Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Monaco  - 26. srpna 2018   17:00

Bordeaux
48' Kamano  • 90+2' Kamano (Sankharé)
2:1
(0:0)
Monaco
63' Pellegri
Bordeaux
Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Tchouaméni, Plašil, Lerager (64. Sankharé) – Kamano, Briand (72. de Préville), Kalu.
Poussin – Lewczuk, Vada, Sankharé, Bašić, Otávio, de Préville.
Clément Turpin – Cyril Gringore, Hicham Zakrani
Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux
21 607 diváků
Monaco
Benaglio – A. Touré (77. Sidibé), Jemerson, Glik, A. Barreca – Tielemans, Aholou – Grandsir (62. Mboula), A. Traoré (59. Pellegri), Rony Lopes – Falcao (C).
Sy – Sidibé, Aït Bennasser, Diop, Mboula, Pellegri, Moussa Sylla.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:15.
Je dobojováno. Sledovali jsme krásný duel, který po bezbrankovém prvním poločase nakonec nabídl tři branky. Nejprve v osmačtyřicáté minutě proměnil nařízenou penaltu François Kamano. Ve třiašedesáté minutě ale srovnal Pietro Pellegri a Monaco pak ožilo a vycítilo šanci na zvrat. Ovšem domácí v závěru zápasu po neproměněné penaltě nakonec rozhodli o třech bodech, když se v páté minutě nastavení trefil opět François Kamano. Domácí tak berou tři body, Monaco naopak odjede s prázdnou.
90+7'
90+7'
Autové vhazování vybojovali domácí hráči a ještě se pokusí ohrozit branku hostů. Spíše to už ale nestihnou.
90+6'
Kamano je na nohou a hra pokračuje dále. Je jasné, že z nastaveného času přibude ještě nějaká ta minutka navíc.
90+5'
Pellegri teď zbytečně prošlápl Kamana, který leží s bolestivou grimasou na zemi a bude potřeba jeho ošetření. Pellegri dostává žlutou kartu.
90+3'
Domácí jsou na koni a opět si vytvořili další šanci, do níž se dostával Samuel Kalu, jeho pokus ale obrana hostů srazila do bezpečí.
90+2'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Domácí se přeci jen dočkali a v nastavené druhé minutě strhávají vedení na svou stranu. Krásné přenechání míče od Sankharého poslal mezi tři tyče FRANÇOIS KAMANO – 2:1. Asistence: Younousse Sankharé.
90+1'
De Préville centroval balon z pravé strany, ale pouze přímo do náruče hostujícího brankáře. Navíc byl stejně v ofsajdové pasti, takže i kdyby z této situace padl gól, nemohl by platit.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty navíc.
88'
Video potvrdilo, že Kamano faul přihrál a žlutá karta pro něho platí.
88'
Kamano se dostal do pokutového území a upadl na zem. Vypadalo to, že by sudí mohl nařídit pokutový kop, jenže sám dostává žlutou kartu za simulování. Celou situaci ale ještě kontroluje sudí s videem.
86'
Tak Benaglio svou fatální chybu napravil a proti střele z pokutového kopu Samuela Kalua se vyznamenal zákrokem, kterým míč chytil na zemi. Kalu penaltu vůbec dobře nekopl a díky tomu se stav nemění.
85'
Hostující brankář Benaglio podkopl soupeře a nejen, že dostává žlutou kartu, ale sudí nařizuje druhý pokutový kop pro domácí celek!
84'
Další střelecký pokus Ronyho Lopese končí mimo tři tyče. Míč skončil za zadní čárou a následuje tak další odkop od Costilovy branky.
83'
Závěr utkání je ve velkém tempu, na obou stranách byly znovu k vidění šance, ovšem zatím se skóre nemění na ukazateli svítí nerozhodný stav.
82'
Jean-Eudes Aholou dostal na hlavu míč z rohového kopu od Lopese a jeho pokus zaplul jen do rukavic Costila. Ten pak v pohodě odkopl balon od své branky.
81'
De Préville se nyní uvolnil na levé straně a do zákroku musel jít také Diego Benaglio. Ten vleže chytil další domácí střelu.
80'
Jaroslav Plašil zastavil slibnou šanci, která se rodila na monacké straně a pomohl tak brankáři Costilovi, jenž se nemusel chystat na zákrok.
78'
Rony Lopes zahrál další rohový kop, po něm se ke střele dostali hosté, ovšem Benoît Costil vytasil další přesný zákrok a okamžitě míč rozehrál mezi své spoluhráče.
77'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Djibril Sidibé.
76'
Diego Benaglio nyní fantasticky podržel svůj tým od jasné branky. Na balon u své pravé tyče dosáhl a za pět minut dvanáct ho dokázal zastavit!
76'
Akce střídala akci, té další se ocitl Palencia, jehož pokus srazila obrana hostů na rohový kop, který zahraje Samuel Kalu.
75'
Benoît Costil měl opět plné ruce práce. Rony Lopes se pěkně dokázal uvolnit, obešel dva obránce Bordeaux a poté zakončoval v pokutovém území. Domácí brankář ale pohotovým zákrokem našel míč v rukavicích.
74'
A na druhé straně sebral nákop Tourého Radamel Falcao, který hlavou trefil jen připraveného Benoîta Costila.
73'
Samuel Kalu mohl jít sám na branku hostů, ovšem stíhající jízda hostujícího obránce nedovolila, aby k této situaci došlo. Rázem tak skončila další možná šance na domácí straně.
73'
Falcao dostal na pravou stranu pokutového území parádní přihrávku od Pellegriho, míč si zasekl a chtěl okamžitě střílet, ovšem tento tah mu nevyšel. Poté jeden z domácích raději poslal míč na rohový kop.
72'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Nicolas de Préville.
71'
Youri Tielemans poslal míč Tourému a druhý jmenovaný pak vystřelil směrem na Costila. Brankář domácích ale situaci jistil a dostal balon pod svojí kontrolu.
70'
Pellegri byl opět hodně vidět, pohotovou střelou hlavou uvnitř pokutového území poslal balon jen k pravé tyči domácí branky.
69'
Kamil Glik si pohlídal Brianda, jenž se snažil přes něho projít. Nakonec hostující hráč balon udržel a hned ho poslal na opačnou stranu.
67'
Hra je hodně otevřená, oba celky se snaží strhnout znovu vedení na svou stranu. Stále tak vidíme velmi kvalitní fotbalovou podívanou.
66'
Znovu byli domácí hodně nebezpeční, Kalu však střílel jen do obrany hostů, která balon srazila na rohový kop.
64'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Lukas Lerager, přichází Younousse Sankharé.
63'
Monaco právě vstřelilo branku!
Čtyři minuty stačily PIETROVI PELLEGRIMU, který vystřídal Traorého a hned je z toho vyrovnání. Teprve sedmnáctiletý talent Monaca obehrál Julese Koundého a poté z levé strany nádherně přehodil domácího brankáře a míč poslal k protější tyči – 1:1.
62'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Jordi Mboula.
62'
Kamil Glik dostal míč od brankáře a poté se ho snažil dostat na druhou stranu. To se povedlo, nicméně jeho spoluhráči se blíže domácí brance nedostali.
61'
Příznivci Monaca, kteří dorazili do Bordeaux v hojném počtu, neustále ženou své fotbalisty kupředu, jenže ti je zatím nevyslyšeli. Další nepřesná střela Falcaa znamená ztrátu míče.
60'
Máme za sebou šedesát minut hry a domácí stále drží nejtěsnější možný náskok. A nyní byli i u míče, kde střílel Palencia, bylo to však mimo tři tyče.
59'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Pietro Pellegri.
58'
Hráči Monaca se opět nastěhovali na polovinu domácích, kde se opět snažili ohrozit Costila. Ten však následně pak chytil propagační střelu z kopačky Ronyho Lopese.
56'
Centrovaný míč se snažil v pokutovém území poslat mezi tři tyče Pablo, Benaglio si však připsal další přesný zákrok a opět podržel svůj tým.
55'
Na zemi se ocitl Jaroslav Plašil a směrem k rozhodčímu se hodně zlobil. Zákrok ale na žlutou kartu rozhodně nebyl. Domácí tak mohou být rádi, že budou aspoň zahrávat volný přímý kop.
54'
François Kamano střílel v pokutovém území kousek před malým vápnem a Diego Benaglio musel zasahovat. Svou nohou míč poslal na rohový kop a zachránil tak hosty od pohromy v podobě druhé přesné trefy!
53'
Hosté se se současným stavem pochopitelně nesmířili a snaží se o vyrovnání. střela Jemersona ale skončila jen vedle Costilovy tyče.
52'
Jaroslav Plašil, který je dnes hodně vidět, uvolnil Samuela Kalua a druhý jmenovaný se dostal do blízkosti hostující branky. Jeho pokus byl však hodně nepřesný.
51'
Úvod druhé části hry nám už nabídl branku a také další šance na obou stranách. Čeká nás tak ještě jistě zajímavý druhý poločas.
50'
Youri Tielemans byl v dobré šanci, z hranice velkého vápna vyslal nebezpečnou střelu, která ale skončila jen vysoko nad brankou Benoîta Costila.
48'
Na značku pokutového kopu si míč postavil FRANÇOIS KAMANO a poté nekompromisní střelou umístil balon k pravé tyči – 1:0. Brankář hostů šel na opačnou stranu a byl tak bez jakékoli šance míč chytit.
47'
Jemerson zastavil nečistě v pokutovém území Samuela Kalua a sudí nařizuje pokutový kop pro domácí celek!
47'
Poté hosté ztratili balon a opět se rodí akce na domácí straně.
46'
Domácí se hned v úvodu druhého poločasu dostali do útoku, Palencia poslal centr na Brianda a druhý jmenovaný pak vyslal střelu, která ohrozila hostující branku. Do své moci ale míč dostal Benaglio.
46'
Střely na branku: 1 – 1
První poločas tohoto duelu máme za sebou. Zatím jsme se úvodní branky nedočkali. Oba celky si ale vypracovaly slušné pozice, brankáři jsou však zatím pozorní a drží svá čistá konta. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, která začne přibližně v 18:05.
45+1'
45+1'
Ještě jsme viděli akci na straně domácích, jejich snaha před velkým vápnem ale byla marná. První část hry je tak definitivně u konce.
45'
Nastavovat se bude ještě jedna minuta navíc.
45'
Pablo kontroloval hru na druhé straně a dalším obranným zákrokem nepustil hosty do zakončení. Sám pak dirigoval hru v obraně a míří s míčem pryč.
44'
Benaglio musel zasahovat, když šanci domácích vyboxoval a míč dostal do bezpečí. Jeho spoluhráči si ho pak převzali a akce Bordeaux je tak u konce.
43'
François Kamano se za malou chvilku prosmýkl přes obranu hostů a z levé strany chtěl vystřelit. Dobře však zapracoval jeden z obránců Monaca, jenž balon poslal na rohový kop.
42'
Po domluvě Kamana s Plašilem nakonec tuto standardní situaci rozehrál François Kamano a míč poslal jen vysoko nad.
41'
Samuel Kalu se opět dokázal dostat do blízkosti hostující branky, nedovoleně byl poslán k zemi a následuje tak další volný přímý kop z kategorie těch nebezpečných.
40'
Kamano s Plašilem si na vlastní polovině vyměnili balon a druhý jmenovaný byl pak faulován. Po přišlápnutí Glikem jen zkontroloval svůj kotník a vypadá to, že je v pořádku. Jeho tým tak bude u míče.
39'
Zatím se hráči Bordeaux nemohou dostat za vlastní polovinu, hosté stále drží míč a atakují Costilovu bránu. Jenže patička Falcaa se neujala a domácí jdou opět do rychlé akce na druhé straně.
38'
Hosté čím dál více vystrkují růžky a zrodila se na jejich straně další šance. Benoît Costil tak musel být opět v pohotovosti.
37'
Youri Tielemans znovu střílel na domácí branku a bylo to jen těsně vedle pravé tyče z pohledu Costilovy branky. Ten tak bude mít k dispozici odkop.
36'
Jejich akce neměla dlouhého trvání a znovu se hosté dostali do útoku, kde po zemi pálil Kamil Glik. Jeho střelecký pokus však skončil jen vedle Costilovy branky.
35'
A hráči Bordeaux se museli mít znovu na pozoru před dotírajícími hosty, nakonec získali míč pod kontrolu a jdou do rychlého protiútoku.
34'
Hosté se dostali na polovinu Bordeaux, vybojovali tam další autové vhazování a po něm pak v pokutovém území střílel Samuel Grandsir, jehož ránu zastavila opět pozorná obrana domácích.
33'
Aktivita byla opět na straně Bordeaux. Domácí vybojovali autové vhazování, po němž ale míč skončil opět v zámezí, kam ho poslal Plašil. Vhazování se tak bude opakovat, tentokráte však na straně Monaca.
32'
Na centr Lopese si naskočil Almany Touré, jeho hlavičkový pokus ale skončil na obraně Bordeaux.
31'
Rony Lopes z levé strany centroval míč ke značce pokutového kopu, jenže obrana domácích balon srazila na rohový kop.
30'
Třicet minut hry je za námi a zatím jsme se úvodní branky nedočkali ani na jedné straně. Šance ale ano a zápas má dobrý spád. I hosté, kteří byli v úvodu spíše zakřiknutí, ožili a čím dál více hrozí před domácí brankou.
30'
V další akci se ocitli domácí hráči. Jaroslav Plašil vysunul Palenciu, jenž si seběhl ještě blíže velkému vápnu, jeho přízemní projektil však vykryl Benaglio.
29'
Aurélien Tchouaméni dostal přesný centr do pokutového území a hlavou pálil na Benagliovu branku. Jenže jeho pokus byl příliš vysoký a skončil nad jeho bránou.
28'
Lopes počkal s přihrávkou a poté vyslal míč na Kamila Glika, který pak sám zakládá další akci Monaca.
27'
Hra nabrala správné tempo a znovu se do šance dostali domácí hráči, ti však svou střelu přetáhli a zamířila jen vedle hostující branky.
25'
A hned další šance také na druhé straně. Samuel Kalu nabral neuvěřitelnou rychlost, přesprintoval půl hřiště až na levou stranu a odtud pak orazítkoval tyč hostující branky!
24'
První vážnější akce zápasu a v ní hostující Monaco, které notně ožilo. Rony Lopes vyslal střelu, kterou musel vyrazit domácí brankář do bezpečí.
23'
Po této střele hosté mírně ožili a opět se natlačili před velké vápno. Tam vyslal střelu z první Youri Telemans, tu však zablokovala znovu pozorná domácí obrana.
22'
Radamel Falcao už vyslal střelu na hostující branku, byla ale z kategorie těch propagačních a Benoît Costil s ní tak neměl problém. Míč ukryl do rukavic a odkopne ho od své branky.
21'
Jaroslav Plašil vypíchl míč soupeři a poslal ho mimo ohrožení domácí branky. Další ztráta míče pro hosty, které může tato situace mrzet. Hráči Bordeaux jsou mnohem aktivnější a dá se očekávat tlak i nyní.
19'
Domácí fotbalisté jsou zatím všude, jak v obranné činnosti tak i v té útočné zatím pracují velmi dobře. A hosty tak k ničemu znovu nepouštějí.
18'
Youri Tielemans obešel obránce domácích a snažil se s míčem projít do blízkosti domácí branky, bylo to ovšem opět nepřesné. Další náznak akce hostů tak končí v jeho zárodku.
17'
Trenér Monaca burcuje z lavičky své svěřence, zatím s jejich výkonem není vůbec spokojený a není se čemu divit. Výkon Monaca je zatím hodně bezzubý.
16'
Maxime Poundjé zahrál autové vhazování na levé straně před velkým vápnem, míč sice poslal směr pokutové území, tam ho však sebrala obrana hostujícího celku.
15'
A Radamel Falcao se už už vysouval skrze domácí obranu, jenže nakonec se znovu do blízkosti Costila nedostal. Domácí hráči tak bleskově míří do útoku.
14'
Hosté se však dokázali dostat na balon, který získali po rozehrávce dvou domácích hráčů a míří po delší době zase na opačnou stranu.
13'
Autové vhazování zahrají domácí hráči a zůstanou tak na polovině Monaca.
12'
A tuto standardní situaci rozehrál sám český záložník Jaroslav Plašil, který ale svůj vzdušný centr poslal jen do rukavic připraveného brankáře Benaglia.
11'
Sergi Palencia si řekl o přihrávku a tu dostal. Chtěl poté míč poslat Kaluovi, který byl ale znovu faulován. Následuje tak další volný přímý kop pro Bordeaux.
10'
Znovu byla k vidění nepřesnost na straně hostů, ti se opět nedostali ke střele a nutno podotknout, že domácí obrana i velmi dobře pokrývá Radamela Falcaa. Ten je zatím v utkání nulový.
10'
Jaroslav Plašil přenechal rozehrávku na spoluhráči, který poté trefil pouze připravenou zeď. Z této standardní situace tak domácí celek hosty nijak zvlášť neohrozil.
9'
Jimmy Briand byl poslán k zemi Jemersonem a sudí tak nařizuje volný přímý kop kousek před velkým vápnem. Domácí tak mají velmi slušnou pozici k ohrožení hostující brány.
8'
Zatímco domácí fotbalisté začali velmi slušně, na svém kontě už mají střelu, po které musel zasahovat brankář Benaglio a také další nebezpečné výpady.
7'
Nic takového se ale nestalo. Hosté vybojovali míč zpět na svou stranu a okamžitě si to namířili před Benoita Costila. Radamel Falcao si říkal o přihrávku, ale znovu se jí nedočkal. Monaco v úvodu utkání působí spíše zakřiknutě.
6'
Domácí hrají velmi dobře v obraně a opět nepustili hosty na svou polovinu. Poté se sami vydali směrem k brance Monaca, aby ji mohli ohrozit v další útočné akci.
5'
A domácí vybojovali rohový kop. Ten zahrál Samuel Kalu, jenž poslal centr do pokutového území, kde ho hlavou do bezpečí uklidil jeden z hráčů Monaca.
4'
Radamel Falcao si převzal přihrávku od svého spoluhráče, než se ovšem stačil napřáhnout ke střele, Jaroslav Plašil mu balon sebral a odkopl ho na druhou stranu. Bordeaux tak míří opět do útoku.
3'
Nyní už mají balon ve své moci hráči Monaca, jenže ho na svých kopačkách neudrželi příliš dlouho. Obrada Girondins tak mohla sebrat míč a poslat na úplně opačnou stranu.
2'
Samuel Kalu dostal přihrávku od Kaman a kousíček před velkým vápnem vyslal střelu, kterou musel likvidovat hostující brankář Diego Benaglio, jenž si připsal první úspěšný zákrok na své konto.
2'
Následně pak ale vybojoval autové vhazování, takže hráči Bordeaux tak budou stále u míče a mohou ohrozit hostující branku.
1'
Zatím ale hráči domácích kombinují na vlastní polovině, nemohou se dostat do útoku. To se povedlo o malou chvilku později, jenže Kamano si dobře nesklepl míč na kopačku a ke střele se nedostal.
1'
Domácí fotbalisté se ujali výkopu a hned po něm poslal míč směrem dopředu Jaroslav Plašil a Girondins Bordeaux tak mohou jít poprvé do útoku.
1'
Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Tchouaméni, Plašil, Lerager – Kamano, Briand, Kalu.
Náhradníci: Poussin – Lewczuk, Vada, Sankharé, Bašić, Otávio, de Préville.

AS Monaco FC: Benaglio – A. Touré, Jemerson, Glik, A. Barreca – Tielemans, Aholou – Grandsir, A. Traoré, Rony Lopes – Falcao (C).
Náhradníci: Sy – Sidibé, Aït Bennasser, Diop, Mboula, Pellegri, Moussa Sylla.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Hicham Zakrani.
AS Monaco FC

Monaco má po dvou odehraných kolech body čtyři a je na osmém místě. V úvodním utkání si přivezl body z Nantes za poměrně klidnou výhru 3:1, nicméně minulý týden přišlo zaváhání na domácím stadionu proti Lille. Diváci se branky nedočkali a po výsledku 0:0 budou chtít hráči tento neúspěch odčinit na trávníku zatím trápícího se Bordeaux.

Odehrané zápasy

Nantes – Monaco 1:3
Monaco – Lille 0:0
Zápas na Stade Matmut-Atlantique začne v 17 hodin, takže si na tento čas nic nechystejte a buďte u našeho přenosu, ke kterému jste samozřejmě všichni zváni.
Girondins Bordeaux FC

Domácím se vstup do nové sezóny vůbec nevyvedl, po dvou kolech je na nule a na 19. místě tabulky. V prvním kole tým možná trochu překvapivě padl doma se Štrasburkem a lépe se hráčům Bordeaux nevedlo ani minulý týden, kdy prohráli v Toulouse 2:1. O jedinou branku se tehdy postaral Kamano. Dnes je na pořadu kolo třetí a Girondins by se rádo odpoutalo ode dna, jenže proti bude stát velmi silný soupeř.

Bordeaux – Štrasburk 0:2
Toulouse – Bordeaux 2:1

Hlavním sudím tohoto utkání bude Clément Turpin, kterému budou na pomezí asistovat Cyril Gringore a Hicham Zakrani.
Dobré odpoledne u francouzské Ligue 1. Společně budeme sledovat duel třetího kola mezi týmy Girondins Bordeaux FC a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.