Ligue 1 - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Montpellier - 5. března 2019   19:00

Bordeaux
35' Bašić (de Préville)
1:2
(1:1)
Montpellier
20' Lasne  (Delort) • 51' Congré  (Cozza)
Bordeaux
Costil – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Plašil, Otávio (80. Adli) – Karamoh (71. Maja), Bašić (53. Kamano), de Préville – Briand.
Poussin – Adli, Sabaly, Kamano, Maja, Tchouaméni, Cissokho.
Montpellier
Lecomte – Congré, Hilton, Cozza – Suárez, Le Tallec (81. Schirí), Lasne, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort (76. Škuletić).
Bertaud – Camara, Píriz, Schirí, Boutobba, Sambia, Škuletić.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas končí výhrou Montpellieru, což se tak úplně nečekalo, byť hostě byli v tabulce Ligue 1 lepší. Montpellier tak po delší době opět vyhrál a získal plný počet bodů, pro Bordeaux je to druhá prohra v řadě.
90+3'
90+3'
Již jen vteřiny nás dělí od závěrečného hvizdu a od oslav Montpellieru z plného počtu bodů.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Bordeaux stále prohrává o gól a hosté jsou blízko třem bodům.
88'
Další střela Florenta Molleta (Montpellier), tentokrát nepřesná, míč končí vedle branky.
87'
A nakonec je z toho střela Florenta Molleta, kterou Benoît Costil (Bordeaux) dokázal s námahou vyrazit.
86'
Ve čtyřech se nyní hosté snaží zatápět defenzivě Girondins.
85'
Gaëtan Laborde (Montpellier) si vzal míč a nasprintoval na polovinu Girondins, tam přenechal Schirímu, který ale posléze o míč přišel.
84'
Jaroslav Plašil (Bordeaux) centruje z pravé strany, nepřesně, hosté odkopávají.
83'
Benjamin Lecomte (Montpellier) má míč ve své moci a samozřejmě nebude spěchat s rozehrávkou.
82'
Na hráčích Bordeaux je již patrná nervozita, je to vidět zejména v osobních soubojích, kde domácí ztrácí míče a poté zbytečně faulují.
81'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Damien Le Tallec, přichází Alljís Schirí.
80'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Henrique Otávio, přichází Yacine Adli.
78'
Mathías Suárez (Montpellier) se snaží udržet míč co nejdéle na svých kopačkách, nakonec je z toho aut pro domácí.
76'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Petar Škuletić.
75'
Nicolas de Préville (Bordeaux) rozehrává roh z levé strany, míč míří na bližší tyč, kde odhlavičkovává obránce HSC.
74'
Jules Koundé (Bordeaux) vypálil zpoza vápna, prudkou přízemní střelu vyráží Benjamin Lecomte (Montpellier) na roh.
73'
François Kamano (Bordeaux) zahrál rukou na levém křídle, takže míč získávají hosté.
71'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Josh Maja.
71'
A sám faulovaný Florent Mollet (Montpellier) rozehrál přímý kop z levé strany, ale míč končí v rukavicích Costila.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut tohoto zápasu, hosté se snaží co nejvíc šetřit čas a nyní, po faulu na Molleta, k tomu mají dobrou příležitost.
69'
Jaroslav Plašil (Bordeaux) zrychlil rozehrávku a poslal míč na levé křídlo, kde ale nedokázal přihrávku zpracovat Henrique Otávio.
68'
Yann Karamoh (Bordeaux) si vzal míč a rozehrál roh z pravé strany, míč poslal před branku, kde si ho ze vzduchu stahuje Benjamin Lecomte.
67'
A znovu roh pro Girondins, tentokrát zasáhl míč Nicolas Cozza (Montpellier), domácí opět rozehrají z pravé strany.
66'
A opět to byl nepovedený roh v podání Girondins, standardky se domácím v tomto zápase vůbec nevedou.
65'
Další rohový kop pro domácí, po dobrém obranném zákroku Hiltona.
64'
Gaëtan Laborde (Montpellier) se pokusil vybojovat penaltu, sudí jeho pád nechal klidným, hrají domácí.
63'
Statistika držení míče – 60% : 40%.
62'
Tentokrát se již míč dostal do vápna Montpellieru, kde ale vyboxovává gólman Benjamin Lecomte.
61'
Další roh pro Bordeaux, tak uvidíme, zda se domácí povedou stejně, jako před chvílí.
60'
Hodina hry za námi, hosté opět od 51. minuty vedou a Girondins je tak pod nepříjemným tlakem.
58'
Rychle rozehraný rohový kop Girondins = špatně rozehraný roh, kdy se míč ocitá mimo hřiště.
57'
Bordeaux vybojovalo roh, který domácí rozehrají z levé strany.
56'
Dlouhý výkop Lecomteho, míč míří na polovinu Girondins, kde ho zpět vybojovali hosté.
55'
Benjamin Lecomte (Montpellier) si jde pro míč, který k němu míří a za nímž sprintuje François Kamano (Bordeaux).
54'
Bordeuax opět pod tlakem, kdy znovu prohrává... dokáží domácí znovu vyrovnat?
53'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází François Kamano.
51'
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté rozehráli roh z pravé strany, míč zamířil na zadní tyč, kde ho Nicolas Cozza hlavou poslal na střed, před malé vápno, kde se rychle zorientoval DANIEL CONGRÉ a poslal míč do branky.
51'
Míč se dostal do vápna a tam nebyl daleko od branky Laborde, nicméně je z toho pouze roh.
50'
Volný kop pro Montpellier, hosté rozehrají z pravé strany, na polovině soupeře.
48'
Florent Mollet (Montpellier) dostihl pas na pravém křídle, odcentroval a vybojoval roh pro svůj tým.
47'
Yann Karamoh (Bordeaux) již neměl sílu na to, nasprintovat do vápna Montpellieru, tak z pravé strany vystřelil, ale nepřesně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas nenabídl žádnou velkou fotbalovou kvalitu, nicméně byli jsme svědky dvou gólových situací, kdy zejména hosté vytěžili z minima maximum a z jediné střely dokázali vytěžit gól. Naproti tomu domácí mají více ze hry, ale přes defenzivní val se jim těžko daří pronikat. Přesto se dočkali v závěru poločasu vyrovnání.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté se brání, akci Girondins ale zastavuje nepřesná přihrávka.
43'
Bordeaux se drží na útočné polovině, hosté vyčkávají.
42'
Žlutou kartu dostává Daniel Congré (Montpellier HSC).
42'
No, nyní to vypadalo, že jeden z bránících hráčů Montpellieru zahrál ve vápně rukou, ale penalta se nepíská.
40'
Je před námi posledních pět minut první půle, stav je již nerozhodný a vypadá to, že takto se půjde i do šaten.
39'
Nicolas de Préville (Bordeaux) fauluje Mathíase Suáreze, takže hosté zůstanou u míče. A Nicolas de Préville dostává žlutou kartu.
39'
Montpellier ubránil rohový kop a hosté se snaží dostat z vlastní poloviny.
38'
Hosté se nyní budou bránit při rohovém kopu Girondins.
37'
Tak druhá tečovaná střela domácích končí gólem, tu první zneškodnil v 9. minutě gólman Lecomte.
35'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Nicolas de Préville (Bordeaux) se výraznou měrou podílel na vyrovnání! Nejprve fantastickým skluzem zachránil míč pro svůj tým, poté se dostal ke střele z levé strany, zpoza vápna, trefil ve vápně stojícího TOMU BAŠIĆE, od něhož se míč odrazil do branky.
35'
Maxime Poundjé (Bordeaux) musel vydržet domluvu od hlavního sudího, může být rád, že to není karta.
34'
Mathías Suárez (Montpellier) padá po souboji na vlastní polovině, kde ho Maxime Poundjé nakopl do pravé nohy.
33'
Henrique Otávio (Bordeaux) to zkusil z levé strany, branku HSC ale netrefil, takže Benjamin Lecomte (Montpellier) v poklidu rozehraje.
31'
Toma Bašić (Bordeaux) zpracoval na pravém křídle dlouhý pas, pak ale nedokázal přihrát.
30'
První půl hodina hry minulostí, hosté překvapivě v Bordeuax 1:0 a díky dobrému taktickému výkonu toho soupeři moc nedovolují.
28'
Jenže Girondins to zkouší bez střely, rozehrávka do strany a následně zablokovaná přihrávka... tak to bylo hodně nepovedené.
27'
Bordeaux vybojovalo volný přímý kop z pravé strany, z místa, odkud se dá ohrozit branka HSC.
26'
Statistika střel na branku – 2 : 1, hosté vystřelil jen jednou a byl z toho gól...
25'
Po pravé straně jdou do útoku domácí, jenže znovu celou akci brzdí špatné zpracování míče jednoho z domácích.
24'
Jules Koundé (Bordeaux) v nouzi odkopává míč do autu, vhazují hosté, z levé strany, na polovině Girondins.
23'
Nicolas de Préville (Bordeaux) padá na trávník, po ostrém skluzu Labordeho, to mohl být zákrok na kartu.
22'
Pro Girondins je to velká výstraha, že nesmí polevit ani na vteřinu.
20'
Neuvěřitelná laxnost domácí obrany, čtveřice hráčů Girondins nyní jen přihlíželo tomu, jak Andy Delort nakopl šajtlí míč z levé strany na malé vápno, kde si v klidu hlavičkuje PAUL LASNE a hosté jdou do vedení.
20'
Dvacet minut za námi, sice jsme byli svědky první gólové šance, kterou domácí proměnit nedokázali, nicméně jinak sledujeme hodně nudné utkání.
19'
Jenže nedaří se nikomu, zatím je to velké urputné nic... hraje se pár metrů za půlící čáru, dál to nejde, což platí zejména pro Montpellier.
18'
Centr domácích míří do vápna Montpellieru, hosté odkopávají míč do autu.
17'
Bordeuax to zkouší po pravé straně, míč ale domácím utíká k brance Montpellieru, Benjamin Lecomte (Montpellier) rozehrává.
16'
Statistika držení míče – 58% : 42%.
15'
Míč vybojovali u půlící čáry hosté, kteří se ale těžce dostávají k vápnu Bordeaux.
14'
Maxime Poundjé (Bordeaux) v nouzi vrací míč k vlastní brance, tam ale přidělal Costilovi trochu starosti.
13'
Jimmy Briand (Bordeaux) se s vypětím všech sil dokázal dostat k centru z pravé strany a holení vystřelil, ale nebyla to povedená střela.
12'
Nicolas Cozza (Montpellier) posouvá míč na levou stranu, kde se ale Damien Le Tallec nedokázal zbavit domácího obránce.
11'
Míč letí do autu, při útočné snaze domácích, to znamená jediné – autové vhazování hostů.
10'
Bordeaux tak rozehrávali rohový kop z levé strany, který ale hosté ubránili.
9'
První velkou šanci zápasu si vypracovali domácí, Yann Karamoh vystřelil z levé strany, střelu šikovně tečoval Nicolas de Préville a Benjamin Lecomte (Montpellier) musel předvést fantastický zákrok, aby míč vytěsnil vedle branky.
8'
Florent Mollet (Montpellier) fauluje na útočné polovině Brianda, míč získávají domácí.
7'
A ti toho zatím moc nepředvedli, Girondins se, až na jednu situaci, nedokázali dostat do blízkosti branky.
6'
Hosté se nikam dopředu neženou, vyčkávají u půlící čáry na to, co předvedou domácí.
5'
Jules Koundé (Bordeaux) zkusil zrychlit rozehrávku domácích, což se mu podařilo, jenže domácí ztratili míč u vápna Montpellieru.
4'
Bordeuax kombinuje u půlící čáry, zatím opatrný úvod zápasu.
3'
Yann Karamoh (Bordeaux) padá v pokutovém území, ale bylo to přifilmované, penalta se nepíská.
2'
Nicolas de Préville (Bordeaux) padá na trávník, po souboji u půlící čáry, míč získávají domácí.
1'

Girondins Bordeaux FC: Costil – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Plašil, Otávio – Karamoh, Bašić, de Préville – Briand.
Náhradníci: Poussin – Adli, Sabaly, Kamano, Maja, Tchouaméni, Cissokho.

Montpellier HSC: Lecomte – Congré, Hilton, Cozza – Suárez, Le Tallec, Lasne, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Camara, Píriz, Schirí, Boutobba, Sambia, Škuletić.
Utkání, které původně plánováno na 1. března ve 20:45, se odehraje 5. března v 19:00.
MONTPELLIER HSC
Když už je řeč o ztrácení bodů, z pohledu Bordeaux, také Montpellier je v tomto ligovým premiantem. S celkově jedenácti remízami ze šestadvaceti ligových kol je, společně s Remeší a Caen, remízovým králem Ligue 1. Bilance Montpellieru se v posledních dvou ligových kolech hodně pokazila, po debaklu 1:5 na hřišti suveréna PSG a po domácí prohře 2:4 s Remeší.
GIRONDINS BORDEAUX
Girondins pokračuje v nevýrazných výkonech a už to vypadá, že tato sezóně se nezařadí mezi ty dobré... Aktuálně je Girondins až třináctý, byť s poměrně slušným dvanáctibodovým náskokem před sestupovými příčkami. Bordeaux poztrácelo spoustu bodů v zápasech po Novém roce, kdy hned ve čtyřech zápasech ze šesti prohrálo. Porážkou skončilo zatím také poslední vystoupení v lize, kdy minulou neděli prohrálo 0:1 na hřišti Nantes.
Vítejte u online přenosu 27. kola francouzské Ligue 1, v němž GIRONDINS BORDEAUX přivítá na svém stadionu MONTPELLIER HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.