... ano, bude to on, kdo rozehraje od pravé postranní čáry.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka, v posledních minutách polevil tlak Girondins, který byl výrazný až do gólu Kalua.
40'
Přibývá faulů, hlavně v podání borců v bílém, tedy hráčů Amiens.
39'
Amiens to zkouší po levé straně.
38'
Hra pokračuje, domácí rozehráli, zkusili dlouhý nákop dopředu, neúspěšně.
37'
Další hráč Girondins se těžce zvedá z trávníku, po souboji o míč, Pablo již dohrál, uvidíme, co dál s tímto borcem.
36'
Žlutou kartu dostává Cheick Timite (Amiens SC).
35'
Odkop od branky Amiens, míč se dostává až na polovinu soupeře.
34'
Hraje se u půlící čáry, hosté teď dokázali soupeře přece jenom podržet delší dobu od vlastního vápna.
32'
Po první půl hodině vedou domácí 1:0 a zatím jednoznačně diktují tempo zápasu.
30'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Pablo, přichází Igor Lewczuk.
30'
Ne, Pablo (Bordeaux) to sice ještě zkusil, ale nyní dává najevo na lavičku, že to prostě nejde a domácí budou muset střídat.
29'
Amiens je stále pod velkým tlakem a hosté si říkají o druhý gól.
28'
Domácí již rozehráli volný přímý kop, který nakonec překvapil Gurtnera v brance Amiens, byl z toho takový podivný zákrok, kdy ale gólman nohou vyrazil míč, mířící do branky.
27'
Vypadá to na nějaký problém s levou nohou, po tvrdém dopadu z výskoku... a je otázka, jestli bude moci Pablo pokračovat dál ve hře...
26'
Nyní se ale nehraje, Pablo (Bordeaux) je ošetřován přímo na trávníku.
25'
A Girondins může přidat další gól, domácí mají k dispozici volný kop na polovině Amiens.
23'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
První gól dávají domácí, po zásluze! Sergi Palencia odcentroval z pravé strany a SAMUEL KALU nasměroval míč hlavou do branky Amiens.
21'
Girondins bojuje na polovině Amiens míč ale získávají hosté.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která zatím patřila domácím, ti ale stále marně vyhlíží první gól.
19'
Benoît Costil (Bordeaux) rozehrává od své branky, Girondins se opět žene do útoku.
17'
Obrana Amiens má nyní hodně co dělat s útoky soupeře, Girondins má v tuto chvíli jasnou převahu.
16'
Statistika držení míče – 63% : 37%.
15'
Velký zmatek před brankou Amiens, kde nakonec nejlépe zasáhl gólman Gurtner, který se vrhl pod nohy jednoho z útočících hráčů a míč odehrál.
13'
Girondins je zatím směrem dopředu aktivnější a také i nebezpečnější.
12'
Hosté rozehráli, ale je z toho pouze rychlý brejk Girondins, který však domácí zakončili nepřesnou přihrávkou do vápna Amiens.
11'
Amiens vybojovalo roh, který rozehraje z levé strany.
10'
Régis Gurtner (Amiens) rozehrává od své branky, míč jde na levou stranu, hosté jdou do útoku.
9'
Ofsajdem končí akce Bordeaux, kdy se François Kamano (Bordeaux) dostal do vápna, za obranu Amiens a ještě stihl vystřelit.
8'
Amiens s míčem u půlící čáry, domácí napadají rozehrávku.
6'
Míč se vrací ke Costilovi, který rozehrává, zatím sledujeme vyrovnaný fotbal.
5'
Žlutou kartu dostává Mathieu Bodmer (Amiens SC).
4'
Benoît Costil (Bordeaux) nemusel zasahovat, akce Amiens končí střelou z levé strany, do boční sítě.
3'
Hosté vybojovali první rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
2'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce domácích.
1'
Santa Claus má dnes slavnostní výkop...

Girondins Bordeaux FC: Costil – Palencia, Pablo, Koundé, Poundjé – Sankharé, Lerager, Otávio – Kalu, Briand, Kamano.
Náhradníci: Poussin – Lewczuk, Cornelius, Karamoh, de Préville, Bašić, Plašil.

Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano, Adénon, Dibassy – Blin, Monconduit – Otero, Bodmer, Mendoza – Timite.
Náhradníci: Dreyer – Gnahoré, Ghoddos, Segarel, El Hajjam, Lefort, Kurzawa.

Rozhodčí: Lesage – Ocak, Viala.
AMIENS SC
Amiens má starosti s holou záchranou. Aktuálně je osmnácté, což by znamenalo baráž o udržení. Tyto starosti ale mohou být předčasné, přece jenom ztráta na záchranu je doslova minimální, nicméně je jasné, že předposlední Monaco půjde vzhůru, takže boj o udržení bude ještě hodně urputný.
GIRONDINS BORDEAUX
V dnešním utkání budou chtít fotbalisté Bordeaux vybojovat proti zachraňujícímu se soupeři všechny body. Girondins si, po nepovedeném začátku ligového ročníku, přece jenom trochu polepšilo díky lepším výsledkům v poslední době, kdy ovšem sbíralo spíše body za remízy, což jde v tříbodovém systému opravdu hodně pomalu. Přesto se dokázalo Bordeaux pomalu dostat do klidného středu, navíc v nekompletní tabulce Ligue 1 má i o dva zápasy méně, než některé ostatní celky!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 19. kola francouzské Ligue 1, v němž GIRONDINS BORDEAUX přivítá na svém stadionu AMIENS SC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.